Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

antynka1
29. dec 2009

Adelka - díky za vysvětlení. To jsem ráda, nějaký tvrdnutí břicha mi opravdu nechybí 🙂
A to jsem ráda, že tady nejsem samotný blázen co ještě studuje i když při práci 🙂
A s tím učením to nebudu přehánět - rozhodně ne po nocích, na to ted nemám... Jsem ráda, když najdu polohu ve které usnu - to je teď pro mě nejdůležitější 🙂)

dezyre
29. dec 2009

Tak našemu miminovi se nelíbí leh na zádech a kór když si dám na nohy noťas 😀 asi žárlí 😀 😀 😀 Ale už jsem mu začala i číst.. čteme: Zajíček hrdina.. dalo mi fušku mu vysvětlit co je to zajíček a pak letadlo.. ale snad to pochopil 😀 😀 😀 😀 😀 😀

antynka1
29. dec 2009

A jak si podkládáte nohy? Já musím pod koleny, jinak to nemá vůbec význam.... To jsem zjistila včera v noci 😀

xxx.klarka
29. dec 2009

anty, já spím na boku až na břicho si lehám, z boku hodím polštář abych netlačila břicho a je to velice pohodlné😀

adelka89
29. dec 2009

anty tak nejak 🙂 u uceni moc dlouho nevydrzim... mnohdy se k nemu ani nedostanu, dneska to planuju od rana a je skoro podledne ja jsem na to jeste ani nekoukla a to bych mela jit uz varit 😀
taky si podkladam nohy pod koleny, vzdycky je hodim na sedacku nahoru a je to hned lepsi 🙂

bibi13
29. dec 2009

adelka, ale zase ti poviem, obdivujem, ked to takto niekto berie.. dole klobuk.. neviem, ako by som to zniesla.. práve ma drobec pokopkava..moje zlatíčko..🙂

bibi13
29. dec 2009

jooj a včera som si koneeeečne kupila tehotenské rifle..🙂.. 38 eur.. uf!

misicka85
29. dec 2009

Ahoj holky,
po dlouhé době se opět hlásím!
Všem přeji krásného Silversta a šťastný nový rok!!! 🙂

Já byla včera na velkém utz, vše je v pořádku,miminko je zdravoučké a prý ukázkové,takže máme velkou radost. No a je to CHLAPEČEK 🙂 Jména zatím definitivně vybraná nemáme, manžel chce Honzíka, já Kubíka, tak uvidíme,třeba nakonec vyberem něco jiného 😀
Jinak mimís je pěkně aktivní,kope pořád,cítím ho už od 15+4 takže si to užívám. Jsem zvědavá jak budu ve 30tt, to už se ani nevyspím 😝
Cítím se super, zatím jsem nic nepřibrala,takže oblečení i kalhoty nosím pořád ty co před těhu,bříško taky je takové docela pidi na to že jsem 20tt a čekám druhé mimčo,myslela jsem že poroste rychleji,ale nevadí,aspoň si to užiju a nebudu se muset dlouho tahat s bříškem 😀

aaadus
29. dec 2009

misicka gratuluju 🙂 to ti naší kluci budou bez nevěst nebo co 😀

misicka85
29. dec 2009

Aaadus, no taky koukám že je tady zatím převaha chlapečků 😀

dezyre
29. dec 2009

Myslím, že jsou tady snad dvě - tři holčičky...

yanika
29. dec 2009

adel + anty: nejako to budeme musiet zvladnut, kazdy mi radi, ze lepsie teraz ako potom po porode, ja to vidim ale na statnice az v lete, v juni je to asi nerealne 😅 Urcite nebudem drobceka trepat do BA a kojit ho niekde na parkovisku...
aaadus: aj som si myslela, tak dalsi favorit vyradeny🙂 a hladame dalej...

A naozaj to tak vyzera, ze majovy budu hlavne chlapci 😲 😵 😵 misicka: gratulujem..

lucik...
29. dec 2009

Ahojky 😉

Teeeda fakt v květnu samý chlapi 😉

Manžela v noci bolele zub jak čert, asi od 4.. Takže jsem taky nespala a pak když už jsem chtěla tak prtě strašně kopalo 😠 😀 Takže zase nic.. To byla noc :D

adelka89
29. dec 2009

bibi v tom s tebou souhlasim. Obdivuju vsechny tyto maminky, musi to byt strasna rana, jen me proste dostala ta fotka, nevim prijde mi to takove neprirozene davat to na internet 😔
yanika urcite zvladnes i statnice 🙂 mne ceka studium s prckem, tak jsem zvedava jak to pujde 🙂 jsem totiz teprve v prvaku 🙂

misicka85
29. dec 2009

Lucik, no tak to jsi měla teda parádní noc 😝 Si pamatuju jak mě kolikrát Adélka v noci budla, ta v bříšku řádila teda parádně,no zato po porodu je to andílek tak aspoň že tak 😀

Říkali vám na tom utz i míry mimča? Jsem koukala že už to naše prtě měří 22cm a váží 330g, jako nechápu jak se mi do toho malého bříška může naskládat, chudák tam je určitě zmáčknutý jak sardinka 😢

aaadus
29. dec 2009

yanika můj nový favorit je tento, stará dobrá klasika
http://www.bambinomio.cz/inglesina_web/

aaadus
29. dec 2009

misicka tak náš prcek měl 14.12. 20,5cm a 341g 😀

dezyre
29. dec 2009

Holky a tu váhu a míry máte napsané na té fotečce nebo kde?

adelka89
29. dec 2009

misicka nam to jeste nerekli a ani to nemame nikde napsane ☹

dezyre
29. dec 2009

No ani nám to totiž neřekli.. a na té fotce je napsané 17,2 cm.. a to bylo ve 20plus4 tt

lucik...
29. dec 2009

aaadus a nechtěla si Peg Perego?
misi tak doufám že to bude po porodu taky andílek 😀

basky
29. dec 2009

Ahojte babulky,
mate este jedno miesto volne? Rada by som sa pridala, aj ked toho casu veru nemam vela 😒

aaadus
29. dec 2009

já mám tu míru a váhu ve zprávě z velkého utz
lucik chtěla, ale furt mi vrtala hlavou malá korbička a že to nehuštá. jako sporťák ten je super, ale pokud bude malý obřík po manželovi tak se mi do hluboké korby dlouho nevleze

aaadus
29. dec 2009

basky máme 🙂 a vidím že další chlapeček do klubu 😀

bibi13
29. dec 2009

adelka, tiež si myslím, že na internet sa ta foto nehodí.. ja osobne by som to tam určite nedala.. a myslím, že by som nebola schopná ho ani odfotiť.. ☹

aaadus
29. dec 2009

bibi,adelka asi vím, kterou fotku na mysli ☹ na internet bych jí asi nedala, ale zase na druhou stranu chápu tu maminku, nevím jak to slovy vyjádřit

bibi13
29. dec 2009

ja ju tiež chapem, hovorím, že dole klobuk pred nou, ale aj tak.. 😒

basky
29. dec 2009

Aky je zatial stav, chlapci v prevahe?
Tusim vyberate kociky, nie je to veru sranda vybrat, nam to hodnu chvilku trvalo. My akurat nieco na statie dokupime pre starsieho synna, ked nebude chciet chodit.

aaadus
29. dec 2009

basky myslím že chlapečci vedou 21:3 😀
bibi já jsem tu diskuzi sledovala, ale přestala jsem v době, kdy jsme se začali snažit o mimi

basky
29. dec 2009

O com pisete babulky? O akych fotkach? Ak sa teda mozem opytat ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre