Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
10. nov 2009

no mám z toho chaos.. jednoznačne budem musieť viac čítať a viac sa pýtať.. len mna kopec vecí ani nenapadne, ked mi ukaže drobca.. inak, pozeráte už na kočíky... ja by som už chcela najradšej kupiť za taký mesiac..rozmyšlala som, pod stromček..🙂 len ma všetci odhováraju.. vraj je to skoro..

blanka.k
10. nov 2009

Doli - díky. Já jsem taky z toho co mi říkala pochopila, že velký UZ bude u ní. Na to DVD na Veveří se chci objednat v cca 24tt (takže někdy tam za měsíc se tam chci objednat) 😉

blanka.k
10. nov 2009

Kamarádka mi zas poslala pár fotek, co mě fotila, všechny na web nahraju až předám o víkendu manželovi dárek (album s fotkama z UZ + moje hambatý), tady je jedna, břicho mám už dost velký, ale tady jsem opřená jednou nohou pokrčenou o zeď, takže mám pupek vystrčený 😉
http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...

zuzub
10. nov 2009

kočky bolieva vás alebo pichá niekedy ešte v podbrušku?

aaadus
10. nov 2009

bibi tak se ho zkus zeptat v pátek, měl by ti říct co a jak. a na screening v 1. trimestru jsi byla?
blani pěkná fotka. také fajné břušenko už máš 🙂
zuzu mě sem tam bolí jako by měla přijít mrcha, ale prý je to normální. ptala jsem se na to mudry

zuzub
10. nov 2009

lebo mna tiež občas pobolieva a je zvláštne,že prvé 3 mes ma skoro vôbec nebolelo.
inak zajtra mám poradnu, mám strach dúfam, že bude vštko ok

doli1
10. nov 2009

blani fotka moc pěkná.tipla byhc tak 5 měsíc i víc jen ten výraz tváře a očí je takoví neurčitý.
zuzub bolí tě podbříšek nebo vaječník?mě stále pobolíval jeden vaječník byla to až křeč no a zjistila jsem že mi do něho prcek kopá.takže to nemusí nic znamenat jen je třeba prcek vzhůru a vybral si něco za cíl.

aaadus
10. nov 2009

zuzu tak se na to zeptej. já se taky ptám na každou blbost. ale bylo mi řečeno, že vše na co se chci zeptat, si mám psát na papír ať na nic nezapomenu. tak to dělám a nikdo mi hlavu neutrhl

blanka.k
10. nov 2009

Zuzub - už míń než na začátku, občas to byl totiž boj, ale jak píše Adus, někdy to bolí jak při ms, někdy cítím jen takové tlaky a tahání, často se mi ale při pohybu stane, že to zabolí dost, že se zrkoutím do klubíčka, kýchat můžu jedině skrčená 😀

doli1
10. nov 2009

no vidíš tři měsíce tě nic nebolelo a až ted jo myslim si že je to to kopání.proto je to až ted a ne před tim.taky mě to začalo kolem 12tt ten vaječník

zuzub
10. nov 2009

môže to byť aj vaječník 😒 inak mne hned na začiatku tehu našiel doki na jednom vaječniku cystu 😖 že je len taká malá, tak dúfam, že sa strati a neporastie

blanka.k
10. nov 2009

Doli - na této fotce se ze všech cca 250 fotek tvářím nejlíp 😝 jsem totiž blbá, nechala se od ní nalíčit a až pak si uvědomila, že si musím sundat brýle a fakt už po chvilce jsem měla problém ty oči udržet a nešklebit se, příště si musím v první řadě dát čočky, takto to bylo hrozný, všechno jsem měla rozmzaný a prostě bez brýlí (a čoček) se člověk fakt tváří hrozně. Až mi dojde CD s fotkama, tak schválně nahodím nějakou s mým klas.ksichtíkem 😀 A ten pupek..fakt nevím, kde se bere, když tu koukám jaký mají některý holky po 20tt malý pupíky, že já mám větší už teď 😅

kajamatus
10. nov 2009

bibi v 20t.t. a 30t.t. je povinny UTZ, na to ta urcite posle pretoze je to vysetrenie prikaz. od ministerstva zdravotnictva.

zuzub bolesti v podrusku este mavam, ale uz menej, maternica rastie a robi miesto pre mimi, vsetko sa prisposobuje jemu, drzim palce zajtra na poradni 🙂

blanka.k
10. nov 2009

Nevíte holky, kde se dají sehnat nějaké obrázky s rozměry různých těch zavinovaček,rychlozavinovaček, spacích fusaků, nebes nad postýlku, atd...? 😨 Rozměry na povelčení a takový ty mantinely na bok postýlky jsem sehnala,a teď hledám ten zbytek, abych mohla začít shánět látky na ušití.

doli1
10. nov 2009

zuzub může to byt klidně cokoliv prcek tam kope do všeho ale dr se na to zeptej a zeptej se i na polohu prcka kde má nohy aby jsi viděla kde máš co čekat.

blančo tak švagrovka napsala že byla poslaná na veveří v tom 20tt.pokud nosíš brýle tak to už chápu.

blanka.k
10. nov 2009

Doli - super, díky za info. Příští týden jdu na poradnu, tak to pak mám 4 týdny na objednání, to by mělo být ok.
A víš na co jsem nejvíc koukala při focení? Na klec s fretkama... stála kousek za fotografkou a prý, že se skoro nesměju, a abych se furt nekoukala do objektivu, tak jsem se zaměřila na ty naše pušíky, ony zrovna řádily po kleci, tak jsem se koukala na ně a občas dostala výbuch smíchu 😀

doli1
10. nov 2009

Brněnský super obchod od tam mám spoustu věcí.většinou jsou tam napsané rozměry.pokud si budeš nechat šit zavinovačky tak nedoporučuji jak se šijí ale nějaký obdelníček nebo tam kde jsou nožičky tak delší.na šířku je to dobré ale délka nic moc a za chvíli se to samo otevírá ze spodu jak dítěti rostou rychle nožičky.

aaadus
10. nov 2009

hurá,konečně jsem přišla jak fotit fotky abych si mohla udělat album. zítra se na to vrhu a vše co ještě jde vyfotím

blanka.k
10. nov 2009

Doli - super, díky. Rovnou i mrknu, co by se ještě dalo nechat ušít... třeba tuto cenu nechápu 🤐
http://www.anicka.cz/product/DEKY-A-FUSAKY/deky...

aaadus
10. nov 2009

doli ty stránky si tu ani neměla dávat. tam mají tak úžasné kočárky. a mají tam monitor dechu nanny nejlevnější ze všech prodejců co jsem prošla. brácha studuje v brně, tak ho budu úkolovat co má koupit 😀 už ho vidím jak 20-ti letý jde takové obchodu a chce monitor dechu 😀

doli1
10. nov 2009

jj to je drsná cena a stejně to nevyužiješ.
tak to už se těšíme na albíčko

doli1
10. nov 2009

já jsem zamilovaná do balliriny kočárku taky je tam mají.skoro nikde je neprodávají a oni je mají.
to zvládně koupit a když tam bude nějaká mladá prodavačka tak ju ještě oblbne jak je pro rodinu 😀

aaadus
10. nov 2009

doli 😀
mně se líbí kočárky jet, jsou úplně luxusní. už vím, kde utratíme ježíška 😀 , nejraději bych hned teď

doli1
10. nov 2009

140,- za noví overálek to je super cena aspon si myslim

bejunka
10. nov 2009

Tak bolesti a občas to píchnutí v podbřišku je normální, tím tu snad trpíme všechny 😀 ,.... ono se rozpíná a rostě děloha a do toho i ty mrňata začínaj být akční...ale určitě pokud si člověk není jistý, tak je lepší se zeptat dr. než aby byl člověk nervozní.

No mě třeba dal prcek včera takový 3 kopance 😀 😀 😀 ..až mě to zarazilo, že až tak..se mu asi nelíbylo jak zpívám Julči 😀 😀

aaadus
10. nov 2009

nebo cortina, jedu do brna 😀

blanka.k
10. nov 2009

Aadus - myslím, že ještě horší by bylo ho posslat do sex shopu 😀 😀 😀

m.c.
10. nov 2009

Blani, já jsem si u Peťuli psala taky poctivě úplně všechny výdaje, zkusím to pohledat, myslím že to bylo přes 50 tis, vím že největší položka byl kočárek za cca 20 tis 😝 . Já jsem povoláním ekonomka,takže těžká profesionální deformace, měĺa jsem na to supr tabulku v excelu 😀.

Mě by UTZ ve 20tt udělal i můj Dr., ale říkal že můžu využít ten v nemocnici, když už jsem tam byla na NT, je přesnější, má lepší obrazovku a můžu tam i s manžou, můj Dr. partnery u UTZ moc rád nemá.

aaadus
10. nov 2009

blani 😀 😀 😀
už jsem mu to psala, má to hned u školy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre