Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

adelka89
22. jan 2010

lienka: 6 kg nic neni ja uz mam 11 😖

aaadus
22. jan 2010

adelka poslíčky jsem myslela že mám včera a dneska, ale nevím jestli to bylo ono. včera večer mě bolelo v podbřišku jako před MS, ale za chvíli to přešlo. a dnes ráno mi vystřelovala taková pichlavá bolest to pravé půlky zadku a níže. a to taky za chvíli přešlo. a kyčle mě bolí když dlouho chodím, ale dá se to vydržet

aaadus
22. jan 2010

lienka 6kg je v pohodě. teď je období kdy se přibírá nejvíce 😉 a těsně před porodem se prý cosi zhubne mi říkala kamarádka

adelka89
22. jan 2010

aadus jj taky me to boli jako pred ms ale jsou to takove trosku jine krece a nejenom v podbrisku... a ty kycle to si jeste uziju 😕 mam dost uzkou panev a navic ty moje klouby jsou jak sedesatilete babicky 🙄

lienka1076__2
22. jan 2010

No ani nie, len ja som predtým vážila 72 kg a blíži sa to k 80!!!!!!!!!!!!!!!!! 😖
Tmu sa už hovorí slonica 😅

adelka89
22. jan 2010

lienka ja jsem byla zvykla taky na 49 a ted mam 60 😀 to zhodime,m neboj 🙂

pralinka25
22. jan 2010

no ja som s jedlom tiez k nezastaveniu. Snazim sa vydrzat ale nejde to. Furt do volacoho dzobem. V nedelu sa budem vazit tak dufam ze ma nacisto neporazi.

a mna posledny tyzden tiez pobolieva podbrusko ako pri MS. Dufam ze to je len roztahovanim maternice a nic horsie

jemrykka
22. jan 2010

lienka nestresuj, ani mne sa to nezdá vela a pri kojení sa vraj velmi chudne, takže kúru máme zabezpečenú🙂))

doli1
22. jan 2010

holky já bych řekla že na bolestivé poslíčky je ještě brzo.pozor na sebe.že tvrdne břicho proč ne ale všude píší že to nesmí bolet a často se opakovat.

lienka1076__2
22. jan 2010

adelka no verím že máš pravdu ☹ Manžel sa zo mňa smeje, že teraz som také kindervajíčko. Vo vnútri s prekvapením 🙂

aaadus
22. jan 2010

adelka to nás ti poslíci začínají brzo strašit. to si nedovedu představit několikahodinové kontrakce 😖
lienka já už mám 70kg, se vždycky až zděsím nad takový číslem. ale věřím, že hodně kil nechám v porodnice a zbytek půjde dolů přes léto. nemá cenu se stresovat váhou 😉

xxx.klarka
22. jan 2010

Já teda musím zaklepat, protože neznám otoky, tvrdnutí břicha nic .... ale dneska mě dost tlačilo do spodku až na konečník, nevím co to mělo být. 😖

aaadus
22. jan 2010

kamarádka měla poslíčky od 7. měsíce a to já za chvíli budu. a břicho mi skoro netvrdne co beru hořčík, jen když si užívám pohybů prcka a ležím dlouho na zádech

lienka1076__2
22. jan 2010

Mňa to bolelo minulý týždeň a keď som volala doktorke, tak mi povedala, že ak mi to neprejde ani za dve až tri hodiny, tak mám rýchlo prísť k nej. Som myslela, že som dostala ms, ale prešlo to.
Že vraj už od 24 tt sú reálne kontrakcie a môže to skončiť dosť zle. ☹

monika.c
22. jan 2010

no dievcata,nechcem vam brat iluzie,ale ja som Lukiho kojila 17 mesiacov a neschudla som nic,chudnut som zacala,az ked som zacala behavat,ale zase na druhej strane,kamoska kojila obe deti,pri prvom nic,dokonca este pribrala a pri druhom tak chudla pri kojeni,ze sama bola prekvapena,takze tak,ja tiez dufam,ze teraz to bude ine a ze budem chudnut 🙂

doli1
22. jan 2010

já při kojení přibrala stejně jak v těhu a to jsem kojila jen 3 měsíce.prostě temu nešlo zabránit.hlavně ta žízen je strašná

lienka1076__2
22. jan 2010

monika to ani nehovor ☹
Ja tiež dúfam, že v lete sa mi to podarí zhodiť, aj keď sa obávam, že kojiť nebudem, lebo moje dve segry ani raz nekojili a to má každá dve deti. Že vraj preto, lebo máme veľké prsia. ☹

adelka89
22. jan 2010

aadus mne to taky zacalo v 7. mesici... neni to takova bolest, ze by se to nedalo vydrzet, jen se bojim toho otvirani.. ale verim,ze bude vsechno ok. 🙂

bramburka
22. jan 2010

ja taky pri kojen nezhubla, prijde mi ze zhubnou jen ti opravdu hubene...

No ja uz mam 90 kg, mam nahore 10 kg a to jsem tesne pred tehu na dovce pribrala 4 kg, takze mam 14 kg nahore oproti ormos stavu, je mi zle...

vladkaz1
22. jan 2010

cavfte dnes narocnejsi den som mala trosicka ,som unavena .
ja momentalne vazim 74 kg takze 4 ry som pribrala ,ale za 2 tyzdne teraz jak berem tie b6 tky 🙂

aaadus
22. jan 2010

adelka jo nebyla to nějaká hrozná bolest, jen taková zvláštní. ve středu jdu na poradnu, tak se zeptám co to bylo. a na otvírání máme času 😉

xxx.klarka
22. jan 2010

brambur, i já mám 90Kg ☹ v těhu jsem sice přibrala zatím jen 1kg, ale v létě jsem přibrala též 4kg 😒

lienka1076__2
22. jan 2010

teraz som čítala v jednej diskusii, že pediatra musíte vedieť už pred pôrodom? Som myslela, že to stačí až po pôrode, keď malej vybavíme zdravotnú kartičku, ale že vraj v niektorých pôrodniciach už musia vedieť meno pediatra, aby mu poslali výsledky vyšetrení bábätka.

aaadus
22. jan 2010

lienka v čr musíš mít pediatra před porodem a jestli se nepletu, tak do 3dnů po propuštění z porodnice by si k němu měla dojít, někteří chodí na první poradnu i domů

bramburka
22. jan 2010

no ja si ho radeji zarizovala pred porodem, vzhledem k tomu, ze Dr za nama prisla na navstevu jiz druhy den z porodnice

vladkaz1
22. jan 2010

baby ved neni az taka strasna vaha mozete ma tazske kosti date dole nebojte ved za chvilku rodime 🙂

doli1
22. jan 2010

jj to je pravda musí byt předem.jak se přijede dom zavolat a měl by přijít k vám dom(u nás byla 2x)ale v porodnici to chtěji vědět.u nás papíry dali mě a já jí to předala ale všude je to trochu jiný.

vladkaz1
22. jan 2010

Ja mam co mam malej dokinu a pri nej som nemusela mat predom ,v porodinici po porode som nahlasila ,dokonca na stam aj jeden doki lakal co som mala ja ako dieta ale nechcela som

lienka1076__2
22. jan 2010

takže to treba dopredu vedieť. 😒 😒 Som to naozaj nevedela. Takže teraz si pozháňať nejaké referencie na doktorov, aby som sa rozhodla 😒

bibi13
22. jan 2010

ja som pribrala 13 - 15 kg.. fasa nie? sa hanbim.. ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre