Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
15. dec 2009

arcik: tak se pak pochlub, jak se tit o povedlo 🙂)

aaadus
15. dec 2009

mishu tady někdo nakupoval ve velkém 😀
my jsme včera taky koupili něco pro prcka - tričko, bodyčko a deku. a manžela to nějak začíná chytat, prý mu v neděli koupil jenom kyblík na koupání a chtěl toho koupit ještě více ale nevěděl co 😀 ale zítra jede do Francie tak říkal že koupí nějaké oblečení a hračky. tak jsem zvědavá kolik toho doveze

arcik
15. dec 2009

no už to i tisknutak jsem zvědavá jak to bude vypadat

mishutka
15. dec 2009

klarka. svetřík je z CaA za 125,- 😀 ale je už větší 68 nám se moc líbil, a ta mikina ze sekáče za 45,- jako nová 😉

arcik
15. dec 2009

holky je to v albu ale nesmát se jooo..mám radá věci jednoduché a normální
😀 😀 😀

aaadus
15. dec 2009

arcik no šikovná. mě takové věci nikdy nebavily, nemám na to nervy ani buňky 😅

arcik
15. dec 2009

no holky a kašlu no to kupuju pohledy...fuj

arcik
15. dec 2009

aaduš ani mě to neba a proto na to s.ru

mishutka
15. dec 2009

arcik.v poho 😉

arcik
15. dec 2009

mishu hezké...

arcik
15. dec 2009

kočenky a co dnes kuchtíte??

yanika
15. dec 2009

mishu: tak to uz je slusna vybavicka 😉 ja mam tiez len par bodyciek a dupaciek a jednu mini ciapocku (vsetko C&A za par korun) Pamatam si ako maly synovec v nemocnici vyzeral ako velky rapper, lebo vsetky ciapky mu boli velke hihi..
A moj drahy ked videl ciapockuku, tak si asi konecne uvedomil ake bude to nase babatko malilinke.. nechcel tomu verit, ze to bude na hlavicku dobre🙂)) A tiez kupujem viac veciciek vacsich 62-68. 56tky som kupila iba par....

aaadus
15. dec 2009

já nevím co budu vařit, nic mě nenapadá. ale sobě asi udělám bramborovou kaši a k tomu si dám meruňkový kompot

xxx.klarka
15. dec 2009

arcik - však to je hezkíé🙂

já dneska dělám kuře na smetaně .... :D

mishu: fakt jo? no to je krásná cena:o))

mishutka
15. dec 2009

yanika.tak já iž jsem s nákupem věcí skončila, ještě dostanem něco od ježíška 😀 po Novém roce začnu zařizovat pokojíček pokud konečně uděláme tu komoru na mezipatře 😅

aaadus
15. dec 2009

klarka to jsme měli v neděli

xxx.klarka
15. dec 2009

aaadus: já furt nevěděla co, a v mrazáku bylo jedno stehno, tak to udělám. Nic jiného mě stejně nenapadá. :D

zdenkapo
15. dec 2009

ahoj holky

k tomu OGTT- sestřička v laborce mi říkala,když jsem se objednávala,že musím přijít na lačno a donést ranní moč-asi nějaká novinka,,, mělo by se jíst normálně,ale já udělala při TOmáškovi tu chybu,že jsem asi dva dny před tim jedla med a ten se prý drží dlouho v krvi a čokoláda taky,takže bych to s tim sladkym pár dná před testem nepřeháněla a uvidíme... má se to správně dělat mezi 24tt- 28tt,jinak jsou výsledky nepřesné... teprve v tomto období gestační diabetes vzniká... já budu toho 8.1.jak na to jdu 25 +0tt

ty jo holky tutu neděli budu 22 +2tt a to dle těch tabulek začíná už 6.měsíc 🙂 to abych po Vánocích chystala vše potřebné,aŤ nelítám na poslední chvíli

DNES JDU KE KADEŘNICI OSTŘÍHAT TY MOJE DLOUHÉ LOKNY,PAK DÁME TMAVŠÍ BARVU,TAK JSEM ZVĚDAVÁ,CO MI NA TÉ HLAVĚ VYKOUZLÍ 😉

zdenkapo
15. dec 2009

Arcik,kde si našla tu šablonu na tu vánoční pohlednici?

MM včera odpoledne uvařil rajskou s hovězím a těstovinama,tak oběd máme 😀

xxx.klarka
15. dec 2009

Holky, kdy se chystáte prát a žhlit věcičky na to malé?? Já se do toho asi pustím v lednu a únoru. Koncem března dáme dohromady postýlku kdyby náhodou, ať mám vše hotové a at mám pak klid.

aaadus
15. dec 2009

zdenka co já bych dala za dlouhé lokny...

aaadus
15. dec 2009

klarka já budu prát až tak v březnu jak vysvitne první jarní sluníčko ať můžu sušit venku. to potom tak krásně voní prádlo

xxx.klarka
15. dec 2009

aaadus: to máš pravdu, ale zase co když nebude to sluníčko a nepůjde to sušit venku 😀 já po tom mém snu, co se narodila holčička o 3 měsíce dříve mám strach, aby jsem všechno ztihla 😀

aaadus
15. dec 2009

klarka ale jak se znám, tak v lednu budu chtít mít pokojíček hotový a budu prát v únoru 😀

xxx.klarka
15. dec 2009

aaadus: já právě to taky nevydržím déle čekat. Ale zase hlavně u nás to je na prd v tím bydlením. V tom našem 1+1. Teď svitla naděje, že by se uvolnil větší byt, tak musím doufat. Ale zase to je hudba budoucnosti ☹

zdenkapo
15. dec 2009

adus,no jo,ale ta starost a to česání,když si umyju vlasy,na to fakt nemám zž náludu a ani nebude čas,tak uvidim,ale tak něco pod ramena to asi nechám sundat

holky v lednu už žehlit jo? toje brzo ne? tim žehlením se ničí bakterie,tak by se to mělo co nejdýl,já až v březnu teda a dle dr. je nejlepší použít tekutý přípravek- já používám Lovelu- a dát na co nejvíc stupňů a žádná aviváž a dvakrát zapnout máchání a žehlení už tak po třech měsících není nutné... ale to si každá vychytáte... když máte napařovačku,tak ani nemusíte žehlit i po rubu,ta pára pujde skrz

mishutka
15. dec 2009

zdenka:kde chodíš na všechny ty moudra??? 😅 😀

aaadus
15. dec 2009

to bude asi tím že je zdenka zkušená matka a my jsme někde trošku naivní 😅

lucik...
15. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Já jdu taky dneska ke kadeřnici 😉
A zítra do práce po týdnu.. Taaaaaaaaak se mi nechce... Ale jen 3 dny a pak volno až do 4.1. a manžel ho má taky 😵 😵 😵

xxx.klarka
15. dec 2009

zdenka: s těkutým práškem souhlasím, doma mám na 4 pračky lovelu a pak chci koupit asi batole nebo něco takového. Jak žehlení není nutné? 😀 A to to bude mimí nosit zmuchlaný nebo co? Já teda žehlím věci na nás. Ručníky nežehlím vůbec. A s těma bakteriema to nebude tak žhavý si myslím, když to bude čisté a vyžehlené, tak se to může uschovávat do skříně. Přeci by jsi nežehlila na sebe než povlíkneš třeba postel by jsi to neprala a nežehlila, aby to "ztratilo" bakterie. Já se do toho pustím asi na přelomu ledna-února, ať mám pak klídek.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre