Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

greeri
17. jan 2010

babenky 😔 ja budem len rada ak to niekomu pomôže 😅
blanka - a teda pláštenka na kočiar za také prachy, to už musí byť kvalitka 😎

cumelila
17. jan 2010

vibeke ...ahojky..a ku komu ideš na ten test???ja byvam v Pd a mne moj gynekolog kazal si kúpiť naváženú glukozu v lekarni a oni mi ju zarobia...ale počula som už aj tu teoriu s rožkami a zda sa mi prijatelnejšia 😉 😉

blanka.k
17. jan 2010

Greeri - jje to super seznam, fakt díky 😉 A ta pláštěnka 😅 😅 😅 ... i kdyby na tom byl můj milovaný krteček v nadživotní velikosti, tak za to ty prachy nedám 😀
Dnes jsem v tesku koupila v kaci přebal.podložky jednorázové od H.Harper a ubrousky na prd... od "Pemprs", v DM ještě Sebamed. A nevíte, hodně holek si tu naji né diskuzi chválilo "žlučové" mýdlo z DM. To je klas. mýdlo? Prý je to super na skrny. Samo jsem se v DM zapomněla kouknout, stejně jak na tu pláštěnku na kočár 😅

blanka.k
17. jan 2010

A jak jste se tu před pár dny bavily o kopání do močáku... dnes v autě už vím, jaké to je. Kopanec je docela jako každý jiný, ale zároveň mi přijde, že se počůrám, i když se mi nechce, ale zas za pár sekund je klid... 😅 A teď zase, vždycky kopal jen tak nějak na boku, ale asi se dnes přetočil a kope přesně na střed a dole... 😅 já snad budu spít s těma přebalovacíma podložkama na posteli 😅

adelka89
17. jan 2010

ahoj holky vy jste toho zase nakecaly 🙂 asi to ani nestihnu docist 🙂 my jsme byli na vikend u nasich, tak jsem nemela na internet ani oc casu 🙂
ja jdu na cukrovku az nekdy v tomto tydnu 🙂

michalag
autor
18. jan 2010

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 ,
babenky, tak vsetkym vam ktore dnes idete na oGTT drzim palceky aby vam vysledky dopadli dobre 😉

ja si idem tiez oddychnut na 2 hodkyale neviem ci dnes dostanem tu zbrndu do seba, nejako mi je blbo od zaludka, neviem ci to nie od hladu 😝

mishah
18. jan 2010

Dobré ranko všem 🙂 a držím palečky s ogtt 😉
Jinak u nás je to zas zapadané sněhem, už aby bylo jaro...Včera jsem jela s malým po delší době s kočárem do Prahy a teda brodit se tím sněhem byl docela slušný výkon 😅

pheva
18. jan 2010

Ahojky my sme bol na sone a kuk pozrite co cakame.

Gtt mam za sebou ako som uz pisala a chodim zatial raz za tyzden na kontrolne odbery cukru.

Inak kto to ma absolvovat dnes vela stastia

pheva
18. jan 2010

michalag ja som mala velky problem tu hnusotinu v sebe udrzat a po 2 hod to islo zo mna von...a to ti poviem bola to obrovska ulava. Ale kazdy to znasa inak takze je mozne ze ti do bude aj chutit. 😉

arcik
18. jan 2010

Ahoj holky,

Pheva gratulka ke klukovi 😀

vítám ostatní nové těhulky jen nevím jestli nějaký další jsou jelikož jsem nedočítala,něba mě to dneska...nemlžu se nějako soustředit...

holky vy co jdete na o GTT tak držim pěsti , mě to čaká zitraaaaaaaaaaaa,už teď umírám 😢 😢 😢

jinak sobotní ples byl výbornej,pak přidám do alba fotku... 😉
Doli a jak u vás??jak jsi dopadla na plese a po plesu??

adelka89
18. jan 2010

arcik ja mozna pujdu taky zitra 🙂 uz to chci mit za sebou, jdu primo na obilnak, tak se nemusim objednavat, ale kamoska mi rikala, ze ji bylo po tom strasne spatne, tak ze si mam vzit manzela radej s sebou, cimz se to trosku komplikuje 🙂
pheva taky moc gratuluju ke chlapeckovi 🙂
Holky taky už zacinate pocitovat jak se nam ten porod nebezpecne rychle blizi 🙂 ???

vladkaz1
18. jan 2010

Blanka zlcove mydlo je dobre na skvrny od kaky ...staci aj z DM je dobre mam ho
Dnes kocky drzkam vam palce ,co idete na tu cukrovku ..
U nas tak nasnezilo ze s kocikom nikam neprejdem

arcik
18. jan 2010

Adelko hele zle ti může bejt a nemusí,ve, si sebou hodně čtení a zábavy,nevim jak u vás ale tu u nás je to tak na ty 3 hodinky a víc...já když jsem vypila ten sladkej hnus tak jsem byla chvilku malátná ale sedla jsem si a bylo mi fajn....vem si sebou lahev vody kdyby náhodou...

a co se týče porodu...holky máme to v uvozovkách za pár..ale žádný stresy,prakticky to nic neni 😉

blanka.k
18. jan 2010

Dobré ránko,
Brno hlásí návaly toho bílého hnusného 🙂 Nomrálně by mě to těšillo, ale jelikož chodníky nebyly uklizené a je na nich vrstav ledu a teď na to napadlo 10cm nového sněhu, tak člověk neví, kde šlape. Teda já vím, že ten 1km od nás na MHD je led, takže půjdu po silnici (samo neprotažené), a pak v centru jdu do takových uliček ne moc bezpečných, tam to uklizeno určo nebude...ale musím si vyzvedbout reklamovanou věc z eshopu 😠 A nějak mě pobolívá v krku, hlava, no radost,...ve středu mám jít na GTT, ale to y se dalo přehodit, ale ve čtvrtek jdeme na 4D, o tom bych nerada přišla 😅
Vladko - děkuji. To je prostě klas.krabička mýdla od firmy Kaka? To neznám, kouknu po ní, díky. Jsem včera vytáhla smetanový svetr, flek na něm zůstal, pak M. bílé trriko, na tom čevený flek od kečupu či čeho, no taky nepustil,... ☹ 😠 😠
Všem na GTT držím palce!!!

vladkaz1
18. jan 2010

no neviem ci s tym zidu flaky ale ked som zaprala pokakanu plienocku tak pustila .. je insie sveter skus nic za to nedas ..

aaadus
18. jan 2010

Dobré ránko,
všem co jdou dneska na cukr držím palce, mě to čeká příští týden a citron beru pro jistotu sebou 😅
pheva gratulace k chlapečkovi 🙂 a někdo tu psal, že bude mít holčičku, ale už nevím kdo, tak taky gratuluju 🙂
lienka tvůj manžel je určitě šikovný, práci si najde a třeba ještě lepší než měl teď. budu vám držet palce 😉
lucik my jsme se rozvedli málem včera, popíšu níže

včera jsme byli v Brně v Kika a huráááá, máme pokojíček a nakonec jsme tam koupili i přebalovací pult. ale co tomu předcházelo... po 4 týdnech jsem byla cvičit a plavat. a nějak se to protáhlo a trvalo to od 8:30 do 11:00. jsem přijela domů, manžel nasr..ý, jako kde jsem tak dlouho, že tam jednou se mnou byl a ví jak dlouho to trvá (akorát když je plavání s tatínky tak se jenom plave a už se necvičí a to je jasné že to netrvá tak dlouho). a pak ho málem trefil šlak když jsem mu řekla kolik ten nábytek stojí (ale to věděl moc dobře kolik stojí když jsme se na něho v prosinci byli dívat a nic nenamítal). celou cestu do brna jsem probrečela, šli jsme na oběd a ten jsem ani nemohla snít, tak mi říká ať to dojím mu říkám že to nejde, že máme z prckem z něho zcvrklý žaludek, protože na nás byl zlý. no ale pak se uklidnil, naštěstí se nám těch 11 krabic vlezlo do auta a mám klid

adelka89
18. jan 2010

arci 🙂 jeste si to asi rozmyslim a pujdu tam sama, tri hodky jsou dost ... diky za rady 🙂 a k tomu porodu, ani nemam strach, nervy nebo neco podobneho, spiis eustres 🙂 nebo jak bych to nazvala proste uz se na prcka strasne moc tesime 🙂

vladkaz1
18. jan 2010

akurat som kupila malemu spanielku deku neodolala som za tie peniaze 🙂 novu
Tak cakam na balik jupiii ,uz mi ma dojst ta supravicka zavinovacka a deka 😀 a skoncila som 😀

blanka.k
18. jan 2010

Adus - to mě mrzí, ale ber to tak, že cvičí hormmony, jsem si včera po X týdnech otevřela knihu o těhu, abych věděla, co už prcek umí, jak je velký, atd. A bylo tam, že se zas kolem 25tt může začít dostavovat stavy brečení a horší nálady, jak zas ty hormony pracují,...tak ono to bude ono, asi stačí, když muž se nějak blbě vyjádří a je to 😅 Já jak jsem M. včera ukazovala to křesílko od Inglesiny, tak jen taky prohlásil "úlet", a jen to zkusil ošahat a moc to nekomentoval...taky jsem čekala víc nadšení, byly tam dole křsílka od Fisher Pr., a ty jsou hrozně barvený , na nás oba hodně moc, tak ty viděl, a říkal, že to je jak od ťamanů, ony jsou i takové ne moc posltrované, třeba ve srovnání s Chicco, ty jsou krásně široké, takové měkkoučké, tak jsem si říkala, že bude z té "mojí" nadšený a ono ne, tak jsem taky měla takovou náladu pod psa... 😅 Tak jsme tam aspoň kouili drák na nebesa 😀
A dnes jdu objednávat látku na postýlku, přebalovák, zavinky atd.... (viz.album), tak doufám, že jsem na nic nezapomněla, radši toho objednám o 2m víc, už setěším, až se do toho mamka pustí. A jaký vy máte ten nábytek? hoď do labíčka.

adelka89
18. jan 2010

juuu holky vidim, ze uz mate skoro vsechno nakoupeno zarizeno.... to my jsme jeste ani kocarek nevybrali 😀
holky brali jste na OGTT ranni moc?

aaadus
18. jan 2010

blanka už to přešlo, ale někdy to chlapské uvažování je fakt na palaci. hlavně že seděl doma na řiti a když jsme měli jet tak začal vytahovat z auta sedačky ať máme kam dát ten nábytek. pak se ještě dolíval vodu do odstřikovačů, jako kdyby to nemohl udělat jak na mě čekal.
takže nábytek máme tento. stál sice hodně, ale i manžel uznal, že to není čistě miminkovský a raději dát teď více peněz než za 3 roky kupovat nový. a ještě jsme dostali 10% slevu, takže 2tisíce ušetřené
http://images.kika.com/db/4/a/2/15511662_2_z.jpg
http://images.kika.com/db/4/a/7/15511737_2_z.jpg
http://images.kika.com/db/4/a/9/16741929_2_z.jpg

aaadus
18. jan 2010

adelka já ranní moč budu brát, protože to mám spojené i s poradnou

adelka89
18. jan 2010

adus doktorka mi v poradne nic nerikala,ale na netu pisou ze se ma brat, i kdyz stejne pujdu na lacno, tak jim ji tam klidne muzu dat 🙂

vladkaz1
18. jan 2010

Adus pekny velmi a akej farby budu steny? 🙂
My ideme malovat teraz volakedy a chcem kazdu inu aby to bolo vesele,chcem cyklamenovu ,zltu ,zelenu a poslednu neviem k tomu doladit .. poradte ..

aaadus
18. jan 2010

vladka 2 stěny budou zelené - pistáciová a 2 stěny oranžová - meruňková

blanka.k
18. jan 2010

Adel - někde ji prý chtějí 😉 Já jdu na Viniční a tam nechtějí. A někdo na dizkuzi z brna psal, že na Obilňáku platit za tu glukozu 😅 Ale zas se tampijde "jen" 0,3l, a na Viniční 0,5l, ale tam do toho automaticky dávají citron....si asi nevybereš. Mě tam muž ránohodí autem a pak pro mě dojede, tak snad to bude ok.
Adus - moc hezký a je super, že není miminkovský. Na takových věcech, zas není až tak dobré šíleně šetřit, pokud to nemá sloužit třeba jen 2 roky... takže třeba postýlka je mi jedno, jakou koupím, ale až budeme kupovat postel za ty cac 2 roky, tak je mi jasné, že to taky peníze budou lítat. 😉

zdenkapo
18. jan 2010

Blani,tak ses jeste nerozhodla jaké křesílko? mi koupíme to chicco relax§play,je fat nejlepčí ve všech ohledech...

Těhu
tak holky,krátí se nám to co? Já mám 27tt,tak to je 7.Měsíc a již III.trimestr 😉

dnes mi má pošta dovést ten balík se zavinkou a ostatním,tak jsem napjatá,snad bude vše ok...

zdenkapo
18. jan 2010

moč sem mít musela s sebou a pak mi vzali krev na lačno a čekali na výsledky a teprv,že jsem to měla ok,tak mi dali vypít glukozu a po 2 hodinach znovu moč a krev

aaadus
18. jan 2010

blanka jj, na posteli taky určitě šetřit nebudeme a koupíme nějakou velikou, ne takovu tu pidi dětskou, z které dítě za chvíli vyroste
zdenka já se na to lehátko byla dívat v chiccu a je tak krásně měkoučké, že kdyby ho neměli tak drahé tak ho hned koupím
jj, strašně to letí, já už jsem v půlce 6. měsíce a musím zaklepat, že se fakt cítím dobře - když nepočítám noční chození na wc a špatné spaní. kéž by to tak vydrželo až do 9. měsíce, tak budu spokojená 🙂

zdenkapo
18. jan 2010

Adus
to lehátko jsem taky viděla v chicco-babyexpert v Liberci a je super a prostorné,měkké... budu ho objednávat po netu,to vyjde levněji...

Blani
koukám,že máš objednaný ten kolotoč od FP,jak jsem tenkrát dávala odkaz,taky ho budu objednávat,je hezký...

jo,jinak já začínám mít bolesti stydké kosti a je to někdy hrůza- bolí to při pohybu a otáčení v noci v posteli ☹ četla jsem na netu,že většinou prvorodičky to nepociťují nebo až na konci těhu,ale druhomamky už třeba od 20tt, já při TOmáškovi nic takového neměla a teď doufám,že to nebude tak hrozné,jak některé maminy popisovali

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre