Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
9. jan 2010

asentaja, jasne ze mozes, vitaj!!! 🙂

lucik...
9. jan 2010

Holky mě teďka taaak bolí břicho ☹ Jdu si lehnout ☹

aaadus
9. jan 2010

lucik z čeho?

asentaja
9. jan 2010

Jee holky, děkuju za přivítání.
No tak mi si oba s manžou přejem více holčičku jako první dítko, ale ať je to cokoli, tak ať je to zdravé. No ale ráda bych, aby se prcek ukázal, ať se můžu pustit do nákupu modrého či růžového, na to se těším.

lucik, tak ať je brzo lépe

blanka.k
9. jan 2010

Adus - díky, já si myslela, že to bude něco s mým oblíbencem 😀 Jsme viděli v obchodě ty větší kousky, za to chtěli přes 500,- 😅

blanka.k
9. jan 2010

Za chvíli přijde kamarádka z baráku s dcerou, ta vždycky přijde do naší ložnice a hcce všehcny moje krtky (mám jich asi 6) a minule ji manžel přesvědčoval, že lední medvěd je lepší (půlka police jsou totiž moji krtci a druhá jeho lední medvědi), tak byl smutný, že krtka nevyměnila ani náhodou 😀 😀 😀

blanka.k
9. jan 2010

Adus - na toho jsem taky koukala, určo chci ten pěnový metr, ale až budu malýmu zařizovat pokoj....ten bude asi krtka nenávidět 😀
Jen mě napadlo, netrpíte někdo teď v těhu víc na bolest hlavy? Možná je to tím, že jsem víc doma, nebo tím počasím, mě i dřív jak byla změna počasí, bolela hlava a bylo špatně, ale teď je to co cca 3 týdny 😅 Dřív mi na to pomohl jen silnější Ataralgin, te´d naštěstí zabírá i 1tbl Paralenu, ten beru tak v polovině případů, když už mě to bolí půl dne a je to akorát horší a horší, ale i tak mě to štve 😠

aaadus
9. jan 2010

mě hlava bolela výjimečně dneska, dala jsem si kafe a bylo dobře. ale co jsem doma na PN tak mě hlava bolí strašně málo, v práci to téměř na denním pořádku

zdenkapo
9. jan 2010

Blani Tomášek má mimo jiné tuhle sedačku Krtečka a rád na něm sedí 😉 http://www.rali.cz/5000069-3920-kreslo-krtecek-...

blanka.k
9. jan 2010

Zdeni - tu měli někde v akci, škoda, že není na moji prd... 😀 Jsem i koukala na různá trička a mikiny s krtkem a dělají se až na vel.2-3roky 😒 Moje kamardáka měla přítele v reklamce a vždy jsem od ní dostávala dárky "na míru" - krásné skleničky s krtkem, vtipné triko ke státnicícm, atd. 😉 škoda že už tam nedělá, bych si něchala potisknout nějaké bodýčko a deku do kočárku 😀

antynka1
9. jan 2010

Hlava mě bolí docela často a je to hnus....
A k tomu zelí - Segedín míváme 1 x týdně, jsem teď na zelí ulítlá... Ale na okurky ne....... A zase pro změnu nemůžu ani cítit maso... To jím minimálně...... Takže z guláše preparuju kousky masa a házím je manžovi do talíře - on je spokojený - je masožravec a já taky - azse mu pro změnukradu zelí 😀
A ke Krtečkovi - prý je to hit - děti ho milují 🙂

vladkaz1
9. jan 2010

cafte dnes mam den blbec ...
Flasky aventky mi kamoska nasla v UK 2 za 4.99L 125 a 4Ry velke 260 zky za 10L no nekup to ze? tak tu ani nebudem kupovat

blanka.k
9. jan 2010

Antyn - tchánovci dělají guláš buď z kuř.prsíček nebo vepřového toho nejlibovějšího. nebo ze sojového.... já tam vidět kus něčeho nelibového, tak to nejím 😅 A je fakt, že kromě ryb taky na maso nemám chuť... před těhu jsem aspoň jedla kuř.prsa, teď mám chuť jen na ty ryby 😅 Okurky jsem jednou zkusila, co na tom ty těhule mají a taky nic moc 😀 😀 😀 😀

asentaja
9. jan 2010

Blanko, hlava mě bolí docela často. Zrovna dneska, ale to nebylo nějak hrozné, takže se to obešlo bez prášku. Jinak též dávám v připadech jaké popisuješ jeden paralen.

blanka.k
9. jan 2010

Tohle chciiiiiii............. http://www.ukocicek.cz/detail.php?zbozi=971460 😅 😅 😅 😅 Jo a včera měl M. narozeniny, tak co jsem mu dnes upekla? Teda upekla.... to je silné slovo, když je to polotovar z krabice....krtkův dort, mu totiž hrozně chutná 😀 prostě u nás krtek vítězí 😀

aaadus
9. jan 2010

my jsme bráchovi na svátek koupili pěnovou dekoraci krtka s dortem, jenom tak ze srandy a on že si ji nalepí na dveře bytu, prý je někdy těžké najít ty správné dveře (vysokoškolák v Brně 😀 )
maso mi taky moc nejede a to jsem byla docela masožravec. teď si dám maximálně šunku, ale to na ni musím mít fakt chuť
vladka jak to?

blanka.k
9. jan 2010

Poštovné je jen 50ks, tak to je výzva, sestřenka je taky od mala ujetá na krtka (je poznat, že jsme jedna rodina), tak bych jí mohla k narozkám udlěat dosrt s krtkem, z toho se pos...., až to uvidí 😀

asentaja
9. jan 2010

Vladko, jj v UK je to levnější. Já mám vyhlídnuté Tommee Tippee Closer to nature na ebay též z UK.

ad maso, také ho až tak nemusím, většinou teď v práci při obědě zůstává maso na taliři.

antynka1
9. jan 2010

No já jím jenom libové maso - tedy před těhu, teď mi nechutná ani libové - jak vidím nějakou flaksu tak to preparuju 🙂 A ryby - nikdy jsem je moc nejedla - jenom tuňáka (a občas filé), toho jsme mohla - ale teď - vidím ho a je mi z něho pekně šoufl...Fuj... No a na Vánoce filé - to byl strašný zážitek - pořád jsem z toho něco citíla, takže jsem snědla kousek a docpala se salátem 😀 Jo a na druhou stranu jsem teď ulítlá na párky 😀 No takže asi tak....

antynka1
9. jan 2010

Jo a když mi tchán před nedávnem nabídl řízek, tak jsem mu ho málem omlátila o hlavu 🙂 Řízky nemůžu ani vidět....

blanka.k
9. jan 2010

Holky, nejste těhotné? 😀 😀 😀 😀 Máte takové divné chutě 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
9. jan 2010

Adus no fakt den blbec ,mala bola neunosne zla smiala sa muzovi do tvare a bacala ho tak zavelil a vsteky hracky z detskej sme jej dali do mechov a odniesli do pivnice ze skriatok odniesol ... uz co stvarala to bolo vela
a ja som mala krce tak som si isla lahnut a mala popisala v detskej novu zltu malovku so zelenou voskovkou .. asi pol steny skoro sme zinfarktovali moj bol parve na zachode .. teraz poslucha muz jej dal jednu hracku za poslusnost .. nic na nu neplati pojdeme na nu takto nicit veci si nesie ani hracky ..
Ano je to pravda ze uk su take ceny a ked ich moznost niekto s kamosiek priniest tak je to za facku 🙂

antynka1
9. jan 2010

Vladko - no tos teda mela den na h.......
Já nevím jak vy, ale já jsem teď hrozná citlivka a vadí mi věci, které dříve ne..... A jsem schopná se dojmout klidně i večerníčkem....

vladkaz1
9. jan 2010

no povedz rovno na hovno vazne ... bolo mi az do placu .. nevladzem s malu tolko ako pred tym a som nervoznejsia a nervoznejsia ... etse ze dnes ma nechal fakt muz pospat pomali cely den

doli1
9. jan 2010

vladka taky jsme jeden čas neměli ani jednu hračku ale moc to k ničemu nevedlo.
mě maso příliš nevadí ale nesnim moc.za to uzeniny tak ty skoro vůbec blé.zelí a párky nehrozí k párkům mám přímo odpor

asentaja
9. jan 2010

Vladko, koukám náročný to den...
Jinak mám spočítáno, že z toho ebaye jsou ty flašky levnější i s poštovným sem do ČR než je kupovat tady, takže i to se dá. Ale mít tam známé, to je super.

blanka.k
9. jan 2010

Mě brečavá nálada přešla po asi 4 měsících... naštěstí 😅 Ale co si pamatuju...no zase ten krteček...jsem se učila už asi 7.den na jednu zkoušku a byla hrozně hotová, že ji neudělám, že jsem blbá a nedám to a zrovna byl u mě M., tak mi zabavil učení a že se mám odreagovat, tak mi pustil krtečka, a díl, jak mu vosy sežerou lízátko a smějou se mu...a já se u toho šíleně rrozbrečela, jaký jsou to svině vosy 😀
No nic, všem hezký večer a dobrou noc 😉

antynka1
9. jan 2010

O učení mi ani nemluv - učím se na ty podělaný státnice - mám je za měsíc - vůbec mi to neleze do hlavy, nevím co čtu a připadám se, že se to v životě nenaučím - no možná taky zkusím krtečka - třeba to zabere 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre