Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
20. jan 2010

blanka, vela stastia na oGTT 😉

medan29
20. jan 2010

Dobré ráno 😀 , tak já mám dnes od 13 zas relax u kadeřnice, už se těším jak malá

antynka1
20. jan 2010

Já se vyspala docela dobře. Dnes po deváté budu volat té své nové vyhlédnuté doktorce, tak mi držte palečky, ať mě vezme 😀

michalag
autor
20. jan 2010

anty budeme a snad s touto budes spokojnejsia 🙂

aaadus
20. jan 2010

antyn já se kupodivu vyspala dobře, asi to bude tím, že jsem zase poctivě začala baštit hořčík. u dr ti budu držet palce ať tě vezme 😉

matpaj
20. jan 2010

Haló 🙂
Dobré ráno.....babky

blanka veľa šťastia..... 😉

medan aj ja potrebujem ostrihať. strašne mi zhustli vlasy, potrebujem preriediť...tak ti závidím kaderníčku 😵

no, dnes sa črtá dúfam dobrý deŇ, nemáme v práci riaditeľa a ani dnes neučím.....som sa rozhodkňla,že dnes kúpim môjmu drobčekovi nejakú peknú hračku. včera som ho potrápila, určite všetok stres prežil so mnou.... 😒

michalag
autor
20. jan 2010

matpaj, tak super ze dnes uz je lepsie 🙂 , to robia asi tie tehu hormony 😅

nikkka
20. jan 2010

Dobre ranko...
tak moje tehu hormony hovoria, ze uz sa mi nechce chodit do prace... 🙂 ale uz iba 51-61 dni 😀

aaadus
20. jan 2010

matpaj když není ředitel v práci to se hned lépe pracuje že? 😀

michalag
autor
20. jan 2010

nikkka ved to uz nie je az tak vela 😝 🙂

nikkka
20. jan 2010

mozem jednu otazocku ohladom tych kopancov?: ja som hlasila prve ozajstne kopance, ono je to take zvlastne ako keby mi velka bublina praskla v bruchu - aj vy to tak mate? neviem to presne opisat...

aaadus
20. jan 2010

ze začátku byly pohyby jako tako otírání o vnitřní stranu břicha, hodně zvláštní pocit. a pak už rovnou kopance, kotrmelce a nevím co ještě tam malý provádí. včera mě kopal až někde u žeber

matpaj
20. jan 2010

no tehu hormony, ale keď sú problémy, tak ani tie nemusia úradovať.... 😒

aadus....keď nie je náš riaditeľ v práci, tak u nás sa nepracuje..... 😀

aaadus
20. jan 2010

matpaj to máte dobré. u nás když nebyla šéfka, tak to tam byl holubník a všichni utíkali domů kdy se jim chtělo 😅

bibi13
20. jan 2010

dobré ranko,

blanka, antynka držím palce..

anii mne sa už nechce chodiť do práce.. zabíja ma to.. ☹ ☹ ☹ ☹

jejda, naš drobec tiež vyvadza.. rada by som vedela, čo tam robí..

bondy1
20. jan 2010

Ahojte, hlásim sa s dobrými výsledkami oGTT 😀 normálne mi kameň žuchol zo srdca - držím palčeky všetkým čo to majú dnes 🙂

michalag
autor
20. jan 2010

jeej bondy super 🙂 ... pozeram ze zatial vsetky mame vysledky oGTT v poriadku 🙂 🙂 🙂

aaadus
20. jan 2010

bondy gratuluju 🙂
vy už máte cukr skoro všechny za sebou a se vsadím že já tu cukrovku budu mít 😝

babara
20. jan 2010

Nazdar holciny, konecne sem Vas docetla - uuufff 🙂

Blanka, snad ti to dobre dopadne, kdyz jsi vydrzela takovou drsnou hladovku 😀 Hele nechodilas nahodou v Praze na Dejvicky k Hradecky???

Ja dostala vcera chut na babovku, tak na ni ted jdu (na peceni)

Na cukrovku jdu az pristi ctvrtek, snad z Vas nejpozdejs, a to jsem teh. nejstarsi 😨 Ale zas cim pozdejs, tim vetsi pravdepodobnost, ze se to objevi, ne?

aaadus
20. jan 2010

babara já jdu příští týden ve středu

zdenkapo
20. jan 2010

ahojte

Bondy gratulece....

Adus
snad nebudeš mít,nejez čoko a med... já myslela že jí mít budu a taky nemám, mám fakt každé těhu úplně jiné, hlavně to druhé utíká mnohem rychleji s Tomáškem....

aaadus
20. jan 2010

zdenka tak čokoláda mi naštěstí přestala chutnat a konečně mě přešla i ta žravka co jsem měla posledních 14dní. ale určitě se nijak v jídle nebudu omezovat, aby to náhodou nezkreslilo výsledky

mishah
20. jan 2010

ahojky 🙂 držím palečky všem co jdou na cukr🙂..a všem gratulace k dobrým výsledkům 😵
Mě to čeká až začátkem února 😉
Zdeni-taky mi druhé těhu utíká mnohem rychleji než první...

pralinka25
20. jan 2010

ahojte. Ja vobec netusim kedy pojdem na cukrovku. Sestricka zatial nic nespominala a na poradnu idem az 2.2.
mam zmiesane pocity ze u mna je aj realna.

Gratulujem k dobrym vysledkom a drzim palce dnes blanke.

mishah
20. jan 2010

Jinak já mám taky zkušenost s "většíma"podprsenkama-normálně nosím tak 85E a kojící mám vel.90G 😉 a po zkušenosti z prvního těhu radím nešetřit-pokud tedy kojíte,určitě se vyplatí do toho investovat víc...Kupuju už jen Anitu,a líp se mi teda nosila s kosticema(navíc ramínka má opravdu pohodlná)..Navíc mi pojišťovna přispěla 1000,-Kč,takže jsem za ní dala jen cca 360,- 😉 ale mám v plánu koupit ještě jednu.Jo- a kojla jsem docela dlouho( a to jsme měli fakt pidi miminko) i s velkýma prsama, a po císaři...jen to trvalo cca týden, než jsme se rozkojila...malého už mi dokrmovali nutrilonem..

aaadus
20. jan 2010

to jsem na tom ještě dobře s mými 85C 😅

mishah
20. jan 2010

adus:to určitě 😉 😀

xxx.klarka
20. jan 2010

dobré ráno hoolky,

tak mě včera přepadli večer těhu hormony a řvala jsem jak kráva kvůli každému nesmyslu a kvůli každému blbému slovu😀😀

bondy gratuluji a ostatním co jdete držím palce🙂

hepinka
20. jan 2010

ahojte baby, mne sa neviem co dnes porobilo, ale od rana som niekolkokrat kľačala nad wc 😒 Blahozelam vsetkym k dobrym vysledkom, ja sa este nacakam - testy na cukrovku ma cakaju az 12.2. pekny den vsetkym!

zdenkapo
20. jan 2010

Adus
to jo,ale med a čokoláda se zbytečně dlouho drží a hromadí v krvi a taky by mohli být zbytčně vysoké hodoty na lačno a test ti ani dělat nebudou,takže toho jsem se vyvarovala....

Mishah
jj,u Tomáška jsem byla od 3.měsíce sama doma v PN a byla to nuda a teď jsem doma s Tomáškem,tak mi to líp utíká....
jo a s těma prsama jsme na tom teda asi stejně a taky mi přispívala 1000,-Kč na takové věci pojišťovna,jenže od letošního ledna snad všechny příspěvky zrušili 😖 já mám 3 kojící podprdy,ale pokud budu kojit dýl,tak si koupim taky ještě jednu pořádnou....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre