Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lienka1076__2
6. jan 2010

Ja som povedala manželovi, že mená vyberiem ja a nebude sa mi do toho starať. Ale nakoniec sa mu Lukáš a Tamara páčili a zhodli sme sa hneď. 🙂

maryann.b
6. jan 2010

Antynka1, na Downov syndrom. Ale to iste som mala pri prvom dietati a je zdrave.

michalag
autor
6. jan 2010

My sa tiez nevieme dohodnut hlavne na chlapcenskych, mne sa pacia: Alexej, Alexander, Matej (ale tych uz je strasne vela), Martin a Lukas a drahy si presadzuje len to jedno a to Michal, ale to s amne nepaci, lebo ja mam odvodene meno od Michal-a, a z dievcenskych sme sa zhodli ze bud Lucia alebo Andrea, ale zase mne sa viac paci Lucia a drahemu Andrea a Samkovi sa paci Matej a Lucia 😀 , takze toto bude este boj, ale asi to bude jednoduchsie ked uz budeme vediet pohlavie

xxx.klarka
6. jan 2010

aaadus, Gabrielka se mi taky moc líbí🙂 no uvidíme🙂

nara
6. jan 2010

My máme naplánovanou Anežku holčičku, poprvé jsme chtěli Elišku, ale taky se nám zdá, že už jich je moc. Josífek se mi taky líbí. Asi to u nás nakonec skončí u toho Vašíka, protože Vojtů, už je taky nějak hodně. Akorát, že máme oba s manžou strejdy Vency, tak aby si pak moc nemysleli 😀

antynka1
6. jan 2010

Maryann - aha takže ultrazvuk to neodhalí. No nic, dělej jak myslíš. Ať se rozhodneš jak se rozhodneš, držím palce 🙂

nara
6. jan 2010

Ať už případnou ztrátu dítěte budeme nazývat jakkoliv, tak já tvrdím, že já bych se radši trápila půl roku potom, než celý zbytek života.

xxx.klarka
6. jan 2010

maryann, držím palce a přeju pevné nervy ať se rozhodneš jakkoliv.

nara, Anežka je moje babička🙂 nechtěla jsem žádné jméno které v rodině už je.

blanka.k
6. jan 2010

Jo aprý nění dobré na ty kokosové matrace dávat nějaké moc silné chrániče matrací, že je to pak zbytečně měkké z ztrácí to ten efekt. 😉 Že stačí obyč. taková ta "nepromokavá podlořžka 😉
Zdeni - přesně ten kolotoč s medvídka jsem viděla v net.obchodě, za 1090,-, pošotvné je zdarma. Přemýšlím nad ním, i mi tu psala jedna holka, ýže ho mají a je super 😉
Lucik - dovča se ti pokrátí asi o 2 dny nebo tak nějak, mě to počítala účetní, akorát jsem to už zapomněla 😅
Dnes v noci se mi zdál sen a jedné příbuzné jsem tam nadávala, horší je, že nahlas ze spaní a pak mě jen probudil hlas mého muže, ať mu nenadávám 😀
Dnes jsem zas pokukovala po látkách na šití a našl ajsem flees za 150,-, takže jak jste tu dábvaly odkazy na ten Emitex tu lehčí variantu, tak si říkám, že si ji nehcám ušít, 1m snad bude stačit. 😉
A vítám nové těhule 😉
Vítám nové těhulky
Maryan - já bych na amnio nešla, stačí nemít 20 let a hned je vyvšší riziko 😅 A mě teda řekli že i na UZ se dají poznat nějaké odchylky, které má DS 😅 Tak držím palce, ať vše dobře dopadne 😉

bara.c
6. jan 2010

Antynka tak to máš kousk k lucíkovi... to budete skoro sousedky. 😀

Xklarka těhulkuje se mi báječně. 🙂 Od 2.10 jsem doma. Minulý rok jsme o miminko přišli a já už nechtěla nic riskovat. Denně mi cesta do práce zabrala min. 4 hod.a moje práce taky není zrovna vhodná pro mimíska. 😒 Hrozně moc si to užívám. Jezdím po kamarádkách, které už miminka mají, nakupovat, plavat. Cítím se naprosto báječně. Nepřibrali jsme zatím ani kilo, naopak máme -4kg. Jsem moc šťastná. A co ty?

aadus taky zdravím, děkuji. 🙂 🙂 🙂

adelka89
6. jan 2010

ahoj holky,vy jste toho zase nakecaly 🙂 jdu vas docist 🙂

doli1
6. jan 2010

ještě nám každý říká že zas jméno na A.protože sestřenice jsou Anežka,Anička,Aneta a do toho Adéla a potom máme dvě Kristíny

xxx.klarka
6. jan 2010

bara, 4hodiny cesty?? Tý jo, co jsi dělala prosím Tě?? Tak to jsi na tom dobře. Tvé první dítko jak koukám ju. Taky jsem dlouho nepřibírala, byla jsem -4kg, ale teď se mi to přes Vánoce vrátilo a jedno kg mám už navrh. Tak doufám, že to nepůjde moc rychle nahoru.

lucik...
6. jan 2010

Jeee ahoj baru, konečně si k nám zavítala 😀 😀

klári my máme v rodině natálky 2 a když zlobí tak jim říkáme Natálo a jinak se jim v dospělosti dá říkat Naty, to my nepřijde tolik dětské

xxx.klarka
6. jan 2010

lucik.. , když mě se to Natálo nelíbí. Je to takový divný. Uvidím co mi řekne mužík na to až přijde domů.

bara.c
6. jan 2010

xxx.klarka ty čtyři hodiny to bylo,když všechno klaplo. Když ne bylo z toho hodin 5 nebo si pro mě musel někdo přijet. Jsem ve služebním poměru - celník a pracuji v Hostivaři, což je na druhém konci Prahy. No, brala jsem to jak to je. 🙂 Vydělal penízky a teď hurá domů. Je to něco za něco. Teď je to třeba supr, protože se mi jinak počítá nemocenská. Vyplácí mi ji přímo za-tel, jinak bych čekala třeba i tři měsíce. ☹ Má to i své výhody. Čekáme první mimi a moc se těšíme. 😀 Manžel je nadšený, krásně se o nás stará - hladí pupíček, dává pusinky na bříško... Myslím, že prožíváme nejkrásnější období našeho vztahu. 🙂 Přes Vánoce jsme nenabrali ani kilo, ale mělo by to přijít. Mezi 20 až 28 se prý nabírá nejvíc. 😵 😵 😵

vladkaz1
6. jan 2010

Kupila som si to magnezko prave aj dala v lekarni mi odporucila magneB6 tak som zvedava .. ci pomoze .
Ale maly ma kope o dusu veru 😀
Bola som v tescu malej som zobrala 3 drigovice 1,65 ks no nekup to ruzovu sedu a cervenu 😀

lienka1076__2
6. jan 2010

vladkaz aj mňa kope a hlavne keď som pri pc. Vtedy je to najhoršie 😉

bara.c
6. jan 2010

Ahoj Lucíku, několikrát si se zmínila u nás v hoř. tématu o májovkách, tak jsem se taky musela podívat. 😉
S těma jménama je potíž. 😠 😠 😠 Natálka má svátek v prosinci pokud se nemýlím, to bude mít chudinka s Vánocema dohromady... 🤐

vladkaz1
6. jan 2010

lienka mna dnes cely den .. a v noci som spala na prdlacku .. moji 2 drahy spia tusim sa k nim supnem .. este chceme tepovat 😀

lienka1076__2
6. jan 2010

mna tak pred včerom cez deň nekopla ani raz a potom mi to vynahradila v noci a na druhý deň. som ju aj troška zbila 🙂 .
Tak to tepovanie ti nezávidím, to by som ja nechala na manžela 😠

vladkaz1
6. jan 2010

hmm pozicala som si od kamosky tepovac ten philip triatlon to ide jednoducho .. len spia drichmosi 😀 mala sa pocikala v noci na postel a ja na tom spat nebudem .. ani ich nenecham tak spime v obyvke chcem nech je to ciste 🙂
U mna su tie pohyby individualne .. ale v poslednej dobe sa rozkopal ..no a ze hokejista po tatovi 😀

xxx.klarka
6. jan 2010

bara, aha, tak to jo. 🙂 To je dobře že se manžel o Vás hezky stará. Mě ten můj nervuje čím dál tím víc, nevím jestli to je tím těhu nebo co to je. ☹

lienka1076__2
6. jan 2010

Jáj tak to je samozrejmé. Ja že koberec, to by sa mi nechcelo. No ja sa len bojím keď je také aktívne, že keď sa narodí tak nebude v noci vôbec spať ako kamoške. Tá sa nevyspala už pol roka ☹

blanka.k
6. jan 2010

Vlaďko . hlavně si u toho B6 hlídej dávkování, hlavně pokud bereš ještě nějaké jiné vitamíny 😉 Taky máme doma Philips (nevím ozn.), ale je to takový ten 3v1, ten průmyslový a je super (když pominu, že jsme reklamovali zaseklé tlačítko a uvolněnou hadici 😀 ), saje to "fest", umývá to dlažbu, plovoučky, a tepuje. Akorát váží 15kg 😅

lienka1076__2
6. jan 2010

vladkaz som kukala foto. Máš naozaj krásnu dcérku. Gratulujem k takej princeznej. Už sa teší na bračeka, že? Naozaj je úžasná 🙂 🙂

vladkaz1
6. jan 2010

Blanka to je on ten isty philips .... mas pravdu je tazsky jak krava 😀
neberem uz nic ine, 😕 ale budem si davt len jednu za den to mi staci nie?
Lienka dakujem mala je okana tmavokoza jak ocko ... 🙂 tesi ,sa len mame obdobie vzdoru je hrozne zla v poslednej dobe a ma 20 ty zub konecne vonku tak mame pokoj .. 😀 .

blanka.k
6. jan 2010

Vlaďka - pokud nemáš velké problémy, tak určitě, i 2 bys mohla brát, víc bych raději s tím vit.B6 nebrala 😅 S vysavačem mi pomáhá manžel, já hovždykcy nchám uprostřed obýváku, ať ho pak uklidí, tak minule říkal, že jsme měli koupit klas.sáčkový Miele a byl by klid.... 😅

vladkaz1
6. jan 2010

ja mam novy bez sackovy zanussi som max spokojna ,len drahe filtre 😝
Tak niesu dobre tie b6?

blanka.k
6. jan 2010

Ono se dá lehce tím B6 předávkovat, mě se to stalo před cca měsícem 😅 V porodnici na pohotovosti mi předepsal 8tbl denně Magne B6, ikdyž v letáku bylo těhule max.2 denně. A to věděl, že jím vitamíny pro těhule, kde taky B6 je 😝 Takže jsem do sebe denně dostávala cca 25x násobek denní dávky. A po pár dnech skončila u obvodní předávkovaná 😅 Ještě pár dní po vysazení trvalo než to odeznělo, moje gyn. se zhrozila, že to je fakt max.2 nebo 3 denně, víc ne 😅 Ale jen magneziem se nepředávkuješ, ledviny to vyloučí, pokud je máš zdravé 😉 Takže klidně ber tu tabletu nebo dvě denně, to je ok 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre