Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kitty123
21. jan 2010

Hlasuju pro oranžovou, je nádherná.

blanka.k
21. jan 2010

Adél - mě se líbí ten první 😉 A co GTT, jak jsi dopadla?

lucik...
21. jan 2010

taky hlasuju pro oranžovou, tamty jsou takové smutné

lucik...
21. jan 2010

holky nemá cenu tady spekulovat nad tím jestli zvýší nebo ne, stejně si to udělají jak budou chtít 😀 Já s tím taky nepočítám, ale samozřejmě bych byla moooc ráda 😵 😵 😵

kitty123
21. jan 2010

blani: Aha, tak to jo, tak budu doufat, že to zvýšení v blízké době proběhne.

lucik...
21. jan 2010

kitty to my všichni 😵 😵 😵

kitty123
21. jan 2010

To je jasný 🙂

kitty123
21. jan 2010

No já půjdu spát. Dobrou noc

matpaj
21. jan 2010

čaute babky..... 🙂 vidím, že preberáte materskú.....

nám zvýšili - rodičák, ale som zvedavá kde uberú.... 😒

a ako je to v čr s materskou a rodičákom?.....nech som o veci....

blanka.k
21. jan 2010

Rodičák nechali, ale snížili nemocenskou a pak i matřeskou, tu asi o 25%, teď od 1.1., ale už se ozývají někteří, že by se to zvýšilo, jak psaly holky, volby se blíží, tak si chtějí šplhnout 😉

matpaj
21. jan 2010

no, ale myslím, že aj tak ste na tom celkovo lepšie ako my v sr..... 😒 bože preberáme politiku..... 😝

blanka, nahoď inú tému...... 😉

blanka.k
21. jan 2010

Mě teď napadá akorát jííídlo, protože poslední týden jím, teda spíš žeru, dnes mi váha ukazovala o 2kg víc než v pondělí 😅 A to jsem si pak v Ikeii dala ještě k obědu bonusově 2 zákusky a pořád mám chuť na sladký 😀 Zítra volám na výsledky "cukrovky", tak jsem zvědavá 🙂 V Ikeii teď mají akci na jedno jídlo, a já tam nikdy snad žádného důchodce neviděla, ale dnes fronta šílená a věkový průměr hodně vysoký 😅 Si říkám, že doufám, že budeme jíní, a nebudeme jezdit někde za město na akční jídlo do Ikei 😅

lucik...
21. jan 2010

blani jo o tom akčním jídle vim 😀 😀 😀
O váze mi ani nemluv, mám už nahoře 9kg a to sem za posledních 10 dní nabrala 1,5kg 😀

matpaj
21. jan 2010

hm, v ikei mi moc jedlo nechutí..... 😝

ale aj ja strašne veľa jem, nemám žiadne chute, som proste hladná a zjem čokoľvek....hlavne musí byť veľa....

a ty blanka chodíš neskoro spávať, však? som si všimla, že vždy dlho do noci píšeš......

ani mne sa nechce v noci spať, ešte sa často budím a ráno som hotová, v práci ani nehovorím.....ale večer som zasa fit..... 😒

lucik...
21. jan 2010

mě se spát chce, ale nemůžu nikdy usnout ☹ Pak jdu xkrát na záchod a ráno se pak nemůžu probudit 😀

blanka.k
21. jan 2010

Matpaj - já jsem tak chodila před těhu, mezi 1 a 2 v noci, pak ale na začátku těhu jsem spala 16 hod. denně, to jsem nejpozději ve 22 vytuhla...a teď už se zase vracím do "starých kolejí", a chodím zas pozdě společně s mužem 😉 Ale zas kolikrát ještě spím přes den , naštěstí do práce nemusím, tam jsem jinak usínala, nemohla se soustředit, do toho nervy, 2 hod. v MHD,... 😅 Tak jsem ráda, že jsem doma na neschopence.

matpaj
21. jan 2010

jój, tak keby som mohla cez deň tak spím.... ☹

aj ráno by som dlhšie spala, aspoň cez víkend, ale to ma vždy budí Pajka, tá je nastavená na siedmu. 😖 ....

no a to by som si mala teraz ešte užiť spánku, keď bude bábo, tak už nebudem spať vôbec... 😀

a ja to musím v práci vydržať ešte mesiac a potom budem s vami vegetiť........

matpaj
21. jan 2010

inak blanka, ja stále pozerám do tvojho albumu na tie krásne tenisky s tým tigríkom....... 🙂

daj echo, kde si ich ulovila?..... 😀

blanka.k
21. jan 2010

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... Všechny až na ty nahoře uprostřed jsou z Teska 😉

matpaj
21. jan 2010

aj tie s tými lepkami?tie biele?to som u nás nevidela.... ☹

ja neviem zohnať žiadne pekné topánočky......ani nejaké suprové ponožtičky....a keď aj niečo je, tak buď ružové alebo modré...nič v neutráli .....aj keď my by sme mali mať na 80% dievčatko, ešte tomu neverím a bojím sa kupovať šatičky....

blanka.k
21. jan 2010

jojo, všechny Tesko, ale ony nejsou bílé, ale takové bbéžové 😉 ponožky jsem koupila v tesku modréa ty neutrální béžové s medvídem Pú mám z CaA, a bílé z Kik 😉

matpaj
21. jan 2010

ďakujem, za tipy.... 🙂

musíme ísť na nákupy do väčšieho mesta.....najradšej však nakupujem sama...takto pôjde aj mm a ten to neznáša.... ☹ asi ako skoro každý chlap.... 😒

matpaj
21. jan 2010

no, idem si dať sprchu a pokúsiť sa hajať.....

dobrú noc..... 😔

blanka.k
21. jan 2010

Dobrou 😉

pralinka25
22. jan 2010

dobre ranko. Dnes este nikto????

matpaj
22. jan 2010

dobré ráno..... 🙂

bŕŕ......to je zima 😒 u nás je teraz -10...... 😒

doli1
22. jan 2010

ahojky taky jsem už stávám.dnes je rekordní čas ale musela jsem do školky.jinak bych ještě chrupkala.
zrovna zkoušim test na cukrovku na lačno vypit tolik vody ale bez cukru.dala jsem to přesně do 5 min a poslední už nebyl zrovna nejlepší ale dalal jsem to

medan29
22. jan 2010

Dobré ránké, tak dnes vyrážím s manžou kouknout na kočárky, tak jsem zvědavá 😀

doli1
22. jan 2010

ten oranžový se mi libí.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre