Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
19. dec 2009

bibi latkove plienocky som pouzivala asi pol roka pri malej a teraz si ich par budem sama sit tak som si objednala speci material 🙂

vladkaz1
19. dec 2009

klarka no zacinas perne den ,spomal trocha .. aj nasa mala je taka upistana no co snou ,ved je nasa ale v noci idem vrazdit za to ☹

antynka1
19. dec 2009

Krásné ránko,
Vladko - tak tedy vše nejlepší k narozeninám. Já sjem se teprve před chvílí probudila, tan snídám. Dnesk chci nazdobit a dodělat cukroví, uklidit a učit se - no všechno to asi nestihnu, ale plány mám velký 😀

bramburka
19. dec 2009

klarko, no to víš, jeste nejsi zkušená, jýá už bych jim dávno tu TV zapla! a sla spat 😀

vladkaz1
19. dec 2009

antynka1 dakujem velmi pekne za prianie je to od teba mile 😵 ,aj ked mam uz sice po .. 😀
NO ja by som im asi uz tu telku tak isto zapla .. ale spat by som uz nesla .. to by sme mali asi zdemolovany byt .. 😀
lahla by som niekde k nim 😅

xxx.klarka
19. dec 2009

vladka1, snad už to bylo psolední povídání s mísou na hoooooodně dlouho.

bramburka, no vis ono to neni tak jednoduche když spíme v jedné místnosti a hlavně ráno v půl 6 tak dávají prd...

xxx.klarka
19. dec 2009

v albíčku mám nové přírůstky 🙂 tatík koupil mimískovi, botičky sice asi až na příští rok 😀 a body 74, ale potěšil. První věc co koupit sám.

luciik
19. dec 2009

Ahoj holky, tak o mi povídejte o spaní. J taky noc na prd, od včera mě pobolívalo břicho, byl to takový tlak, dost nepříjemné. Pak jsem v půlnoci šla na velkou a pokusela se to zaspat a dnes dobrý. Myslíte, že to bolení mohlo být způsobeno tím? Ale bolel mě fakt podbříšek, tak nevím, jestli už tam tlačí i střeva 😒
Ale dnes je to už dobrý. Jen mám strach cokoliv dělat, tak jsem radši v klidu a ani neulízím.
Doufám, že je mrňous v pořádku, sem tam kopne, tak snad jo. KOntrolu má až 4.1. Tak uvažuju, že se zadši ještě v pondělí zastavím za dr.

aaadus
19. dec 2009

luciik je možné že to bylo způsobené tím, mi stačí když mám plný močák a bolest břicha je na světě

luciik
19. dec 2009

Adus, ale trvalo to dost dlouho, dnes je už vše oká. Sakra, člověk se nejdříve bojí potratu, pak zase předčasného porodu...to snad nikdy neskončí.

brisilda
19. dec 2009

LUCIK A POTOM SA BUDES BAT O MALE 😀 to je normalne 😉

luciik
19. dec 2009

Bris, přesně tak 🙂

brisilda
19. dec 2009

lucik inak kebyze ta bolia creva bolest by si pocitopvala bud na pravej alebo na lavej strane to ze ta bolelo podbrusko bolo sposobene tlakom maleho mrnuska vtedy treba odpocivat no pokial si na poradni mala vsetko OK nemas sa preco znepokojovat 😉 obcas to mam aj ja 🙂 casom sa prida aj bolest chrbtice 😀

luciik
19. dec 2009

Bris, však já pak jen ležela a bylo to dobré, ale jakmile jsem vstala a šla něco dělat, tak zase ten tlak. Ještě se mi to nestalo, tak mě to dost vyděsilo. Asi skočím v pondělí za dr., ať mám klid na vánoce 😉

brisilda
19. dec 2009

lucik podla mna to je normalne doktor ti odporuca lezat a zbytocne sa nezatazovat 😒 pri najhorsiom ta posle do nemocnice no to v tvojom pripade nehrozi 😉

luciik
19. dec 2009

V noci jsem dokonce přemýšlela, že ráno zajdu na pohotovost, ale naštěstí to přešlo. ještě uvažuju, že budu brát magnesko, ale mám strach bez lék. doporučení.
Říkam si, hlavně, že malý kope, tak snad je to v pořádku.
Ale jsou to nervy, to ti povím 😝

aaadus
19. dec 2009

luciik tak si dej aspoň minerálku magnesii nebo magnesium v šumivých tabletách. ale i v lékárně by ti měli poradit

babara
19. dec 2009

Luciik, magnesko je neskodne, ja bych si ho dala (jakoze davam 😀 )
a nenamahala ses vcera? Uklid, chozeni, zvedani neceho?

Holky, co je s tim spanim, teda u tech prcku, na vcera se malej vzbudil a byl k neuteseni pres pul hodiny, strasny a dnes se vzbudil kolem paty a proste nechtel spat, nastesti si ho kolem sesty vzala babicka.

Dneska mame navstevu ze Spanelska, su zvedava, jestli si jeste pokecame, vzdycky to trva, nez se do toho jazyka dostanu 😨

lucik, tak jesteze pejska operovali, ted uz bude jen lepe urcite.

antynka1
19. dec 2009

Tak jsem namazala linecký. To je hrozný, jsem hned unavená, takže si dávám pauzu 🙂
Luciik - tak si nekupuj magnezko, ale kup si Magnesii minerálku - já jí piju a je to lepší. Taky do sebe nechci cpát další piluli - beru těhu vitamíny a to myslím stačí.

luciik
19. dec 2009

JO, tak já si to teda dám, na vaší radu 🙂
Babara, je pravda, že jsem celý čtvrtek lítala po nákupech a včera celé dopoledné, no a odpoledne to na mě přišlo. taky jsem přemýšlela nad námahou, už nebudu nic přehánět.

aaadus
19. dec 2009

luciik a nelítala jsi po venku? já jsem od středy nevytáhla paty z domu, jenom tak na 5 minut za psem na zahradu a šup domů. ale dneska už musím, nemám co k jídlu 😀

luciik
19. dec 2009

Afdus, jo lítaka jsem po venku, ve čtvrtek celý den 😒

bramburka
19. dec 2009

jo jo lítání je blbý

s tou TV a proto máme DVD a zásobu krtka! 😉

kapka
19. dec 2009

ahoj holky 🙂
Luci mě to břicho bolí pořád.....s malýma přestávkama...byla jsem s tím i u doktora...kukl na UTZ a vše v pořádku...předepsal mi magnezko a řekl at se šetřím.....
A mám jednu kamarádku a tu bolelo břicho celé těhotenství.....

zdenkapo
19. dec 2009

ahoj holky....¨¨

ráno jsme byliv čESKÉ Lípě v Intersparu a mrknout na stromky,ale žádný jsme nevybrali 😖 mám pro Aničku první dvě bodynka z Kiku-obě růžové,jedno krátký rukáv,druhé dlouhý,tak jsem taková naměko,že mám něco holčičího 🙂 holky tam mají teď krásných oblečků a cenově levných i takovou chlupatou bundičku s kapuckou s ouškama za 149,-Kč,ale tu bychom asi nevyužili....

po svátcích chci přebrat oblečky po TOmáškovi,a´t vim ,co nakoupit,určo ale punčocháčky a overálky na spaní...

teď jedem do Děčína do Tesca a mrknout na stromky, to je hrůza některá košťata....

u nás je -13,5°C fuj zima,ale ten sníh je krásný...

vladkaz1
19. dec 2009

Zdenka a ty tam niekde byvas? Moj oco je z Ceskej L. podjesteni ... poznas to tam??? 🙂

ciknori
19. dec 2009

Ahoj holky, co jste brali na kašel, každý mi říká něco jiného... 😠

doli1
19. dec 2009

ahojky babule.
já musim zaklepat ale ty prášky od dr(hořčík)mě fakt zabral.břicho stvrdne jen někdy tak 2x do dna.můžu dělat cokoliv a je to v pohodě.hned se citim líp.
dokonce jsem dnes byla s šimim bobovat.
stromeček už táta přivezl ale ještě je schovaný.ani jsem se nebyla divat co vybral.
v pondělí jedem na ultrazvuk a pak do tesca tak hned vyberu něco na prcka.už bude po zlaté neděle tak snad budou super ceny.vyfotila jsem vám bříško do albíčka ale moc povedené nejsou prcek musel asistovat.
na kašel jitrocelový sirup,čaje i kloktat vincentkou ale to neni moc chutné

doli1
19. dec 2009

vyzkoušela jsem svíčky na stromeček jen jedna nesvití tak to je dobré.hledala jsem šimkovi lyže a nemůžu je najít 😒
ještě jsete se bavili o pohybech já je citim ráno,odpoledne a večer.to jsou chvíli kdy odpočivám jinak je nestihám vnímat nebo asi ještě nekope tak pronikavě abych to stihala.hodně často byvám vystresovaná že jsem ho necítila kopat.
musim jít prabába mi dovedla prcka vypadá jak sněhulák.snad nám na svátky neonemocní

zdenkapo
19. dec 2009

Vladka,bydlíme na Děčínsku a do Č.Lípy to máme docelou kousek 😉

ciknori tak asi fakt ten jitrocelový sirup,ten jsem brala já,je to přírodní...

doli je to úleva vid? Já bych nemohla bez Mg fungovat,beru to obě celé těhu... jinak když jdeš do tesca-mají slevy na věcičky 😉

holky mám další dva úlovky z Tesca z Děčína-mají slevy na kojenecké věci,ale bohužel takové spíš na zimu, ale stejně jsem koupila Aničce ještě body dl.rukáv s Mickey MOuskou takové sytě růžové oproti těm z Kiku ráno- ze 160,-Kč sleva na 80,-Kč a pak jsme koupili zimní kombinézku na příští zimu vel. 9-12 měsíců to bude akorát a je krásná růžová s kapuckou z 380,-Kč na 114,-Kč- no nekupte to 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre