Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
16. apr 2010

Kláry 😀 😀 😀 ještěže to tam byl kupovat manžel 😀
Já když se v noci překuluju z boku na bok, tak mě pravidelně rupne v zádech nad zadkem.. nebolí to, ale vždycky taková šleha, že to vzbudí i manžela a kolikrát se mě ptal, jestli jsem se nezlomila náhodou 😀
Tak a už vážně jdu něco dělat, musím trochu poklidit, povysávat a pak hurá do té porodky.. Kurňa, ale mohli by mi tam malýho zvážit, jsem fakt zvědavá, kolik za těch 7 týdnů přibral...

michalag
autor
16. apr 2010

baby, myslite ze ked som si dala vcera po prvykrat Ibalgin od bolesti hlavy ze malicka bude oki??? viem ze by sa velmi nemal v 1a 2 trimestri ale paralen sme doma uz nemali a ja som doslova revala od bolesti hlavy, som myslela ze sa budem skriabat po stene ..... esteze ma drahy nevidel lebo neviem neviem

dezyre
16. apr 2010

Arci, já si iluze nedělám.. 😅 Moje mamina měla bolesti po pár minutách asi 30 hodin. Museli jí vyvolávat porod, jenže tenkrát ty tablety a injekce nebyli asi jak dnes.. NO a druhý porod málem nepřežila ona ani brácha.. No a tchýně když rodila manžela i jeho bráchy, tak katastrofa hadra, takže nemám odkud slyšet dobré informace o porodu 😉 Jenže je lepší si to nějak extra nepřipouštět 😉 A do toho ještě jedna holčina tady od nás, která taky málem zůstala v porodnici... fakt mazec...

arcik
16. apr 2010

Michal myslim že to je v pohodě jeden ibalgin už teď na malý nic nezmůže neboj 😵

gabap
16. apr 2010

ahoj 🙂
gratuluju lience a drzim pesti leontynce 😵 😵

holky nepredbihat,ted ja 😀

michalag
autor
16. apr 2010

gabi 😀

arcik
16. apr 2010

dezy to si jako nepřipouštěj ani omylem..musíš si řct že zrovna ty to všechno prolomíš a budeš mít porod v pohodě....doufám že si do porodopisu zaškrtneš epidurál.... 😉 ale neboj fakt se to dá a to jsem rodila fakt jako rodila 23 hodin... 😅

arcik
16. apr 2010

holky se poperte o ty termíny teda.... 😀 😀 😀 stejně tu za chvilku budem kompletní takže klíídek 😀 😀

michalag
autor
16. apr 2010

arcik 23hodin 😲 , ty jo tak to uz je co povedat 😅

gabap
16. apr 2010

michalag po obede jdu ke kadernici a vecer jedu do porodky 😀 vse co jsem chtela jsem stihla tak muzu 😅 a ty jedes v noci
😀

xxx.klarka
16. apr 2010

arcik, asi to bude tím. Díky. Nejsem na tu bolesz zvyklá, tak hnedka všechno řeším. 🙂

dezyre, on chodí kupovat všechno když je potřeba, ještě že tak 😀 to víš potřebuje aby mi to nebolelo už 😀 od středy má slíbený sexík, tak se na to klepe jako puberták 😀

dezyre
16. apr 2010

Arci, tak to víš, že si říkám, že to budu mít určitě lepší a bude to v pohodě.. no bezbolestnej porod nečekám.. já jsem na bříško hrozná cíťa odjakživa 😀 😀 Nejhorší je, že člověk neví co od toho porodu má očekávat, myslím ten průběh 😉
Epidurál si určitě zaškrtnu, ale chtěla bych to zkusit prvně bez něj, a až pak by se vidělo jak ten porod postupuje - jestli rychle nebo pomale, pak bych si ho buď nechala dát nebo ne 😉

gabap
16. apr 2010

klarko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 klepe jak pubertak

arcik
16. apr 2010

GAbi no krásně naplánováno to máš věru...jsem zvědavá co tu bude zítra za zprávičky 😀

Klári jako prvorodička to máš povoleno 😉 fakt buď v klidu.... 🙂

dezyre
16. apr 2010

Holky ještě ale neroďte.. no kolik nás tady zbude? Když všechny chcete rodit na prvního máje 😀 a některý ještě dřív 😀

aktaka
16. apr 2010

Dez, nechtěla jsi jít něco dělat? 😀

Michal, já mylsím, že jeden ibalgin nevadí

michalag
autor
16. apr 2010

gabi, ja kludne pockam do buduceho piatku 🙂 😉 , aj ked dnes by bol pekny darcek pre moju maminu kedze ma meniny aj narodky 🙂

dezyre
16. apr 2010

Akti no jo chtěla.. zatím jsem stihla akorát zavřít okno a převlíct se z pyžama 😀

arcik
16. apr 2010

no Dezy ale neotálej moc dlouho,páč jak se to nějak rozjede už ti to nedaj a rozjetý to mlže bejt x hodinek tak bacha na to....já škemrala o epidurál po 12 hodinách... 😉
MIchal jojo je to masírka ale co stálo to za to i když se přiznávám mám docela strach z toho co mě čeká teď 🙂

xxx.klarka
16. apr 2010

gabap, to víš už to dlouho neměl😀

já se taky chystám ještě před porodem hodit barvu na hlavu 🙂

gabap
16. apr 2010

arci myslim,ze mi me plany nevyjdou 🙂 ale jednou porodit musime ne?

arcik
16. apr 2010

holky no kadeřnice před porodem vřele doporučuju,pak v šestinéďu se sebou nic neuděláte....já si například za živýho boha nemohla pořádně nařasit řasy a to jsem si nakoupila asi 10 těch nej řasenek a nic...

arcik
16. apr 2010

Gabi ale snít o tom můžeš to nám nikdo vzít nemůže..... 🙂
já například nic neplánuju,nemaluju si to v krásnejch barvách...do porodky se teda vůbec netěšim,nevom jak to vydržim bez Klárky(jsme takový závislačky jedna na druhý)takže nikam nespěchám 🙂

dezyre
16. apr 2010

Arci si dobrá, že si to vydržela 12 hodin, já už ho budu chtít asi po dvou 🤐

gabap
16. apr 2010

arci ja prave u maleho byla u kadernice v sestinedeli,maleho hlidal tatka,ale bylo to o nicem,mela jsem strach jestli nebreci,nema hlad atd.

zdenkapo
16. apr 2010

Dobré ránko.... tak já furt 2v1,ale holky jste hodné,že nám to přejete... já se na to už neupínám,nemá to smysl,smiřuju se s tim,že nevim,kde budu rodit,je to docela na nervy,ale nic s tim nenadělám....

Lolita
ta košile se dá normálně koupit v kameném obchodě,kupovala jsem normálně u nás ve městě,ale seženeš i na netu,je to tato,akorát mám trochu jiný obrázek a barvu mám modrou a zelenou s růžovými obrázky.... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29296552&tab=2

Dez
no uvidíme,stále se tu předbíhá,nakonec tu budu ještě poslední přenášet ☹
já košile kojíí musim mít,protože v naší porodce o víkendech neperou,tak je nedostatek a v jiných nevim,jaká mají pravidla,tak radši mám vše, i příbor-ten třeba v krajské nedávají atd....

Lienka
blahopřeji k narození synáčka,halvně,že jste oba v pořádku a ty se brzy zotav po CS aŤ si můžeš malého naplno užívat.....

gabap
16. apr 2010

taky furt premyslim co prcek az tu par dni nebudu ☹

aktaka
16. apr 2010

já chtěla epi včera, když mě potrápil zaražený prd 😀 😀

arcik
16. apr 2010

Dezy oni ti ho nedaj pokud nebudeš alespoň trochu otevřená...já nebyla vůbec ale slitovali se nade mnou...ale jako byl mi k hovnu i po 2 dávkách...zabral až když jsem malou vyprdla....no ale zabral a to bylo fajný 😀 😀 😀 jak feťák...

Gabi no právě...a stejně v tom šestinedělí je to naprd...co si budem povídat..mimochodem by tě taky nezabilo dát nějaký fotečky do alba 😉 😀 😝

gabap
16. apr 2010

aktaka 😀 a ze umi potrapit,ze? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre