Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
16. nov 2009

tak mám taký pocit že mi pomaly začínajú prechádzať nevoľnosti, síce ešte trochu cez deň boli ale už som sa dokázala normálne najesť aj ráno, naobed aj teraz večer a dokonca ešte premýšlam čo by som ešte zjedla lebo mám nenormálne na niečo chuť 😀 ale zasa na druhej strane keď som moc nejedla tak som ani nepriberala a teraz keď sa budem nacpávať tak budem ako velryba keď pôdem rodiť 😠

doli1
16. nov 2009

taky nesnašim motání se po Brně.dojedem na osadu a pak šalinou.je to pohlnější a myslim že i rychlejší

blanka.k
16. nov 2009

Bondi - já dělala řidičák v roce 98, závěrečný jsem měla na náledí v lednu 99. A jezdila jsem Opel Corsa, takže také takové kapesní vozítko. A pak jsem jezdila doma se Škodou 100, letos oslavila 36 let, ale už tak 5 let jsem v ní neseděla, potom, co mi chcípla uprostřed křižovatky (našětstí na menším městě), občas torchu hůř brzdila,.... no prostě staré auto 😅 Kdyby se mi to stalo tady v brně někde mezi šalinama, spoustou aut, tak fakt nevím... 😅
Já si moc nedovedu představit, jak sama jezdit s mimčem autem, když nemáte pořádně kde zastavit, když třeba brečí, do toho sledovat provoz, pak objíždět bloky a hledat místo, no už teď z toho mám hrůzu. 😅 😅 😅

blanka.k
16. nov 2009

Doli - no některé trasy jsou 100% šalinou rychlejší. 😅 I když jsme bydleli v Praze, tak muž jezdil často na jednání přes centrum a asi měsíc měli služební auto a pak ho nechávali v práci a jezdili metrem, že to bylo občas mnohonásobně rychlejší... 😅 To je ta nevýhoda velkých měst. Ale zas na dědinách, kde nepotkáš auto coje den dlouhý, je to o něčem jiném... tam se nebojím 😀 😀 Ale zas když se na tebe v zatáčce přes dědinu vyřítí nějaký de..il dvoustovkou 😖 😖 😖 Tady má spoutsa lidí pražskou značku, jak mají služební auta, a jeden tu má na okně krásný nápis: Já néééésu Pražák, já su z Brna. 😀 😀 😀 😀

aaadus
16. nov 2009

pěkný nápis 😀 😀 😀

doli1
16. nov 2009

kámošky už párkrát někde trochu tukli když něco podávali dítěti ale někdy to prostě jinak nejde
dobrý nápis 😀

blanka.k
16. nov 2009

jeslti budeme mít auto, tak já bych tam měla mít něco v tom smyslu: Já nésu pomaly auto, to je jen ženská za volantem 😅

doli1
16. nov 2009

to by byla taky dobrá hláška 😀

mishutka
16. nov 2009

tak mám po nákupech a nic moc ☹ Čekal jsem, že tam toho bude víc 😢
Mám nějaké kabatky, dupačky, teploměr do vody, dudlíky a povlečení 😀

aaadus:mě se nikdy Tako nelíbilo a ještě když vidím, že s tím jezdí po městě kdejaká socka tak už vůbec,do Ostravy semnou jely s Takem dvě romské rodiny tak mám dost 😀

blanka.k
16. nov 2009

Tak jsem si vzpomněla na moji objendávku těhu pásů a tuniky (betterfly) , pozítří to bude 14 dnů a objednávka se pořád zpracovává 😅 tak snad to do vánoc dorazí 😉

lucik...
16. nov 2009

Ahoj holky 😉

Vy ste toho teda zase nakecaly 😀 To nemůžu nikdy dočíst, ani se o to nebude pokoušet 😀

blanka.k
16. nov 2009

Já jsem ještě přišla na to, že do koupleny chci takový ten infrazářič. Sice tam máme topení, ale zas to než se rozehřeje, a teď mi sousedka půjčila nějaký časopisy, a prý mimčo při koupání pořebuje 24st. a když je mokré venku raději 28-30. a já se přiznám, že v jednom bytě jsme ho měli, a já si ho kolikrát ráda taky zapnula, když jsem lezla z vody 😉

aaadus
16. nov 2009

mishu jí nevím jak ty kočárky vypadají naživo, tož musím počkat až se tam někdy dostanu. prý nic moc nakoupeno a půl výbavičky hotovo 😀

lucik...
16. nov 2009

my jsme se včera byli podívat na kočárky a máme jasno, chceme casualplay S4 😉

bondy1
16. nov 2009

občas vidno na autách za zadným sklom fun ŠPZ -tky. Už som videla takú s nápisom: *no a čo, ani variť neviem* ? *keď vyrastiem, budem BMW* a pod. Taká by sa hodila na našu modrú kačičku 🙂 Na cestách mám rešpekt - mám k nej citový vzťah a bojím sa, že ju pooškieram 😀 MM občas frfoce - kúpili sme ho najmä pre mńa na rozjazdenie - ešte má na zadnom kufri Z začiatočníka - takže keď šoféruje MM, občas vraví, že sa v tom aute cíti ako v dámskom kabáte 😀

bondy1
16. nov 2009

casualplay S4 je krásny kočík, ešte zvažujeme Jane Slalom Pro, chceli by sme niečo ľahké, pohyblivé - skladné... Akurát ma odrádza, že sa korbička nedá otočiť proti smeru jazdy - v prípade nepriaznivého počasia to môže byť celkom fajn. Model 2010 vraj túto možnosť má - zase na úkor šírky a váhy... Ešte nevieme...

blanka.k
16. nov 2009

Bondy - to s tím BMW jsem viděla na nějakém stařičkém Trabantu 😀 A s tím vařením....no to je úplně nápis pro mě 😀 😀 😀 😀

bondy1
16. nov 2009

Blanka 😀 asi nás bude viac 😀

doli1
16. nov 2009

janéčko je super.kámoška ho má a i šimon snim dokázal suprově jezdit.je prostě lehce ovladatelný s normálním kočárkem je problém aby zatočil.jen ta korbička je dost malá zvlášt pro květnové mimi ale sporták už super.
casualplay S4 vůbec neznám ani jsem ho asi u nikoho neviděla.no je ted hodně značak na trhuproto se těšim na veletrh do Brna tam bdue víběr hodně velký

bondy1
16. nov 2009

Inak tie tehu pásy - vychádzajú najlacnejšie cez e-bay - aspoň tie u nás sú dovoz z Poľska - jeden vychádza cca na 130 Sk, tu sa predávajú cca za 300 Sk. - ešte stále rozmýšľam v korunách a nie v eurách 🙂 majú rôzne farby
http://cgi.ebay.co.uk/SET-OF-3-MATERNITY-PREGNA...

blanka.k
16. nov 2009

tady v brně ty těhu pásy prodávají za 180,-, tak jsem zvědavá, kdy ho budu mít doma 😅
Doli - kdy a jaký veletrh bude??? Mívají tam nějaké slevy, atd.?

marmar1
16. nov 2009

Ahoj holky,
teda vy jste ukecané 😀
já si to bez auta nedovedu vůbec představit a s dítětem už vůbec,ale ve velkých městech je to něco jiného 😉
casualplay s4 mám a můžu jen doporučit 😎

zzuzullka
16. nov 2009

doli,ten veletrh by aj mňa zaujímal

marmar1
16. nov 2009

ty těhu pásy barevné vypadají dobře ale moc si to nedovedu představit na těle,máte ho už někdo?

doli1
16. nov 2009

kde mají v Brně těhu pásy? už bych jeden potřebovala ve středu tam jedu.
veletrh je na výstavišti koncem března vše pro dítě.slevy jsou tam dobré hlavně na nové značky 2010.ukázka vlastně novích modelů.hlavně jsou tam kočárky a autosedačky.potom hodně postýlek,oblečení ani moc nee.ukázky plinek a dalšího vybavení.je tam i hlídání pro děti což je super.
už se koukám datum je 11-14 března nejlepší tam jít hned první den a nemeškat co se libí hned zamluvit.

marmar1
16. nov 2009

normálně mi teď za poslední 2 dny tak vyskočil pupek,že skoro nedopnu rifle 😲

doli1
16. nov 2009

jé tady jsou nějaké fotky jak to tam vypadá
http://www.babyonline.cz/maminka/zivotni-styl/b...

bondy1
16. nov 2009

Doli1 - to vyzerá super, kedy a kde to bude?

doli1
16. nov 2009

11-14 března v brně

doli1
16. nov 2009

ještě do toho je mobitex-vše pro dům vybavení a rybaření.tyto tři se pořádají společně

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre