Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
11. jan 2010

lucik, super, že vám dopadla kontroal dobre a že ste v poriadku 🙂

antynka1
11. jan 2010

Aaadus - já jsem pako, myslela jsem to samozřejmě naopak - no jo, to je těhu demence 😀

antynka1
11. jan 2010

A Luciku, jsi tedy na neschopence?

aaadus
11. jan 2010

antyn já to nikomu neřeknu 😀
lucik super a máš tu PN?

lucik...
11. jan 2010

děkuju holky 🙂

Jo neschopenku mám, tentokrát my ji poprvé sama nenabízela tak sem si o ní musela říct 😠 😀 Ale v pohodě napsala a místo vycházek napsala RT (rizikové těhotenství) a že můžu kdykoliv kamkoliv a kdyby něco tak mam přijít, že to zařídí.

antynka1
11. jan 2010

Aadus - no ono se to už stejně ví 😀
Půjdu tedy do té jarní 🙂 Mám jen zimní, takže by se ta jarní mohla hodit 🙂

antynka1
11. jan 2010

Lucik - a co na to v práci?

aaadus
11. jan 2010

lucik to jsi dobře vychytala s těma vycházkama. v práci byli určitě nadšení že 😀

lucik...
11. jan 2010

no chystám se tam teprve volat 😀 😀 😀 😀
Jinak sem si zapomněla říct o ten hořčík 😀 😀 😀 ale koupila sem si v lékárně MAGNESII LACTICI a tam je teda napsáno že to smí těhotné i kojící a bla bla bla ale jen po dohodě s lékařem.. Myslíte že ho můžu normálně brát? Třeba jen 2tbl denně?

zdenkapo
11. jan 2010

anty souhlas a Adus,v létě jsem teda zavinku nepotřebovala,ale teď bude v dubnu si myslim ještě chladno a využijem jí i na podzim,než budou mrazy... dnes jí budu asi objednávat

Zuzu tak to je dobře,mimi pak nebude steklé,když nebude chtít ležet... Bexa se mi taky moc líbí a asi bych jí koupila,kdybychom neměli teď kočárek,a ty barvy pro holčičky mají skvělé....

Lucik to je dobře,že je vše ok...

antynka1
11. jan 2010

Zdenni - no akorát koukám, že na tom babymaxu už nabízí jen jednu barvu sv.šedá - bílá - nebo koukám blbě????

monulicka
11. jan 2010

ahojte
ja len tak na skok, ako sa vsetky mavate.
Mne sa Bexa tiez paci, ale nakoniec budeme mat Jane Nomad, oslovili ma tie ich kolieska. Potrebujem nejake poriadne na tie uzasne kamenne chodniky v nasom meste

aaadus
11. jan 2010

lucik já mám asi ten samý co ty a beru ráno a večer 1tbl
antyn měli by mít losos, modrá, růžová
http://www.babymax.cz/emitex-jarni-letni-stahov...

antynka1
11. jan 2010

Aha, já zas čučím jinam. Už jsem z toho zmatená - mají tam Jaro-Podzim a pak Jarní. Tož, už su z toho dementní 😀

arcik
11. jan 2010

http://www.petto.cz/shop/index.php?s=produkt&id...

babenky co vy řeknete na tento kočík??nebo ještě líp viděla jste ho některá v reálu?nebo o něm něco víte?

zzuzullka
11. jan 2010

ja už som dostala zákaz kupovať nejaké vecičky pre malého, už mám čo sa týka oblečenia v podstate všetko potrebné a aj jednu zavinovačku som včera objednala od jednej kočky, a už nemôžem kupovať nič lebo obidve mamky sú nešťastné, že nebudú mať čo kupovať pre drobca. bude to ich prvý vnúčik tak sa tešia ako mu budú niečo kupovať 😀 ale niečo som nechala aj pre nich-ešte treba najakú zavinovačku, deky, paplónik do postieľky a obliečky, vanička na kúpanie, plienky... tak som im povedala, že ja už teda nekúpim nič a môžu sa zasa oni vytešovať 😀

zdenka, práve preto som strašne rada, že bexa má to polohovanie a ešte k tomu má skvelú cenu. ale čo sme boli pozerať aj v obchode aj na nete čo som pozerala, tak to má len málo kočíkov, a tie ktoré to majú tak zas nemajú niečo iné čo chcem...no ale bexa má všetko-je to proste favorit 😀

xxx.klarka
11. jan 2010

arcik, je pěknej, ale dej si pozor, je bez nánožníku, takže ta taška tam je jen vložená a nijak přidělaná, já bych se bála že by mi z toho mohla vyklouznout ....

lucik...
11. jan 2010

aaadus děkuju za info 😉 a pomáhá ti to?

lucik...
11. jan 2010

klari ten nánožník se dá ale dokoupit 😉

arcik
11. jan 2010

Klári ta taška se tam ukotvuje na normální zapínání aby byla napevno a nánožník na sport korbu se dá dokoupit..ty tašky se do těhle kočíků musej ukotvovat na pevno..mám zkušenost

aaadus
11. jan 2010

lucik jo, pomohlo mi to hned tak baštím poctivě

adelka89
11. jan 2010

luci muzu te uklidit, kdyz jssem mela nejvetsi problemy tak mi doktorka rekla ze mam brat 6tbl denne taky jsem mela ten magn.lac. ted mam magnosolv a to je napoj 1x denne

xxx.klarka
11. jan 2010

arcik, tak to nevím, ale vím že na jiné diskuzi si koupila jedna holčina podobný a měla s tím problémy, že to tam nedrželo a tak .... že musela koupit nový. Tak nevím.

mishah
11. jan 2010

Ahoky 😉 my jsme stále zapadlí sněhem, to je asi všude stejné...včera jsme nemohli ani vyhrabat pomalu auto...tak doufám,že to brzy opadne, aspoň trochu...Nicméně jsme si zapůjčili sáně a chodím na prochajdy s malým aspoň se saněma...
antyn: já mám taky tu zimní zavinku emitex a mám asi i tu letní(i když sjem původně myslela, že to je jarní.. 😀 ) je to žlutý lvíček s oušky🙂) a myslím,že na jaro/léto je úplně v pohodě-ono asi dost záleží na počasí....

zdenkapo
11. jan 2010

Lucik tak beru Magnesii Lactici galmed a mám brát dokonce 3x2tbl při obtížích,jinak preventivně 3x1tbl,ale ber to jak potřebuješ,je to prospěšné i pro placentu

Zuzu je pěkná ta Bexa,ale už máme Baby Merc,tak radši ani na kočárky nekoukám 😉

Klarko tak koukám,že si nám vykoupila tu červenou zavinku,že? 😀 ale jáááá jsem nešla na MMB paní,která je ochotná mi ji poslat českou poštou a stojí 399,-Kč,což je taky super cena 😉

Anty jj,Klarka vykoupila červenou,tak už maj jen 3 barvy 😀 ,ale najdeš jí i jinde,akorát bacha,je ještě jedna Jaro podzim a ta je moc teplá 😅

xxx.klarka
11. jan 2010

zdenka, za to já nemůžu, ale určitě nebyla poslední ta červená co jsem objednávala🙂 tak to je dobrý že je ochotná to poslat poštou🙂

zdenkapo
11. jan 2010

NOVINKA - holky tak jsem volala gyndr. na ty výsledky oGTT a jsem úplně v euforii- je to prý NEGATIVNÍ. prostě teď cukrovku nemám- super- ani nevíte jaká to je pro mně úleva- vidina ani ne tak diety,ale toho běhání po kontrolách a časový press a problémy s dojížděním do města a s hlídánm, uff,fakt skvělá zpráva

mishah
11. jan 2010

Holky, myslíte, že mají v květnu smysl pěřinky do kočárku nebo co tam vlastně dát??my jedzdili v zimě s fusakem, ale teď teda fakt nevím.... 😨 😉

antynka1
11. jan 2010

ZDeni - gratulace, to se ti ulevilo, co?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre