Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
2. feb 2010

šimi se začal oblíkat až ve 3letech a to díky školce.jíst se tam naučil líp.tohle všechno až fakt kolem těch třech.

michalag
autor
2. feb 2010

terka, ja este musim obcas malemu pomahat pri obliekani, ale nastastie sa uz napapa sam, aj ked pokrajat mu este musim, ale tiez budem mat v lete veselo ked budem mat obidvoch doma, dufam ze v septembri nebudem sediva 😅
mna pobolieva sitie z prveho ale len pri keksiku a to teraz nie az tak casto 😝 , ale trosku sa obavam co bude ak ma budu musiet opat sit

doli1
2. feb 2010

terko nemyslela jsem u porodu ale jak začne sestupovat hlavičkou dolů.začnou se roztahovat pánev a hlavička naléhat na čípek.tak v tuto chvíli že to začne bolet.
u porodu to nic nevnímáš.já ani nevim kdy mě nastřihli

michalag
autor
2. feb 2010

doli, skolka je v tomto fakt super, ja som ya pol roka u malehoybadala vela veci ktore sa tam naucil 🙂

michalag
autor
2. feb 2010

baby poradte, ktore meno sa vam viacej paci? Alexandra (Saška), Andrea, Lucia??? cim blizsie sme tak tym viac vymyslam

doli1
2. feb 2010

jj školka je super.jsem ráda že nastoupil ve třech ted už by se nedostal.

vladkaz1
2. feb 2010

Michalag Alexandra uprimne vobec ,Andrea je pekne a vyhrava Lucia u mna krasne meno ,Lucka 😀 Lucia vznesene pre mna .. 🙂

doli1
2. feb 2010

😀 😀 to jsme na tom stejně.vůbec nevim jak se bude jmenovat.
jaký máte přijmení? co by k tomu nejvíc ladilo

lucik...
2. feb 2010

michal mě se líbí Andrea i Lucia 😉 Alexandra moc ne e

doli a jaké máte jména vy?

vladkaz1
2. feb 2010

Tak dnes som nasim aj ja povedala ze muz by chcel Borisa a nasi ne oni uz rozpravaju o Oliverkovi takze bude Oliver .. Oliver Kana a Lucia Kanova 🙂 co hovorite?????

michalag
autor
2. feb 2010

mala bz sa volala po tatinovi Ďurankova, ale asi len takto lebo fakt netusim ake jej dame meno ☹

vladkaz1
2. feb 2010

Mne Laura 🙂 chcela som Luciu a Lauru Kanove 😀

michalag
autor
2. feb 2010

Ja malu uz oslovujem Lucka, aj mne sa yacalo toto meno velmi pacit, ale ked u nas vsade naokolo sama Lucia az mi to zacina vadit a Andrea sa viac paci drahemu ako mne, ja moc nemusim Adka keby ju volali Andrejka tak este hej, ale Adka 😝

lucik...
2. feb 2010

Laura je moc hezké 🙂
Nám se ještě moc líbí Adriana, ale nevíme jak bychom jí říkali, tak to bude Viktorka 😵 😵 😵

michalag
autor
2. feb 2010

Luara je tiez pekne, ale mne sa zda dost tvrde meno

vladkaz1
2. feb 2010

Michalag ,aj mne Lucka zacala vadit a nakoniec som ju dala ,rozhodovala som sa medzi Kiara a Lucia .. nik nesuhlasil s Luckou len moj muz 😀

michalag
autor
2. feb 2010

ale som skomolila meno Luara=Laura 😀

doli1
2. feb 2010

michalag tak to nevim dlouhé přijmení na alexandru ake asi by se mi líbilo nejvíc.
lucik my jsme navrátilovi a jména-adéla,eliška,barča,verča táta chce zuzku a já vůbec nevim

lucik...
2. feb 2010

tvrdé to je.. takové.. a co Sára 😉

vladkaz1
2. feb 2010

Laurinka je tvrde?
Mne je to jedno ma to pipik vajka je to Oliver a hotovo ,moj chce Borisa to je tvrde ... jak Kozak alebo tak 😀 😀 bude Oliver a hotovo 😀

lucik...
2. feb 2010

doli tak já bych byla pro adélu nebo barču 😵 😵

lucik...
2. feb 2010

vladi laurinka ne, ale laura jo 😀

babara
2. feb 2010

vladka, moc hezke OK a LK.

misa, me se taky libi Lucia, taky uvazuju o Lucii.

lucik a Viktorka je taky moc hezke, ma ji kamaradka.

doli, terka, taky si myslim, ze ty tablety jsou naprd, me zabraly az 3.den. Vyvolavacky jsou stejne blby, lepsi je, kdyz si mimco rekne samo kdy chce ven, snad si podruhy staci rict 😉

michalag
autor
2. feb 2010

moj drahy chcel pri Samkovi, teda keby to bolo dievcatko Lucku ale vtedy sa mi to meno az tak nepacilo ale skor preto ze som mala same spoluziacky Lucie a dost sa mi sprotivilo, no hadam nieco vymyslime aj ked zatial vyhrava Lucia 🙂

doli1
2. feb 2010

oliver kana zni dobře.

vladkaz1
2. feb 2010

Adelka je pekne ... ale taketo kratke ,nie adéla 🙂 ale u vas s ato asi tak povie ze?
laura Lucia hmm bolo by to pekna dvojka ... hmm ja budem mat vajcaka ... no teda .. mne to este nedochadza a sorac sibe mi dnes 😀

lucik...
2. feb 2010

babar mě se taky moc líbí 😉 Jen babičky sou z toho vedle 😀 😀 😀

michalag
autor
2. feb 2010

ja mam skoro svagra Borisa a to meno sa mi celkom paci, ale vsetci znami ho volaju Bobo, Borko 😅 🙂 a Laurinka je zase dlhe ale Laura to ano 😉

vladkaz1
2. feb 2010

babara dakujem ,tak si aj dam OK... hahaha .. inak my sme KAŇA som to zle napisala ...
ale lepsie nez za slobodna zamecnikova vladimira 😝 to je meno co?Otras 😅

lucik...
2. feb 2010

vladi a ty si chtěla holčičku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre