Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
14. jan 2010

máááj, lásky čas..

vítam nové tehulky..🙂.fuj, tak sa mi nechce pracovať.. bolí ma chrbat..

xxx.klarka
14. jan 2010

zzuzul, ani mi nemluv, mám nervy, ale povedlo se to ještě zapnout, tak jsem rychlo nafotila a dala do albíčka, tak se pojukejte jestli chcete.
I já si chci koupit lepší telefon už kvůli focení pak mrnouska, vím že pak až bude mrně si ho nekoupím. Tak chci teď k narozeninám. Dala jsem na aukro můj telefon co mám, tak jsem zvědavá jak to vyjde.

michalag
autor
14. jan 2010

klarka ta je nadherna 🙂

matpaj
14. jan 2010

Tehuľky masáže môžu. V novom čísle Mama a ja myslím niečo tom je......Baby veď nepíšte čo máte radi iba mi chute robíte.... ☹ chcem zhnusiť všetky dobrotky!!!!!!!!

xxx.klarka
14. jan 2010

michal, a ten úžasnej materiál, jsem ráda že jsem se do ní dokopala a přijde mi i docela teplá ... nevím no 🙂

zzuzullka
14. jan 2010

klarka je krásna 🙂

babulky, ktoré sa doma veľmi nudíte, že by som vám dala vypracovať mi nejakú prácu do školy? 😀

lucik...
14. jan 2010

ach jooo, sem chtěla objednat spoustu věcí z jednoho internetového obchodu a zjistila sem že tam teď spoustu věcí mají vyprodaných... ☹ (přebaolvací pult, pleny apod) Jaká je šance že je ještě budou mít? ☹

michalag
autor
14. jan 2010

klarka to mi nerob, lebo si hned objednam deku 😀

xxx.klarka
14. jan 2010

michal, ne jako opravdu jsem překvapená a nadšená, je to suprový matroš 🙂

lucik, tak to netuším. A z jakého jsi chtěla objednávat??

matpaj
14. jan 2010

No, klarka fakt je pekná, už som ju obkukovala aj ja na nete, ale ja len v neutrálnej farbe asi tú béžovú.....a je mäkkučká???? 🙂

xxx.klarka
14. jan 2010

matpaj, my budeme mít červený kočárek i autosedačku, tak jsme se rozhodli pro červenou 🙂 ale jinak jsem uvažovala taky o té béžové 🙂
je krásně měkoučká, a ten matroš, takový ňuchňací 😀😀😀

lucik...
14. jan 2010

klari z elinka.eu měla sem tam vybraných spoustu věcí a teď když jsem to chtěla objednat tak jsem zjistila že jich spoustu nemají ☹

matpaj
14. jan 2010

Tak ju objednám aj ja. koľko vyšla v čechách?ja som ju pozerala na slov. stránkach ale môžem ju objednať k švagrinej do čiech ak sa tam viac vyplatí.

mishah
14. jan 2010

matpaj:rourka se má používat určitě až když to ostatní nezabere,ale můžu říct z vlastní zkušenosti, že pak už je člověk rád kolikrát i za ni ☹ ,když miminko pořád pláče a nic nezabírá(masírování,cvičení,gelíky)

houbik
14. jan 2010

holky, jaky je rozdil mezi klasickou zavinovackou a rychlozavinovackou? a myslite, ze staci jedna a jedna a jeden spaci pytel, nebo vice? jo a adelka89 ma v tom seznamu pro dubnatka i kosmetiku pro mimco, jako je sampon, mydlo, telove mleko, opalovaci krem...opravdu je tohle potreba hned pro novorozence? diky🙂

xxx.klarka
14. jan 2010

lucik, tu stránku ani neznám, no uvidíš,a nikde tam nepíší jestli budou mít nové zásoby nebo tak :-/

mishah
14. jan 2010

Jinak jsem koukala, že se kolikrát dá ta zavinka sehnat na MMB úplně nová za supr cenu kolem 350,-kč 😉

xxx.klarka
14. jan 2010

mishah, tadytu jsem taky kupovala za 351 ve slevě🙂

lucik...
14. jan 2010

tu stránku sem často dávala zdenka a některé věci tam měli o dost levnější

xxx.klarka
14. jan 2010

houbik, já mám 2rychlozavinovačku a jednu takovou tu starší vázací. Tu rychlo máš jen na suchý zip a ta klasická je většinou po straně na zavazování nebo na zip jsem viděla že jí dělají.
jinak k té kosmetice nevím, já sice koupila jedno od nivei je to šampon+na mytí v jednom, tak uvidím jestli to budu používat, jinak jen rybilku a olejíček. Ten opakovací krém asi určitě.

matpaj
14. jan 2010

Ja viem aj my sme mali problémy s bruškom, ale treba potom hľadať hlavne príčinu......

mishah
14. jan 2010

houbik:podle mě klasická zavinovačka se zavazuje šňůrkama a rychlozavinovačka je na suchý zip. Moje zkušenost je,že ta klasická byla opravdu hrozně nepraktická-mám krásnou krajkovou ještě po sobě,nechala jsem si do ní ušít novou vložku a byla nakonec na nic 😒 zato sjem si pak přikoupila ještě jednu rychlozavinku na ten sucháč, ta se nám osvědčila hodně.jenže je to asi mimčo od mimča...náš malej chtěl být hodně zavinutý,teď na druhé sjem si objednala i tu zavinku na pevné zavinutí na první týdny.
http://www.slunatko.cz/detail.php?zbozi=204164
no a pytel-ten jsme nepoužili prakticky vůbec-ale spíš proto,že jsem koupila nějaký, co mě druky na ramenou a pořád se rozepínal☹(Po půl rce už malý spal pod velkou(teda malou 😉 peřinkou...

matpaj
14. jan 2010

No baby, vy už frčíte na kozmetike....tak začnem asi aj ja nakupovať a zavesiť nejaké fotečky keď bude čas 😉

xxx.klarka
14. jan 2010

mishah, taky máme ještě tu krajkovou po nás, ale asi jí taky nebudu používat. To vázání mě odrazuje.

michalag
autor
14. jan 2010

aj my sme pouzivali rurku a bola som vdacna ze ju mame lebo vtedy ten plac a ako sa maly trapil bol hrozny, ale ten uzasny pohlad ked sme mu pomohli bol nadovsetko ... pokial to babatku nerobis kazdy den 2x denne ale iba obcas tak to urcite nemoze ublizit a urcite tym konecnik nezlenivie

mishah
14. jan 2010

klarko:přesně,vyadá hezky,ale bylo to fakt na nic 😝 ve srovnání s těma rychlozavin....ty jsou supr 🙂 a nám teda vydržely do měsíců,navíc se to dá použít i jako podložka-dávaůa jsem to hodně i do lehátka(myslím,že mám foto v rodinném albu s malým v bodýčku na zavince🙂

xxx.klarka
14. jan 2010

mishah, ano máš, koukala jsem🙂 Taky si myslím, asi jí ani nebudu prát a nechám jí rovnou schovanou.

matpaj
14. jan 2010

Klarka, tá zavinka stojí u nás 22 eur, takže v prepočte si kúpila fakt výhodne.super 😵

mishah
14. jan 2010

😉 vydržely nám do 4 měsíc,nějak mi ta 4 vypadla 😅

xxx.klarka
14. jan 2010

matpaj, tý jo, to je u vás docela drahá 🙂

mishah, mi to bylo nějáké divné😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre