Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
18. nov 2009

Teď koukám na web Ikei, mají tam taky různé věci, kamarádka mi nějaké ukazovala, a třeba přeb.podložka za 150,-, stačí jen ušít nějaký obal na to, fajn ceny.

luciik
18. nov 2009

Ještě jsem nakoukla.

Hrát samozřejmně nebudu, ale poklábosit musím 😀
Teď už fakt letím. Páááááá

aaadus
18. nov 2009

blani ale zase nesmí vypadat jako ty nemocniční 😀 , kámoška měla místo košile takové dlouhé tričko. já si to teda moc po porodu neumím představit co se bude dít, to budu studovat raději až těsně před
do Ikea se taky chystám jestli tam nevyberu pokojík. mi se nejvíce zatím líbí z kiky, ale ta cena 😠

aaadus
18. nov 2009

luciik tak to jo v tom případě. pa

aaadus
18. nov 2009

blani proč mi to děláš? já už nemůžu utrácet 😅

blanka.k
18. nov 2009

Adus - já taky ne, hlavně by asi muže hráblo, kdyby otevbřel komoru a vyvalilo se to na něj. V Ikei sem si koupila velkou plast.krabici, která se akorát vleze pod postel a mám v tom ukořištěné oblečení. Jelikož těchto krabic mám ještě asi 4, ve kterých mám různé letáky, brožurky, pohlednice atd. z výletů, tak muž nic netuší a já mám klid a má se čím kochat 😀 jo a ještě mají v Ikei modrou dětskou vaničku myslím kolem 160,- 😀 😀 😀

blanka.k
18. nov 2009

už mi hrabe, jsem si říkala, proč mají pro děti světýlko a lá spermie 😀 😀 😀 😀 http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/6006...

aaadus
18. nov 2009

blani to je dobré s těma krabicema 😀 jo o té vaničce vím. jen teda nevím, chci si koupit přebalovák přímo do koupelny a oni je snad všechny dělají s vestavěnou vaničkou. to si moc nedovedu představit jak to funguje, dám pryč podložku, okoupu dítě, podržím ho na rukách a dám tam podložku zpět? naživo sem to ještě neviděla asi sem mimoň

aaadus
18. nov 2009

no blani, na co hned nemyslíš 😀 😀 😀

blanka.k
18. nov 2009

Tak to nevím,jak to funguje. My máme v koupelně takový nerez pojízdný "stoleček" s šuplíky a policemi, tak na to jenkoupím tu podložku a bude. takže si ho přivezu vedle vany a je 😉
Vrátil se mi muž, donesl jíííídlo, tak se loučím a přeji pěkný večer 🙂

zdenkapo
18. nov 2009

Blani,ikea je fajn,ale bacha- hlavně nekupuj tu podložku ochrannou na matraci- je to igeli a neprodyšný... to přece nedáš pod dítě... prodávají takové podložky,které se navlíkají na matraci a jsou zcela prodyšné,třeba toto http://www.4babies.cz/e-shop/chranic-matrace-uz...

blanka.k
18. nov 2009

Zdeni - díky, vidíš, to mě nenapadlo, zatím jen koukám na netu, kde co mají... 😉

blanka.k
18. nov 2009

http://www.kika.com/cz/katalog/m/deti-studenti/... 😨 Za tu cenu k tomu snad dávají i živýho hrocha, ne??? 😅 😀 😀 😀

aaadus
18. nov 2009

blani to je přece veselé povlečení s hrošíky 😀 😀 😀
a tady ta skříň už je plná miminkovských oblečků 😀
http://www.kika.com/cz/katalog/m/deti-studenti/...

bibi13
18. nov 2009

asi sa preobjednám k niekomu inému na ten 3D.. 😖

xxx.klarka
18. nov 2009

Tak jsem to zařekla. Jsem myslela, že teď bude už jen to hezké. Ale dnešní večeře ze mě letěla tak rychle, že ani nevím jak. ☹ Týý jo. Já si chci těhu začít užívat a né tohle. 🤐

aaadus
18. nov 2009

bibi za přeobjednání nic nedáš
xxx.klarka bude líp, uvidíš. mě pomáhala coca-cola, samozřejmě v malém množství a pěkně vychlazené
jééé, teď ukazovali v tv trojčátka - 3 kluky, až mi zvlhly oči 😅

xxx.klarka
18. nov 2009

aaadus: taky mi pomáhá, ale to letělo tak rychle ven, že jsem pořádně nevěděla ani jak. Asi mi neudělala dobře ta večeře.

doli1
18. nov 2009

ty jo mít tři kluky tak mě trefí ale na ty naše miminka už se těšim.to bude radosti

mahulena
18. nov 2009

ahoj holky, myslite, ze bych se taky mohla pridat? obcas k vam nesmele nakouknu, ale odvahu napsat jsem dostala az ted🙂
dnes jsem zacala 16tt a dnes jsem absolvovala UTZ a odbery na triply.
budu rada, kdyz me k sobe jeste vezmete, i kdyz uz jste pekne rozjety 😉 😀

aaadus
18. nov 2009

mahulena ahoj, neboj, my tě neodmítneme 😉
doli lepší 3 najednou než nikdy žádné. a ještě ta holčina (měla 19) říkala, že by jim časem pořídila sestřičku (no aby to nebyly 3 sestřičky 😀 )

doli1
18. nov 2009

ahojky nová těhulko 🙂)
jj lepší tři než žádný.u nás je jedna rodinka která má dvojčátka(vždy párečky) a rok na to druhý dvojčátka to muselo byt taky děsný a jednou se ta mamina zmínila že další rok otěhotněla nechtěně a zas dvojčátka tak ty už dali pryč že by to nezvládli.

doli1
18. nov 2009

co tak pozoruji tak hodně tu máte děti rychle po sobě.upřimně já minulí rok nebyla vůbec připravena na to že bych měla mít druhý na to když by byl šimonovi rok.to bych asi nezvládla.moc obdivuji

aaadus
18. nov 2009

ty jo, dvoje dvojčata. my jsme taky měli mít dvojčátka, ale jedno to vzdalo, snad se povede příště

lucik...
18. nov 2009

Ahoj holkyyyyy 🙂 Vy ste toho zase nakecali 😉 Ale stihla sem to dočíst 😀
Tyy jo, já bych dvojčata nechtěla.. 😔

aaadus
18. nov 2009

doli my chceme taky druhé hned po sobě. a třetí jako benjaminka, tak 10-15 let 🙂

aaadus
18. nov 2009

lucik.. my si dvojčátka přáli oba, dvě holčičky 🙂

zzuzullka
18. nov 2009

vítam nové tehulky medzi nami 🙂

teda baby, normálne to bola makačka dočítať vás a to som tu nebola len jeden deň, ste dnes nejaké ukacané 🙂 ja som si myslela že my budeme mať dvojičky určite bo toho máme v rodie hodne aj z mojej aj z manželovej strany a prvé malo byť jedno a toto je tiež jedno tak neviem... ale dúfam, že to nebudeme mať tak ako naši, oni mali brata a potom za rok a pol sme sa narodili ja s bratom, takže v podstate tri malé deti naraz. tak dúfam, že keď budeme mať niekedy druhé tak bude len jedno 🙂

lucik...
18. nov 2009

aaadus tak to obdivuju.. Já to vidim u sestřenky.. má dvojčata, dvě holčičky a je to fakt záhul

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre