Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzub
2. okt 2009

andelka, ked ti to neustúpi, chod na pohotovosť, nech ťa aspon zaistia liekmi.

andelka
2. okt 2009

zuzub: A špinila jsi hodně nebo dlouho? ch jo, to je hrůza, z takové maličkosti co může všechno být. A pak má být člověk v klidu a pohodě.

Tak už jsem objednaná na krev, na začátku 10tt.

zuzub
2. okt 2009

ja ked som začala špiniť tak som išla hned na druhý den k dokimu a ten mi už len povedal, že srdiečko už nebije 😢 , veľkosť mimi bolo na 8tt a ja som už mala byť v 11tt, takže tak.ale neboj andelka ty budeš aj s mimčom ok 😉 a pokiaľ si mala mať teraz v tomto čase mrchu, tak špiniť môžeš

zuzub
2. okt 2009

blanka, to bola teda "riadna" teta dôchodkyna, takých mám najradšej 😠
ale hlavne, že to máš ok 😉

andelka
2. okt 2009

blanka: No to je děs teda. Krom toho operovat slepák se může i těhotné. Jak může někdo těhulce tohle vykládat? 😠
zuzub: Kdybych nebyla včera u gyndr a neviděla že bleška pěkně porostla, že odpovídáme tt a že jí bije srdíčko, tak bych plašila mnohem více. Ale samozřejmě, že kdyby to pokračovalo nebo zhoršilo, tak nečekám na nic a jedu. Naštěstí nemocnici mám nedaleko.

aktaka
2. okt 2009

dobré ránko

Anděl, držím moc pěsti, aby špinění ustalo a bylo všechno tak jak má. ale jestli máš období ms, tak to klidně může být i z toho. blbé, že to člověk nikdy nemůže vědět, aby se tím mohl uklidnit ☹ já nevím, takové nějaké špinění v těhu by se mělo zakázat, to by vůbec nemělo být 🙂

Blani, máš můj obdiv, já bych paní po první zmínce o "nechat si to vzít" hezky od plic vysvětlila, a´t se stará o sebe a ne*erese do cizích věcí. nekteří lidi si fakt do huby nevidí. to by mohla vyprávět mně, tehotné po ivf. jsem se úplně vytočila do běla teď 🙄

mayocka
2. okt 2009

baby ja som vcera prisla z prace a to som nestihla poriadne zajst na WC co som sa dovracala 😢 uz som sa tesila ze aspon poobede mi chuti jest a mam pokoj ale ak to ide takto pokracovat tak "no dakujem pekne" nic som nezjedla len som sla hned spat,to bol den a strach co bude rano ☹ ako pojdem do prace a tak no hruza....keby som sla na PN teraz tak to musim byt dokonca porodu lebo keby som sa vratila mohol by ma vyhodit este...ja uz neviem,modlim sa nech to nie je take zle a ono to stale narasta ☹

a mam otazku ake priznaky maju hemeroidy?

blanka.k
2. okt 2009

Mayocka - není u vás třeba taky v zák.práce, že těhu nesmí jen tak vyhodit?
Hemoroidy - bolets při chození na velkou kolem konečníku, krev ve stolici, al emusí být červená (čerstvá), nesmí být nějaká třeba do hněda, jako že natrávená, to je pak větší průser.... 😅 A taky jsou ty "venkovní" hem. leckdy hezky vidět na první pohled. 😉

mayocka
2. okt 2009

dnes mam na sebe tehu rifle prvy den 😉 uz ma obycajne riadne dotlacali az som mala o male strach a navyse je zima tak aspon nech ma zakryju tieto tehu,ale na bedrach sa mi spustaju dole ked chodim este ich zatial brusko az tak nedrzi no nejak na ten bus zajdem vsakze hlavne ze nerozopinam gombiky a som v tom ako pod perinkou 😀

mayocka
2. okt 2009

no tak dakujem pekne a ja som myslela ze sa mi to len zilky pukaju kedze sa mi neda vyprazdnit....tiez mi isla krv po stolici...ale pri chodzi zatial nic neboli (klop,klop)

ano ano je u nas ten zakon ale uz davnejsie som pisala ze som este v skusobke 😒 dokonca oktobra

blanka.k
2. okt 2009

May - to bude ono, ony ty hem. se horší právě u zácpy, nebo naopak když máš nějaký průjem a lítáš každou hodinu... dobré jsou na to sedací koupele z dubové kůry nebo čípky a mast Faktu je asi nejlepší, ale nevím, jak je to v těhu, čípky bych rozhodně asi teĎ vynechala....

michalag
autor
2. okt 2009

Ahojte babenky, chcem sa spytat neviete kolko stoja tie nadobky (neviem ako s ato presne vola) na odobratie mocu, lebo v pondelok potrebujem ku gyn a doma nemam nic co by bolo dobre a nevylialo sa mi to
vdaka

mayocka
2. okt 2009

michalag: u nas to na urologii ma sestricka za 20centov....nie je to drahe no v lekarni som to nevidela este ale nebude to drahe urcite nie,mala som zapal oblicky tak mi to predavala

mayocka
2. okt 2009

dubova kora?hm len kde ju nabrat blani....ja neviem ja uz som pripravena aj na popravu jednu chvilu sa mi neda na velku,a inokedy zo mna normalne tecie akokeby mnou presiel klistir....uplne ze hnusne stavy mam teraz a to som cakala ze sa vsetko bude zlepsovat no jasne... ☹

michalag
autor
2. okt 2009

a ako sa to vola aby som nevyzerala ako debil, ked sa pojdem pytat do lekarne 😅

blanka.k
2. okt 2009

Mich - já bych normálně řekla nádobku na moč. 😀 Taky si jich pár musím koupit do zásoby, ve čtvr.nás čeká další prohlídka. 😅
May - to se dá normálně koupit v lékárně, v sáčku, sušené, pak to doma jen nějak přeliješ vařící vodou.... u nás jsou hem. rodinným "dědictvím", takže mám letité zkušenosti 😅 Pak si to naliješ do nějakého lavorku a sedněš si do toho zadkem 😀 To je jediné přírodní co mě napadá, jinak jsou dobré ty masti a čípky, ale mě říkala mudr. v 1. trimestru nic neoužívat, ani na mykozu mi nenpsala čípky, že ať zkusím vydržet do 12tt s mastičkou a výplachy Rosalginem. 😅

doli1
2. okt 2009

já zas trpím na mykozu u konečníku taky je to dost nepřijemný a ted na to nic nemohu 😖 musim se zeptat dr jestli ta mykoa neovlivní přirozený porod.ta dubová kůra se prodavá i jako vodička ale dost barví oblečení a nejde to pak vyprat

lenocka84
2. okt 2009

ahojte dievcata

michalag inak mozes si to aj u lekara vyziadat ze chces skumavku na moc

mayocka
2. okt 2009

a inak mali by vam tu flasticku umyt a vratit nie?takze ich netreba viac ci? 🙂

doli1
2. okt 2009

mě se vždy u šimona ptal jestli ji chci vrátit a já řekla že nee.stojí to pár korun a přišlo mi to děsně nehygienické.tak to vždy vyhodil a já nakoupila do zásoby

blanka.k
2. okt 2009

Já bych to radši nevymývala... Mě i te´d na urologii dali domů novou flaštičku, prý ať mají jistotu, že to je v pohodě bez nějaký breberek, až ponesu moč na kontrolu.Jen nesmím zapomenou, jak půjdu v pondělí k obvodní si je koupit na těhu prohlídky 😅 nebo zas budu lítat večer před ní po bytě a přemýšlet, do čeho to ráno dám... jsem jednou seděla u obvodní a přišel tak pán a měl tu 0,7l skleněnou láhev od minerálky,a nahoře omotanáý sáček, že nic jiného neměl po ruce 😀

pepibubu
2. okt 2009

Ahoj holky, tak jsem si dneska asi dělala úplně poslední test, neboť proč testovati dále, že, když už je testovací čárečka silnější než ta kontrolní 🙂

michalag
autor
2. okt 2009

tak uz som doma aj zo skumavkami 🙂 , kupila som si ich 5ks (5,12/ ks) ved aj tak na zaciatku sa chodi do poradne raz za mesiac a to mi zatial postaci a potom si dokupim ak bude treba 🙂

bramburka
2. okt 2009

s tím UZ od 5. mesice je to podle me vyhozena investice, dite citis porad, protoze kope, ja nevim... no jak myslis...

dubova kura se bude hodit po porodu 😀 😀 😀

lucik...
2. okt 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat 😉
Čekáme mimíska 10.5.2010 😵 😵 😵

andelka
2. okt 2009

michalag: Asi se taky stavím do lékárny, je to fajn věc. 🙂

Tak to vypadá, že špinění skončilo, ťuk ťuk, ale stejně se budu sledovat. Dneska mám jen večer sraz s kamarádkama, pojedu tramvají a pak budu sedět a kecat, to není namáhavá činnost 😅

brambu: Už jsem byla zkontrolovat, jestli dubovku máme 😀

bramburka
2. okt 2009

Andelko, myslim, ze mame jeste cas, ja vsechno dala kamaradkam a ted nic nemam, ani ty zazvorovy lizatka...

andelka
2. okt 2009

brambu: My ji máme asi permanentně.

lucik: ahojky, vítej 🙂 A gratuluju k těhu 😵

lucik...
2. okt 2009

andelko děkuju 😉

slunickoseznam.cz
2. okt 2009

Ahoj tak já jsem ofiko od dneška na PN pracuji jako setra na Aru a jak mi je špatně tak to v práci nedávám tak mi můj gynekolog napsal PN tak od teď budu odpočívat doma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre