Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

andelka
2. jan 2010

blanka: No, kde jsou ty časy začátku VŠ, to jsem měla váhu ještě pěknou. 😅 Těch 5 let na vejšce se na mě pěkně podepsalo a já z vejšky hned šup na těhu 😀 Ale co, jsem ráda, že je to zatím tak jak to je, na fňukání, že přibírám je času dost a nakonec je to stejně pro miminko a někdy se to ani ovlivnit nedá, tak co. Já teda kromě kalhot, kam se mi bříško teda už fakt nevleze nosím pořád to samé jako předtím, jinde než na bříšku a trochu na prsou to vidět není (což mě moc nepotěšilo, protože jsem si 2 měsíce před těhu koupila pár nových podprsenek, které už mi teď nejsou 😠 )

Já jsem teda měla album (na BRMS i MK) založené dost dopředu 😅 Ale zas nic moc tam nebylo. a obleček jsem neměla ani jeden. Taky by mě to mrzelo kdybych už nějaké věcičky měla a nedařilo se.

Tak my už jsme s mužem domluvení, že v lednu uděláme první větší nákup pro miminko. Zatím jen věci, které jsou skladné a dají se dát do skříně nebo do krabice. Až budeme mít víc místa, tak převezeme postýlku, koupíme matraci a dáme do ložnice věci pro mimčo. A nakupovat se bude postupně, aby to nebyla moc velká pálka najednou. doufám, že se malý nenarodí o moc dřív, mohl by v termínu, protože manžel je narozený předčasně a já jsem přenášená 😀

kitty123
2. jan 2010

A pokojík, co budeme koupovat teď pro Honzulu, tak už mám velkou postel, knihovničky, velkou šatní skříň a velký psací stůl rohový, na který se vejde i počítač.

blanka.k
2. jan 2010

kitty - si dejte na dveře kouli zvenku 😀
Adus - tak si založíme album ... Těšíme se do důchodu 😀 Budeme tam dávat fotky, kam pojedem jako důchodci si užívat na dovolenou, kam do Lidlu na slevy, atd 😀 😀 😀 Neplánuje se už něco jako ruzovyduchod.cz? 😀

kitty123
2. jan 2010

blanka.k - to je super nápad 🙂

aaadus
2. jan 2010

nám naši budou kupovat kočárek. kdyby viděli cenu toho nábytku tak je šlehne 😅
blanka my máme taky černo-červený obývák, je to moje úchýlka 😅
tak v Kika by slevy měly být, ale nevím jestli jenom v Olomouci nebo ve všech pobočkách

blanka.k
2. jan 2010

Naše máma si ji dala na dveře k nim (bydlí s rodiči od táty) a babi ji tam furt lezla, když nebyli doma, tak se mamka naštvala....akorát táta furt ty dveře zabouchával, tak je tam zas klika a zamyká se, když nejsou doma 😀 Ale babi se prý nějak naštvala a moc tam nechodí 😀

aaadus
2. jan 2010

blanka 😀

adelka89
2. jan 2010

adus nemyslim si, ze je to nejak brzo, urcite je lepsi mit vsechno nakoupeno a obstarano driv. My uz taky mame skoro vsechno jen chybi ten kocarek a autosedajda. Jen me prekvapilo a trosku nakoplo to, ze kocarek shani uz i holky ktere rodi o mesic pozdej nez ja asi bych mela zacit s vyberem 🙂
kdybysme meli pokojicek pro maleho tak uz taky maluju 🙂 ale ten my jeste nemame, tak mam o starost min 🙂

adelka89
2. jan 2010

a k tem nakupum netehotnych, nekolik alb tady na MK jsem uz videla... chapu materske pudy,ale toto je uz prilis 🙂

blanka.k
2. jan 2010

Adus - my taky máme na výdaje informační embargo, teda aspoń co se týče našich, když nějak naznala, že nás ten nový byt musel v Brně vyjít aspoň na milion 😅 To je tak když někdo žije na vesnici ve vlastním 😀

blanka.k
2. jan 2010

Nová výmalba pokojíčku místo nezabere a lepší teď než s mega břichem v 9.měsíci 😀 Já dnes po dlouhé době důkladně drhla WC a nevěděla jsem , jakou pozici u toho zaujmout 😀 když je člověku zle, tak to jde nějak automaticky, ale při úklidu.... 😀 😀 😀

aaadus
2. jan 2010

blanka tak byt za milion v Brně bych taky brala 😀 a určo nemáte garsonku že 😀
adelka nebýt toho, že chci vymalovat tak, aby barva nešla až ke stropu, ale zbyl tam asi 25cm bílý pruh tak už mám dávno vymalováno 😀 ale to já neumím 😅

aaadus
2. jan 2010

blanka malování místo nezabere, ale to haraburdí co už jsme tam stihli natahat jo 😀

blanka.k
2. jan 2010

Adus - my na ty pruhy koupili takovou tu lepící pásku, co se jemně přilepí, tam kde chceš mít předěl a pak se v pohodě odlepí a máš to rovné, stojí pár korun, mají to většinou tam kde barvy, válečky atd. My si malovali sami celý byt (vč.komory na zeleno, protože jí zbylo) a vysšlo nás to na 1500-2000max. se všema válečkama, barvičkama, atd. 😀 A ta radost z toho 😀 Kromě toho , že jsme jako správný Pat a Mat rozbili zrcadlo, urazili kousek rohu, atd. 😀

bramburka
2. jan 2010

jsme zptaky z hor, co noveho, v aklbu mam nejake fotky...

aaadus
2. jan 2010

blanka mi bude malovat taťka protože nám maloval celý barák. a do pokojíku chci nechat namíchat barvy podle vzorníku. kdyby pochybělo, tak ať se dá domíchat stejná

blanka.k
2. jan 2010

Brambur - teda, počasíčko vypadá krásně, že vám to vyšlo. taková modroučká obloha, hnedle bych šla na procházku 😉

aaadus
2. jan 2010

brambur pěkné počasí, ale já bych se na horách unudila když neumím lyžovat 😅

zdenkapo
2. jan 2010

čauky holky, tak rozhodně není brzo na nákuoy výbavičky, já jsem v 25tt a touhle dobou jsme měli akorát vše podstatné při Tomáškovi koupené,tak teĎ budu vše potřebné objednávat tak do konce ledna abych v 8.měsíci už vše měla,kdyby se Anička taky chystala na svět o trošku dřív,abych měla vše nachystané 😉

pokojíček jsme TOmáškovi udělali v roce a kousek,to jsme se stěhovali do baráčku,ale teda žádný moc dětský nábytek jsme nekupovali kvůli pár rokům,má velkou postel,velkou skříň...akorát jsem na to přilepila pěnové dětské motivy a figurky, a jeho jméno tam má jak prodávají ty dětská dřevěná písmenka... má teda dětská stůl a stoličky a závěsném systémy na hračky- vše z IKEI a popelnici na hračky mořský svět od Sassy a koberec takový žíhaný modrý- nehodlám ho za chvíli měnit,že nechce dětský 😉
Anička bude mít svůj pokojíček...

pugie
2. jan 2010

my jsme jeli objednat kočárek tenhle týden, je tam totiž dodací lhůta až 12.týdnů, tak ať to máme včas z krku..jinak bych pokojíček chtěla vymalovat tak v únoru, postýlku a přebalovák máme z Ikei, zatím to stačí, stejně z toho mimčo za chvíli vyroste, do většího nábytku bych chtěla investovat spíš až pak vyroste.. vim, že budu klidnější, když budu mít co nejvíc zařízeno už teď, když si představim, že bych pak měla všechno nahánět už jako velryba 😒 😉 😀

blanka.k
2. jan 2010

Zdeni - taky bych to tak chtěla, jen dětské doplňky, ale nábytek pro "velké" 😉 Akorát fakt blbnu, jsem četla... vše z Ikei a popelnic... 😀

zdenkapo
2. jan 2010

no malování nás taky čeká,ale jen někde,malovali jsme celý dům loni v květnu při stěhování,tak asi jen kuchyŇ a obývák,uvidíme,ale určo až se oteplí

aaadus
2. jan 2010

my taky nekupujeme miminkovský nábytek, to je zbytečné a poslouchat potom že nechce takový trapný nábytek fakt nehodlám 😅

zdenkapo
2. jan 2010

😀 Blani
popelnice je to tato http://www.koralkuvsvet.cz/detail.php?zbozi=187123 a vejde se tam toho docela dost 😉

jinak tam má ještě domeček Krtečka,tam si rád hraje,má soukromí

michalag
autor
2. jan 2010

baby a v com planujete brat domov mimca z porodnice? a kedy planujete prat detske vecicky?

zdenkapo
2. jan 2010

přesně, až povyroste koupíme akorát nějaký stůl,kde se bude učit a psát a mít notebook a nějakou skříňku nebo knihovnu na knihy a věci do školy,závěsné sstémy,se budou hodit pořád 🙂

aaadus
2. jan 2010

michalag jako myslíš v jakém oblečení pojede domů? a oblečky budu prát v březnu. mám prostě tušení že porodím už v dubnu

michalag
autor
2. jan 2010

ˇmyslim ze ci date drobcekovy body s dlhym rukavom alebo kratkym? ked mate TP v maji? zdenkapo, co ty?
Ja asi dam drobcekovi s dlhym rukavom bydynka a podla toho ako bude dam vrch, ciapocku ...

zdenkapo
2. jan 2010

michalag no v půli dubna bude zima,tak jak už jsem tu psala,musim koupit něco teplého,Tomík je 6.června a byly vedra,tak nic teplého tak nemám, asi nějakou kombinézu nebo teplejší bundu a kalhoty,líbí se mi takové ty chlupaté a teplou čepičku a budu mít tu zavinovačku Emitex letní verzi jak mám v albu a když bude fakt hodně zima,tak mám od Emitexu zimní fusak COmbi tento http://www.emitex.cz/k-zimni-pytel-combi.php a barvu černou a uvnitř šedý,je fakt super

blanka.k
2. jan 2010

Michala - no to je otázka, pokud budu rodit v té cca pollovině května, tak asi toto:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a chci koupit buď nějaký overálek vel.62, který dám na to (tričko, polodupačky, mikinka) nebo rovnou tyhle teplejší dupačky (velvo nahoře) a na to jen mikina a zabalit do deky/fusaku... https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... A čepičku mám takovou obyč.bavlněnou bílou s medvídkem a k tomu sjem koupila bílé rukavičky (2 za 33,-), v Tesku to teda mají psané, že jsou to rukavičky, aby si děcko nekousalo ruce 😀 , ale říkala jsem si, že nebudu kupovat nic teplého 😅 Ten kousek z pavilonu k autu dodjeme (myslím, že i na vrátnici by auto mohli pustit aaž ke vchodu) a pak můžeme dojet autem přímo dovnitř k výtahu k bytu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre