Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
21. apr 2010

Klári jsi to vychytala nejlíp jak to šlo 😉 šikula....
a máš recht hezky se nakrkni ať to nemá tak jednoduchý hošánek 😀

bibi13
21. apr 2010

moje pravopisné chyby si nevšímajte.. 🙂

pugie
21. apr 2010

holky, díky za tipy na teploměry! 🙂

arcik
21. apr 2010

Zdeni tak to je super 😀 😀 konečně se to nějak hne kupředu....tak dej vědět budu čekat na info co a jak... 😉

lucik...
21. apr 2010

Holky 135/85 neni moc ale rano,sem mela 140/95 a pred hodkou me merila a 140/90. Otoky ani bilkovinu nemam,ale mam zvysenou kys.mocovou. Nevim,chci,abych mela porad kolem 140/90,to mi to pak snad vyvolaj. Lezet tady dokud neporodim spontanne tady fakt nevydrzim.. A milo,dnes to neprejanej,od rana se rodi o 106 a seatinedeli je narvany,davaj maminy i sem na gundu

arcik
21. apr 2010

Bibi a jak jti jde kójo?v pohodě?

arcik
21. apr 2010

Luci hele zase v klidu.....doktoři vědi co maj dělat 😉 🙂 aby to bylo nejlepší jak pro tebe tak i pro Viktorku 😉

aaadus
21. apr 2010

Já se teda s nějakou ochotou lidí okolo ještě nesetkala. Ve frontě vás nikdo nepustí, v obchodě nikdo nepomůže s balíkem pití, v MHD když si sednu tak se na vás dívají co jste si to jako dovolili - a to vždy čekám jestli si ty babiny sednou a když ne tak mají smůlu. A ještě ti lidi tak debilně tlemí že nevím co si mám myslet

bibi13
21. apr 2010

arci, kojenie už v pohode.. už prestavam používať aj ten klobučik.. len v noci ho ešte mám, aby drobec nezobudil mm, keby sa mu nepodarilo prisať.. ale je to zo dna na den lepšie a lepšie..

arcik
21. apr 2010

aaadus tak tak ale my co máme prořízlou hubu si to v mastný tyči když v ní náhodou musíme jet,nenecháme líbit..to máš vidět jak pak čuměj debilové starý vyklepaný 😀

arcik
21. apr 2010

bibi tak to je dobře hlavně že máš mlíčko....klobouček jsi měla páč máš špatný bradavky nebo ti je malej rozedral?

blanka.k
21. apr 2010

Arcik - přesně tak, tady v Brně nezájem...kdybych rodila na ulici, tak mě budou překračovat ☹ Proto jsem se rozhodla, že tohle byla poslední poradna MHD (mám to cca 45 min pěšky + MHD) , zítra jsem poprosila M., aby mě hodil na monitor autem, tak dokonce si v práci nahlásil home-office a bude mi k dispozici jako taxík 😀 v tramvaji mě ještě nikdy nepustil nikdo mladší cca 40 let! nejčastěji důchodci. Ale našětstí v tak 70% případů si nějaký flek najdu 😅

aaadus
21. apr 2010

lucik no je mi jasné, že to tam musí být na palici
bibi já si nevšímám, nejsem o moc lepší 😉

arcik
21. apr 2010

Bibi a na prdíky netrpíte??

arcik
21. apr 2010

Blani já se s těma debila v busu ne.eru prostě si vyberu nějakýho chudáka a normálně ho vypoklonkuju.....nejvíc si beru na paškál takový ty smrady nagelovaný nebo máničky...na ty mám obzvlášť averzi

aaadus
21. apr 2010

Mě hlavně udivuje to, že největší nezájem hážou ženské. To bych nikdy nečekala.
Holky a vy si kupujete kloboučky kdyby něco nebo až podle situace?

arcik
21. apr 2010

blani a nejradši mám narvaný busy,to tam všem šlapu na nohy a vychutnávám si je s větou..ooops pardon ale jakosi se tudy nemůžu protlačit 😀 😀 😀

arcik
21. apr 2010

aaadus já už mam kloboučky v tašce do porodky 😀 😀 nic po předchozí zkušenosti nepodceňuju 😉

blanka.k
21. apr 2010

Já teda důchodce nepouším sednout, i když sedím hned na těch místch pro invalidy... na druhé straně vždycky sedí plno "mladejch", a nikdy mi nikdo nic neřekl...jednou teda 3 důchodkyně (cca přes 70) se bavily evidetně o mě, že 2 z nich musí stát, protože si mého bříška všimly až když tram. prudce zabrzdila před odbočujícím autem a ta jedna mi spadla na břicho, ale jen tak torchu naštětsí a pak se mi hned omůlouvaly, že si nevšimly, že jsem těhu 😅

bibi13
21. apr 2010

jej a dnes máme s mm vyročie, čo sme začali spolu chodiť..sedem rokov.. a aj termín pôrodu mám dnes.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

blanka.k
21. apr 2010

Naštětsí bydlím na konečné, takže při cestě do cenytra si sednu, akortá pak se v centru z té šaliny dostat, ale chodím mezi posledníma a bříško už myslím docela budí respekt, cestička se mi dělá sama 😀

arcik
21. apr 2010

no Blani to jsi dobrá já bych je okvákla hned a ne až pak....a že si je neposlala do p.dele když n atebe spadly??no to obdivuju 😨

blanka.k
21. apr 2010

Bibi - super, gratuluji, proto já chci rodit zítra, to máme s M. 10. výročí 😀 Ale nevyapdá to, cítím se furt stejně blbě, nic se nezhoršuje 😢

arcik
21. apr 2010

no a Blani počkej až budeš tlačit kočík,to je pro mě zbraň hromadnýho ničení 😀 😀

bibi13
21. apr 2010

arci, mala som pre malého asi malé bradavky.. proste mu nešlo prisať, ale pritom bol chudačisko hladný a ja som mala mlieka ako nejaká dojka..
a troška trpíme aj na prdíky.. ale pocvičíme s nožičkami a je fajn.. a malý je strašne zlatý, ked tlačí.. 🙂)).. celý sčervenie a ten užasny xichtík.. a aj zvuk riadny vydáva pri tom.. sa vždy nasmejem.. a potom taká riadna šupa do plienky..

blanka.k
21. apr 2010

Arcik - no já se nedivím, popadali skoro všichni v té tram., jak dupl na brzdy a zastavil skjoro na místě, tak se ani nedivím, že to 70letý babči neustály, jjá našětstí nějak automaticky dala ruku na břicho a druhou před sebe se zapřela o opěradlo, tak babča se svezla po mém boku a hned se začala strašně omolouvat 😅 mě možná ani tak nevadí to stání v MHD, ale je to tak narvaný, že se třeba nedostanu tyči (a v těch moderních moc nedosáhnu nahoře na to madlo 😅 ), lidi by mě práskali do břicha, a pak furt se dupe na brzdy před odbočujícíma autama...

arcik
21. apr 2010

no Blani máš můj obdiv se těma dobravníma prostředkama přesouvat....já bych to teda nedala

xxx.klarka
21. apr 2010

Já mám taky kloboučky v tašce do porodky, kdyby náhodou, radilo mi to dost holek. Ale nevím zda budou dobré, jsou z lekarna.cz jak jsem objednávala. Tak uvidím.

arcik, a to měla být dneska "romantika" to si asi ještě rozmyslím, jestli si to hošánek nevyžehlí .... večer místo romantiky bych se vrhla já na žehlení, ale prádla 😀😀😀

Teď si dám oběd a budu muset vytřít, rozčiluje mě to. 🙂

blanka.k
21. apr 2010

Arcik - no to jo, to už se těším, jak budu lovit dobré duše, aby mi pomohli, ale co sleduju, tak to není takový problém. A nevím na kolik je to spolehlivé, ale snad budou jezdit bezbariérové tram. podle jízdního řádu. Můj M. má asi na to "ksicht", vždycky když stojíme u nás na konečné, tak si ho vebere mamina s kočárkem, tak se vždycky pak culí, že už bude mít natrénováno na malýho 😀

arcik
21. apr 2010

Blani co se jako bezdětnej naučí dětnej jako když najde 😀 😀
chlapi to potřebujou.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre