Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
12. jan 2010

omáčku bych si dala, cokoli smetanové bych mohla jíst ve velkém 😀

blanka.k
12. jan 2010

Antyn - ty mi děláš chutě, asi jdu něco ulovit,a tady je něco spec.pro tebe 😉 http://www.btweb.cz/jihlava.html (akortá to správně funguje jen v prohlížeči Mozila Firefox, v jiných to blbne a nevím proč , tak se nelekni, pokud používáš třeba I.Explorer 😅 ), jsem si úplně zavzpomínala na léto, jak bylo teploučko (i když zrovna ten den v Jihlavě lilo a lilo a přestalo až v ZOO ☹ )

zdenkapo
12. jan 2010

Adus ha a já vařila dneska kuře na paprice smetanovou omáčku a knedlíky houskové- tak přijeŤ 😀

mishutka
12. jan 2010

My měli fazolový guláš 😉

antynka1
12. jan 2010

Jéééé, díky 🙂 Moje rodná domovina 🙂 A na tý radnici jsme měly svatbu 🙂 Potěšila jsi mě 🙂
Já I. Explorer nepoužívám, mám taky Mozilu Firefox 🙂

aaadus
12. jan 2010

zdenka než bych přijela, tak mi všechno sníte 😀
to je hrozné jak furt do sebe valím mléčené výrobky, asi mám málo vápníku či co

antynka1
12. jan 2010

Adus - já taky pořád jím mléčný výrobky a k tomu špenát a zelí. A omáčky - tak ty miluju, akorát z nich vždy vypreparuju maso. Já jsem prostě omáčková. Anebo brambory zapečené na jakýkoli způsob se smetanou 😀 A pořád teď do sebe cpu termixy.

blanka.k
12. jan 2010

Antyn - tak to jsem ráda, já tam byla právě v sobotu a byla tam svatba a zezadu za radnicí se fotili, ale chcalo a chcalo, ale zas bylo teplo, koukám, že to bylo den pomagickém datu 8.8., tj. 9.8.08 😉 Tak jsem na ně přes mříže chvilku koukala 😀

zzuzullka
12. jan 2010

Práve som si objednala kočík-tú bexu b4 tak sa strašne vytešujem a neviem sa dočkať kedy ho budem mať doma 😀

antynka1
12. jan 2010

Tam jsme se taky fotily 🙂

antynka1
12. jan 2010

Balni, teď mi to došlo. To jsou fotky přímo do tebe???? Jestli ano, tak to tedy smekám, to je nádhera 🙂

antynka1
12. jan 2010

Blani - promiň, nějak jsem tě překřtila 🙂

antynka1
12. jan 2010

Valím do nákupáku, takže se s vámi pro dnešek asi loučím. Tak papa zítra 🙂

blanka.k
12. jan 2010

Antyn - jo, moje, děkuji, se tu u PC červenám 😅

aaadus
12. jan 2010

antyn to jsme dvě co máme stejné chutě 😀 tělo si fakt řekne co potřebuje

janulka04
12. jan 2010

teda, blanka, tie zo zoo sa mi najviac pacia...ty si normalne proficka....fuuuha, to by sa dalo pozerat stale dookola 😲 😵

aaadus
12. jan 2010

blanka pěkné fotky, jde vidět, že je to tvůj koníček (profese)

petla
12. jan 2010

Holky, chtěla jsem se zeptat jestli bude některá z vás používat jen látkové pleny.... Děkuji za odpověd.

dezyre
12. jan 2010

Petli, tak já je chci zkusit. Už je mám objednané. A doma chci používat jen ty. Samozřejmě, že když někam pojedeme na návštěvu nebo k našim a tak, tak malýmu dám papírovou ;)

zdenkapo
12. jan 2010

Adus
tak to asi jo no, z Ostravy máš k nám daleko 😀

Petla
to rozhodně ne a časově by to s 2 dětma bylo náročnější,ale včera jsem objednala látkové 30ks na ostatní využití

MAGNEZIUM
holky vy dodržujete to,že po magnezku 2 hodky a 2 hodky než ho vezmete nejíte mléčné výrobky- vše s vápníkem? já teda ne,protože,když to beru 3x denně,tak to bych nesnědla ani gram mléčného ☹

bibi13
12. jan 2010

Blani aké fotky? aj ja chcem vidieť..

blanka.k
12. jan 2010

Zdeni - a to se musí? jsem si nějak nevšimla, jsem se ptala v lékárně, jak je to s jídlem a jeslti se ot třeba ovlivňuje s lékama, tak mi jen řekla, že lepší je to po jídle a léky můžu zaráz 😅 Já teda mléko nepiju, ale klidně si dám nějaký kus sýra a hned na to Mg 😉

lucik...
12. jan 2010

Ahoj holky 🙂
Jee zdeni, zítra budu mít taky kuře na paprice ale s nokama.. Teď večeříme rybí pomazánkku.. Mnaaaaaaaam.m

Holky je možný že dneska prcka vůbec necítím?? ☹

zdenkapo
12. jan 2010

Blanka
no právě,že je to napsané v příbalovém letáku a já to teda nedodržuju,to bych nesměla nic s vápníkem celý den...

Lucik
no vidíš,tak já hlavně chtěla nějakou kvůli manžovi,zítra se asi vrátí a je omáčkový

lucik...
12. jan 2010

zdeni já na to měla strašnou chuť a byla sem líná to vařit tak mi to uvařila maminka a já si pro to jen dojela 😀 Mám jí asi 5km 😀

mishah
12. jan 2010

Tak u nás už se spí 😉 Musím si užívat celonoční spaní dokud to jde 😎 Na to vstávání se teda opravdu moc netěším, ale mám několik kamarádek, co jim děti spaly celou noc od několika týdnů...to u nás asi nehrozí 😀 😅
adus:moc pěkné věcičky,hrozně se mi líbí ten bílý overálek s nápisem Miluji taťku🙂))Poradíš,kde se to dá sehnat??

mishah
12. jan 2010

Hmmm..tak jsem se koukla na příbalový leták Magne B6, co beru já- a tam se zas pro změnu o tom vápníku nic nepíšou...Jen, že by neměly těhotné překračovat denní dávku 2 tablety(ale jedna má 470mg magnesii lactas) a užívat během jídla.Pak se v tom vyznej 😅

blanka.k
12. jan 2010

Mishah - s těma 2tbl souhlasím, ale ono je to spíš kvůli těm dávkám B6, a mě v lékárně říkala že po jídle nebo při... A na pohotovosti mi řekl 8tbl denně, před jídlem a přesně po 6 hodinách, ať si to nějak naplánuju v noci jak ATB 😅 Moje gyn. na to koukala, jak kdybych spadla z višně, když jsem jí to říkala, že jsou to vitamíny a je jedno kdy je vezmu, že brát to přesně jak ATB fakt není nutné 😀 Jak píšeš, a pak se v tom vyznej 😀 😀 😀

pipussa
12. jan 2010

kocky, kolko vam vazilo babo v 21-22tt ?

doli1
12. jan 2010

ahojky holky jen vás jdu pozdravit.zas nějak nestihám 😖 už aby to dítě šlo do školky a bylo trochu času na vás.teprve ted jsem se dostala od žehlení a zítra zas praní 😠 někdy je to pěkný kolotoč.jsem zvědavá jak to bude zvládat s dvoumi ale budu muset že 😅
mě teda nenapadlo že bych neměla vápník nebo mléčný výrobky.já mám na snídani kakao(místo kávy)po jídle dám magnésko a nějak jsem to neřešila.zas poslední dny mi tvrdne břicho docela často 😖
dnes mi kámoška pujčila kupu věci těhotenských tak mám vystaráno ažaž a nemusim už nic kupovat.jsem moc ráda.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre