Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
7. dec 2009

vidis, to sem si ani nevšimla 😀 No asi nejde, tim líp, stejně se mi líbilo to žluté víc 😀

antynka1
7. dec 2009

Bramburka - ne ne, já chodím k Pikové - no ale jak jsem psala, dle mého názoru je super.

xxx.klarka
7. dec 2009

ahojky holky,
já mám kdyžtak v albíčku jak jsou ty měsíce. Já 5 začínám za týden v pondělí. 🙂 Zítra jdu do poradny a snad se ukáže prdola a snad budou dobrý testy. 🙂 Držte mi palce.

Já mimí cítila taky dolejš, holky taky máte večer tak naplé břicho??? Já hrozně. Když stojím či ležím rovně na zádech. Mimí jsem cítila když jsem šla ze záchodu tak jsem si v klidu zastavila a položila ruku jakoby na močák a pak jsem cítila pár jakoby odrazů. Tak snad to bylo ono. Ale už jsem to cítila 2x tak snad jo.

Jak je dneska u vás?? U nás od rána svítí nádhern sluníčko, zato v noci lilo jak z konve.

nikkka
7. dec 2009

ja idem vzdy na tuto stranku http://www.tehotenstvo.academy.sk/ a tam si zadam datum poslednej MS a tam mi vypocita v ktorom tt som a este mi tam aj napise ako sa babatko vyvija atd...

xxx.klarka
7. dec 2009

pro češky to je taky www.tehotenskakalkulacka.cz taky na to chodím 🙂

nikkka
7. dec 2009

rano ked vstavam nemam skoro ziadne brucho, ale cez den mi rastie a vecer mam teda dost velke...uplne nafuknute...
a uz som citila nejake pohyby asi, take posteklenie...asi je to ono...ale zda sa mi to skoro..

xxx.klarka
7. dec 2009

Holky vy co čekáte kluka, změnila se vám nějak pleť a vlasy a tak?? Já mám obličej jak puberťák, jebáka kam se podívám. Mám osypaný úplně celý obličej, pod krkem až po prsa a o zádech ani nemluvím. Každý říká, že tohle jsou příznaky holky, tak snad mají pravdu. 😀 😅

aaadus
7. dec 2009

klarka já mám pupínky jenom na bradě, jinak se mi zdá že jsem furt stejná. akorát mi už pár lidí řeklo že jsem zkrásněla 😅 , to bych teda chtěla vidět kde 😀

xxx.klarka
7. dec 2009

aaadus: Já jsem jak v 15 teďka 😀 tolik pupnků jsem v životě neměla. Se normálně stydím vyjít ven 😀 Jestli tohle podle pověr nebude holka, tak nevím co to je jako.

michalag
autor
7. dec 2009

doli, to je strasne ☹

klarka, ja mam ksicht tiez ako pubertak, niekedy je lepsie niekedy vyzeram horsie 😅 😝

xxx.klarka
7. dec 2009

michalag: U mě se to nelepší vůbec, u mě se to jen horší 😀😀 jsem z toho na prášky normálně.

lucik...
7. dec 2009

tak já mám pár beďarů na obličeji, ve výstřihu a na zádech 😀 Nic extra ale já v životě neměla snad ani jeden 😀 ale spíš mi lidi říkaj že mi to strašně sluší že to bude určitě kluk 😀 😀 😀

antynka1
7. dec 2009

Ahojky, tak jsem dneska byla na triplech a posílaly mi do laborky i moč - výsledky z moči budou už ve čtvrtek - nějak jsem se zapoměla zeptat na tu moč - na co to je a začala jsen o tom přemýšlet až cesto domu - znáte to.....Myslela jsem, že ty triply jsou jen z krve.... Nevíte některá co to může být za vyšetření?

lucik...
7. dec 2009

anty to nevim... já nosím do poradny moč pokaždé, ale nikam jí neposílají..

xxx.klarka
7. dec 2009

antynka1: Tak to vůbec nevím, mě z moči akorát dělá test tím papírkem na bílkoviny a tak.

Lucik... : No já právě taky neměla. Ale je pravda, že i ted vlasy mám nějáký divný a tak. Tak snad to je nának holčičky 😀 Na zádech jsem v životě neměla ani jednoho bedáka a teď. Jsem osypaná jak nevím co.

lucik...
7. dec 2009

ale každý doktor to dělá fakt jinak... moje gyndařka např. brala krev i manželovi... a to jiné taky moc nedělají, takže se tím nestresuj.. Já furt čekám až mi zavolá výsledky z triplů.. říkala do středy a nevím proč sem spoléhala na to že zavolá dnes a nic ☹ tak mam sto chutí tam zavolat ale vim že mi vynadá 😀 protože říkala že volat nemam, že zavolá až přijdou 😔

nikkka
7. dec 2009

baby kolko ste pribrali? lebo ja som este ani kg nepribrala, asi mi vo stvrtok doktor aj ponadava...

lucik...
7. dec 2009

klari přesně 😀 Vlasy nevim, možná se mi víc mastěj 😀 Ale to je tak celý 😀 Tak sem zvědavá 😀

lucik...
7. dec 2009

nikko já asi 4kg do teď takže já dost...

xxx.klarka
7. dec 2009

nikka: z toho si ic nedělej, já taky ani kg nemám.

lucik...: mě taky a padaj jak blázen

lucik...
7. dec 2009

mě padaj odjakživa takže to nějak nepociťuju 😀 😀 😀

nikkka
7. dec 2009

pupaky na chrbte mam aj ja a moj manzel sa v tom vyziva a mna to strasne boli ked mi ich vytlaca...

zdenkapo
7. dec 2009

anty taky chtěly moč a já se teda zeptala 😉 nemá to s triiplama nic společného,jen z toho zjišťují zda nemáš v moči bílkovinu a zda nemáš zánět moč. měchýře nebo kamínky a tak takže buď v klidu 🙂

luci taky asi půjdem do chicco lehátka,ale ještě budu hledat,chci ho koupit tak v lednu,únoru nejdéle...

holky no a pleť- při synovi jsem byla fakt krásná,super vlasy a pleť a teĎ mám teda nějaké ty pupínky a vlasy mě štvou,před Vánocema se jdu nechat ostříhat- zkrátit tak pod ramena a sestříhat,takže jsem zvědavá co čekáme teď- doufám,že se to už zííííííítra dozvíme

dle tabulky xxx,Klarky budu 23.12.začínat už 6.měsíc 🙂

antynka1
7. dec 2009

No to na ty bílkoviny mi taky dělají, ale tohle je něco speciálního, co někam posílají. No příště musím myslet rychleji a stihnout se zeptat 🙂Možná to je proto, že mi minule našly ncěco v moči a to prý značí, že tělo hladový... No ale to už jsem byla na kontrole a už je to v pořádku... A jak se tady bavíte o vlasech a tak - tak béďary mi taky naskákaly, ale za to mám tak krásný, pevný a dlouhý nehty jako jsem je v životě neměla 😉

klaarka22
7. dec 2009

Ahoj holky
jdu vás pozdravit po víkendu....nedočítám páč jste toho nakecaly tolik že to ani dočíst nejde 🙂
tak u nás je po KO a malá je čsistá takže zápal plic je fuč huráááááá 😀
jinak jakej byl holky Mikuláš??
já jem dostala pro toho malýho capáčky tak jsem byla potěšená...

lucik...
7. dec 2009

já začala o víkendu 5.měsíc 😉

antynka1
7. dec 2009

Co je capáček? 🙂 Nějak se nechytám.....

xxx.klarka
7. dec 2009

lucik...: mě to čeká v pondělí 🙂

antynka1: capáčky pokud se nemýlím jsou bačkůrky ne??

nikkka
7. dec 2009

kedy sa zacina roztahovat panva? mna tak strasne boli v pravom boku a prechadza ma to do klbov a neviem co to je..
neboli ma to stale, ale tak dva krat do tyzdna..

antynka1
7. dec 2009

zdenkapo: díky za vysvětení s tím vyšetřením. Zítra držím palečky ať se mimísek ukáže 🙂
Takže capáčky jsou bačkůrky - no tak to jsem zase o něco chytřejší 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre