Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
20. apr 2010

mili, taky moc pěkně namalované. 😵 😵

blanka.k
20. apr 2010

Ahoj holky,
tak docela ráda tu čtu, že před porodem je normální zhubnout....já už mám dole 3 kila, tak šup šup, já chci rodit 😀
Doli - moooooc gratuluji k malé, super fotečky, hlavně ať jste zdravé!
Mili - krásný pokojík i pupík 😉
Jinak co si vzpomínám, tak většina dnes jde do poradny, tak držím palce 😉

michalag
autor
20. apr 2010

Ahojte 🙂

gabap
20. apr 2010

adelko ani nevim co poradit ☹

blani nepredbihat 😀

my jdeme do obchodu a na prochazku 🙂 tak povidejte at je co cist 😉

xxx.klarka
20. apr 2010

Já teda nehubnu 😠 😠 ale rodit bych klidně šla už brzo taky. 😀

Zítra bude u nás "romantika" 😀😀😀

gabap
20. apr 2010

klarko vy vlastne mate zitra den D 😀 😀 😀

lucik...
20. apr 2010

Ahoj holky 🙂

Já jdu za chvilku na poradnu 😉 Tak mi držte palečky kvůli tomu tlaku. Teď když si ho doma měřím tak na poprvé kolem 140/90 na podruhé míň a na potřetí kolem 135/85, tak v tom aby se pes vyznal 😅

Jinak doli malá je nádherná a je super že už jste doma, když je tak maličká, ale ona to brzko dožene, princezna 😵 😵 😵

xxx.klarka
20. apr 2010

gabap, máme no 😀😀 Jsem zvědavá zda si to bude drahý pamatovat, ale myslím že asi jo 😀😀 pak bude mít zase na pár týdnů útrum. 😀

antynka1
20. apr 2010

Já hubnu, ale rodit ještě nechci 🙂
Klárko - to se přítel už nemůže dočkat, co? 😀

gabap
20. apr 2010

klarko na to urcite nezapomel 😀 😀 😀 😀 (soudim dle meho) 😀 😀

antynka1
20. apr 2010

Luciku - já se bojím, že už budeš tak vystresovaná, že to ten tlak ovlivní - tak to hoď za hlavu!!!!!!

aktaka
20. apr 2010

holky držím všem pěsti, kdo jde dnes do poradny

Adél a nemůže se vyloženě vykakat nebo ho trápí jen prdíky?

xxx.klarka
20. apr 2010

antynka, tak u tebe to chápeme. 🙂 Ještě jsi nepřekročila hranici, já teda taky ne, ale dneska je poslední den 36týdne. 😀 Malá mi tu teď dloube někam do boku a bolí to jako prase ....... 😠 😒

gabap
20. apr 2010

anty ty mas jeste trosku casu 🙂
a uz fakt jdu 😅

xxx.klarka
20. apr 2010

gabap, uvidíme zítra 😀😀

lucik...
20. apr 2010

anty já jí kdyžtak řeknu že to je ze stresu že sem si ho měřila doma a naměřila sem tolik a tolik. Já sem se tak nějak smířila s tim že mě kdyžtak pošle si "lehnout" do nemocky, zase lepší být pod dohledem než něco zanedbat, ale otoky nemám tak to nebude tak žhavý snad

mili1pu
20. apr 2010

luci buď v pohodě vše bude dobry,mysli pozitivně jů,ty jdeš vlastně do hořovic jako já viď 🙂 .držím pěstí to je štěstí,tak nám dej pak vědět .
klárko snažili jsme se 😀
blani děkuji ale je to jen koutek 🙂 ,a pupík by už mohl splasknout 😀 a malou už bych mohla houpat v nárčí 🙂

aktaka
20. apr 2010

Lucik, já myslím, když nemáš otoky a nenajdou ani bílkovinu v moči, že by tě nemusela posílat do nem. navíc ty hodnoty máš hraniční, ne nijak extra vysoké. záleží jak máš opatrnou dr no

lucik...
20. apr 2010

mili do hořovic nejedu, jedu do berouna 😀 Třikrát týdně jsou tam dr. z hořovic a ti co to mají do hořovic dál mohou jezdit tam 😵

lucik...
20. apr 2010

jí kdyžtak ukecám.. Řeknu že budu měřit doma a kdyby něco tak přijedu dobrovolně 😀

aktaka
20. apr 2010

jé, holky, napište pak po porodu zkušenosti z hořovic. mně tam bude v září rodit kámoška, tak ať můžu předat nějaké zkušenosti cizích 😀 ale hořovice prý dobré, co jsem tak slyšela

xxx.klarka
20. apr 2010

mili, jsi malovala taky podle šablon nebo jsi tak šikovná?? 🙂

lucik... , nestresuj se zbytečně. Pak budeš mít ten tlak ještě horší.

xxx.klarka
20. apr 2010

jo holky, já jsem našla v průkajde včera něco pozitivní v moči, ale nepřečtu to co tam napsala .... to vyfotím a zkusíte to prozkoumat??

lucik...
20. apr 2010

aktaka já myslím že dobré 😉 Už se těšim 😀
Spousta kamarádek tam rodila a jsou nadšený... 😵 😵 😵 Fakt jsou tam strašně příjemní všechny doktoři a i primář je super 😵

aktaka
20. apr 2010

Kláry foť

já včera na kurzu poznala jednu PA, tak kdybych chytla zrovna tu, tak bych se vůbec nezlobila, strašně milá baba

xxx.klarka
20. apr 2010

já vůbec netuším co by to mohlo být, mám to tam prvně ... ale dr ani sestra nic neříkali.

doli1
20. apr 2010

první spinkání v postýlce a jedna poporodní

blanka.k
20. apr 2010

bílkoviny?

lucik...
20. apr 2010

klári tak to netušim ale kdyby to bylo něco špatného tak určo něco řeknou, jen tak by to nenechali to se neboj...
Já jako včera po stopadesáti letech měla chuť 😀 A než sem přišla z vany tak manža chrápal.. No chápete to 😅 😀 😀

aktaka
20. apr 2010

já bych řekla, že to jsou acetony

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre