Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
12. jan 2010

Anty
objednávala jsem to u jedné paní na MMB- Marcela M.- je to asi ta normální verze,při Tomáškovi jsem je používala taky od 4.měsíce,když musel být na Nutrilonu a úplně to stačí,akorát tuhle mám na čajík a na mlíčko ještě koupim tu 330ml s variabilním průtokem....

Pralinka
já teda ohřívačku mám po Tomáškovi a teď,když by Anička byla na Nutrilonu,tak mi to usnadní práci a čas tím,že v noci máme ložnici a pokojíčky v 1.patře a já nebudu muset letět dolu do kuchyně a chystat mlíko- budu mít Avent sterilizátor,v tom mi vydrží lahve 24 hodin sterilní,kojeneckou vodu v té přenosné lednici- na noc ani nemusí do proudu,stačí tam hodit ty zmzlé nádoby a mám vše po ruce a nemusim do kuchyně,takže super,ale někdo to nevyužije a ohřívá v mikrovlnce

Mishah
přesně-Avent se mi osvědčil,tak proč to měnit,že?

blanka.k
12. jan 2010

Dobré ránko,
Antynka - já nakupovala zatím na Aukru (nové věci a zatím spokojenost max.), teď mám objednávku na http://www.baby-eshop.cz/, ale všechno zboží nemají na skladě, tak čekám, jak to dopadne 😅 ,kamarádka objednávala celou výbavu z http://www.detskydum.cz, www.nunynek.cz a darjanabytek.cz a spokojená. 😉
O víkendu se chystám kouknout na veletr cestovního ruchu a nabrat letáky a průvodce, kam se dá jet s kočárkem, už se těším, chodím tam teď každý rok, fakt je tam kadá prd... v republice a rozdává materiály, takže jak nastalo teplo, tak jsem v pátek večer sedla,z ašmátrala, vybrala nějakou lokalitu, našla spojení a jela na celý den třeba do Mikulova, Jihlavy, atd... což teď asi nehrozí, tak budu muset obměnit svoji sbírku o nějaké skanzeny, parky, atd. kam se dá jít s kočárkem 😀

antynka1
12. jan 2010

Do Jihlavy? Jsem rodačka, tak mě to zajímá 🙂 A díky za ty e-shopy 🙂

babara
12. jan 2010

michalag, gratuluju, ja myslim, ze to ta holka bude, a Klary, u tebe taky 😉

blanka.k
12. jan 2010

Zdeni, Babara - holky, vy už máte 26tt, to utíká, to fakt za chvíli skoro rodíme 😅 Taky vám to tak utíká?
Antyn - v JIhlavě bylo náádherně, stihla jsem ZOO (podle mě společně se ZOO Praha a Zlín nejkrásnější, fakt mě překvapilo, jak je moderní, no super, a hlavně v rovině, pro kočárek ideální 😀 ), pak navštívit pár kostelů a prohlídku jihlavského podzemí. A snad si to nepletu, ale myslím, že jediné negativum byl ten obchoďák uprotsřed náměstí, kde jsem teda navštívila McDonalda a jeho WC 😀 Ale musela bych vyštrachat fotky, abych si to osvěžila.

dezyre
12. jan 2010

Holky, co nechcete znát pohlaví miminka předem.. já Vás tak obdivuju 😀 Já bych taky strašně chtěla být překvapená u porodu až mi řeknou jestli je to holčička nebo chlapeček. Ale teď bych to nemohla vydržet kdybych to nevěděla 😀

antynka1
12. jan 2010

Blani, tak v Jihlavské ZOO jsem naposledy byla tak někdy v 7. třídě na základce... Jsem ostuda.. Až budeme mít prcka chci si tam zajít - a to jsme v Jihlavě poměrně často ☹ A s tím obchoďákem a McDonaldem máš bohužel pravdu............ Je to hnus....

zdenkapo
12. jan 2010

Bibi
koukni do albaíčka,tak je náš kočárek- černo-limetka a nemůžu říct,že by na to šli nějak extrémně mušky 😉

Blani
jj,utíká to,v pátek už začínám 27tt a počkej si na druhé těhu,to ti uteče ještě rychleji 😀

Dezyre
no mi jsme si taky při Tomáškovi pohlaví nenechali říct,ikdyž ho tenkrát dr. viděl,ale teď už jsme nevydrželi 😀 ale u obou byl manža přesvědčen,co to bude,takže bych chlapům věřila,asi vědí,co si udělali 🙂

xxx.klarka
12. jan 2010

babara, já věřím tomu že to je holčička, už od doby co jsem viděla // na testu 😀 Tak snad se moje mysl a doktorka nemýlí 🙂

blani, a jo, ty máš postřeh. Fakt tady ty týdny nabíhají ani nevíme jak 🙂

Jo jinak holky, včera jsem objednala monitor dechu Nanny od jedné paní z Plzně. Chce za něj 1350Kč a je i se zárukou ještě na 31měsíců 🙂 Tak mám radost. Snad bude vše v pořádku. 🙂

dezyre
12. jan 2010

Zdeni, tak s těma chlapama máš asi pravdu. Nevím jestli u nás to bylo tím, že manžel chlapečka hrozně moc chtěl a věřil si tomu co si zasel .. nebo intuicí .. ale každopádně od začátku tvrdil, že to bude chlap 😀 A nejhorší je, že i nikdo ze známých nepřipouštěl tu možnost, že bychom měli holčičku 😅 Ale druhý už bych holčičku chtěla 😵

blanka.k
12. jan 2010

Antyn - mají tam v ZOO i koutek pro děti...teda koutek...megakoutek 😀 Ještě vím, ž eten obchoďák uprostředmají myslími ve Znojmě, taky takové obluda 😅
My jsme taky pořád mluvili o chlapečkovi, ale ne že bychom byli až tak přesvědčeni, ale spíš, že jsme ho moc chtěli 😅 Ale jak jsem ležela na UZ ve 21.tt a mudr. koukala na ledviny a říkala, že nemusí vidět mezi nožky a už asi ví co to bude, tak ve mě hrklo, že to bude holka, že ty dva fleky jsou vaječníky 😅 Ale pak teda říkala, že hodně kluků má problémy s tema ledvin.pánvičkama, tak že topoznala podle toho 😅 Ale fakt se přiznám, že na pár sekund jsemtrochu posmutněla, že to není kluk 😅 🤐 🤐 🤐

zzuzullka
12. jan 2010

Ahojte babulky, ani vás nestíham dočítať dnes lebo musím ísť chystať obed. Ale tiež pozerám, že tan zrazu letí nejako oveľa rýchlejšia. Sa mi zdá ako včera keď som si hovorila, že konečne začínam 4. mesiac a bum už som v 6.-tom 🙂
Aj môj chlap stále od začiatku tvrdil, že on proste vie, že je to chlapec a keď nám to potom gyndr potvrdil, tak sa tak hrdo usmial, bolo to zlaté 🙂

dezyre
12. jan 2010

Zuzu, tak to znám.. i ten můj se usmíval v té ordinaci jak měsíček na hnoji.. měl normálně výraz úplnýho geroje .. jooo já to dokázal.. bude to chlap

lucik...
12. jan 2010

Dobré ránko 😀 Sem teď vylezla z pelechu 😀 To je pohoda 😀
A zítra jedeme na 3D 😉 A v pondělí jdu na curkovku 😲 😀

michalag
autor
12. jan 2010

babenky dakujem 🙂 🙂 🙂 , aj ja zacinam verit ze to bude dievcatko 🙂

dezyre
12. jan 2010

Holky, mě asi na tu cukrovku doktor ani neobjednal. Anebo, nedá se ta cukrovka zjistit z krve?

lucik...
12. jan 2010

dezyre to netuším ☹
michal: taky předběžně gratuluju, určitě to bude holčička.. I když já z té fotky nepoznala vůbec nic 😀 😀 😀

blanka.k
12. jan 2010

Dez - dá se zjistit z krve, ale aby to bylo pořádný vyšetření, tak berou krev na lačno, pak třeba po hodině a po dvou po vypití té sladké vody 😉 Moje mudr. posílá všechny těhule, ale není to pravidlo, do 25 let se nemusí, pokud nejsi v rizik.skupině....ale raději se na to poptej. já bych šla i kdyby mi bylo o 10 let míň 😅

aaadus
12. jan 2010

lucik užívej, za 4 měsíce už se nevyspíš 😀 a co v práci? to bylo nepřijemné určitě pro ně že? 😀
já jdu na cukr 27.1.

lucik...
12. jan 2010

Zdeni ty si měla při tomáškovi tu cukrovku? A jaká je ta dieta? Já z toho mam celkem hrůzu, to nepřežiju, já musim sladké pořád 😀 😀 😀

majovky2010
12. jan 2010

tabulka https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

pomer chlapcekovia : dievcatka = 28 : 13 🙂

lucik...
12. jan 2010

aaadus jo já vim 😀 Hele myslim že to vzali docela dobře. Šéfová řikala že se nedá nic dělat, at odpocivam a ne že půjdu lyžovat 😀 😀 😀 Takže myslim že v poho 😵

dezyre
12. jan 2010

Mě totiž doktor objednal jen na jakejsi krevní obraz do laboratoře. Tam jdu ve čtvrtek. A o cukrovce se ani nezmiňoval. No já nevím, hlásit se na to moc nebudu 😀

blanka.k
12. jan 2010

Dez - a kam jdeš? Já jdu do laboratoře Mediaservis nebo tak nějak a je to na Viniční 😉 Prý to ještě dělají na Obilňáku a Bohunicích...

blanka.k
12. jan 2010

Dez - jo a nemáš žádanku od mudr? Co tam je psáno?

aaadus
12. jan 2010

lucik mně šéfka říkala to samé, že se nedá nic dělat a že to jednou muselo přijít 😀

včera mi psala kámoška, že naše kolegyně potratila, už podruhé ☹

lucik...
12. jan 2010

aaadus to je strašný ☹

adelka89
12. jan 2010

dezyre pokud nepatris do rizikove skupiny neni ti nad 25 v rodine nebyla cukrovka a predchozi tehu taky ne tak te ani nepoosle ja jsem taky enbyla

dezyre
12. jan 2010

Blani, já chodím na gyndu do Krumlova a žádanku do laboratoře mám psanou na Mor. Krumlov do polykliniky. A mám tam psané "trombocyty"

blanka.k
12. jan 2010

Dez - aha, tak to máš něco jiného 😉 Já jdu za týden, ale mě to nevadí, jsem "stará", cukrovku v rodině, a já už na tom jendou byla, když jsem měla podezření, že ji mám....tak bych se ani nedivila, kdybych ji měla 😅 Tak se ještě den předtím pořádně nadlábnu čokoládou, kdyby náhodou ... 😀 A zatím se jdu nacpat nějakého obědu.
Všem dobrou chuť, pokud právě obědváte 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre