Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
24. mar 2010

sonita, jasně, mě by to šlo dát taky na kočárek ... ale tím že máme menší auto tak ten kočát tam bude jen tak tak a tahat se s ním sama se mi chtít nebude, tak si zajedu hezky k nemocnici, dítko do vaku a bude 🙂

Holky, myslíte si, vím že mám klidový režim .. ale že bych mohla zvládnout zaject s drahým dneska odpo do aska a vybrat si postel a objednat. Vím že bych neměla, ale takto budeme čekat asi 6 týdnů než přijde a ještě to oddalovat .. 😒

xxx.klarka
24. mar 2010

lucik, přesně... 🙂

sonita
24. mar 2010

antinka1-dakujem-no toto som nevedela teraz som o niečo mudrejšia.

lucik...
24. mar 2010

klari já myslím že můžeš... to není nic náročného, jen budeš dýl stát a ne ležet, ale když si pak zase hned lehneš a zítra taky tak to snad bude v pořádku 😵

nikkka
24. mar 2010

nemusime sa prihlasovat na ceskeho konika a naopak ked chceme vidiet album, staci kliknut na fotku a tam hned vypise hlasku, ze zivatelka je zaregistovana na ceskej verzii ak si chcete pokracovat kliknite na ok a ono to automaticky prehodi na album..

xxx.klarka
24. mar 2010

lucik, taky si myslím že bych to mohla v klidu zvládnout. Nejhorší jsou u nás schody ... jsme v 2 patře a je to jen malá bytovka bez výtahu, ty jsou nejnáročnější...

zdenkapo
24. mar 2010

Sonita
tak přesně jak píše Anynka,fakt se jim ta inovace koníka povedla 😠

Klarko
určitě bych jela....

lucik...
24. mar 2010

tak tě hold muž bude muset snést a vynést 😀 😀 😀

xxx.klarka
24. mar 2010

😅 😅 😅 😅 😅 Lucik, myslím že to by asi nezvládl, bych pak musela já vést jeho na pohotovost 😀 😀

antynka1
24. mar 2010

Nikka - tak to jse super vychytávka - to jsem nevěděla 🙂

nikkka
24. mar 2010

antyka nahodou som na to prisla, omylom som tusim klikla na fotku..lebo tiez som bola nastvana, ze zrazu nejdu vidiet albumy..

antynka1
24. mar 2010

A nedaří se mi najít naše společné album Májovek..... Je to na slovenské verzi pod jménem Májovky 2010?

sonita
24. mar 2010

dakujem hned to pozriem či to tak funguje

blanka.k
24. mar 2010

Ahoj holky, vítám nové těhule.
já byla v pondělí na porodaně a zároveň to bylo 6týdnů do proodu, takže mi vypsala papíry na MD a ukončila k tomu dni PN, tak jsem volala účetní, jeslti jí to mám dovézt (což by mi zabralo tak 1,5 hod. v MHD 😝 ) nebo to stačí poštou, tak prý ať to pošlu, že to tam nemusí mít hned. 😉
Do pordnice košilku neberu, u poordu se fasují jejich spec., co mají holou prd..., tak nás PA upozorňovala, že si máme zvít župan, že kdo nebudu mít nadst. sál, tak musí na WC a dp psrchy přes chodbu 😀 A jejihc kojící košile jsem si vyzkoušela před těma 2 měsíci a jsou super, takže já si sebou beru 1 starou, kdyby náhodou zrovna nebyly, ale chci jejich.
S tím, že se nám nezobrazují alba hoek ze SK, a naopak jsem už asi před 3 dny psala jednomu Adminovi, že sice to funguje jak psala Nikka, ale myslím, že lepší by bylo, kdyby to bylo jak dřív, že každý měl u sebe odkaz na fotoalba. Tak kouknu, jeslti už odepsal...
Adelko - uvažovala jsem taky nad tím lehátkem Chicco Relax and Play, ale nakonec mám Inglesinu. Ale zas asi ne každému se líbí, je prostě jiné. Původně jsem měla vybrané jiné, ale na jednom webu psali, že sice jde dát do lehu, ale zároveň se zvedá to ,kde jsou nožky, prostě má furt stejný úhel, že nejde dát do 180st., což je pro malé mimčo naprd. ☹

antynka1
24. mar 2010

Michalag - ta tabulka s miminky - je to někde umístěno? Je nové albíčko?

xxx.klarka
24. mar 2010

anty, i já hledala a nepodařilo se mi společné album najít.

antynka1
24. mar 2010

Zkoušela jsem společné album hledat všude, i na českém Koníkovi a nic... tak nevím, kam se zratilo....

antynka1
24. mar 2010

Blani, jak jsi ho našla? Šikulka 🙂

antynka1
24. mar 2010

Už vím, ona tam není mezera 🙂

antynka1
24. mar 2010

Tak jsme si raději to ablum dala do záložek, abych ho zase neztratila 🙂

xxx.klarka
24. mar 2010

hehe, šikula Blani. 🙂 😔

bibi13
24. mar 2010

ahojte tehulky..

ja si beriem do porodky dve košele a nejaké tričko na pôrodnu salu.. keby nestačilo, mm donesie..

chcem si objednať cestovnu postielku a fusak.. nemate nejaký tip na e-schop, kde maju aj aj?

adelka89
24. mar 2010

diky holky za tipy 🙂 snad neco z toho vybereme 🙂

zdenkapo
24. mar 2010

holky
ještě mě napadlo pro prvorodičky.... abyste měli nachystané postýlky na jedné straně vyvýšené,tak 10-15cm... mimča tak maljí ležet v náklonu minimálně do konce šestnedělí,čím dýl,tím líp.....

xxx.klarka
24. mar 2010

Holky, tak mi začalo asi vytíkat "koloseum jak jsem jednom zmínila" 😀😀😀 .... Koukám že mám na spacím tričku 3 fleky. Tak mi psal drahý že tam teda sjedeme tak jsem ráda, volala jsem máme jestli neví jak je na tom truhlář s naším přebalovákem, tak říkala že tam skočí se zeptat, tak jsem ráda 🙂 Dneska donese drahý nahoru postýlku a pak mi donese tchýně parní čistič aby jsme ji pěkně umyli🙂

Když nám v neděli předají klíče od bytu, tak by se to asi dalo i možná stihnout do porodu. Vím že to bud enáročné když já nebudu moc tak nějak nic dělat. Ale myslím že když pomůže jak má mamka, tak přítelova, že by se to dalo zvládnout. 🙂 Všechno pěkně udělat a pak by mohli zavolat že je postel a parádička. 🙂 Juchůů, ani nevíte jakou mám radost.

xxx.klarka
24. mar 2010

zdenka, tak o tom jsem neslyšela 🙂 myslíš jako třeba na jedné straně jak bude hlavička přizvednuté? nebo jsem to blbě pochopila?

zdenkapo
24. mar 2010

Klarko
přesně tak,tam kde j ehlavička musí být vyvýšená postýlka.... i v porodnici musí být mimi takto a tam mě na to upozorňovali a taky dětská Mudr. když jsem se tam tenkrát registrovala v těhu s TOmáškem....

zdenkapo
24. mar 2010
xxx.klarka
24. mar 2010

zdenka, dobrá, moc děkuji 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre