Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

babara
4. dec 2009

doli, zjistila jsem to az koncem druheho mesice tusim. Prvni menzes jsem dostala uplne standardni, tak jsem nejake pochybnosti totalne zazdila, pak jsem to mela v nove praci zakazany otehotnet a pri nastupu uz jsem byla v tom 😀
Mela jsem pauzu v praskach a po tom 1.menzu jsem zas zacala brat HA, jesteze se nic nestalo. Maly je opravdu odolny 😀

klaarka22
4. dec 2009

Vladka ani mi nemluv o noci to byl zase očistec,vzhledem k tomu že je malá chorá tak spávám s ní v pokojíku ale tohle yl děs,usnula až po 9 večer,pak se každou chvilku budila a v 5 hodin ráno měla zase ten svůj stav nepříčetnosti a nedala se uklidnit,ale pak zabrala a vstávaly jsem v 9 😒 no ale hrůza

antynka1
4. dec 2009

Klárko díky za tu odpoveď s triplama, raději sjem zavolaka a tu gyndu a domluvily jsme se, že pokud mi nebude moc blbě tak mám v pondělí normálně přijít. Pokud mi bude hodně blbě a budu mít horečku, mám zavolat. Zatím kloktám slanou vodu, protže nevím co jiného na nachlazení v těhu může....

xxx.klarka
4. dec 2009

skretik: Taky jsem v 17tt a UTZ mi dělá hezky přes břicho už od 12tt a je to krásně vidět. Taky se mojí dr zeptám jestli by se nekoula na pohlaví, tak snad na mě nebude koukat jako ten tvůj na tebe 😀

klaarka22
4. dec 2009

Antynko pokud tě bolí v krku tak si kup homeogene tabletky(homeopatikum,)neo propolky na cucání a nebo septisan,to se smí před týdnem jsem to zobala taky.....pokud ti je ouvej klidně paralen,ten je v poho...od kašle stodal,jitrocel.sirup a nebo stoptussin taky můžeš..
na hlasivky vincentku 😉

babara
4. dec 2009

Jooo, kdyby tehda byl Postinor volne prodejny, tak Hynecka nemame. A to se o tom zrovna nejak jednalo, ze snad bude..
Si pamatuju, jak jsem chodila kolem ty lekarny, kde sem se na nej ptala a tomu lekarnikovi, kdyz tam byl jsem v duchu rikala, jestli kvuli tobe budem chovat... pak jsem mu rikala: mas stesti.. a pak uz jsem si na nej nevzpomnela 😀

doli1
4. dec 2009

babara to jsme na tom podobně.šimi byl teda očekavaný dítě ale první ms jsem dostala tak jsem to obrečela že se nepovedlo.během měsíce se tělo chovalo nějak divně tak jsem zkusila test a byl hned pozotivní na ultrazvuku jsem byla už v 7tt a další ms jsem měla taky ale už jen špinění naštěstí to jsem doma šílela co to je až dr přišel na to že je to další ms a nic jiného.

babara
4. dec 2009

Ja jsem deti chtela vzdycky brzo (pac jsem jich chtela vic), ale manza tehda nepospichal, takze kdyz jsme potom riskovali bez prasku, rekl osudovou vetu: tak ted uz by to vlastne nevadilo (jakoze jsme byli po skole a zpatky z cestovani), akorat ja jsem zalapala po dechu, me torchu sokoval, jsem se nikdy nemusela starat, kdyz se staral on, a ja se tak nejak stejne rozhodla, ze jeste 2 roky budu delat karieru 😀 a predtavte si! jemu to vyslo na prvni nepromysleny napad! 😀

babara
4. dec 2009

takze ja nevim, jestli teda jako je to planovany dite nebo ne?

antynka1
4. dec 2009

Klarko díky, už jsem zaúkolovala manžu aby se stavil v lékárně 🙂

xxx.klarka
4. dec 2009

babara: a v kolika jsi měla Hynečka jestli se můžu zeptat? =o)

Mě když se někdo zeptá, jaktože tak brzo, tak na mě všichno koukají jakože jsem se zbláznila.

mishutka
4. dec 2009

Ahojky, já jsem si dneska přivstala s manželem o půl 7 a až do teďka jsem si četla novou Maminku 😉
Jsou tam třeba vyvraceny ty naše pověry 😀

Jinak mě se zdálo, že mě mmimiš kopl až to šlo cítit rukou, ale nevím jestli to byl sen nebo skutečnost ☹ a ještě jsem se vzbudila s mokrým tričkem na bradavkách 😅
Je to nějak časté s těma bradavkama????? MŮJ PRVNÍ PŘIZNAK TĚHU 😀

aaadus
4. dec 2009

yanika máš v albumu pěkný kočárek, ten první. to je mutsy?
mishu jé už je nová maminka? to si teda musím dneska koupit

mishutka
4. dec 2009

Jo,včera mi jí koupil manžel, on má na ní čuch, já ji nikdy netrefím 🙂

antynka1
4. dec 2009

Mishutka - jaké pověry jsou tam vyvráceny? Poděl se s námi 🙂

lucik...
4. dec 2009

anty všechny 😀

bibi13
4. dec 2009

aaadus jasné, že si dáme povedať čo to bude.. ja by som nevydržala.. a či mám tušenie.. zo začiaku som si myslela, že bude baba.. teraz absolutne neviem.. 😒

babara
4. dec 2009

mishu, me nic nevytekalo, az po porodu.
Jinak mam taky pocit, ze se mi o tom kopani zdalo. Tak aspon neco 😀

xxx.klarka, no me bylo 25 ( po vejsce), takze nijak extra mlada, to ne. Manzovi 29. Ty ses tady asi nejmladsi, vid. Ale pusobis velmi zrale, vubec bych nerekla, ze ses takova mladule. Je fakt, ze mezi kamaradkama jsem az na par "nehod" skoro prvni, nebo druha, dneska je trend uplne jiny. Tak jsem rada, ze aspon tady v kvetnovkach to moc neplati. Je nas/vas 😀 tady hodne mladych maminek. A ja myslim, ze je to jen dobre. Moje mama me mela v 29, jsem jeji prvni a jedine dite, jeste nemanzelske, v te dobe asi byla exot a ja jsem si myslela, ze to, ze si s ni nerozumim je, protoze me mela tak pozde. Ale to je taky blbost 😀

Sem dneska nejak ukecana, se vas asi snazim dohnat 😀 😀 😀

mishutka
4. dec 2009

antyka:všechno jsou kecy 😀 Krása, pohyb, sex....

babara
4. dec 2009

Blani, budes delat tu tabulku na kocarky? Ja ze bych ti poslala svou recenzi 😉

yanika
4. dec 2009

aaadus: ano je to mutsy urbanrider.. len mam problem ho niekde nazivo vidiet, budeme musiet vycestovat bud do Ostravy abo Polska...

Holky z okolia Ostravy poradte, kde su uvas dobre obchody s kociarmi, aby sme nesli na blink...

mishutka
4. dec 2009

xxx.klarka:ty máš 19???

yanika
4. dec 2009

aaadus... sorryyyyyyyy oprava: takze ten prvy je gesslein F2.. situacia podobna, unas v okoli ho nikde nemaju.. ale objavila som dovozcu na SR www.forbaby.sk, ale vychadza dost draho... 629 sportak+290vanicka...

zdenkapo
4. dec 2009

ahoj holky-...

Zuzi gratulace k holčičce- jí už chci taky vědět.... 😒

Skretik tak to máme stejný přístup gyndr.- také do 20tt nechce hledat pohlaví, ale nechápu,že ti dělá ještě vaginální utz- to je blbost- mě teda už dávno ne a musim říct,že když mi dělala vaginální neviděla skoro nic na obrazovce tak sama řekla že je lepší přes břicho,tak to pak viděla vše mnohem ostřeji a může to mimi zkoumat z různých úhlů jak jezdí po břiše,což u vaginálního asi těžko,že?

holky jsem fakt vytočená, už mi došli skoro všechny balíky s dárkama a dve ještě čekám,ale ten jeden jsem objednala 24.11. píšou 1-3 dny doručení a nic- psala jsem ráno e-mail a ještě neodepsaly,tak jsem zvědavá 😠

lucik...
4. dec 2009

Holky mě dneska taaaaaaak bolí hlava ☹ A to mam spoustu práce 😔

mishutka
4. dec 2009

Mě dělal včera poprvé přes břicho UTZ a bylo tam prd vidět stejně jako před tím vnitřním 😀

A 3D se děla přes břicho protože když jsem viděla DVD tak by mě zajímalo jak ta doktorka do toho prcka píchala 😉

xxx.klarka
4. dec 2009

babara: Asi jsem nejmladší, ale moc mi to nevadí. Zvykla jsem si, že když se to někomu nelíbí tak na mě kouká zhora, ale popravdě, nikdo ani neví jak to všechno v mým životě bylo a tak si to moc neberu. Myslím, že je to každýho věc a každý má na to svůj názor. Zrovna včera jsem tady někomu ( omlouvám se holky, ale fakt vás tu je tolik, že si nemohu vzpomenou komu 🙂 ) psala jak to semnou byla a tak. Já jsem ze 4 dětí a všechny jsou mladší jak já. Celý moje dětství a dospívání jsem byla doma, starala se o děti, vařila jim a tak. A když jsem se v 17 osamostatnila a pořídili jsme si s přítelem byt, tak mi to pak začalo vše chybět, neměla jsem se o koho starat, celý dny jsem trávila buď doma nebo jsem chodila ke kamarádce, která má ročního synka. V lednu mi bylo 19, za 4 měsíce mě čekala maturita a přítelovi táhnou na 33 ( hodně lidí nás odsuzovalo když jsme si spolu začali, a my je neposlouchali a jsem za to moc ráda ) tak jsem v únoru vysadila HA a dali jsme tomu volný průběh.

mishutka: V lednu 20 😉

lucik...
4. dec 2009

klari: chápu, mě odsuzují taky a to mi bude 23 😀

aaadus
4. dec 2009

yanika zkus se podívat sem, ale SK jsem nenašla
http://www.libfin.cz/prodejci/prodejci.php?Coun...
jedině jim zkus napsat mail jestli mají na SK autorizovaného prodejce. my se taky na mutsy pojedeme podívat do brna, v ostravě prostě není

xxx.klarka
4. dec 2009

lucik... : Já jsem si na to zvykla, když to někomu baví, ať semnou nemluví a nepíše mi. Mám svůj život a jsem zvyklá si ho žít podle sebe. Kdyby jsem se neosamostatnila, tak se do dneška starám o sourozence a kdo ví jestli bych měla vůbec dodělanou školu. S mojí mámou to je hrozně složitý, má 4 děti, každé s jiným chlapem. Teď jí zůstala jenta nejmladší, Sestra s brácho se odtěhovali ke svému otci, protože je zanedbávala. Furt byli sami doma. Jsem moc ráda, že jsem v tý době poznala svého přítele, nebýt jeho tak bůhví jak to je dneska. A že je ot olik let starší mi též nevadí, nikdy jsem nebyla na kluky v mém věku. přijdou mi hrozně nevyzrálí a takový "trdla". 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre