Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
23. feb 2010

matpaj, tak to hej 😀 😀 😝

michalag
autor
23. feb 2010

inak ani mne nejde otvorit tu stranku ...

matpaj
23. feb 2010

adel, to vazne?fuj ja to rano nevydrzim.......tak si potriem zuby zubnou pastou 😀

matpaj
23. feb 2010

michal, ze by uz neexistovali?
hm.....tam boli tie supravy za naj ceny...... 😒

antynka1
23. feb 2010

No jo, mezinárodní neodrozumění 🙂

michalag
autor
23. feb 2010

matpaj, mozu existovat ale mozu mat poruchu na stranke .... a ani cista voda sa nesmie uz tesne pred testom a dokonca ani zuvacku, lebo by si musela prist opat na druhy den 😅 😝

adelka89
23. feb 2010

matpaj no slysela jsem i nazory ze se nesmi ani mineralni voda. Mozna by to nic neudelalo, ale ta pasta budde jistejsi 😀

aaadus
23. feb 2010

voda se může, já jsem dostala zprda, že jsem nepila a pak mi nešla vzít krev

adelka89
23. feb 2010

holky prave jsem dosla ze sprchy a maly me nejak strasne moc kope, bricho mam uplne tvrde a maly me tlaci dolu na cipek. musim si jit lehnout...manzel jeste neni doma ☹

michalag
autor
23. feb 2010

idem ja kukat Ordinaciu .... mozno este cez prestavky nakuknem
zatial pa pa

michalag
autor
23. feb 2010

adelka, ak si sa velmi teplou vodou sprchovala tak to moze byt ... chod si racsej lazkat 😉

antynka1
23. feb 2010

Adelka - tak odpočívej ať jsi v pořádku.

xxx.klarka
23. feb 2010

adelka, já právě nevím taky jak to bude vypadat ty jejich eráry, a až si budu fotit drobečka a přijdou návštěvy a tak, tak nechci aby na sobě mělo nějáké roztrhané oblečky😀 .... asi sebou vezmu něco svojeho. 🙂

blanka.k
23. feb 2010

Nám dovolili pít vodu z kohoutku, jak těch 12 hod. před testem, tak i během testování, nesměla být ochucená a bublinková a nesmělo ji být hodně 😉 Ale on si to každý dělá podle sebe....
A další slevy v Rosmmanu http://www.akcniceny.cz/letak/rossmann-6633/p/1/ 😉 V pondělí mají nějakou akci 1+1.

matpaj
23. feb 2010

adel lezkaj!!!!!!

antynka1
23. feb 2010

To já během testu nesměla pít ani čistou vodu.

matpaj
23. feb 2010

no babky, nebudem uz nic pit ani jest ani zuvat, uz to vydrzim......dufam, ze aj sestricka vydrzi ten cesnakovy dych..... 😀 a ked pojdem z nemocnice a budem mat po, kupim si 3 baliky lentiliek....... 😝
a kolko trva kym budem mat vysledky?

adelka89
23. feb 2010

kdyz lezim tak je to lepsi 🙂
tak jdu pokracovat v lenoseni 🙂
mich. nene moc tepla voda to nebyla, asi se malemu neco nelibilo ...

antynka1
23. feb 2010

Adélko - tak hlavně že je to lepší.
Matpaj - mě výsledky psala Dr. hned druhý den - ale myslím že to mohou říci i na místě - měří to tam, takže to hned vědí.

matpaj
23. feb 2010

anty, tak to sa zajtra po este naladujem....ak by nahodou..... 😒
vsak to su muky, vzdy nieco hryziem pri telke, aspon ovocie a teraz zujem naprazdno...... 😝

antynka1
23. feb 2010

Matpaj - úplně tě chápu, já taky trpěla, rovna ten večer jsem měla na něco chuť. Po těch odběrech jsem tedy půl dne neměla na sladké ani pomyšlení - vypít se to dalo - já to měla v čaji se dvěmi citrony-takže dobrý.

adelka89
23. feb 2010

matpaj vydrz to, uz jen par hodin bez kdyztak spat, at to mas rychle za sebou
holky ja nevim jestli si to namlouvam nebo co, ale prijde mi, ze mi maly ted behem hodiny sestoupl strasne nizko, ani chodit nemuzu... kazdy krok me boli, jako by me nekdo bouchal do cipku ☹ mam docela strach.

antynka1
23. feb 2010

Adelka - a manžu už máš doma?

antynka1
23. feb 2010

Ještě mě Adelko napadlo - pokud se to to hodně nezdá (já ti neporadím, to spíš holky druhorodičky) - tak zkus zavolat do porodky ať ti řeknou.

pralinka25
23. feb 2010

adel mne maly tiez kope do cipku. je to neprijemne. a mam ho skrateny tak mam nariadene lezat. a posledne dva dni mi vecer dost tvrdne brucho ☹

matpaj
23. feb 2010

adel, mozno je babo nejako vytocene ....a ta to tlaci, ja si pamatam ze pri Pajke som mala niekedy tiez pocit ze ju "stratim"....ale ak sa nebudes citit dobre a budes mat co i len male pochybnosti, volaj mm a bezte do nemocnice.....hlavne stale lez a vyloz si nohy......

pralinka25
23. feb 2010

adel ja lezim s dvomi vankusmi pod zadkom a dvomi pod nohami a potom to trosku ustupi. tak mi kazal lekar. vyskusaj,

adelka89
23. feb 2010

diky holky za rady a povzbuzujici slova, mozna je to jen chvilkove, manzel je jeste stale pryc, ale uz by mel byt v ČR tak snad za chvili prijede, kdyby to nepolevilo tak radej pojedem, ale verim, ze se mi za chvilku ulevi, ze se malicky trosku posune nahoru.

matpaj
23. feb 2010

adel, ale ak nieco tak necakaj mm, volaj rodine, znamym.....a ak sa ti do zajtra rana uplne nepolepsi bez k svojej dr, budes spokojnejsia, ze je vsetko ok. .......

pralinka25
23. feb 2010

adel fakt si skus podlozit ten zadok na cvilku. ja tak lezim stale

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre