Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
4. dec 2009

zzuzullka: to mi psali holky na jedné diskuze, že to cítili jako praskali bublinky. tak já nevím 😀

zzuzullka
4. dec 2009

klarka tak asi áno,sa tešim aj za teba 🙂 aj ja som sa prvý krát zľakla keď som to ucítila, že čo to bola a potom som to pochopila.

xxx.klarka
4. dec 2009

zzuzullka: tak snad by to bylo ono, byla bych štastná, teď aby to sílilo a bylo častější 🙂

m.c.
4. dec 2009

holky, tak ty bublinky budou určitě pohyby dítěte, přesně tak jsem to zezačátku cítila taky.

zzuzu, tak to jseš teda machr, státnice a TP ve stejnym měsíci😅. Já jsem si začala dodělávat doktorát, ale fakt se to nedalo skoloubit všechno dohromady, možná kdybych nepracovala tak by to šlo.

bramburka
4. dec 2009

ahoj holky,

vítám Naru 🙂 gratuluju!!! jak se máte? jaká byla dovča? ja uz nemam ICQ tak ses mi ztratila z dohledu!

Baru, ja taky ty pohyby necitim, jen obcas kdyz lezim v klidu, ale jen tak 1x za 3 dny zatim nic pravidelného.

S tou pupečníkovou krví, já bych chtěla taky darovat, v Krči to nejde, v Podolí ano, snad to vyjde, uskladnit to stojí opravdu desítky tisíc.

zzuzullka
4. dec 2009

m.c. no to teda macher som,to si neviem predstaviť ako to zvládnem. termín porodu mám 16.5. a štátnice by mali byť okolo 20.5. takže stačí aby som pár dní prenášala a hneď to budem mať v jeden deň 😀 ma budú skúšať na štátniciach a poviem im "no ale rýchlo páni profesori, lebo už vidím hlavičku" a hneď ma odvezú do porodnice 😀 ale hovorím si, že v najhoršom prípade pôjdem na ďalší termín štátnic, čo býva niekedy v septembri - svet kvôli tomu nespadne

babara
4. dec 2009

Bram, jaktoze to v Krci nejde? Predloni to jeste slo.

Klary, treba to je opravdu ono, uvidis casem. Ja sem tam neco malo, treba ted pred chvili jak to ctu, zacitila, ale nevim nevim, si rikam, ze zase proc jen tak malo. Ale kdovi kde se prcek pohybuje, treba se mu libi nekde uprostred, kde mi k okraji nedosahne.
Nerekla bych ale, ze je lenivej, na UZ se hejbal azaz, a kamoska, co taky citila u druhyho tak pozde, tak rikala, ze to pak vynahrazoval a kopal vic nez to prvni 🙂
Taky me napadlo, jestli tu oblast kolem jizvy po cisari nemam porad jeste min citlivou.

m.c., zuzu, co studujete vy, jestli to neni tajne?

nara, kde jste byli? V ty Italii?

Tak jsem udelala linecke testo a upekla 1.varku, malou noveho cukrovi, voni moc pekne..
Nekoukate nekdo na Davis Cup? Doufam, ze to ten Stepanek neprojede, by me fakt nastval 😠
Jinak doboru noc a peknej vikend.

bramburka
5. dec 2009

Baru nešlo to, když jsem davala Xenušce, ptala jsem se a odběr neumožnovali....

tak Stepanek to projel, cloevk by neveril....kdyz jsem sla spat bylo to 6:2

m.c.
5. dec 2009

u nás odběr pupečníkové krve taky nejde, už jsem se na to ptala 😒

Babara, já jsem studovala veřejnou ekonomiku, ale fakt sem to nestíhala, tak jsem to vzdala... Snad se k tomu někdy na stará kolena vrátím 😉

xxx.klarka
5. dec 2009

Holky myslíte že můžu takové to mentolové čichátko do nosu?? Nějak se mi zpustila rýma. ☹

mishah
5. dec 2009

Ahoj holky, dobré ranko 😉 u nás počasí nevypadá nic moc, náladu mi zvedlo,že Lukášek začal včera konečně čůrat do nočníku 😵 🙂 , sice ne pokaždé to stihne,ale hezky si říká a má z toho radost,tak myslím,že je to snad na dobré cestě 😉 Dneska slavíme s druhou babičkou Lukyho 2.narozeniny 🙂

vladkaz1
5. dec 2009

Ahojte no dnes nejako zaostavate ,co sa deje??? 🙂
Ja som dnes piekla troska sladke a teraz za hodku pojdeme s malu do mesta, na vianocne trhy a na mikulasa sa mrknut ,nech ma zazitok aj ona .. dobre vymrzneme ,nespala tak mozno aj zaspinka .. a s vyvetranou hlavou sa pojde domov 🙂

zzuzullka
5. dec 2009

ahojte baby, teda dnes sa vám nejako nechce písať 🙂

babara, Bc. som študovala kvalitu potravín a teraz Ing. študujem riadenie ľudských zdrojov a strašne sa teším kedy už bude koniec lebo už ma to nejako prestáva baviť to učenie 😒

baby, vy už takto vypekáte? ja sa chystám tento týždeň na vianočné upratovanie a potom chcem začať vypekať, sa na to teším 🙂

lucik...
5. dec 2009

Ahoj holky,

já dnes pekla, máte pravdu 😀 Ale pak se mi udělalo pěkně zle 😔 tak sem ležela 😉

bibi13
5. dec 2009

ja mááám už prebalovací pult.. 🙂 sa musím pochvaliť..

babara
5. dec 2009

Mne dnes taky nebylo nejlip, bolela mne hlava a pomohla mi az prochajda v tom mraze, ale mam novinu!! POHYBY 🙂 uz jsem si jista, a citil to i manzel, me to normalne dojalo a to sem myslela, ze todle teda tak prozivat nebudu 🙂 asi ze sem tak dlouho cekala..

Klarko, ja myslim, ze to cichatko muzes

Xeni, u nas uz to slo, akorat pri tom akutnim cisari to neslo, tak to museli zavest mozna od ledna 2008, nebo proste mezi nasimi porody.
Jo Davis Cup teda dopad ostudne ☹

doli1
6. dec 2009

ahojky holky snad jsme všichni přežili a nikoho pekelníci nevzali 😀 😀
babara gratuluji k pohybum je to krása že
mě včera holky nebylo vůbec dobře.bolela mě noha a břicho furt mě někde píchalo a jak kdyby natahovalo takoví blbí pocit ale dnes už dobré.nevim co to bylo.

xxx.klarka
6. dec 2009

doli1: to by mě zajímalo co to bylo, protože jsem měla včera stejný pocit. :-/

bramburka
6. dec 2009

tak teda holky, abyste nerekly 😀 udelala jsem testo na perniky, vanilkove rohle a linecke me ceka za chvilku, cekam az mi zmekne maslo

lucik...
6. dec 2009

holky tak včera asi měli ty naši prckové strach z čertů, protože jak koukám, všem nám bylo zle 😀

Já už taky cítím pohyby.. Nejdřív to bylo jen 1 za pár dní, ale teď už každý den a je to cítit i na ruku 😵 😵 😵

lucik...
6. dec 2009

To já teď pojedu dokoupit poslední dárky a pak se vrhnu na pracny... A už budu mít 4 druhy 😀

xxx.klarka
6. dec 2009

Já nevím jestli to bylo ono, protože od té doby jsem byla ve shonu a neměla jsem čas si klidně lehnout a pozorovat. Večer jsem lehla a spala jak mimino 😀 Taky bych to chtěla cítit už a aby to cílit přítel. 😕

bramburka
6. dec 2009

ja taky de facto necitim, citila jsem nekolikrat ale je to ojedinělé

antynka1
6. dec 2009

Ahojky,
nemáte nějaký tip co na rýmu? Nasadila jsem Homeogene a Osciloccocinum, to zabralo dobře... Akorát ta rýma... Dneska jsem se moc nevyspala. Kapky do nosu, které se prý můžou je Pinsol, ale ten já kdysi měla a bylo to pěkně hnusný a nepomáhalo to. Zlatý Olynth! No ale ten teď nemůžu ( i když někteří lékaři tvrdí že ano - nechci riskovat).
No jinak už se na pohyby taky těším ale ještě si budu muset počkat, jediný co jsem zatím zaznamenala byly bublinky 🙂

michalag
autor
6. dec 2009

Ahojte tehulky 🙂
antynka, ja som dala malemu na sopliky homeo Coryzaliu a sprej do nosa Vincentku a zda sa mi ze celkom mu to zabera 🙂

zzuzullka
6. dec 2009

ahojte baby, teda včera bol asi nejaký čudný deň, lebo ani mne nebolo vôbec dobre.

antynka, s tou rýmou ti neporadím, ale gratulujem ti k bublinkám 🙂 ja tiež zatiaľ ešte necítim nejaké veľké pohyby len ako píšeš tie počiatočné praskanie bubliniek, ale tak pohyby začínajú tak si myslím že snáď do 2 týždňov ucítim už silnejšie a snáď aj manžel.

babara, gratulujem k pohybom 🙂

michalag
autor
6. dec 2009

gratulujem vsetkym co zacali citim bublinky v brusku 🙂
inak aj mna vcra skoro cely den bolelo v podbrusku a ked som dnes varila a stala pri sporaku tak to zacalo opat 😒 ☹

zzuzullka
6. dec 2009

michalag, my sme v piatok behali dosť dlho po obchodoch a potom ma dosť silno pichalo v podbrušku tak som si ľahla a našťastie to potom prešlo. ale inak sa strašne rýchlo unavím zo všetkého, stačí mi keď ráno poupratujem v izbe a už fučím ako lokomotíva a musím si sadnúť a vydýchať sa. ale si myslím, že moje telo je už aj celkovo dosť vyčerpané lebo odkedy som tehotná tak som v podstate nemala deń kedy by som sa normálne najedla. aj dnes som si dala na obed len polievku a jedno kiwi.

a ešte sa mi stále točí hlava, mávate to aj vy? ale nie že len tak na chvíľu a že to prejde, ale začne mi hučať v ušiach a zatmievať sa pred očami a musím si ľahnúť aby som neodpadla. v štvrtok idem na gynu tak to asi poviem doktorovi lebo to trvá už strašne dlho ☹

antynka1
6. dec 2009

Díky za rady. No jinak jsem se teď dívala po netu - před nějakou dobou jste tu probíraly hodnocení lékařů - tak jsem si tam našla svojí gynokoložku a ona tam má naprosto nejhorší hodnocení: - 100%!!! A přitom já jí mám tak ráda a nedám na ní dopustit. Samozřejmě věřím svým zkušenostem - chodím k ní už skoro 10 let. Takže znáte to - červíček pochybností hlodá........ Hlavně zpochybňují její profesní znalosti. Prý je dobrá, dokud není nějaký problém. Já už nějaký ten problémek měla a vždy jsme to vyřešily... Pořád si říkám, nevěř tomu co jsi četla - kdoví kdo to tam píše, věř tomu, co znáš ty.... No musím říci, že mě to docela rozhodilo.....

mishah
6. dec 2009

Ahoj holky,hezkou 2. adventní neděli 🙂
Babar: graulace k pohybům 🙂 Já ještě necítím pohyby-takže myslím Antynko buď v klidu, to bych je prý jako druhorodička měla cítit dřív..U malého jsem je cítila okolo 20tt a bylo to už pěkně poznat 😉 Už se na to docela těším 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre