Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

arcik
19. feb 2010

adelka ne miminka aletáty miminka v rakvi a nabalsamovaného ☹ 😒

10xfuj

aaadus
19. feb 2010

adelka miminko to není, dospělý člověk....

adelka89
19. feb 2010

no fuuuj...
holky nemate nejaky odzkouseny recept jak sundat prstynek z otekleho prstu??? ☹

aaadus
19. feb 2010

adelka mýdlo, olej, sádlo, naslinit, v nejhorším případě zlatník nebo hasiči. Teď to bylo v TV jak sundávali prstýnek nějaké ženské hasiči, měla ho už skoro zažraný do masa a nepřišla dřív, protože si myslela, že zhubne 😅

kajamatus
19. feb 2010

adelka ruku hore na 10 min.aby stiekla krv a voda, a ak sa da prilozit aj lad alebo zmrazeni zeleninu, no a potom co radila adus

vladkaz1
19. feb 2010

Ahojte kocky tak sa hlasim ,ze nic netsiham a mam toho dost ,vcera este mala grcala ale len s dzusu tak neviem uz .
Ja som uz v pohode ,zdrava chvalabohu a dufam ze aj ostanem ,inak citim hroznu unavu na sebe uz cez den hlavne po obede a spat sa mi neda .
Uz sme konecne kupili kocik Jane ,starsi model v tej zelenej farbe, ako som chcela tak sa teskam 😵 ,vanicku budem mat uz v sobotu a kocik mi pride az v marci nejako ,nevadi aspon nebude zavadzat doma .
Co mate nove ,vie mi to tu niekto zhrnut ,nemam cas ani silu citat do zadu . 🙂

adelka89
19. feb 2010

holky po dlouhem boji jsem ho sundala, nepomohl olejicek ani mydlo nic... uvarila jsem si turka (na odvodneni) a sla jsem prat, pri prani me napadlo, ze by to mohlo jit sundat tekutou lovelou a taky ze slo 🙂

adelka89
19. feb 2010

dekuju za rady .-)

vladkaz1
19. feb 2010

adel no usper sikovna si 😀
Mne je horsie ked mi u doki napuchnu nohy a ja mam take nasuvacie cizmy nove a lendvaj ich dam dole
😅

aaadus
19. feb 2010

adelka Lovela, dobrý tip 😀

aaadus
19. feb 2010

tomu říkám bratrská láska 😵
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

bibi13
19. feb 2010

dobre rankoooo...

my sme včera postavili komodu a dnes asi začnem prať.. myslím, že mám pre seba do porodky už všetko, takže sa dobalím a budem mať s tým klud.. pre mimi mi chýba ešte sudocrem.. a tuším to je všetko.. xi..
no môj mm sa tiež už začína báť.. včera mi hovoril, že v robote pozeral 7x na telefon.. sranda..🙂

inak, už mám vypísanu matersku.. mala by som ísť od 10.03...

aaadus
19. feb 2010

bibi šikovná, já jdu dneska udělat nájezd na lékárnu, ještě potřebuju noční košile do porodky a zítra taky budeme skládat komodu a skříň. A potom konečně roztřídím oblečení ať vím kolik toho vůbec mám

nikkka
19. feb 2010

ahojte...

aaadus strasne je ta fotka podarena 🙂

bibi a daval ti aj doktor nejaky papier na tu matersku?

michalag
autor
19. feb 2010

aaadus, podarena fotka 😵 🙂

bbi, to ides na MD od 34tt? ... mne vychadza ze mi Dr. vypise MD od 18.3. tak som zvedava, len este musim zbehnut na socialku lebo neviem ako to je ked som na UP, ci tam zanesiem len papier od dokiho a od vtedy za mna bude platit opat stat ... baby so SR neviete nahodou ako to je?

vladkaz1
19. feb 2010

ja neviem poradit ,neviem jak je to .. zabudla som uz 😅

michalag
autor
19. feb 2010

ked ja tak nerada chodim po tychto uradoch 😝 😒

bibi13
19. feb 2010

aaadus aká fotka? a prosííííím, čo to máš v albume za vankušik? to je na bruško? odkial to máš?

nikkka, hej, daval.. ten budem musieť ísť odniesť na personalne.. ale chcela by som ešte dokončiť mesiac.. tak sa budem musieť spýtať na personalnom..

vladkaz1
19. feb 2010

V nov.13 som rodila malu a v sept. som bola uz na MD 23

adelka89
19. feb 2010

mne doktorka chce vypsat materskou az 11.3. to uz budu 35tt ale je to v mem pripade jen formalita... materskou stejne nedostanu takze tam jde jen o ten rodicak...

vladkaz1
19. feb 2010

nieje to 6 tt pred porodom?
Ja nedostanem tak isto matersku len rodicak a ten mensi dokonca 😝

nikkka
19. feb 2010

no 1.3. idem na poradnu, tak sa musim doktora opytat...ale v robote sme to uz predbezne pocitali tusim 16.4. by som mala nastupit na MD..povodne som chcela 8tyzdnov pred porodom, ale asi pojdem az 6tyzdnov pred..uvidim..najradsej by som uz teraz bola doma..

hepinka
19. feb 2010

ahojte babenky, ja som sem zabehla len na skok - "prazdninujem" uz tyzden u nasich a uz sa nudim, lebo mamina mi nedovoli skoro nic robit🙂 ja mam uz tiez dost veci nachystanych, ale stale sa necitim byt pripravena - a este nemam doma kociarik ani postielku. tak sa drzte vsetky a vopred pekny vikend. pa

adelka89
19. feb 2010

vladi ja taky, ten nejnizsi na 4 roky

vladkaz1
19. feb 2010

Nikka pocuj budes rodit v TT???? Este sa nakoniec stretneme 😅
Hepinka ,no priprave som neni ani ja este budeme v aprili malovat byt a nejako robit detsku 😀 ,takze este mame casuuuuu 😉 , drz sa 😵

adelka89
19. feb 2010

holky jeste jsem se vam nepochvalila, dneska pojedeme pravdepodobne pro kocarek 🙂

michalag
autor
19. feb 2010

vladi, aj ja budem mat ten nizsi ☹
a treba teda zaniest aj nieco na socialku ci az ked sa mimi narodi?

michalag
autor
19. feb 2010

adelka, tak potom pofot 🙂

nikkka
19. feb 2010

vladka ano budem rodit v TT, tiez uz som na to myslela, ze sa tam aj nakoniec stretneme..

vladkaz1
19. feb 2010

Michalag urcite ti dojde tlacivo ze ti konci na maleho rp ,teda ak este vlastne poberas ,myslim ze treba ist na socku aj na poistovu potom .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre