Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
11. jan 2010

zdenka gratuluju 🙂
mishah já peřinky mít budu, ale ty jsou ještě po mně

zzuzullka
11. jan 2010

baby aby ste sa tu nepobili o tie zavinky. sa vám nejako rýchlo míňajú 😀

arcik
11. jan 2010

Zdenka tak gratuluju je to super... 😉

mishah
11. jan 2010

Zdeni, supr zprávička 🙂

lucik...
11. jan 2010

zdeni gratuluju, já si zítra musím zavolat do laborky se objednat... uaaaaaaa 😀

zdenkapo
11. jan 2010

Arcik tak ten červený je hezký, vypadá dobře,ale když už tyhle moderní nacvakávací,tak by mi chybělo to polohování hluboké korby u tohoto

Anty
to teda ano,a jak,to se musim odměnit něčím dobrým odpoledne,že? 😀

nikkka
11. jan 2010

ja budem tiez pouzivat perinky klasicke...a cez leto to bude pekne aj v kociku, babatko rozbalim a bude na tom iba lezat a okolo hlavicky bude mat pekne krajky..

aaadus
11. jan 2010

teď je v sama doma o nedonošených miminkách. řvu a nevím proč 😅

zzuzullka
11. jan 2010

adus, už pozerám

arcik
11. jan 2010

Zdenka nejsem si jistá ale hodně kočárků má polohovací záda i v hluboké korbičce 😉

lucik...
11. jan 2010

zdeni už mám na poště to lehátko 😉 Za chvilku pro něj jedu, tak pak dám vědět 😉

aaadus
11. jan 2010

a zítra bude v sama doma o inkubátorech, rozštěpech, šátcích na nošení miminek a budou vařit pro těhule

zdenkapo
11. jan 2010

holky děkuju,úplně jsem se teď rozbrečela jak se mi ulevilo,asi hormony...

Lucik,
jé tak to dej určo vědět,jsem na něj zvědavá

Arcik
jj,bexa třeba jo,já myslela ten z tvého odkazu,ale já kočár mám,tak to neřešim 😉

Adus,taky jsem koukala,tak já už jsem za tou hranicí rizikovou,ale doufám,že vydrží v bříšku tak dlouho jak má,nebo aspoŇ jak Tomášek do 39 +Ott

lucik...
11. jan 2010

zítra budu koukat 🙂

zzuzullka
11. jan 2010

arcik práveže čo som pozeral ja kočíky tak len veľmi málo ich má polohovanie v hlbokej korbičke

aaadus
11. jan 2010

já už bych taky měla být za hranicí, ale ať si ještě pěkně 16týdnů pobude v bříšku maličký

arcik
11. jan 2010

holky já už jsem z těch kočárů na prášky...když se mi nějakej líbí tak má nějakou mouchu....

asi koupit první co mi vleze do cesty.

mishah
11. jan 2010

Zdeni,já nekoukala-kdy je ta riziková hranice?

zzuzullka
11. jan 2010

arcik, bola som na tom úplne rovnako dokiaľ som neobjavila bexu B4, tá má úplne všetko čo chcem a plus niečo navyše ako napríklad hojdanie takže som rozhodnutá a čo je hlavné aj dizajnovo sa mi veľmi páči 🙂

arcik
11. jan 2010

zuzul já musim volit podle velikosti kočárku myslim korbiček mam totiž větší děcka..

yanika
11. jan 2010

mishah:
24.tyzden je prelomovy, babatko je oficialne povazovane za prezitia schopne v pripade, ze by muselo byt v tomto 24.tyzdni predcasne porodene 😅 Vyzadovalo by niekolkomesacny pobyt na novorodeneckej jednotke intenzivnej starostlivosti v inkubátore a pravdepodobne by za neho musel dýchat pristroj a dostavalo by umelu vyzivuj. Ale existuje uz dobra sanca, ze by prezilo.. 😵 😵 😵
http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php

aaadus
11. jan 2010

mishah od 24tt může dítě přežít. říkal ten dr. že v Japonskou zachraňují dokonce od 22tt, ale prý je to moc brzy a ty děti pokud přežijí mají veliké zdravotní problémy

lucik...
11. jan 2010

a to je od ukončeného 24tt nebo od začátku 24tt? Ještě tam je myslím podmínka že musí mít nad 500g

zzuzullka
11. jan 2010

arcik,mne sa zdá dosť veľká tá korbička. je jedna z najväčších 78x37 cm. v obchode som premeriaval všetky kočíky ktoré mi prišli pod ruku a väčšiu som nenašla. a keď áno, tak už to bola iné cenová kategória 20 000Sk a viac za kočík.

bibi13
11. jan 2010

zdeniii, tak to gratulujem.. dufam, že ja budem na tom s tou cukrovkou podobne..🙂)))

no bexu mam domaaaaaaaaaaaaaaa.. ale zatial je v krabici.. idem pre mm do práce a potom budeme rozbalovať.. ale dala som sa do pečenia koláču, tak teraz neviem čo skorej.. :(

čo sa týka tej zavinovačky, nie je to zbytočné?? da sa zaobísť aj bez toho, nie??

nikkka
11. jan 2010

arcik ja som objednala kocik Roan Marita a ta korba je este vacsia...ale je to taky klasiky kocik, ziadny sportovy...

aaadus
11. jan 2010

lucik myslím od začátku 24tt, jsem to neviděla od začátku, stihla jsem jak ten dr odpovídal na dotazy diváků
bibi já bych se vyprdla na koláč i manžela a šla skládat kočárek 😀 a bez zavinovačky se dá obejít, ale my jsme na vesnici a ještě na kopci takže to tu máme jako na větrné hůrce

arcik
11. jan 2010

nikky taky jsem ho měla vyhlídnutej ale u první dcerky..ale nakonec jsem koupila jinej...

zuzul já už se v tom přestávám orientovat...kašlu na to a koupim co se mi bude líbit a hotovo

bramburka
11. jan 2010

Aoj holky, no tak my podle UZ uz davno pře pul kg mame...ale radši tam Ondrášku ještě bud co nejdele. CO jinak děláte?

zdenkapo
11. jan 2010

bibi díky, měla jsem strach,vim co to obnáší z prvního těhu tak jsem za to fakt ráda....
zavinku teplejší jsem nepotřebovala,když jsem rodila poprvé v červnu,ale teď v dubnu bude chladno,tak se hodí a i na podzim užijem- a je nejen do sedačky,ale i kočáru,na doma....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre