Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

andelka
6. sep 2009

Já zatím taky dost testuju (pro jistotu a jestli sílí), zrovna dneska jsem si dělala a zdá se mi, že moc nesílí. Ale jsou tam, tak to je asi hlavní. Ještě jich pár mám, tak to budu průběžně kontrolovat. Ale říkám si, že se to stejně nedá ovlivnit, tak na to radši nemyslím, že by se mohlo něco stát. 😔

doli1
7. sep 2009

ahojky za chvíli valíme do školky.šimi tam dnes bude i spát tak jsem zvědavá.do čtvrtka jsem slaměná vdova 😢 táta jede pracovat pryč.
testy já taky stále testovala ale jak byla čárka stejná jak kontrolní tak jsem přestala.nejlepší je mít stejný testy a testovat ob den potom jde krásně vidět jestli silí.

kingstonka
7. sep 2009

dobre ranko- hlasim sa po otrasnej noci. Mala sa stale budila a od 2:30 do 5h nespala vobec :( a kedze cez den nespi viac ako 1x 1hod 15min tak to ani nedospim.... uz ma chyta panika -ze ako to budem zvladat s dvoma nespavimi detmi .... snad sa to do vtedy este zmeni

gabap
7. sep 2009

ahoj holky 🙂
doli simonek to zvladne 😉 je fajn,ze se mu ve skolce libi,je sikula 😵
kingstonko to ti teda mala moc nenaspi 😕 snad se to upravi 😉
ondra spi tak do 8h a odpoledne i 3h,musim ho budit,ale vecer chodi tak kolem 9 😅
ja uz se nemuzu dockat odpoledne az poficim na kontrolu 😉 snad bude vse ok 😉

doli1
7. sep 2009

gabap šimimu se tam libí ale učitelky jsou zněho paf.je moc aktivní na ně.zítra tam musí byt taky celí den.jedu k dr tak bych ho nestihla vyzvednout a když nikdo neni doma tak tam prostě musí byt.jiný děti tam jsou taky ze dne na den na celí den.
at ti to dobře dopadne a je i srdíčko.
já už mám nervy ted a to jedu až zítra

zdenkapo
7. sep 2009

ahojky,tak koukám,že jsem asi jediná,komu je blbě 😒 nevolnosti cítím skoro celý den a na dnešek i v noci-děs, k ránu jsem letěla blinkat...
desyre,srdicko uz by mělo být vidět... já jdu až za týden v pondělí poprvé k mudr- čekání

dezyre
7. sep 2009

Ahoj 🙂
Tak mě za celou dobu nebylo na blinkání ani jednou .. akorát mi bývá docela dost těžko po jídle.. třeba dnes.. takovou chuť jsem dostala na mandle.. a teď? .. Leží mi to v žaludku jako kámen.. ale alespoň mi na to pomáhá horký čaj 😉
Já jdu ve čtvrtek do té poradny.. tak jsem zvědavá, jestli mi udělá ultrazvuk a jestli uvidíme srdíčko 😉

gabap
7. sep 2009

dezyre taky myslim ze uz uvidis srdicko 🙂
ja neblinkala ani u ondry a ted taky ne,ale ted hodne jim,az moc a taky placam vse dohromady,se divim ze mi neni z toho spatne 😀
copak dnes varite?

dezyre
7. sep 2009

Já jsem v práci, takže mě vaření čeká až přijdu z práce 😀 ale mám naplánované nějaké maso na houbách s rýží.. už jsme dlouho neměli, tak se na to těším.. mňam...
Co ty?

zdenkapo
7. sep 2009

ahoj holky,ty jo já vám normálně závidim,že je vám fajn,to radši víc přibrala,než aby mi bylo zle... při Tomáškovi jsem na začátku ztratila 9 kg a po období nevolnosti nabrala asi 15 kg. Doufám,že mi tak moc zle nebude dlouho. Manža mi právě dovezl zázvorové kapsle-2O tbl.za 99,-Kč a to se můžou brát až 4 denně,ale tolik ji jíst nebudu snad.... to bych je měla na 5 dní 😖 ale kdyby to pomohlo,tak budu šťastná...
navíc mám opět skříplý sval pod lopatkou,asi z toho převalování v noci a žádnou mast nemůžeme a nahřívací náplasti nepomáhají... už aby jsme byly aspon ve 4 měsíci,že?
gabi my máme hovězí gulášek a těstovinky.... a ten koláč co dělal manže včera mnam...

gabap
7. sep 2009

ja mam dnes zapekane testovinky a salatek 😉 ale masko s ryzi a gulasek mnaaam 🙂 a kolacem bych taky nepohr dla 😀
dezyre copak delas?myslim zamestnani 🙂 ja jsem u ondry byla od prvni chvile doma,mam trosku nebezpecnou praci 😉

zuzub
7. sep 2009

ahojte, môžem sa k vám pridať ja som tiež "májová" aspoň dúfam,že do tretice to už dotiahnem do úspešného konca 🙂

gabap
7. sep 2009

ahojky zuzub 😉 neboj dotahnes 😵 uz jsi byla u dr.?

zuzub
7. sep 2009

bola som minuly týždeň, teraz idem 23.9.musela som hneď ísť lebo po dvoch MA mi zistili leidenskú mutáciu.... čo mohla byť jedna z príčin potratov ☹ teraz si pichám fraxiparine a dúfam,že už to bude ok

dezyre
7. sep 2009

Vítám tě zuzub 🙂
Gabi ... já dělám zapisovatelku u soudu, takže mám docela klidnou práci v kanclu 😉 a co ty máš za nebezpečné povolání? 😀

gabap
7. sep 2009

delala jsem v ustavu socialni pece pro postizene,takze nocni,riziko napadeni klientem atd.
kocky loucim se,odpol.dam vedet jak jsm dopadla

wobludka
7. sep 2009

Ahoj všem, zatím to vypadá, že i my budeme mít květnové miminko, ale zatím se bojím si to i připustit 😔
brisildo, ty jsi mě pobavila, pocity jako při zánětu močového měchýře jsou typický těhotenský příznak 😀 je to tím, jak se děloha roztahuje a tlačí na močový měchýř a trubici 😉 pro jistotu si můžeš nechat udělat rozbor moči, zda tam není infekce, to se pochopitelně vyloučit nedá, ale pravděpodobně je to úplně normální 😉
andělko, jsem ráda, že se vám to brzo podařilo 🙂

zuzub
7. sep 2009

ja tiež uvažujem o PN 😒

dezyre
7. sep 2009

Zuzi, ty by si jí měla dostat myslím automaticky, po tom co se ti přihodilo.. 😖
Já teda dokud to půjde, chtěla bych být v práci, vůbec si nedokážu představit, že bych byla celé dny doma.. jelikož bydlíme s manželem sami dva, on je taky celý den v práci a doma máme jen kočku, myslím, že bych se tam ukousala nudou ☹

zuzub
7. sep 2009

veď to že ja si tiež neviem predstaviť byť celé dni doma 😒 teraz idem po 4 dňoch do roboty tak uvídm ako to pôjde a ak to bude na mňa veľa tak idem na PN.

kingstonka
7. sep 2009

ahojte... tak my sme uz doma z prechadzky- neskutocne vela presla peso a vyzera byt hrozne unavena ale ako pocujem v postielke stale odolava....

andelka
7. sep 2009

wobludka: Děkuju a držím všechny palečky i tobě 🙂

Tak já jsem zvyklá být doma, poslední rok VŠ jsem buď psala diplomku nebo se učila, takže to nebude moc změna. A poslední 2 měsíce jsem na pracáku. ale mám co dělat pořád a taky se mi chce pořád spát, tak je to i fajn.

michalag
autor
7. sep 2009

Ahojte, tak po dlhsej dobe opat nakukam 🙂

vitam nove tehulky 🙂

Ja som dnes rano bola na krv a uz mame aj tehotensku knizku 😵 😵 😵

doli1
7. sep 2009

micha tak to gratuluji.

wobludka
7. sep 2009

Já jsem doma už od stimulace a nejspíš budu i nadále, do 12tt si stejně musím zavádět Utrogestan, což si tedy v práci nedovedu představit 😅 respektive nějaké přednášky bych zvládla i na svém projektu bych mohla pracovat z domu, jenže ve státní správě tohle prostě domluvit nejde ☹ je to škoda, ale zase se třeba naučím vařit 😀

michalag
autor
7. sep 2009

doli, dakujem 🙂 , ale mam strach, lebo na sone (minuly tyzden) este nebolo srdiecko a na dalsie vraj pojdem az okolo 12tt, tak dufam ze dovtedy bude vsetko v poriadku

doli1
7. sep 2009

tak to se divim že ti dali průkazku. u nás nedavají pokud neni srdíčko.

bramburka
7. sep 2009

Ahoj holky, jdu se k vám přidat, právě jsem našla //, ve středu jdu k Dr... 😉 podle netu by mel být datum porodu 16.5. 🙂

kingstonka
7. sep 2009

ahoj bramburka a vsetky nove tehulky co som este nepozdravila

gabap
7. sep 2009

vitam nove tehulky 😵
jdu se sprchnout a letim k dr. 😉 bojim,bojim 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre