Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
2. feb 2010

zdenka a teď ještě blbý dotaz - ten čaj piju já nebo ho dám prckovi? 😅 a gyne ti beztak řekne, že to je normální a že to musíš vydržet

antynka1
2. feb 2010

Bibi, tak to jsou dobré zprávy, hlavně, že už jsou doma.
Zdeni a s Tomáškem jsi to neměla?

vladkaz1
2. feb 2010

Pralinka aj ja idem tak na kontrolu aspon myslim 🙂

aaadus
2. feb 2010

bibi ještě že to tak dobře dopadlo 🙂

pralinka25
2. feb 2010

Od20tt v nemocke je teda sila bibi chuda malinke

pralinka25
2. feb 2010

Tak vladi snad dopadnes dobre nie ako ja

vladkaz1
2. feb 2010

Prali a co ? necitala som vas ...

babara
2. feb 2010

aaadus, ja myslela ty bradavky i ukazat doktorce, ne se jen zeptat 🙂

jo a co vim, tak rektalni rourka se uz nevyrabi ci neprodava, mi rekli v lekarne uz pred 2 lety skoro.

zdeni, tos jako fakt s sebou vozila i rucni odsavacku hlenu 😀

kacenka24
2. feb 2010

Ahojte, dnes sme mali poradňu a všetko je ok. Dr. mi ako rizikovke robil cervikometriu a kŕčok úplne uzatvorený. Sa veeeľmi teším. 😵 😵 😵

A okrem iného sme sa dozvedeli, že náš Ondrík v brušku má šušku. 😀

zdenkapo
2. feb 2010

Adus
ty budeš pít pořádně čaj pro kojící,já pila hlavně od Lerosu- jsou na něj i kuponky
z DM a mimču ten fenyklový,ale já ho první měsíce stejně nedávala- úplně stačí kojit plně a čaj není třeba ani v létě...
na prdíky jsem používala od dr. Sab Simplex kapky
no právě jsem četla na netu,že když je ta stydká spona moc rozrstouplá,tak se musí na císaře,jinak by mohla při porodu prasknout,ale to snad nebude můj příklad a taky počítám spíš s tim,že řekne,že je to normální

Anty
no právě,že neměla,tak jsem z toho vyplašená... ale hodně mamin na netu píše,že to bolí až v 2. těhu

aaadus
2. feb 2010

babara a nepošle mě do dupy s bradavkama? 😅 a rektální rourka se dá koupit
http://www.lekarna.cz/trubice-do-konec-2-4x120-...

kacenka gratuluji 🙂

antynka1
2. feb 2010

Tak to Zdeni bude v pohodě, v pátek budu držet palce 🙂
Kacenka - tak to je super 🙂 Akorát, co je šuška?

aaadus
2. feb 2010

zdenka jestli ten kojící čaj chutná stejně jako pro těhotné tak to se budu muset hodně překonat, abych ho do sebe dostala. ale snad bude stačit ten Hipp, popř. Gravidmilk

aaadus
2. feb 2010

šuška bych řekla, že je pindík 😀

babara
2. feb 2010

aaadus, dik, ja ji na Hynecka teda nesehnala. Objednavat pres net se mi to teda nechce. Kdyztak se poptam i v jinych lekarnach, snad ji nekde budou mit.

pralinka25
2. feb 2010

u nas rektalnu rurku v pohode dostat

vladi mam skrateny krcok a hrozi mi nemocka

vladkaz1
2. feb 2010

kacka tak ja odpadnem a kedy ti povedali ze ondrik .????
Suska je susurka .... 😀 no ze bude baba 😀

kacenka24
2. feb 2010

Anty, ináč povedané je to dievčatko. 🙂

antynka1
2. feb 2010

Aha, tak ne pindík 🙂 Tak to gratuluji a vítej v klubu 🙂

antynka1
2. feb 2010

I když jak je vidno, pohlaví dle UTZ není jisté až do porodu 🙂 proto jsem tkaé všem zakázala nakupovat mi růžové věcičky 🙂

kacenka24
2. feb 2010

Vladi, no tak všetci naokolo to vydedukovali podla starých babských povier a aj MM sa snívalo, že to bude chlapina. Tak som si na tú myšlienku zvykla. 🙂 A na cukrovkový test idem až 2. marca. Sa mi to zdá nedohľadne...

leta
2. feb 2010

ahojte, pridavam link na slovensku stranku - maju tu celkom pekne vybavicky

www.rajdeti.sk

este vas docitavam, ste toho popisali od rana 🙂

antynka1
2. feb 2010

Ono na ty babské povídačky se nedá vůbec spoléhat - mě všude vycházel kluk - dle bříška, dle prstýnků, podle čínského kalendáře co má v albíčku Michalag - na a dle UTZ to bude holčička 😀 Tak uvidíme, kdo měl pravdu 🙂

doli1
2. feb 2010

já taky podle všech výpočtů neměla nikdy mít holku.furt vycházeli kluci a je to holka.jen všechny holčičí věci jsem popujčovala tak mi je pomalu vrací

zdenkapo
2. feb 2010

Babara
no mě to přímo řekla dětská dr. i sestra když jsem se tam registrovala před prvním porodem a řilkala co máme pořídit. a čim jako bys to mimču odsála někde na procházce mimo domov,když není po ruce vysavač? nejde jen o rýmu,ale sama jsem v porodnici viděla u paní spoluležící,jak její mimčo při kojení mělo mlíko v nosánku a musela to sestra rychle odsát odsávačkou,take lepší,než pak vyšilovat co dělat

leta
2. feb 2010

antynka mne to iste a cakame dievcatko a vsetci a vsetko ukazovalo na chlapca, az som tomu zacala verit, lebo ja som nemala ziadne pocity ani tusaky, co to bude...

vladkaz1
2. feb 2010

No tak pekne 🙂 ,ja mam uz isteho pindura ,na vlasne oci som ho videla ako tam je ... tak verim 😀
ale mam aj ruzove veci v mechu po malej 🙂

aaadus
2. feb 2010

mně zase všichni říkali kluka a to i když jsem nebyla těhotná. prababička když byla v nemocnici a už to s ní bylo hodně špatné a byla pod velkými dávkami utišujících léků, vždy jak jsem tam přišla tak se ptala jak se má malý, jestli už sedí... a zase od babičky jsme dostali ke svatbe košilku a na tom je básnička a jediné co si z ní pamatuju je, že tam je napsané bude to kluk jako buk. a mamka ta mi hned od samého začátku tipovala kluka. ještě kdyby ji vyšel tip na den kdy porodím a budu fakt věřit, že existuje nějaký rodičovský instinkt či co

doli1
2. feb 2010

já už od 10tt tušila ža to bude holka a mamka jak mě viděla kolem 17tt po delší době tak mi taky hned řekla ty máš rozjeté pánve jak prase🙂)))) to bide holka. 😀

doli1
2. feb 2010

aadus to jsou ale náhody všichni tušili a správně

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre