Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
18. jan 2010

matpaj.mám je v albíčku ty bodýčka a mám i dl. rukáv.

aaadus
18. jan 2010

matpaj já kupuju obojí a když bude zima na body s kr. rukávem dám ještě overal nebo tričko s dl. rukávem ať se to využije

doli1
18. jan 2010

já až na léto kupuji s krátkym.zatim všechny 56 mám s dlouhým pár s krátkým ale to mám po šimonovi.noví jen s dlouhým.

houbik
18. jan 2010

holk,y poradte, jak dlouhy koupit spaci pytel? ja myslim, ze kupovat ty uplne male je blbost ne? libi se mi jeden 90cm, to by mohlo byt ok ne? diky 🙂

blanka.k
18. jan 2010

Ahoj, jsem zpět z města, jsem si naivně mysella, ře je tam "pár" cm sněhu... 😅
Zdeni - to lehátko ještě nevím, asi to Inglesina a k tomu na klip hrazdičku s hračkama, co e pak dá dát na kočárek, autosedačku, atd...as tou kostí, fakt náhodička, včera večer mě začala bolet, ale až tak dole, fakt dest a jen je pravé straně, tak sjem si říkala, co to zas je, fakt to bylo docela prudké, ale dnes tam jen cítím tlak, to jsem občas měla i před těhu, tak snad za bude na chvíli pokoj 😅
Doli - já se taky dovolala na asi 4.pokus 😅 Ale volala jsem jen na tu zelenou, když je to zadarmo, zkoušela jsem to asi od 9 do 13 nebo tak nějak... 😉 A dnes ve vaňkovce začalo řvát dítě a mě byhrkly slzy...takže klid, jsem "normální" 😀 😀
Mishut - taky si říkám, že když si doslazuju i horkou čokoládu, tak snad to bude ok, před 2 lety mi to fakt chutnalo, ale to jsem nebyla těhu, že 😀 😀 😀
Holky, co máte za sebou GTT, tiše závidím apřeji a-´t jsou výásldky ok...právě do sebe liju horkou čokoládu, už mi došla, ale dnes jsem odolala koupit celý balík, přece jenom co kdyby...aby mě pak doma nelékala 😀

doli1
18. jan 2010

houbik ti ten prcek stoho vypadne 😀 nebo spíš zapadne

matpaj
18. jan 2010

no mishutka, tie sú krásne, fialová....tá teraz letí.... 😉
no, budem musieť babbenky zájsť do Ostravy, na šmrncovné vecičky u nás to nieje bohviečo a keď aj tak strašné sumy....... 😖
Babenky, zatiaľ papá, večer ozvem, idem učiť dietky a pri tých veru nič nenapíšem...... 🙄

zdenkapo
18. jan 2010

Matpaj
jj,je krásná a silná tak akorát na jaro a podzim a růžová je skvělá

Blani
a myslíš,že by ty universální hazdičky šlina ty lehátka,třeba jako je chicco soft relax přidělat? já právě na obrázku nevidim za co by se to chytilo
ta kost je potvora

Houbik
na mimi je 90 moc velké,ale chce to slaboučký,v létě bude teplo a mi ho teda ani nevyužili

Body
určotě mít dost s dlouhým rukávem

aaadus
18. jan 2010

udělala jsem si radost a objednala lehátko, zítra ho budou posílat 😀

michalag
autor
18. jan 2010

tak som vas prisla na chvilku pozriet a musim ist

houbik 90cm je podla mna velky to je tak na 2-1,5 rocne dieta

adus a ake si si objednala?

ja som si trosku zdriemla od 11:30.14:40 tak som zvedava co budem robit vecer 😝 🤐

michalag
autor
18. jan 2010

chcela som napisat 2-2,5, rocne dieta

aaadus
18. jan 2010

michalag chicco relax and play světle modré za 1.600,- + poštovné

michalag
autor
18. jan 2010

tak to si kupila za dobru cenu 🙂

bibi13
18. jan 2010

čaute čaute... u nas vonku des.. 😒 sneží, sneží.. ked som šla z toho testu, tak som nemohla vycuvať z parkoviska a pekne som zapadla.. chudatko taký mlady chudy chalanisko mi chcel pomôcť, ale nakoniec to vzdal.. tak som tam čakala dalších 10 min na dalšiu spasu.. potom mi pomohli dvaja chlapci.. super.. som sa im skoro uklonila.. no inak, ta sladka voda o ničom.. ble.dala sa vypiť a ako niekto už doporučoval na jeden hlt vypiť čo najviac, lebo zbytok ide do vás tažšie.. 😝 😝 rano som tam prišla, dala jej moč, zobrala mi z prsta krv, vypila som to a šla si sadnuť na hodinku.. po hodine som sa jej šla vycikať, zase mi zobrala krv z prsta a zase som si šla na hodinku sadnuť.. a po tej hodinke sa to zase opakovalo.. naštastie poslednýkrat. 😠 a zajtra si mám zavolať za výsledky.. tak mi držte palce..
od rana ma pobolieva v podbrušku.. tak som to dnes lekarovi na poradni povedala a ten mi hned povedal, že to nemám hovoriť ani zo žartu atd.. ale neotvaram sa, takže aspon to je v pohode.. predpísal mi čípky a nakazal kupiť magnezium.. vraj ked bude bolieť, dať další čípok, a ked bude bolieť ešte, tak na pohotovosť.. no a ked to bude bolieť aj v stedu, tak ma vypíše.. dufam, že zajtra bude všetko v poriadku.. takže dnešný den na velké h.... .

nikkka
18. jan 2010

uz som to tu raz pisala, ale strasne mi zavadzaju rebra...a zacina ma boliet chrbat, to celodenne sedenie v kancoske mi prestava prospievat..neviem si to predstavit ked budem mat vacsie brucho...

zuzub
18. jan 2010

ahojte 🙂 ako som začala chodiť do roboty tak vás nemám ani kedy čítať 😒
nikka o tej bolesti chrbta mi ani nehvor mna tak strašne bolia kríže, že niekedy sa nemôžem ani postaviť a chodiť normálne, si to aj natieram,ale to mi tak pomáha na 5 minút 🙄

blanka.k
18. jan 2010

Zdeni - nevíš, proč ta kost bolí? To je jako tlakem mimča? 😨 jsem to právě nikde nečetla.... A ty hrazdičky se většinou přidělávají jak kdyby zezhora, že na ten kočárek nebo sedačku, ale přijde mi, že to Chicco na to nemá ten "rantl", že by to na něm nedrželo...ta Inglesina ho právě trochu má, není úplně "nahoru" kolmo jak obvod kočárku, ale přidělat by to šlo 😉 leda, že by byla nějaká hrazdička, která má ty "kolíčky" ne na přudělávábí shora, ale zboku 😅
Teď jsem hlídlaa 3,5 leté dítko, tak jdu asi spát, mám se na co těšit 😀 Ale hráli jsme si vedle našeho kočárku, tak jsem to okem přeměřovala a přijde mi to ok, ještě jak došla její maminka, tak sjem se ptala, jestli si myslí, že by se do něj malá vlezla a prý učritě 😉

adelka89
18. jan 2010

Ahoj holky zitra chci jit na OGTT ale nevim jestli muzu vecer jist, mivam hlad i v 22 hod. a navic chci pect kolace 🙂 😅

blanka.k
18. jan 2010

Adelka - den předem bys měla vynechat kávu, alkohol, kofolu a vše s kofejnem, a min.12 hod. před odběrem nesmíš nic jíst a pít, pouze vodu z kohoutku (ne balenou s bublinkama!) a můžeš si dát svoje léky, ale musíš na to upozornist při odběru, co vše jsi jedla 🙂

blanka.k
18. jan 2010

A ještě nesmíš dnes a ráno kouřit 😅

adelka89
18. jan 2010

diky moc Blani 🙂 tak zatim vsechny podminky splnuju 🙂 takze fakt staci tech 12hod pred odberem? A ten kolacek si muzu dat? 🙂

mishah
18. jan 2010

Tak jsme se vrátili z procházky,venku to zas pro změnu taje 😖
zdeni:já měla na lehátku obyč.hrazdičku-teda spíš hrazdičku a pod ní lehátko,abych byla přesná🙂)Takovou tu nejobyčejnější plastovou,malý ji měl ale nejradši 😉 nám to tam krásně pasovalo 🙂
jo a ta kost mě bolí taky ☹ teda asi před týdnem,ted už zas pár dní dobrý..ale já to měla i s Lukáškem,jen teda o dost později... 😒

blanka.k
18. jan 2010

Adel- když bude nad 12 hod. , tak jo. Já se na to specielně ptala, protože tam o sladkém nic psáno nebylo, paní se mi smála a že prý pokud jsem zvyklá si dát denně čokoládu, ať si ji dám, ale nesmí být těch 12 hod. do odběru 😉 Mě ta dietka čeká zítra, tak se ještě dnes pořádně nacpu 😀
Zdeni - koukala jsem třeba na tohle, že má větší "zdvih", takže dítko se pod to hezky vleze, ale ty kolíčky na přidělání jsou fakt pro přidělání zvrchu a ne zboku 😅 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

aaadus
18. jan 2010

bleeee, jsem žehlila a nemůžu se zohnout 😅
blanka ta kost si myslím bolí že ti na ní malý tlačí. já zas mám nateklou pipku, i manžel si toho všiml, že ji mám nějakou větší 😀

blanka.k
18. jan 2010

Mishah - tak nad tím jsem taky přemýšlela, koupit klas.hrazdičku, ale tu pak nedám třeba na ten kočárek, a co jsem tak sderfovala, tak jedna z nejlevnějších byla tato: http://www.babydracek.com/zbozi/2343-hrazdicka-... 😉 Ale vzheldem k tomu, že podložku s hrazdičkou mám, tak to asi ukupovat nebudu 😉

zdenkapo
18. jan 2010

Blani
bolí to spoustu mamin hlavně vícerodiček,asi i tlakem a připravování pánve,prostě je to asi normální,tak musíme vydržet....
koupim to relax§play i s hrazdou,cenově by to vyšlo stejně a tu hrazdičku bych jinde neupotřebila- na kočáru ne,na sedačku mám takovou hračku závěsnou a mám tu deku chytráček s hrazdou od taf toys

blanka.k
18. jan 2010

zdeni - to jsem ráda, že je ta bolest "normální", vím, že mi to kdysi pár let bolelo, když jsem měla záněty střev, tak jsem si říkala, co to zas je... 😉 teď večer to zas cítím víc,ale je fakt, že dnes malej zas kopal uprostřed a ne naboku jak dřív, tak se asi otočil "nastojato" a víc tlačí. A ten kolotoč jsem obdivovala v Tesku, ale stál 1500, pak jsme ho našla za 1090 vč.pošty a včera za 999 tady přímo v Brně, zkoukla jsem ho včera v kam.obchodě (mysella sjem že to bude větší "kráva", tak mě potěšilo, že to není až tak mohuttné) a večer to obejdnala přes eshop, co má výdjenu vBrně, kvůli reklamaci,akort píšou, že dodání cca 4 týdny. Akorát muž říkal, že kdo ví jak to bude, už jsme odtam měli objednaný vysavač, te trval mnohem déle, teď zas lednici, tu muž po 2 týdnech zrušil a objednal jinde 😅

zdenkapo
18. jan 2010

Blani no já ho pak budu objednávat z MMB spolu s tim chicco lehatkem,které se nemůžem rozhodnout zda to růžové starlette nebo oranžové candy 😒

mishah
18. jan 2010

blani:přesně takovou nějakou hrazdičku jsem myslela 😉 Mám i tu deku s hrazdou(asi 3xdražší,než ta naše plast-ta stála asi 290,-),ale na Lukyho byly ty hračky moc vysoko,mnohem víc si vyhrál pod tou obyčejnou a právě,že fakt suprově sedla na hrazdu 😉

mishah
18. jan 2010

jinak ten kolotoč s motýlkama na baterky byl fajn,ale nám nějak špatně držel na postýlce ☹ Teď jsem objednávala jiný se žirafou,přišel mi i víc barevný(k těm medvídkům jsem Lukáškovi přivazovala ještě barevné stužky,na kurzu nám říkali,že prý miminka nejlíp vnímají červenou,černou,bílou a ty světlé barvy moc ne)Určitě bylo supr,že je na baterie,ještě jsem měli ten ruční a já chodila jen pořád natahovat,protože malý si zvykl u toho usínat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre