Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

andy21
18. sep 2009

dezyre a jak špiníš, čerstvá krev??

dezyre
19. sep 2009

Andy ne.. jen trochu stará krev.. ta hnědá.. ale do rána to zmizelo.. ani na kalhotky se to nedostalo... už jsem z toho fakt jelen.. 😖

simlenka
19. sep 2009

Dez,jestli se bojis,tak k dr. radsi zajdi 😉 ja jsem teda taky spinila asi stejne jako ty,ze na kalhotkach nic - jen na papiru pri utirani na wc.Nikde jsem teda nebyla,pze mi to prislo malo na to abych se nejak nervovala.Jen malicko me to znepokojovalo,ale fakt malo,protoze uplne stejny jsem to mela pri prvnim tehu... Ale pokud z toho mas nerviky a bojis se,tak utikej k doktorovi,pak budes mit jistotu,treba ti i proti tomu neco napise 😉 v prvnim tehu jsem spinila temer cely prvni a cast druheho trimestru.Ted asi tyden a ne cely den,spis narazove.Drzim palce,at jsi vporadku! Andy,vitej!

andy21
19. sep 2009

dezyre, já bych si radši taky zašla, v minulém těhu jsem měla hematom, nepříjemný, strach, ležela jsem 2 měsíce, takže bych nic nenechala náhiodě....

bramburka
19. sep 2009

me rikal Dr., ze se mam hned ozvat i se spinenim, drzim pesti, jed! 😉

gabap
19. sep 2009

ahoj,me dr.rekla ze zadne spineni neni normalni,ja bych si pro svuj klid zajela 😉 a neboj bude to ok 😉

babara
19. sep 2009

dez, mozna radeji pro klid duse bez k dr.
Tu automat. prevedovku ti zavidim, mam obcas potize zaradit zpatecku z kopce, to sou pak nervy, jednou to jeden chlapik nevydrzel kdyz jsem se nebezpecne blizila k jeho vozu a zaparkoval mi 😀

Bram, a k jakemu dr. ted teda vlastne chodis? BTW gratuluju k srdicku!

Tak jsem zjistila, ze mozna tu materskou jeste dostanu, ja myslela, ze se chodi 4-6tydnu pred porodem a ono je to vlastne 6-8, ze jo? Kdyby mi dr. napsala tech 8, tak mi to vychazi bud 28.2. nebo 1.3. a to je presne na den pul rok po skonceni toho myho pomeru, cili 28.2. bych byla jeste v ochranne dobe, o ten jeden den by mi to snad dr. napsala.
Hlavne mi de, abych si mohla vybrat na 3 roky, materskou stejne zkrouhnou :( jinak bych si mozna jeste prilepsila, takhle by to totiz pocitali max.za posl. 3 mesice vyplaty a ty byly u me fakt dobry...

Akorat jak budou volby az v cervnu, tak se jim urcite podari schvalit do ty doby ty skrty v podporach, to je spatny...

babara
19. sep 2009

Vcrea jsme byli s mm a kamosema v kine, na District 9, slusnej scifac, od P.Jaksona.
Po dvou nebo trech dnech bez zvraceni to na me ale o pulnoci cestou zpatky zas doslo ☹ Ale celkove bych rekla ze uz je to lepsi, tuk tuk.

simlenka
19. sep 2009

Baru,hlavne ze az cestou domu 😉 kdybys poblindila nekoho v kine,bylo by to horsi. Pamatuju,ze kdyz si mamka udelala ridicak,tak vzdycky nekomu rekla,at ji zaparkuje,jestli nechce mit auto odreny.Ale v dnesni dobe je to trochu o hubu,cokdyz ti s autem odjede... Kamarad takhle zastavil u bankomatu,nevypnul motor,jen vylezl z auta a hup,do auta skocili dva manici a auto pak hledal asi pul roku a kdyz ho nasli,tak bylo uplne oholeny.

ivanka612
19. sep 2009

Ahojte,prave som pisala,ze mne na tie nevolnosti celkom pomohol tehotensky caj,fakt mi ukludnil zaludok a vcera som prezila prvy vecer celkom v normale az na to,ze som musela ist do mekacu na hranolky a to ich inak moc nemusim.
Ja mam tiez auto s automatom a uz si ani neviem predstavit mat normalnu prevodovku asi by som bola ako na prvej hodine v autoskole,len priatel teraz spekuluje,ze toto predame a kupime si radsej dve on pre seba nico len tak do mesta a pre mna nejaku vacsiu kravicku aby malo babo pohodlie a aby sme na daleke cesty mali velke auto,lebo casto jazdime za svokrou do Svajciarska,sice teraz mame SUV ale zda sa mi akesi male pre troch+kocik.

dez: naozaj si skoc k doktorke,lebo aj mne povedala,ze ak bude biely vytok tak to je v pohode ale ak by bol uz hnedy alebo ruzovy aby som prisla. Je to lepsie mat istotu naozaj kazda sme ina....

babara: tak to si mala celkom neprijemne zakoncenie prijemneho vecera co??? Aj ja som chcela ist do kina ale prave pre toto sa bojim,mne by to kino vyhovovalo rano,vtedy som ok

babara
19. sep 2009

A pak, ze ranni nevolnosti, co? 😀
Ten caj zkusim, ivanko, dik za tip, ja normalne caje, zvlaste bylinkove, miluju, ale ted radeji bublinky, kolu, mineralku, to spis udrzim a pomaha to se vybrkat. Voda a caj sly casto rovnou ven ☹

michalag
autor
19. sep 2009

Ahojte, ste toho ale popisali, citala som to dobru pol hodinu , ale kym som vas precitala tak som aj zabudla na co som chcela reagovat
dlhsie som tu nebola, ale na net teraz vobec nemam nejak pomyslenie ... cez den varim, upracem popripade idem nieco vybavit/ nakupit do mesta a potom idem pre Samka do skolky a sme von az do nejakej 18:30 a popri tomto si hladame vacsi bytik, takze starosti mame dost a ked maleho ulozim tak som rada ze lezim ... mne byva stale tazko na zaludok a uz mi zacinaju dost vadit aj nejake pachy ako od cigariet, vone od airwick-u ... uz rozmyslate niektora o tehu gatiach? Mne zatial netreba, ale za nejake 2-4tt uz asi bude treba

inak vytam nove tehulky 😵 , nech dojdete uspesne az do konca 😉 🙂

andelka
19. sep 2009

Dezy, to mě mrzí, že máš co chvíli nějaké trápení, ale holky mají pravdu, pro jistotu si k Dr. zajdi. Můj muž na dnešek plánuje nějaké tulení, tak jsem z toho taková rozpačitá a trochu se bojím. 😒
Andy: vítám tě mezi májovkami 🙂 to budeš mít dětičky blízko od sebe, že? A Málinka je krásné jméno 😵

bramburka
19. sep 2009

cau holky, my zase makame u nasich, mama uz je strasne slaba...ted zase pro zmenu ze prestava mit cit v jedne ruce, ale myslim, ze spis je strasne slaba.

zuza25
19. sep 2009

Ahoj holky. Dez doufám, že jsi ty i miminko v pořádku. že to nebylo nic vážného a že už to špinění přešlo. Já, když jsem u prvního špinila, hned jsem také jela k doktorovi. Sestra říkala, že špinit se může až do 12-tého týdne. Jinak pokud to není červená krev, a špinění nezesiluje, tak by to nemělo být nic závažného, přesto je lepší lékař a jeho prohlídka. Jinak moc vás všechny zdravím. Já dnes malou vytáhnou do lesa na houby, je krásně, tak ať si to počasí ještě užijeme. Hezký zbytek víkendu a zádné nepřijemné nevolnosti, či potíže, které by stresovaly.

zuzub
19. sep 2009

ahojte,dezyre ja na tvojom mieste by som už bola hned aj ten prvý krát u lekára, špinenie a krvácanie v tehu, väčšinou nie je len tak pre nič... verím, že budete aj s mimčom v poriadku.... ja som v minulosti také šťas
tie nemala a len úplne slabunké špinenie bol v mojom prípade začínajúci potrat, takže už by som nikdy nič neriskovala.... 😒

marcy28
19. sep 2009

Ahojte baby,
kedy vam zacali nevolnosti? Mala by som byt teraz v 6 tyzdni a zatial ma len parkrat naplo a mam citlive pssia...to je vsetko z tehu priznakov...je tu niekto,komu nebolo zle v prvych tyzdnoch?

ciknori
19. sep 2009

Ahoj Marcy, mě začalo být blbě začátkem šestého týdne. Zatím jsem nezvracela, ale bývá mi špatně a občas se začnu dávit když něco ucítím. Někdy je mi líp, někdy hůř.

michalag
autor
19. sep 2009

marcy, nie kazda ma nevolnosti, to su tie stastnejsie 🙂 , bud rada pokial ich nemas, tak to je super 😉 , ja som pri prvom nemala ziadne nevolnosti a keby mi nezacalo rast brusko okolo 16tt tak ani neviem ze som tehu ...
a teraz mi zacali nevolnosti, teda lepsie povedane tazoba na zaludku asi v 6tt+5d, ale myslim si ze toto je horsie ako keby som ho mala obimat ...

dezyre, tak ako? co je s tebou, dufam ze ste v poraidku

bondy1
19. sep 2009

Dezyre, špinenie môže súvisieť aj s časom menzes - treba myslieť pozitívne, a v pondelok k dokymu usitiť sa, držím palčeky
Marcy28, ja som dnes presne 6tt, nevoľnosti zatiaľ nikde, akurát dnes mi prestala chutiť káva

bondy1
19. sep 2009

teda, pozerám, že koník mi pri príspevku píše 7tt, podľa kalendára v albume som 6tt, mám v tom hokej 😨

miroslava89
19. sep 2009

bondy 7tt..je vlastne 6tt plus nieco..

simlenka
19. sep 2009

Ahojky,koukam,ze Dez se neukazala ☹ holka,bud v poradku! Drzim palce!!!

dezyre
19. sep 2009

Ahoj holky.. děkuju moc za podporu 😉 jste zlatý... no ono se to špinění během dopoledne trochu zesílilo... tak jsem si skočila na pohotovost.. dozvěděla jsem se, že děloha je tak jak má.. bez hematomu.. s 15,5 mm piškotkem, kterýmu bylo srdíčko jako o záááávod ... fakt se mi ulevilo 😀 😀 😀 už mám i fotečku... je to krááásný miminko.. teda zatím fazolka... 🙂
Nicméně mě doktor řekl, že to špinění může být pozůstatek ze sexíku, ale i z toho úleku z té málem havárky 😉 A dostala jsem utrogestan a ascorutin.. nebraly jste to druhé některá? .. takže klep klep to vypadá v pořádku... a podle ultrazvuku jsem 8 plus 1, podle MS 8 plus 0, takže to perfektně sedí ;) No a sexík mám samozřejmě zakázanej a poručenej klidovej režim 🙂

gabap
19. sep 2009

hezky vecer holky 🙂
tak me skoncilo zraci obdobi a uz par dni mam zaludek jako bych prochlastala vikend 😒 😀 nezvracim,ale zaludek boli,no snad to zase brzo skonci 😒
a kdepak mame dezyre?cely den se neukazala,doufam,ze je vse jak ma byt 😉

marcy28
19. sep 2009

Diky kocky za odpovede 🙂

andelka
19. sep 2009

dezyre: to jsem ráda, že je všechno v pořádku a fazolka krásně prospívá 😵

marcy: Mně do začátku 7tt taky nic nebylo, teď je mi tak divně, nemám skoro na nic chuť, přestala jsem pít kafe, no je to podobné kocovině po prohýřené noci, tak snad se to nebude moc zhoršovat. Jo a dneska jsem půlku dne prospala a proklimbala, přepadla mě únava. a pořád mám citlivá prsa.

dezyre
19. sep 2009

Marsy.. tak mě nebylo žaludkově nic tak do začátku šestého tt. Pak se to rozjelo, ale teda celodenní tlačení žaludku.. fakt mazec.. a prsa? .. Tak vám holky řeknu, že jsem měla menší b, takže podprsenky jak kdy, někdy a, někdy b a včera jsem si kupovala podprdu c 🙂... takže mě bolí prsa a rostou fakt dost.. i když nebolí tak jak zezačátku.. to bylo víc ;)..

andy21
19. sep 2009

ahoj holky 🙂
dezyre to jsem ráda, že jsi jela a že je vše ok a srdíčko a tak 🙂 ascorutin jsem brala při těhu s malinkou, je to na zastavení krvácení a proti krvácení celkově 😉
mě řekl doktor už při malině, že v 1.trimestru sex nee, tak to tak budem dodržovat i ted, než si pak něco vyčítat....

andelka tak s chutí na kafe jsme na tom podobně a to jsem velký kávový maniak jinak....a dík za přivítání, budem mít děti od sebe 17 měsíců, jestli to dobře dopadne, chtěli jsme to tak 🙂

marcy neboj, tvé pocity jsou normální a nevonosti bud dorazí, nebo taky ne 😉

maichalq já mám těhu gatě džíny a kapsáče z minulého těhju, tak využiju znovu 🙂

andy21
19. sep 2009

dezyre prsa mě taky narostla minule hned na začátku z béček nakonec až na déčka při kojení, ted mám zas béčka, tak jsem zvědavá, kam to zas dopracuju 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre