Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
16. mar 2010

Dobré ráno,
bibi mě by asi bylo líto prodat svatební šaty. Jaké jsi měla?
blanka orchidejky krásné 😵 Já jsem na ně trošku ulítlá, doma jich mám 14 a už je nemám kam dávat, ale když vidím nějakou co ještě nemám tak si ji koupím 😅
arcik když odteče plodovka tak mimi není "na suchu". Ono nejdříve odteče přední voda a zůstane tam zadní 😉
klarka to jsou poslíčci 😉 Zkus to prodýchat a když to nepomůže, nalož se do vany

aaadus
16. mar 2010

adelka pak hoď info jaký byl první trénink a jestli to bolelo. Já za 2 týdny začnu masírovat hráz, nebo teda lépe řečeno manžel začne tož jsem zvědavá jaké to bude

adelka89
16. mar 2010

aadus my uz sem tam masirujeme a fakt to trochu boli, kdyby to aspon pomohlo, co? 🙂
zajdu koupit kondomy a pak dam vedet 🙂
bibi mne to ceka taky, ale jeste jsem ani nenapsala inzerat ☹

xxx.klarka
16. mar 2010

aaadus, ale to je bolest v kuse, né že se to střídá?? 😒 Vanu nemáme. 😀

adelka, tak to se máš, já si pro něj jedu v pondělí až pojedu z poradny 🙂

adelka89
16. mar 2010

Klarko to bude asi roztahovani delohy, pokud se to nejak nestupnuje, nekrvacis, tak to mozna nic nebude, zkus si chvilku lehnout.

antynka1
16. mar 2010

Ahojky,
Klárko mě také dost často bolí břicho jako na MS - říkala jsem to dr. a u mě je to tím, že je proďolka níže než by měla být a tlačí mě tam.......

aaadus
16. mar 2010

klarka mě to tak před týdnem bolelo v kuse asi hodinu, ptala jsem se dr a byly to poslíčci. Tak si dej horkou sprchu
adelka já věřím, že to pomůžu. A k tomu chodím na jogu, kde děláme cviky co by měly ulehčit porod

lucik...
16. mar 2010

Dobré ránko...

No holky my jeli dneska v noci málem do porodnice ☹ Nemohla jsem vůbec spát a asi do 3 mě bolelo břicho snad každých 5 minut - si aspon myslim, nezkoumala sem to.. už jsem byla i dost nervozni protože sem se bála a vim že moje porodnice bere až od 34+0tt.. Nakonec z toho byl pěknej průjem a pak se mi spalo krásně až do rána 😀 😀 😀

xxx.klarka
16. mar 2010

Děkuju holky, už to je malinko lepší.

aaadus
16. mar 2010

lucik ještěže to dopadlo jak to dopadlo 😉

mishutka
16. mar 2010

Ahojky,
tak nějak nestihám dočítat tak mi prosím napište jak se masíruje hráz 😅

Jinač noční návštěvy záchodu mám celé těhotenství, možná je to tím, že opravdu víc piju a hlídám si to 😉

A břicho mě bolí když se pořádně najím, mám tam všude asi málo místa 😅

Malý se většinou vrtí večer u televize, jinak o něm skoro nevím....

vladkaz1
16. mar 2010

Ahojte no ja som zas jak ovalena mechom muselo ma vcera ofuknut vonku ... je mi hrozne

lucik...
16. mar 2010

aaadus no možná to taky byla dost moje vsugesce 😀 Musela sem pořád myslet na tu porodnici, jak jsme tam byli, furt jsem měla před očima ty sály, to co říkali a tak 😀 😀 😀

aaadus
16. mar 2010

mishu máš to v IP

antynka1
16. mar 2010

Adus taky prsím o poslání "návodu". A jaký olejíček je na to nejlepší?

lucik...
16. mar 2010

aaadus já chci taky návod 😀

antynka1
16. mar 2010

Kupujete si preventivně nějaké ty kapičky na bříško - Sab simplex nebo ten Babycalm? Nebo to budete řešit až to nastane?

adelka89
16. mar 2010

anty jj mame sab simplex a na masaz pouzivame olej na masaz hraze od saloos 🙂

aaadus
16. mar 2010

holky máte to v IP
antyn olejíček budu kupovat přímo na předporodním kurzu od PA a je to tady ten, ten první. Ale i v drogerce mají buď od Weledy nebo Saloosu, ale ty jsou prý zbytečně veliké a nevypotřebuješ je. Ale klidně ti postačí i obyčejný slunečnicový olej. A ty kapičky na bříško zatím nebudu kupovat, mám koupeného Pupíka a pak se uvidí. 10 minut cesty máme non stop lékárnu, takže kdyby bylo nejhůř manžel mi tam skočí

nikkka
16. mar 2010

ahojte...

a na co su tie kvapky na brucho?

aaadus
16. mar 2010

nikka proti prdíkům

lucik...
16. mar 2010

nikko ty sou pro miminko když by ho trápilo bříško 😵
Taky je nebudu kupovat, mám koupený "pupík" a pak kdyžtak někam manžel dojede

No nic holky, já zase mizim, jdu ke kadeřnici, zítra nás čeká focení bříška, tak ať nějak vypadám 😀 😀 😀

nikkka
16. mar 2010

jaaaj to pre babatko, ja som myslela, ze nieco specialne, na utisenie porodnych bolesti alebo tak...

aaadus
16. mar 2010

odkaz na ten olej na masáž hráze
http://www.centrumlotos.net/?page=tehotenska-a-...

aaadus
16. mar 2010

lucik jééé, ty máš zítra focení. Já jdu za 14dní a kámoška tam byla minulý týden a prý je ta fotografka super a strávili tam 3 hodiny

lucik...
16. mar 2010

aaadus no my se taky těšíme, bude nás fotit fotograf co nám fotil svatbu a je strašně super i si s nim tykáme 😵 jen musím dnes vyhrabat nějaký hadry.. Máme mít nejlépe stejně barevná trika ale copak já se do něčeho vlezu 😀

mishutka
16. mar 2010

My se o fotky pokusíme sami 😀
Manžela dostrkat k foťákovi by byl zázrak 😀

xxx.klarka
16. mar 2010

Mishu, u nás asi tak nějak 😀 ...

aaadus
16. mar 2010

lucik já od kámošky vím co si vzít, ale ještě jsem se raději do těch věcí nepokoušela narvat 😀 No co, přinejhorším se budu fotit jenom v nějakém pěkném spodním prádle a to si taky budu muset koupit 😀

mishutka
16. mar 2010

aaadus.dík
to jsou věci 😀 asi to bude lepší ve dvou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre