Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

jemrykka
21. feb 2010

Ahojte🙂 prajem krásnu nedelu, dnes bola krásne počasie 😵 už sa teším, kedy bude teploo, tolko kočíkov dnes bolo vonku, som len pokukovala, už sa teším kedy aj ja pôjdem s malinkou na prvú jarnú prechádzku🙂ň
Vy tu v plno prúde periete a žehlíte, sakra aj ja by som už mala začať....

blanka.k
21. feb 2010

Ahoj,
Zdeni - třeba se malá jen nějak jinak uložila,snad ještě u tebe vydrží a porod se neblíží 😅
Vladka - super kočárek, ten v oranžové stojí asi 5m ode mě (ousedka ho nechává na chodbě , tak vždycky okukuju 😀 )
K tomu žehlení - já jsem fakt na to levá, já žehlím tak asi 5x do roka 😅 a to jen košile do obleků a občas nějaké triko nebo halenku 😅 Jak se žehlí ty dětské "chlupaté" věci? Takové ty overálky, dupačky, atd., teď nevím, jak se tomu materiálu správně říká 😅
Chlap u porodu - můj určitě jde, a můžu říct, že pro něj by bylo mnohem horší čekat někde venku, když mě před tím měsícem vezl do nemocnice a oni mě vzali na ty vyštřovny u pordních sálů, tak seděl av enku aprý jen viděl, ajk různě chodí dovnitř a ven doktoři, sestřičky, nikdo mu nic neřekl, prý mu to připadalo jak věčnost, byl úplně hotový a bál se, že malej půjde ven, a když jsem vyšla ven tak jsemviděla jak má hrozně červený oči, asi tam hcudák brečel (byl tam sám v té čekárně a bylo docela tma 😅 ) 🤐

m.c.
21. feb 2010

Ahoj holky, nedočítám, komu se teda posílá tel. číslo?

Včera jsem byla na plese a dneska ráno mě chytla úplně šílená křeč do lýtka, hned 2x, bolelo to hrozně 😝.

Já ještě nechystám nic, nenakupuju, neperu, ale určitě nebudu žehlit z rubu🙂.

blanka.k
21. feb 2010

M.c. - s tím telefonem nevím, kdo nakonec je "zástupce" ČR 😅
Dnes jsme koupili vaničku a molitan.lehátko, öboje v kamenných obchodech (Chicco a Pompo), ale i tak 199+129,- je dobrá cena 😉 a taky dekorace rybiček do koupelky.

aaadus
21. feb 2010

Ahojte,
žehlení - poprvé určitě vyžehlím i z rubu, pak asi na to nebude čas 😅
m.c. já jsem číslo poslala michalag a ona mi poslala své 😉 Ale záleží na tobě komu ho budeš chtít poslat
Včera jsme skládali skříň do pokojíčku, tak zítra už tam nahážu nějaké věci ať vím co mi ještě chybí. Dneska ráno jsme byli s manželem na těhu plavání a odpoledne jsme jeli na výlet když bylo tak krásně. Zašli jsme si do cukrárny, po dloooouhé době jsem měla pohár s pravou šlehačkou a že na ní teda nešetřili.

simi.w
21. feb 2010

Ahoj holky,
tak teda já zatím neperu, tašku nebalím a o kočárku začínám teprve přemýšlet.
Oblečení pro mimi budu žehlit jen z rubu, jak tady někdo psal, taky to před praním otočím a pak jen vyžehlím a přetočím zpět, z obou stran mi to příjde zbytečné, když budou hadříky ještě několik týdnu čekat složené v komodě 🙂
Maliník se chystám koupit a doufám, že tentokrát pomůže..........u minulého porodu nevím, jaké by to bylo bez něho, ale myslím, že něco mi to dalo................
Ještě jsem si všimla, že myslím zdenka dávala odkaz na maliníkový čaj, tak jsem slyšela, že lepší je koupit sypaný než porcovaný v sáčcích, je silnější, tak jen takový dodatek

Adus, já miluju pravou šlehačku, ty ve spreji, ještě k tomu rostlinné, to je hnus, to raději fakt nic 😒

aaadus
21. feb 2010

simi jsme se byli podívat v Karlově Studánce a zašli jsme si do cukrárny - jsem měla vídeňskou kávu - mega kopec bílé šlehačky a pod tím ještě pařížská a pak ten pohár. Jsem říkala manželovi, že si tam musíme na podzim zajet znovu, protože ve většině kaváren dostaneš ten hnus ze spreje 😝

blanka.k
21. feb 2010

Adus - mňam,ty mi děláš chutě 😀
My ještě dnes koupili jednu komodu do ložnice, klasickou, ne přebalovací, pokud dám klas.skříň, vedle toho 2 komody a pak velký psací stůl, tak mi to vychází, že tam zbydou cco 2cm od stěny 😅 Tak doufám, že jsem vše dobře poměřila 😅 Jen se bojím, že barevně to bude trochu jiné, protože za ty 3 roky je ten nábytek od sluníčka takový tmavší 😅 Tak sjem ještě viděla, že mají v akci zelené sklo, přesne velikost přes ty 2 komody, za 199,-, tak kdyžtak to řeší.
A našla jsem slunečníky v kaci za 200,-, tak jdu objednávat, chci tam ještě postýlku, http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22775782&ta... 😉 Už mi podle senzamu chybí utratit "jen" 10.000 a máme vše 😉

aaadus
21. feb 2010

blanka jsem si už sladké zakázala, protože za týden mám poradnu a jak jsem včera vlezla na váhu málem mě omylo kolik kil zase nahoře 😠
No my rozpočet nejspíš překročíme, ale co bych pro svého prvorozeného neudělala že 😵

simi.w
21. feb 2010

adus, to máš pravdu ten hnus je jednodušší na přípravu, tak asi proto 😝
tak to abychom si tam zajeli taky na výlet, to bych chtěla zažít, takové dobrůtky 😀

simi.w
21. feb 2010

já si sladké zakazuju pořád, ale chutě jsou silnější, už se raději nevážím............. 😉

aaadus
21. feb 2010

simi určitě si tam zajeďte, teď je tam krásně. Sice tam není nic extra k vidění, protože vodopády kvůli, kterým jsme tam jeli byly zamrzlé 😀

simi.w
21. feb 2010

adus, tak snad na podzim, jak plánujete další výlet, zamrzlé nebudou 😀
zkusím navrhnout manželovi, tak uvidíme

aaadus
21. feb 2010

simi to už snad ne 😀

blanka.k
21. feb 2010

Adus - já měla min.týden za těch 14 dní od poslední poradny o 3,5kg víc 😅 , ale jak píše Simi, chutě jsou silnější 😀 A rozpočet mi vychází +- tak, jak jsme si naplánovali. A na výletu jsme byli včera, u našich asi 10min a pak u tchýně hodinu a babiček cca 5 min. 😅 Víc se za moje vycházky nedalo stihnout. A co se nestalo, dojedeme ke státní silnici, dávámě přednost,a zprava vyjelo najednou asi 10 aut, tak jsem chvilku čekali, až přejedou, v duchu jsem si říkala, že bychom to stihli se zařadit i před ně, za minutu jsem byla ráda, asi po kilometru tam někdo spěchal a předjížděl a ti první v koloně a v protisměru to zchytali, 2 auta v sobě na silnici, další na střeše v poli.Úplně mě zamrazilo, našětstí se snad nikomu nic vážného nestalo a dalo se to s opatrností objet, i když to asi 15 min.stálo než se zjistilo co a jak... 😒 Samoj sem dojela asi 20 min. po skončení vycházek, ale byla jsem ráda, že jsme dojeli v pořádku 😅

aaadus
21. feb 2010

blanka to jsem na tom o cosi líp, 3kg za 3 týdny 😅 Ale někdy už si připadám jak hroch, včera se mi manžel smál jak lezu z postele po čtyrech, ale když ono to jinak nejde 😀 To jste teda měli štěstí, že jste se nestihli zařadit. To je lepší si nepředstavovat co by kdyby

blanka.k
21. feb 2010

Adus - no přesně... raději si nepředstavovat, po městě to ještě jde, ale ta státní na sever, to je samý pomníček, furt, jak se bude dostavovat dálnice, co rozestavěli Němci, lidi tam lítají jak blázni, my sice jezdíme opatrně, ale na co ti to je, když do tebe vlítne někdo s teréňákem, co má 3 tuny 😅 Radši na to nemyslet 😅

zdenkapo
21. feb 2010

Blani
no břicho teda kleslo a Anička se tlačí dolu,tak uvidim,zítra ráno mám jít na 7.hodimu ke gyndr. +krev..

čaj
no,ten sáčkový je 100% listy,bez přísad,jen jsou v sáčku,kvůli pohodlnějšímu louhování,já budu pít ten,je to i rychlejší...

aaadus
21. feb 2010

ten čaj mám taky v těch sáčcích, nesnáším sypané čaje

blanka.k
21. feb 2010

Zdeni - tak ať ti to dobře dopadne, držím palce.
Holky, jaký máte ten čaj? Nemáte odkaz? Ta účinnná látka je v těch listech? Já právě mám ráda třeba sypané, kde jsou ty kousky ovoce sušené...
A máte nějaký dobrý tip na ten "igelit" pod prostěradlo? Já si objednala nějaký chránič, jenže on je zvrchu froté, ale chci jen ten igelit, abych v případě nehody měnila jen prostěradlo. V Ikei mají, ale prý to není moc prodyšné. 😉

blanka.k
21. feb 2010

A ještě dotaz na maminy - je lepší taška na rukojeť s kapsama nebo bez:
http://www.detskydum.cz/detail/emitex-taka-na-k...
http://www.detskydum.cz/detail/emitex-taka-na-k... ? 😉

doli1
21. feb 2010

blani určitě s kapsema a zdá se mi strašně malá ta kabelka.když si vezmu co všechno jsem sebou tahala tak nevim nevim jestli bych to tam narvala

blanka.k
21. feb 2010

Mě právě psala kamarádka, že si objednávala Emitexku kolem 500,-, bohužel neposlala mi odkaz, a že byla jedna z největších co sehnala 😅 Myslíš že 35x35x12 je málo? mě to zas až tak nepřijde, ale fakt nevím. Já teda ještě mám nějaké kapsy (asi 3) přímo na kočárku na boudičce, ale musím kouknout, co se do nich vleze.

doli1
21. feb 2010

myslim že sypaný budou účinější.kdo ví co do těch sáčků dávají ale zas bývají chutnější.když jsme se snažili o mimi tak jsem pila kontryhel ze zahrádky a to byl fakt velký rozdíl i mezi tim sypaným.ted asi v lese najdu prd měla jsem si nasušit v létě 🙄

michalag
autor
21. feb 2010

zdenka tak zajtra budem na vas mysliet 😉

blanka, ja si myslim ze lepsia je ta s vreckami 🙂

doli1
21. feb 2010

vzala jsem si na to metr a asi to nebude tak malí 😅 určitě at to má na výšku tak jak plinka aby jsi je pak neměla pomačkaný

blanka.k
21. feb 2010

Doli - mě právě chutnají ty sypané, když jsou v nich ty kousky sušeného ovoce. Moje mamka dělala na pozdim skleničky s čajem, že jsou to kousky jahod, malin,... a "naložené" v rumu, že se to jen zalije horkou vodou, takový domácí instatní čaj, ale je v tom ten rum, ale jinak to voní krásně. Si pamatuju, jak mi to v září furt chtěla vařit, tak jsem se vymmlouvala, že na to nemám chuť (nevěděla, že jsem těhu 😅 ) A díky zatip, vemzu ten s kapsičkama.

doli1
21. feb 2010

my zas máme plno sušených bylin s ovoce dělá tchýně.když jdu do čajovny dávám si s kousky ovoce jsou mooooc dobré

doli1
21. feb 2010

ty nemáš u kočárku tašku?
co tato
http://babyshoping.mimishop.cz/detail.php?zbozi...

blanka.k
21. feb 2010

Nemám, mám jen u korbičky deku, moskytiéru a pláštěnku, ale zbytek musím dokoupit někde jako neoriginál, jelikož originál pláštěnka 1350,-, atd. 😅 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre