Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zuzub
5. okt 2009

ahojte, kornelia, je mi ľúto 😢 , úplne ťa chápem ako ti je 😔
cincolina treba myslieť pozitívne, viem ľahko sa hovorí a píše aj ja sa snažím , ale tiež mi je to niekedy ťažko...
dezyre, neboj všetko bude ok, nemáš dôvod na strey 😉

aktaka
5. okt 2009

Dez a máš nějaký důvod si to myslet nebo je to jen pocit?
já mám takové pocity skoro pořád 😅

dezyre
5. okt 2009

Aktaka.. je to jen pocit 😅 ... a hlavně už mi pomale odeznívají i příznaky.. teda nevolno mě mírně je.. ale už ne tak jak mi bylo.. a tak celkově.. na druhou stranu nemám žádné bolesti, špinění nic..
Myslíte, že kdyby mimčo už nežilo, že bych to poznala na sobě?

iva.4
5. okt 2009

Ahojte holky, at koukam jak koukam nevite jak je na tom Samurajka?? Nekde jsem ji nevidela tak jsem zvedava jak dopadla holcina moc jsem na ni myslela.

aktaka
5. okt 2009

Dez, ale v 11tt je dost dobře možné, že ti ty příznaky odezní. někdy to přijít musí 🙂
mně odeznívají už teď, jsem teprve 8tt 😕
pokud by se jednalo o zamlklé, tak to nepoznáme

pepibubu
5. okt 2009

Holky, samurajka psala do jiného tématu, opět to nedopadlo ☹

iva.4
5. okt 2009

No jinak jak se mate?? Ja mam taky nedy navolnosti kdyz se najim ale to pochvili odezni tak ze mi neni vubec nic, pristi tyden jedme do poradny tak se uz moc tesim jak daleko jsme pokrocili. Ostatnim kdo ma nebo bude mit nejakou kontrolicku at dopadne na jednicku.

iva.4
5. okt 2009

Tak to je mi holky lito, mela by zmenit doktora a vsechno si mnohem vic pohlidat. Moc ji preji at ji to konecne taky vijde.

aktaka
5. okt 2009

sakra, teď je to tu samá špatná zpráva 😢

zuzub
5. okt 2009

to čo toto samé zlé správy 😢 😠
tehu príznaky aj mne sa zdá že už ustupujú ale asi je to normálne už v týchto tt...

iva.4
5. okt 2009

No ted aby to uz pomalu bylo na nas videt kdyz se vsechny citime v poradku ze jo. 😉

mayocka
5. okt 2009

ahojik!Vcera som na omsi v kostole skoro odpadla pri státí som prestavala vidiet a aj pocut uz som sa ledva lavice drzala a potom sme si klakli no kebyze nie tak uz naisto odpadnem...takto mi byva stale pri dlhom stati...bojim sa ze ci sa nieco nestane malemu...mam bolesti oblicky znova,uvidim co mi doki povie v piatok na UTZ,ci mi neda PN a ak ano tak to tu uz kaslem ajked mam zaucnu dobu,tak pridem o pracu no co uz,radsej ako o babo... 😒

blanka.k
5. okt 2009

Ahoj holky,
to mě mrzí, že tu čtu špatné zprávy, holky, držte se a přeji vám, ať to příště vyjde a dopadne to dobře 😉
já dnes opět navštívila mudr., že když 24 hod. nejím, jsem ok , mám jen klas.těhu příznaky a mám samo hrozný hlad, ale jak se najím (a to jím tak 50% toho co normálně), tak hrizný křeče. Tak nakonec mi prý děloha "utiskuje" střeva a plus nějaké ty srůsty asi k tomu a hned jsou křeče na světě. Takže jíst jen pár soust ,ale třeba 15x denně a zákaz ovoce, zeleniny a mléč.výrobků 😅 A to mi muž o víkendu vařil, dušenou zeleninu , aby bublina jedla zdravě a já se tu svíjela bolestí jak žížala 😅 V lékárně jsem si měla koupit mast na bolesti břicha pro mimina (tu mám), ale čaj a nějaký přír.preparát mi lékárnice nedoporučila v 1.trimestru, prý to mám zkusit zvládnout tou dietou, tak uvidíme. Nemáte někdo podobný problém? Teď jsem za cca 18 hod. snědla 5 piškotů a asi 5x10 cm plátek vánočky a fakt křeče jsou skoro pryč, ale samo mám furt hlad, ale mám strch něco sníst....a kt omu přibírání.... do min. týdne jsem nic nepřibrala, min. týden šly 2 kg dolů 😅

aktaka
5. okt 2009

Blani, já neporadím, já to mám přesně naopak, jak se nenajím je mi blbě 😅
ale jeslti máš křeče, to ti tedy vůbec nezávidím, chuděro
asi jediný "lék" co radil dr, jíst málo a často a jen to, co budeš mít ozkoušené, že ti nedělá špatně

maja4
5. okt 2009

Ahojte kocky, prepacte, ze vam sem vstupujem, ale chcem sa opytat, ci niektora nemate nahodou otocenu maternicu? Lebo nasla som krasne kolajnice // 😵 , meska mi asi tyzden, ale mam stale take divne bolesti ako na MS. Aj ked som cakala prve som mala bolesti, ale uz si presne nepamatam ze dokedy 😕 . Keby ste ma mohli trosku ukludnit, prosim 😅

blanka.k
5. okt 2009

Maja - problémy s dělohou nemám, ale bolesti jako u MS mám pořád i teď.... už od srpna 😅 Prý je to normální, tak se uklidňuji, že aspoň cítím, jak bublina roste do krásy a dělá si tam místo 😀

dezyre
5. okt 2009

Ahoj Maji ... otočenou dělohu sice nemám... ale bolesti jako na MS jsem měla ještě dva - tři týdny po očekávané MS.. sice jsem měla to štěstí, že to nebyly žádné křeče, ale i tak jsem pokaždé letěla na wc 😉

pepibubu
5. okt 2009

Maji, já mám dělohu "nahoru", a podvakráte jsem otěhotněla napoprvé... vlastně potřikráte, akorát ty dvojčátka jsem v 7tt potratila...

mishutka
5. okt 2009

Ahojky, já nemám ani tak bolesti, ale blby pocit.
Když třeba blbnu se psem nebo se od srdce zasměju tak to prostě citím v podbříšku... 😒
A ještě k tomu mám nějak rozdělenou dělohu na dvě části ☹

pepibubu
5. okt 2009

mishu, klídek, napínají se ti vazy který ukotvují dělohu do břicha, to je normální.

lucik...
5. okt 2009

ahoj holky 😉 Vás ani nemůžu dočíst...

Tak mě ještě žádné vyšetření nedělali... Na kontrolu jdu až 26.10. tak pak snad ten screening, ale nevim, moje doktorka se mi zdá lehce "laxni" ☹
Jinak jsem zatím nepřibrala nic, a to se divim, protože se cpu 😀

maja4
5. okt 2009

Tak vam dakujem 🙂 , prajem vsetkym, aby nam to vsetko dobre dopadlo 😵 😵

blanka.k
5. okt 2009

Mishutko -to je fakt úplně normální, i to zhoršení při nějaké námaze... já nevíc trpím, když mám kýchnout, to okamžitě zaujímám polohu v klubíčku, asi 2x jsem kýchla narovnaná vleže a myslela jsem, že jsem dole praskla 😅 My máme 2 fretky, to jsou ďáblové, ony vůbec neposlcouhají, takže když za nima jdu, tak to je uskakování před jejich čelistma, tak to taky cítím podbřišek víc, takže mají upírci smůlu, hraje si s nima teď jen muž, já jsem se jim to snažila diplomaticky vysvětlit, že nemůžu skákat a blbnout s nima, ale odpovědí mi byl hryzanec do achilovky, takže mají smůlu, křepčit s nima teď nebudu 😅

lucik...
5. okt 2009

maja: mě bříško jako při MS taky bolí ještě teď, ale prý je to naprosto normální, jak se tam mimísek uhnizďuje 😀

blanka.k
5. okt 2009

Maja - děkujeme a tobě přejem totéž 😉
A co vy holky, máte doma za zvířátka (manžela nepočítám) ? 😉

lucik...
5. okt 2009

blani my máme bígla 🙂 Určitě znáte jejich povahy 😀 Takže na procházku ted už jedině s manželem, protože jakmile chytne nějakou stopu (bydlíme za prahou a za barákem máme les), nemůžu jí udržet 😀 😀

mishutka
5. okt 2009

lucik:to jsou všichni doktoři takový 😒 Oni to totiž neprožívají jako my ☹ Pro ně jsme jenom těhu z davu...

Já byla u doktora 10.9. před dovčou a pak 23.9. jestli je vše o.k. a on mě objednal jen na zítra (6.10.) na krev a moč 😒
Ani fotku mi nechce zatím udělat budu muset víc na něj tlačit!
A mám nemocenskou protože nemůžu vykonávat svoji práci na 3 směny a vycházky jen od 14-18 hod ☹ Tak to si budu muset taky asi "vyřvat".Nějakou úpravu vycházek 🙂

mishutka
5. okt 2009

já mám psa Kavalíra(5měs.) a dvě suchozemské želvy 🙂

lucik...
5. okt 2009

mishu: ta moje je celkem fajn, příjemná, ale nevim, mam pocit jestli něco nezanedbává. Ale asi přehánim, snad ví co má dělat.. Taky mi pořád nabízí neschopenku - jen na únavu 😀 Jinak sem uplne v poho.. Taky by mě zajímalo jestli by mi dala celodenní vycházky nebo jen takhle blbý.. ☹

lucik...
5. okt 2009

fuuuj želvy.. Nesnášim. Se jich bojim 😀 Brácha jí měl doma a vždycky mě s ní strašil 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre