Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzuj
1. sep 2009

brisilda: ja som bola na 1 usg v 4+1 a nebolo vidiet vobec nic...som sa strasne bala tiez. A vidis v 5+3 uz bolo aj malinkate srdiecko🙂 tak drzim palce

zuzuj
1. sep 2009

inak ak chcete vylucit mimomaternicove da sa to aj udajne podla HCG, pri vysokom HCG je mimomaternicove vylucene aj ked nevidno vačok 😉

brisilda
1. sep 2009

zuzuj ja sa strasne bojim vcera som s toho mala depku aj som si poplakala, ze konecne po 7 rokoch super dofca a take stresi ☹ moj doki ma dovolenku cize krv mi nebrali vysetril ma iny lekar a da sa povedat, ze dost kukal to sono 😒 no je pravda ze v 4tt nic neuvidi 😉 ja sa teraz iba modlim aby nam 7.9 uz nas doki povedal, ze je tam aspon vacok 😉 to by zomna stres opadol a ja sa naplno mohla pripravit na balenie veci 😀 na dovolenku sa velmi tesime este sme totiz na ziadnej neboli 😉

andelka
1. sep 2009

Ahoj holky, vezmete mě ještě mezi sebe?
Dneska jsem objevila //, termín by měl být 13.5. 🙂
Pomalu vás dočtu, ať o vás něco vím a nevyptávám se moc. 😅

zuzuj
1. sep 2009

brisilda tak chod normalne za obvodnou nech ti zoberie HCG popros ju, ze sa velmi bojis a podobne atd. podla mna aj obvodna ti moze zobrat krv. Resp. nemas nejaku kamosku lekarku, sestricku?... Inak je to blbost robit v 4 tyzdni sono, lebo tam nie je fakt nic vidiet, mne v tom 5 tyzdni ( 4+1) nebolo nic, ani vačok vidno. 😉 nie to este v 4 tyzdni
🙂

brisilda
1. sep 2009

zuzu tak ja teda skusim zajtra rno zavolat doktorke ci mi ju moze zobrat ale ja pochybujem to je praca gynekologa ☹

brisilda
1. sep 2009

zuzuj ale ved ak pockam do pondelka tak to moze uz riesit moj doki 😒 hm...? obvodna sa tak ci tak nebude vediet k tomu vyjadrit ☹

brisilda
1. sep 2009

andelka vitaj a blahozelam k tehulkovaniu 🙂
zuzu mozem sa opytat kedy si mala ty poslednu mrchu???myslim 1 den .PM 😉

michalag
autor
1. sep 2009

ahojte vitam nove tehulky 🙂 😵 🙂

brisilda
1. sep 2009

no kocky prave som videla foto jednej kocky a tej ukazalo sono uz 4+6 😉

doli1
1. sep 2009

ahojky
to má někdo štěstí že to ukáže tak brzo.řekla bych že podle ms je 4+6 a třeba ovulace byla dřív tak může byt klidně i 5-6tt přesně se to spočitá až později

brisilda
1. sep 2009

doli ja som si uz o tom pocitani citala v praxu sa to pocita podla menzesu a babtko je o 14 dni mladsie ale to sa vraj nepocita preto mas v datume porodu + - 2 tyzdne 🙂 ja som podla kalkulacky dnes 4+4 tt

doli1
1. sep 2009

já 4+5 ale podle ovulace to bych řekla 4+1 měla jsem ji spožděnou jen nevim kdybych byla tak málo jestli by test ukazoval takové čarky to asi ne.

brisilda
1. sep 2009

doli kukni moje akosi blednu cize sa tazko fotia spolu 😉 ten s modrimi je hcg silnejsia ako ta kontrolna 😉 hadam bude vsetko v poriadku ja som ovu mala asi 13.8 samozrejme podla kalkulacky 😉

doli1
1. sep 2009

dnes mám pěkně žravou 😠

doli1
1. sep 2009

to už jsou pěkný čárečky.já ještě nemám žádnou čárku silnější než kontrolní.podle mě jsem měla ovulaci někdy kolem 18.8 to byl určo sex ale jestli tam čekali nebo už tam vajíčko bylo to vůbec nevim.tento měsíc jsem ovu vůbec necítila tak se mohu řídit jen sexem

brisilda
1. sep 2009

doli ani ja som ovu necitila to len podla kalkulacky ja som sa ani podla hlienu riadit nemohla kedze ho nemam viditelny ☹ neviem ako vam no mne tie testiky blednu ked dlhsie stoja na svetle 😠 😉 ale zajtra zase testnem az vidim ci sa to vyvija spravnym smerom 😉 a hodim do alba podla dokiho sa meskanie menzesu pocita az od 35 DC cize u mna by to malo byt vo stvrtok dufam ze mrcha nepride 😉

tinus
1. sep 2009

Ahoj doli ani ja nemám silnú čiaročku ale dúfam že o týždeň ked si spravím bude silnejšia

brisilda
1. sep 2009

tinus na 100% uz bude silnejsia ako kontrolna 😉 drzim palce 🙂

doli1
1. sep 2009

tinus za týden už by určitě měla byt.za týden už budu od dr doma a budu vědět jak na tom jsme.nevim proč stále mám divný pocit že něco neni v pohodě

doli1
1. sep 2009

brisilda ms už nedoleze.pěkně schov všechny vložky a tampony nějaký ten rok je nebudeš potřebovat 🙂)))))))))))))))
já měla kritický den v pondělí.někdy když mám spoždění tak vždy mrcha dolezla do 5 dnů což bylo v pondělí a taky jsem špinila asi došla krátká ms hlavně že už je pryč

tinus
1. sep 2009

ďakujem brisilda , pozerám že máš predškoláka už sa teší do školy 🙂

gabap
1. sep 2009

ahoj,tak u me dr.vcera vacek videl dobre,jinak nic 😉 v prvnim tehu ho videl pozdeji

tinus
1. sep 2009

gabap tak ti gratulujem že je všetko ok

michalag
autor
1. sep 2009

baby, ja sa na zajtra tak tesim, ale aj bojim aby bolo vsetko v poriadku, aj ked viem ze mi povie vysledky asi az vo stvrtok

tinus, neboj ciarka, bude o tyzden urcite silnejsia 😉 🙂

doli1
1. sep 2009

michalag zítra jdeš k dr?

gabap
1. sep 2009

tinus diky 😉
misko,neboj 😵

zuzuj
1. sep 2009

brisilda: 23.7. 🙂 Takze ty nestresuj a hlavne si nerob vselijake testy... pockaj tych par dni a uz tvoj doki ti na to kukne... 😉

doli1
1. sep 2009

holky dobrou noc.normálně vydržim u pc do 11 a už druhý den v 9 padám unavou a to spim s šimonkem odpoledne 😀 dobrou zítra.

brisilda
2. sep 2009

zuzuj ja sa pytam len preto aby som vedela kedy asi bude vidiet vacok 😉 cize o tyzden by ho malo byt uz vidiet a lahko sa povie nestresuj ked mame pred dofcou a vacok nikde 😀 😀 😀 asi sa skryva 😀 ale nie ono to este bolo velmi zavcasu ale verim ze budem milo prekvapena a vacky budu 2 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre