Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
21. apr 2010

Brambu CS 5 je dobrý já mam furt 3 a Bibi měla 8 a druhej den už byla Alex na světě

miska1981
21. apr 2010

tak ja neviem ani CI ani CS...ale viem, ze mam krcok 1 cm to je ono ci nie?
jedneho by piclo z tych ich znaciek, hlavne ked nic nepovedia a to lekarske pismo sa neda rozlustit.

tak na vysavac? skusim pozriet, ale radsej kupim aj tu co radila sonita, ja sa toho nejako bojim.

blani tak kebyze mam cakat do 20.5.tak by ma museli odnasat aj na wcko a umyvat ma aj obliekat

😅

blanka.k
21. apr 2010

Tak už vím jak vypadá mamka z venku! Jmenuji se Honzík a narodil jsem se dnes 8.2.2006 ve 14:10, vážil jsem 2750g a měřil 47cm. Mamka to přežila, taťka snad taky.

Jmenuji se MARTINEK a jsem cely tatinek!Vykoukl jsem prave ted,na ten velky ,novy svet.Vazim 3010gramu,bylo mi uz tesno v mamine stanu.

Chcete slyšet novinku? Tu - o našem miminku? Jmenuje se Tadeáš, měří 49 cm, váží 2890g a je to nejkrásnější miminko na světě!

Po čtyřhodinové dřině jsem konečně na světě, jmenuji se..., vážím... a měřím...

Kuk tak jsem tu!!! Jméno, ...kg, ...cm i mamka jsou v pořádku.

Ahoj páni kluci, držte si klobouky, jedeme z kopce! Zatím mám jenom ...kg a ...cm, ale tak asi za patnáct let vám dám pěkně do těla! Vaše...

Měřím...cm, vážím ...kg a jmenuji se ... už od ...hodin. Maminka je v pořádku a teď budeme odpočívat...

Ahoj světe, tak jsem tady, vážím...kg, měřím...cm, jmenuju se... a narodila jsem se dneska v ...hod.

Ahoj, máme kluka..., váha...kg, délka...cm, na svět přišel dnes ve ...hod. Jsme v pořádku, je to nádherný pocit.

Jsem taťka! Máme ... narozenou dnes v ...hod. Váží... kg a měří....cm.

Míry jako modelka sice nemám, ale 3,54kg a 49cm taky nejsou k zahození Vychechtaný Jmenuji se Elen a na svět jsem vykoukla 29.5.2006 v 11:18hodin...

Tohle mě pobavilo pro starší maminky 😀
ahojte,tak jsem tady,jmenuji se......,vážím­......,měřím.­.....,jsem krásný a hlavně zdravý i když mamka je zajíc honěný po lukách již více než 37 let.

arcik
21. apr 2010

a holky mam návrh..co tahle až se to tu víc rozrodí si udělat uzamčenou diskusi kvůli šmíráckejm sousedům atp?

martina71
21. apr 2010

Ja mám CS4 minulý týden a vubec nevim co to znamená, to jsem ostuda... 😅

blanka.k
21. apr 2010

Arcik - já jsem pro uzavření... pak se stejně přesuneme do téma o kojencích, atd, ne?

bramburka
21. apr 2010

pro zmaknutou diskuzi jsem taky, počkáme až se přihlásí ještě májovky, co porodí v květnu, tak v červnu bych zamykala. My mame listopad zamknutej a konecne je to sranda 🙂

arcik
21. apr 2010

Blani mohlo by se pokračovat i tady to by nebyl problém,diskuse je jako Máj 2010 takže pohoda...ael radši bych založila něco novýho a zamčenýho..nechce se mit u pak rozebírat porod,bradavky a tyhle věci když vim že si to přečte sousedka

bramburka
21. apr 2010

zustala bych ve společeném termínu, ale fakt se maminy přidávají často až když porodí...

arcik
21. apr 2010

Brambu super ne??člověk se tam fakt může vykecat od srdce když ví že si to nikdo nepozvanej nepřečte...

bramburka
21. apr 2010

no jo jak se ted probírají ti milenci 😀 😀 😝

arcik
21. apr 2010

no já teda nechci bejt jako soukromník ale nechala bych to v tom sestavení jako jsme tu a nikoho novýho nebrala,nikdy nevíte kdo se za nicjem schovává,ale to je jen můj názor samozřejmě se podřídím většině 😀

arcik
21. apr 2010

hehe tak to si myslim u nás dlouho nepojede...po těch porodech 😀 😀

blanka.k
21. apr 2010

Ajo, to je fakt, že termín bude firt stejný.... takže založit novou diskuzi, tuto zamknout a pak třeba po měsíci zamknout i tu novou?

arcik
21. apr 2010

neee Blani já bych založila novou namrskala tam nicky nás co jsme v tabulce a šmitec....tuhle zamknem až budem tam?!

arcik
21. apr 2010

no ale chtělo by poslat IP všem holkám tu aby o tom věděly i ty co tu nejsou tak často 🙂

martina71
21. apr 2010

Me je to jedno, jen mi pak nekdo musi vysvetlit, jak se sem dostanu. Porad ctu jak nekde koukate na pupiky a ani nevim kde 😀 😀

mili1pu
21. apr 2010

holky je to na vás já mám net zatím jen půjčený a doufám že až ho vrátím a zas mi ho půjčí tak se k vám ňák dostanu,pokud už konečně neporodím chtěla bych zítra 😅 😅 .
arcik pořád tě bolí bříško?

bramburka
21. apr 2010

no tak mě je to fuk, když mi dáte přístup 😉 je pravda, že po porodu, už to nebude tolik stránek, nás zustalo asi 10-12 maminek, myslím, že se to okleštilo na zdravé jádro a už o sobě víme za ty 3 roky fakt ted vsechno, obcas se i slušně pohádáme, zrovna ted tam mame rozjetou diskuzi o tom, jak je v americe ilegální si i uprdnout ... no (mame tam 2 holky, co ziji v USA), tak je to zábava, vymenit si názory, na druhou stranu mame i srazíky a taky si posíláme věci, když jedna něco levně koupí (např. lego v Tescu za výprodejovou cenu, tak nám to poslala, já zase prepalila jedno nejmenované CD pro vsechny a tak 😵 😵 😵

blanka.k
21. apr 2010

Já bych každopádně až dorodíme a přesuneme se jinam, tuto diskuzi zamkla 😉

miska1981
21. apr 2010

ja nie som casto na nete, lebo doma ho este nemame, ale ak zamknete, ako to prebieha?
poslete mi nejaky kod do IP, lebo ja zatial pisem len ked pridem k nasim a po porode to bude este menej, ale citam Vas kazdy den cez mobil.
mna uz poznala jedna na poradni, ze chodim na konika. viete podla coho? podla svetra co mam na fotke, dnes som ho mala aj na poradni 🙂 neverila som to by ma ani vo sne nenapadlo 😕

arcik
21. apr 2010

jojp pořád Milu,celej den mě to tlačí dolu na spodek...a křečuje a tak...ve městě mě chytla šílená bolest do levý části břicha ,jsem se musela zastavit a trochu předklonit a dejchat a nehejbat se..no hnus bolest 😒

arcik
21. apr 2010

holky pokud se udělá nová zamčená diskuse tak vám pošleme pozvánku do IP a budete mít volnej vstup k nám ..to je jasný 🙂

arcik
21. apr 2010

všechny co jste tu

mili1pu
21. apr 2010

to jo holky ňák tomu rozumíte já jsem ráda že jse mi povedlo sem nacat aspoň foto i to mi dalo zabrat a to zamikání taky neznám ☹

blanka.k
21. apr 2010

No, některé moje "známé" jak z MK tak z BRM mají dost nepěkné zkušenosti se šmírákama, sousedama atd. přes MK a BRM...proto tu fotku ani nemám, jako fakt člověk neví, co si kdo všechno přečte. Já třeba po svatbě napsala do alba, že mě něco zklamala, netušila jsem, že si to přečte býv.spolužačka, řekne to hne dmamince, ta sousedce a naší mámě...a oheň byl na střeše 😒

miska1981
21. apr 2010

no pockajteee............teraz ma napadlo, vsak ked vas citam cez mobil, tak sa k vam nedostanem, lebo tam sa mi neda ani prihlasit, aby som prispievala, to vas nebudem moct citat potom? tak to sa mi nepaci, vsak ja som na vas zavisla, tolko som sa uz naucila od vas, ani knihu ziadnu nepotrebujem, treba to domysliet 😕

blanka.k
21. apr 2010

u toho zamykání stačí jen poslat IP nebo nějou žádost tomu, kdo tu diskuzi založil a on vás "pustí" 😉

mili1pu
21. apr 2010

arcik a nehlásí se porod?nemáš intervali,neskusila si je počítat? já jsem asi bélbá 😀 ,ale co je IP

blanka.k
21. apr 2010

IP Interní pošta (u každé z nás máš vedle jména u příspěvku Pošli IP... tak můžeš každému posílat "mail", když něco nechceš řešit tady veřejně 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre