Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
17. nov 2009

ja idem teraz na kontrolu v 18tt a to mi nebude robiť 3D lebo ten trvá dlho a to by som musela byť objednaná špeciálne na neho tak myslím že 3D mi urobí ďalsi krát čo bude niekedy v 22tt. a dúfam že teraz v tom 18tt mi už povie pohlavie ak budeme mať šťastie 🙂
inak baby dnes poobede keď som bola v takom poloľahu som cítila také úplne slabučké pocity v podbrušku ako by ma tam niekto tak slabúčko ďobal, ale keďže som len v 15 tt a síce druhý krát tehotná ale bez detí a pri prvom sme s k pohybom nedostali tak si myslím že je to strašne skoro aby som ich už cítila, čo myslíte?

michalag
autor
17. nov 2009

zzuzullka, je mozne ze citis pohyby 😉 , pohyby je mozne citit od 16tt 🙂

doli1
17. nov 2009

já myslim že klidně to pohyby mohli byt proč ne.

zzuzullka
17. nov 2009

michalag ty si ma táááááááááááááák strašne potešila 😀

doli, tak dúfajme, že vám neukáže len zadok. ja som z dvojičiek a keď bola maminka s nami tehotná tak vedeli, že jedno bude chlapec ale ja som sa neukázala vôbec takže som bola prekvapením až do pôrodu,som sa asi hanbila 🙂

michalag
autor
17. nov 2009

zzuzullka a kolko si presne tt? , lebo ak si len 15tt+1d tak si zacala 16tt a uz mozes zacat citit 😉

zzuzullka
17. nov 2009

no to ja som práveže len14+3tt ☹ ale ak je po manželovi tak bude veeeeeeeeeeeeeeeeeľké 😀

doli1
17. nov 2009

hodně dr říká že se to může plést se střevama což si nemyslim.pohyby na začátku jsou jen takové lechtání,bublinkování za to o střevách se to říct nedá.to mám pocit že mi upadne břicho.je to spíš jak kopání dítě ve 25tt a starší. pokud někdo trpí na nadýmání a celkově problémi s břichem(což je v těhu normál)tak potvrdí že je to o dost výraznější pohyby střev

michalag
autor
17. nov 2009

zzuzullka, tak to bude asi skor to co pise doli, podla mna to je este skoro ...

doli1
17. nov 2009

zuzulko tys byla teda opica.nechat rodiče tak napínat.
pokud bude jak první syn tak to do 30tt nebudeme vědět 100% 😒

doli1
17. nov 2009

já si zas nemyslim že by to bylo skoro.pokud to bylo takové jemné tak to mohlo byt mimi

zzuzullka
17. nov 2009

tak si to môj mozog možno len namýšľaľ ale keď ja sa už tak teším na to

zzuzullka
17. nov 2009

doli, no to teda hej, ale ukazovať sa nejakému doktorovi len tak na požiadanie?som predsa nejaká dáma,nie 😀
len dúfam, že naše bude poslušnejšie a pekne sa ukáže lebo inak tam budem na tom ultrazvuku dovtedy dokiaľ to nezistím a ostatné pacientky sa budú musieť preobjednať 🙂

zzuzullka
17. nov 2009

na chvíľu vás opustím kočky, idem na romantická večernú prechádzku s manželom a so psom 🙂

andelka
17. nov 2009

doli: No, napsala jsem, že mám zájem. Já jich potřebuju hodně, jak na běžné užití tak na přebalování a doma je jich jen pár a nové jsou drahé (i když ty si taky koupím).

Mně teda začalo poslední cca týden růst břicho 😅 Zítra jedu do Těšína, tak snad tam nějaké těhu kalhoty objevím. Sice ještě zapnu normální, ale jak dlouho, že. 😀

Jé, pohyby, tak na to se těším, ale vůbec si to neumím představit. Tak tipuju, že za měsíc už budu vědět, jaké to je. Na začátku 17tt jdu k doktorovi, tak se ho zeptám, co dál, jaké ještě vyšetření mě čekají a kdy na ten 3D. Pak k němu půjdu asi zas za měsíc, takže to už budu na začátku 21tt, před vánocema. Byla bych ráda, kdybychom stihli velký UTZ ještě před nima a ještě radši bych byla, kdyby nebylo miminko stydlivka a ukázalo, co je zač 🙂

zuzul: moje švagrová má dvojčata a do poslední chvíle nevěděla, co to bude. Věděla jen, že jsou jednovaječná, ale pořád si myslela, že to budou dva kluci - a narodily se dvě holky 😀 Já si myslím, že budu mít kluka, ale kdoví, že jo. 😅

bibi13
17. nov 2009

no v ba robia toto 3D od 13 tt. Ja len chcem, aby bolo drobca pekne vidieť.. No uvidím.. ja idem totiž až 16. 12. k lekarovi a strááášne daleko..:(.. zajtra mám volať za tie tripply.. dufam, že je všetko ok..

hepinka
17. nov 2009

ahojte, pekny vecer vsetkym! davno som sa neozvala a ledva som vas stihla docitat. Ja tiez dodatocne vitam nove baby, ktore sa pridali. Ja nemam v podstate nic nove, mame sa celkom OK, zle mi chvalabohu nie je, len mavam sem-tam migreny a to je hroza. Ale co uz musime to prezit. Screening v 12tt dopadol dobre, na dalsie testy pojdem v 16-tom, asi vacsina z vas to mate uz za sebou tak mi drzte palce. Ja sa uz tiez nemozem dockat 3D-čka, ale lekar nam povedal, ze az v 20tyzdni tak to si este pockam, ale uz horim zvedavostou co to bude 😀 (v kutiku duse dufam,ze dievcatko, ale kazdy nam tipuje chlapca 😅)
My sme vcera boli s manzelom pozriet si nejake kociky, lebo sme si chceli spravit nejaky obraz, ale vsetky, ktore sa nam pacia su priserne drahe, no ved uvidime, kolko sa rozhodneme investovat. Zatial ale nic nenakupujem, my nejake vecicky podedime, a dokupime po novom roku.

bibi13
17. nov 2009

no ja som si kupila len 2 bodyčka, deku, a mackový overalik.. veeeela vecí som podedila po segrinom malom.. tie vecičky su užasne..🙂

zdenkapo
17. nov 2009

bibi já jedu do toho Německa na 3D a tam to maj vymakanější takže vše půjde vidět,ale ve 20tt to půjde vše normálně krásně vidět a zase moc dýl bych nešla,to by se ti taky mimi celé nemuselo vejít na obrazovku-na dvd záznam,ale normálně můžeš na 3D od 12 tt

bibi13
17. nov 2009

super zdenkapo, si ma veeeeeeeeeeelmi potešila.. 😀 takže sa musím objednať.. ja pojdem do ba, kolega tam bol so ženou a bol spokojný.. stojí to okolo 60 eur..

zzuzullka
17. nov 2009

ja by som najradšej chcela ísť na 3D ešte pred vianocami, to by bol pre mňa taký pekný darček, ale pochybujem že to stihnem lebo teraz idem 10.12. na gynu takže do vianoc ma asi nedajú na 3D, no čo už musím byť trpezlivá

aaadus
17. nov 2009

zuzu však na 3d se nemusíš objednávat závisle na tom,kdy jde na gyne. mě teď dala jedna mamina na 4d utz a jsou tam až do večera, takže to v pohodě manžel stihne. a budeme mít dárek i pro prarodiče - místo klasické vánoční pohádky jim pustíme záznam z utz 😀

michalag
autor
17. nov 2009

nam tiez vychadza ze nas zoberu 3D az od 1.1.10.-4.2.10, tak som zvedava, ale pred Vianocami urcite stihneme aspon Morofologicky uzv, tak mozno tam sa dozvieme co nosim v brusku 🙂

zzuzullka
17. nov 2009

budúci týždeň idem na tú krv tak sa skúsim opýtať sestričky či by ma stihla objednať aj do Vianoc

aaadus
17. nov 2009

a co zkusit 4D? ten se dělá od 14tt do 23tt 😉

aaadus
17. nov 2009

zuzu a na sk se nemůžete objednat sami? k tomu přece nepotřebuješ doporučení lékaře, pojišťovna to stejně neplatí a ani to není povinné

zzuzullka
17. nov 2009

adus, aký je vlastne rozdiel medzi 3D a 4D? môj dr. má myslím len 3D

aaadus
17. nov 2009

zuzu nevím 😀 není to v tom,že na 4D se může dřív?

michalag
autor
17. nov 2009

na 3D je babo 3-rozmerne a 4D je pridany aj cas, teda aspon takto mi to bolo vysvetlene

zzuzullka
17. nov 2009

ale keď 3D ti vlastne ukáže plod z 3 strán akože trojrozmerne tak žeby 4D ukazoval zo štyroch?žeby teda ukazoval maličké aj zo zadu? 😀 😀 😀 to by sme potom videli pohlavie aj keby bolo otočené zadočkom 😀

michalag
autor
17. nov 2009

zzuzullka, vyssie som sa to snazila vysvetlit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre