Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

marmar1
18. nov 2009

čao holky
mayocka mě nevolnosti přešly minulý týden,předtím jsem zvracela každý den 3 měsíce vkuse..no hnus jako.teď je to pohodička 😉
teď mě teda píchá a bolí v podbřišku jak to tam roste,ale všechno lepší než ty nevolnosti 😒
jinak to mazání bříška pěkně flákám,ale nemůžu se prostě donutit 🙄

aaadus
18. nov 2009

xxx.klarka ahoj 🙂
nevolnosti - myslela jsem,že už mě přešly, ale včera a dnes se konaly rozhovory se záchodem 😀
v obchodě to jsou taky pro mě muka, teď už je to lepší, ale ze začátku jsem měla přesný seznam co chci nakoupit ať co nejrychleji vypadnu. a fronty taky stojí manžel a já jdu rozdýchavat na lavičku
Kabáti to je moje od mala. v autě mám cd a to si vždy pustím na plné pecky. jen mě mrzí, že jsem nemohla na jejich mega koncert, aspoň v rádiu jsem si ho pustila

marmar1
18. nov 2009

na Kabátech jsem byla dokonce 2x a i když to není úplně moje krevní skupina tak koncert super 😎

blanka.k
18. nov 2009

jo ten koncert by byl super, být v Praze, tak jdu, my měli ve stejný den sraz s gymplem, tak vím, že jeden kluk se omluvil, že nemůže, že mu manželka připomněla, že jedou ve stejný den na Kabáty 😀

xxx.klarka
18. nov 2009

Já teda na koncertě nikdy nebyla, moc mě to tam netáhne, těch lidí atd. Ale mám je ráda. U nás se skoro nic jiného neposlouchá 😀

aaadus
18. nov 2009

já taky na nich byla 2x a super
30.11. jdu na 4D utz 🙂

doli1
18. nov 2009

ahojky dali jsme si se synem hodinku spánku.
já taky miluji kabáty a tento styl hudby.na koncertě jsem byla dvakrát.jednou v době když vydali mega hu a to byl ten nej koncert i je to moje oblíbené cd.potom když go satane go to bylo v Brně a pršelo moc jsme neviděli tak to za moc nestálo.mám ráda spíše ty první cd s tvrdší hudbou.ještě jsem 2x byla na divokym billovi to bylo taky fajn a další a další koncetry.
mám i ty dvd a na to se ráda divám při žehlení mohu si zpívat a koukat na vojtkovi dokonalé pohyby on se fakt umí pohybovat.
táta mi ted domluvil pujčení dvd arakainů s luckou bílou tak na to se vážně těšim.

lucik...
18. nov 2009

blani vidíš, mě zronva včera muž nevěřil že už nás slyší.. 😀

aaadus
18. nov 2009

lucik... mě to též nevěří, prý je ještě moc malý a není to možné 😀 ach ti chlapi

doli1
18. nov 2009

jsem objednaná na ten ultrazvuk na 21.12 na 11h nejlepší je ukončený 20tt.to mi ted řekli.

aaadus
18. nov 2009

doli mi zase říkala sestřička, že nejlíp to je vidět od 19tt, tak si vyber 😀

andelka
18. nov 2009

Ahojky, zdravím nové Májovky 😵

Tak, dneska jsem si udělala výlet do Těšína, ulovila jsem fajné rifliky za 600 (v albu) a pozkoušela kočárek, který si asi pořídím - tímto děkuji zdenkapo za tip, Baby Merc je fakt super, splňuje všechny moje požadavky a mají ho jen za 3 900Kč. 🙂

blanka.k
18. nov 2009

Doli - jdeš na to Veveří? To mi asi dají podobný termín...

lucik...
18. nov 2009

aaadus no my se včera hádali a já mu pak řikám a to se mi jako ani neomluvíš a on mi říká že chce až zítra (jako dnes) až budeme sami (protože jsme od pátku do včera byli u mých rodičů) a já mu řikám že už nikdy nebudeme sami 😀 Tak řikal že jo, že teď nás ještě neslyší tak sem řiakal že to teda pěkně kecá, že ho to mimi slyšelo jak na mě křičel a bude se ho bát 😀

blanka.k
18. nov 2009

Adus - já myslela, že Doli myslí ten "velký" UZ v 20tt, ty asi myslíš ten 3D,ne? 😅

xxx.klarka
18. nov 2009

Co holky, už máte vybraná jména?? A jaký budete kupovat kočárek??

doli1
18. nov 2009

jj jdu na veveří.
Andi kalhoty super a baby merc můžu taky jen a jen doporučit.suprově houpe jen má jednu nevýhodu ale to už možná nové tipi nemají.popruhy na zádičkách nejdou oddělat.což je blbí ale ja řikám možná že už jdou oddělat.

doli1
18. nov 2009

my máme vybraný jméno kluka Marka a holku jsme se ještě nedomluvili ale asi Barča.kočárek mám jeden vyhlídlí na holčičku.červený s kytičkami a na kluka jo to nevim.
jdu ven s prckem.

aaadus
18. nov 2009

andelka pěkné rifle a jak se dívám, oproti tobě jsem úplný pupkáč 😀
lucik... 😀 😀 😀 já chtěla jet před vánocema do prahy na děti ráje a víš co mi manžel řekl? prý ne, těhotná na muzikál nepůjdu, moc by mě to unavilo. to mě teda naštval a já už byla tak natěšená 😠

lucik...
18. nov 2009

ma jména máme 🙂 Kluk Matyáš a holka Viktorka (Viktorie)

blanka.k
18. nov 2009

Klárko - se jmény bojujeme, skoro nic se nám nehodí, ale u mě vítězí Petr/Petra 😉 Kočárek jsem viděla u kamarádky značky Peg Pérego (ale nevím co to bylo za typ) a hrozně mě dostal, ale ještě jsme nidke nebyli na ně koukat 😉 A co vy?

aaadus
18. nov 2009

blani já nevím, asi 😅
xxx.klarka když bude tatínek hodný bude se prcek jmenovat po něm - Roman, když ne bude to Vašík. a pro holčičku jsme měli Gabrielku

aaadus
18. nov 2009

jo a kočárek máme vybraný Cam Cortina X3 Tris Revolution, v lednu jdeme kupovat

xxx.klarka
18. nov 2009

U nás to je aaadus jako u vás, když bude tatík hodný tak po něm David a když ne, tak by se mi líbil Lukáš. Holčička jednoznačně Natálie. My práve máme vybraný kočárek Orlando alu od Palexu. Je to polský, našla jsem na mmb je prodává jedna paní, asi je vozí z Polska. Má ho za 6400Kč i s autosesačkou. Mám ho v galerce. Moc se mi líbí, ale furt váhám.

aaadus
18. nov 2009

xxx.klarka já už se raději na kočárky nedívám ať nemám dilema

xxx.klarka
18. nov 2009

aaadus: mě se právě taky moc líbí ten co jsem psala, asi to risknu a objednám ho. radši už v lednu, kdyby náhodou ať máme čas na výměnu nebo reklamaci. Žádnej mě tak nezaujal jako tento.

blanka.k
18. nov 2009

Kamarádka má nějaký takovýto, akorát na něm měla klas.korbičku, prý to přeměřovali a byla to jedna z největších co našli 😅 Sporťák k tomu má taky a ještě k tomu dělají autosedačku. Fakt pořádná kolečka, a rychle skládací, odepínací korbička, atd.
http://www.detskydum.cz/detail/peg-perego-gt3-c...

xxx.klarka
18. nov 2009

Mě právě moc nezaujali kočárky kde je zvlášt korbička a zvlášť sporťák. Moc se mi libí kočárky s tou vložnou taškou. Proto jsem si vybrala tento. 🙂

andelka
18. nov 2009

klarka: Palex tam taky měli, strašně moc barev, ale na ty jsem se nekoukala, ani si nepamatuju za kolik ho měli. 😒

doli: Tak na popruhy jsem se nějak nezaměřovala, to byla náhoda, že jsem ho zkoušela. Chtěla jsem mrknout na Firkony, líbil se mi,ale ještě jsem ho neviděla naživo. Pak jsme šli náhodou kolem kočárků a já si říkám, co to asi je za značka - a on to Baby Merc. 😅 My se definitivně rozhodnem až na jaře, tak pak se uvidí. I tan Palex vypadá dobře.

aadus: Ale jdi, já mám bříško odjakživa, tak se to těhu na mě ztratí 😀 však v neděli uvidíš 😉

Jména mám v pasu. Klučičí ještě není 100%

xxx.klarka
18. nov 2009

andelka: Právě že tady nikdo moc ten kočárek nezná, ale na lide.cz jsem našla u jedné paní v galerce, kupovala ho pro dcerku. Tak jsem jí psala a říkala, že má dobrou konstrukci atd. Toho jsem se bála, aby nebyl nějáký špatný. 😒 Ale rozhodla jsem se, že to risknu a objednám si ho. v Nejhorším případě budu mít tak 3 měsíce na vyřízení reklamace atd.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre