Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
11. jan 2010

Greeri - také nabízí pár metráků sněhu.
tady začalo včera mrholit, takže místo 25cm nadýchaného sněhu je cca 15cm namrzlého tvrdého a na chodnících ušlapaná vrtsva cca 10cm ledu 😉 Já ušla cca 2km na šalinu a pak ještě cca 700m do obchod.centra a v pohodě...ale pak mi to podjelo 3 m před dveřma do baráku 😝 Našětstí jsem vyhodila ruce s nákupem do vzduchu a nějak to vyrovnala 😅

lucik...
11. jan 2010

aaadus já ho objednávala z MMB z toho odkazu jak sem kdysi dávala zdenka. Hned jak jsem objednala tak se ozvali, platila sem převodem předem, snad ve středu a v pátek už bylo na poště a stálo jen 1600 + 170 poštovné

antynka1
11. jan 2010

Tak Blani, hlavně žes to vybalancovala....

aaadus
11. jan 2010

antyn dneska říkali že to tam bude zítra 😕
lucik já objednám odtud
http://www.naseslunicko.cz/?988,b-k-es-lkoachic...

lucik...
11. jan 2010

ještě o 10kč levnější 😀 😀 😀

antynka1
11. jan 2010

Adus - je to možný, já ten datum nějak nezachytila....

zzuzullka
11. jan 2010

blanka tak ešte že si to ustála, len dúfam, že si v tých taškách nemala aj vajíčka 😀

blanka.k
11. jan 2010

Zzuzul - naštěstí jen pečivo a v druhé zavinovačku, tak bych třeba padla do měkkého 😀 Ale lekla jsem se tak, že i malý si určitě cvrknul 😀

zdenkapo
11. jan 2010

holky děkuji za gratulace,vážně se mi na duši ulevilo...

Terka
tak mi máme normální kočár Baby Merc,ale golfáče jsme kupovali tak,aby nezabírali v autě moc místa a mohli tam být,ikdyž jedem na nákupy,takže jsme koupili Moon Bugy fit- mám je v albíčku,tak mrkni. Tomášek v nich i spal,když jsme vyjeli na dýl,ale nemá moc pevná zádíčka,právě kvůli tomu skládání,tak to na každodenní použití nebo jako myslim furt v nich jezdit to ne,ale to asi s žádnýma golfkama- ale jsou super pohotovostní a skvělý je ten nánožník v barvě,ten je k nezaplacení když fouká....

Lucik
tak to jsem ráda,že se ti líbí,jinak já viděla v Babyexpertu jiné dvě barvy,takže vim jak vypadá,taky ho objednám asi příští týden,když je ten prodejce spolehlivý

Dnes budu objednávat tu zavinku červenou a další věcičky tak mám radost...

zdenkapo
11. jan 2010

Lucik já myslela,že poštovné je 120,-Kč,když platíš převodem předem? a posílali ti to českou poštou ne?

antynka1
11. jan 2010

A Zdeni, co si budeš ještě objednávat? To je za odměnu, za ty dnešní výsledky, co? 😀

zdenkapo
11. jan 2010

Anty jj,sice jsem to stejnak chtěla začít objednávat,ale dnes mne to nakoplo a zvedlo náladu 😉 mám pár obchůdků,ze kterých chci během měsíce objednat a tak si to teď píšu a porovnám ceny co je kde levnější a pak to objednám,dnes budu objednávat od jedné paní z MMB určo tu zavinku červenou a teď právě hledám,co dalšího,pak dám vědět 🙂

bibi13
11. jan 2010

kočííík poskladanyyyyyyyyyyyyyyy.. idem dať do albumu.. potom napíšem..🙂

evil
11. jan 2010

ahojte... tak ako sa mate? tesite sa?

bibi13
11. jan 2010

no kočík je v albume.. tak pozrite kto má zaujem.. fakt zatial super.. a hlavne za tie peniaze..uf! 😀 😀

aaadus
11. jan 2010

bibi pěkný 🙂 já už se nemůžu dočkat až si pojedeme pro ten náš 😅

bibi13
11. jan 2010

behame s ním po obyvačke jak šlahnutí..xixiix.. a je super, že sa dá hojdať..

zzuzullka
11. jan 2010

bibi, no paráda. a všimla som si že má aj reflexné pásiky na sebe čo je skvelá vec. a skúšala si dať aj ten nánožník na športovú časť keď je daná celá do ľahu aj s nohami? a čo tá zimná strieška a letná sieťka na športovej časti-je to také ako u mark33 v albume? a prosím ťa koľko meria tvoj manžel lebo sa mi zdá byť pri ňom ten kočík strašne malý- ja mám 178cm a manžel 185cm tak preto sa pýtam- nemohla by si mi prosím odmerať koľko je od zeme po spodok hlbokej korbičky, potom od zeme po vrch hlbokej borbičky-ale nemyslím až po vrch strechy ale u nožičiek po vrch a potom od zeme po rúčku keď je daná do najvyššej polohy? trochu veľa otázok,že 😅

blanka.k
11. jan 2010

Evil - jasně, že se těšíme 😉 Já osobně na to , až si lehnu po X měsících na břicho 😀 A co ty?
bibi - jů, zelená... krásná barvička, to se mi líbí.
Já teď vytáhla vložku do zavinovačky, co jsem koupila v Tesku a ona je to na klas.zavinovačku, ne tu rychlo... tak te´d nevím co s tím, určo by to šlo využít na nějaký fusak nebo vložku do kočárku, když se kus odřízne, ale na klas. zavinovačku nevím, nevím, chtěla jsem na spaní na prvních pár týdnů tu rychlo.... 😅

aaadus
11. jan 2010

zuzul ty vůbec nejsi náročná 😀
bibi no já budu běhat taky 😀 někde se trénovat musí 😀

aaadus
11. jan 2010

blanka tam někam přidej suchý zip a máš z toho rychlo

xxx.klarka
11. jan 2010

bibi, super, snad budete spokojený🙂 barvička super, moc se mi líbí🙂

blani, já si nemůžu pomoc, ale já se i teď někdy probudím ještě na břiše.

janulka04
11. jan 2010

bibi, nadhera..... 😵 😵 😵 😵 😵
a mam ten isty dotaz...kolko meria tvoj mm? 😀
zuzulka, tie reflexne pasiky ma, to viem, no uz sa velmi tesim, ked ho budem mat doma aj ja 😉

zzuzullka
11. jan 2010

adus, no šak čakám či ma bibi nepošle niekam s toľkými otázkami 😀

zuzana39
11. jan 2010

Ahojte....dlllllho som tu nebola,pokazil sa nám počítač,ako sa máte? Pozerám,že sa tu nakupuje vo velkom 🙂 Nám tiež ježiško priniesol kočík a zopár drobností pre našu žabku 😉 Ozaj,bola som na 4d uzv a baba to teda určite neni,ako mi tvrdil moj doktor 😅 Budem mať teda doma dalšieho chlapa.Filipko mu vybral s tatom meno Tomino,ja som síce chcela Adamka,ale nechala som sa ukecať 🙂

zzuzullka
11. jan 2010

no je proste úplne úžasný ten kočík a tá zelená farba je oveľa krajšia ako na tých ich www stránkach. proste nádhera 🙂

aaadus
11. jan 2010
blanka.k
11. jan 2010

Adus - právě, že z toho rychlo neudělám, je to vložka vel. cca 37x 130cm 😅 Bylo to hned vedle hotových rychlozavinovaček, já koukla na zabalenou, vypadalo to, že je to složený ten čtverec 80x80, a až doma rozbalila a pak malým písmem objevila ty rozměry 😅 No, hodím to mamce, ať z toho něco vymyslí 😅

janulka04
11. jan 2010

zuzul, je uzasny...ja kebyze som nemala zeleny pri malych asi volim ten, takto u mna vyhrava ten cierny s modro striebornymi kruhmi a navyse aj deky mam modre a fusak sedy, tak sa to bude dobre kombinovat 😵

bibi13
11. jan 2010

zuzi, stratila som sa pri prvej otázke..xixixi..
no takže od začiatku.. čo sa týka tej športovej časti a nánožníka, tak som to skušala a vyzerá to tak isto, ako pri tom, ked su nožičky dole.. len sa to trošku zdvihne.. ten nánožník myslím.. ta strieška je uplne taká istá ako v albume mark.. ked nasadíš striešku na kočík tak sa dá aj ta zimna aj letna.. len sa to odzipsuje.. takže v pohode.. no môj manžel má 186, ja 176.. ale to sa Vám len zdá, bo som to fotila, ked som čupela.. práveže vyzerá pri nom dobre..xi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre