Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kely
27. mar 2010

No já si řekla že už růžovou nebudu tak kupovat, a houby jedu v tom dál. Já jen doufám že se pan doktor Vlašim nespletl a ta holčička to fakt je 😀 moje předsevzetí pouze neutrální barvy jsou uplně v háji 😀
Mě se tam hrozně ted líbí zelená bunda zimní ale je spíš asi na kluka furt přemýšlím jestli jo nebo ne. No jsou to starosti jako hrom že 😀 😝

doli1
27. mar 2010

lepší je levný pozemek a postavit si svoje než opravovat starý dům.já stoho šílela.

doli1
27. mar 2010

lucik já právě od nextu kupuji khaki šimi má pár bundiček.
zelená je i na holku.právě vybírám letní bundičku pro šimka a přemýšlim nas zelenou že by to pak mohla mít i elinka.
jinak mám taky skoro samou růžovou a to jsem ji moc nemusela 😀 neni to dlouho co jsem ju prala všechna růžová byla na sušáku a já si říkala to bude sranda když vyleze kluk.no snad se dr nesekli. 😀 😀

kely
27. mar 2010

Něco na tom je, zažila jsem oboje, a je fakt že ta druhá varianta je asi lepší. Hlavně že už bydlíme a hezky rodíme, těhotníme 😀

kely
27. mar 2010

No uvidíme na sále 😀

lucik...
27. mar 2010

doli pro kluky asi mají i jiné barvy ale pro ty holky mi přijde že ten next má fakt jen bílé a růžové - hlavně v těch slevách 😀 No my máme dost neutrálních barev protože jsme dlouho nevědělí co to bude, máme i spoustu modrých, khaki a tak (já tipovala kluka ) 😀 Ale unosí to i Viktorka určitě 😵 😵 😵 My to máme potvrzené od 3 různých doktorů, tak doufám, že by se nesekli všichni 😀 😀 😀

doli1
27. mar 2010

my budem příští zimu dodělávat podkrovky to zas bude práce ale už to bude hotové.konečně

doli1
27. mar 2010

já to mám potvrzené mím tušením a od jedné dr.jinak nee, když tak vytáhnu výbavičku po šimkovi.

kely
27. mar 2010

No já bych asi musela pokupit, uvidíme 😀

doli1
27. mar 2010

já v to věřim že je to holka.vše je tak trochu jiné než u šimka a naprosto stejné komplikace co bývají v naší rodině u holek.

doli1
27. mar 2010

dobrou nocinku

kely
27. mar 2010

Já to mám uplně stejné, jen ten začátek byl jiný. To mi manžel musel pomalu koupit test já vůbec nevěřila že jsem těhu 🙂
A co teda tak zatím přibývám jen do břicha u prvního jsem byla celá rozjetá. A v břichu řádily obě stejně. Já věřím co mi řekli na tom Veveří, poprvé se taky trefily. 🙂 A kdyby to bylo jinak, tak to bude překvapení 😀

kely
27. mar 2010

Idu do hajan majte se a hezké sny 😵

ika202
27. mar 2010

Ahojte ja som sa tu neukázala odkedy som sem vlasnte prišla 😅
Tadeáško mal teplotky asi nejaka viróza tak sa mu venujem 🙂
Inak u nás nič nové 🙂

sonita
27. mar 2010

juju -vitaj ani ja ešte nemám zabalení kufor a ani nemám nové vecičky vypraté,ešte dúfam že mám čas ale už sa budem pripravovať alebo vždy chcem ale potom robím niečo iné.Kúpila som prebalovaciu komodu použitú a už je plná šiat no a ešte kolko vecí nemám vypratých tak som robila miesto malému kde mu dám veci. doli1-máš pravdu radšej postaviť dom než opraviť starý aj mi staviame už máme základy,a tento rok pokračujeme,aj teraz bývame sami ale toto bude čisto novučký domček.

xxx.klarka
28. mar 2010

dobré ráno děvčátka 🙂

vy si myslíte že se ty naše mrnata budou vejít v zimě to dé zavinky od emitexu??

kely
28. mar 2010

Ahojky,uf uf to byla noc zase poslíci. Já jsem zvědavá co se dovím ve čtvrtek.

Klári já myslela fusak do kočárku, ale asi i na ted koupím zavinku do autosedačky, původně jsem nechtěla, ale nejsem si ted jistá. Furt váhám.

vladkaz1
28. mar 2010

Klarka ja si myslim ze v zime este vojdu .

sonita
28. mar 2010

dobré ránko-kely-a na čo by ti bola v lete zavinovačka pre malú však aj tak jej bude teplo len sa bude chúdatko potiť.Predstav si že ti sa av aute zakryješ z dekou myslím že by si bola celá spotená a bábätko tak isto

xxx.klarka
28. mar 2010

Na podzim asi určitě, ale v zimě nevím nevím 🙂 no uvidíme. 🙂

doli1
28. mar 2010

ahojky valíme ven jen v rychlosti zavinovačku eminex zimní jsem používala hodně dlouho víc jak přes rok. na plavčo to bylo super.

sonita
28. mar 2010

dobre v zime áno ale už vtedy sa nám tam malé moc nezmestia do tích autosedačiek ja si myslím

kely
28. mar 2010

Ale já myslela tu letní verzi nated

kely
28. mar 2010

To mi je jasné že by se potila, zase takový blázen nejsem 😀 vím jaké byly vedra když jsem porodila malou. Proto jsem vůbec přemýšlela jestli si ji mám kupovat. Asi jsem to špatně napsala tak za to se omlouvám. Trošku jsem udělala šum.

xxx.klarka
28. mar 2010

kely, já mám tu verzi jaro-leto myslím, tak doufám že ji někdy užijeme. 🙂

kely
28. mar 2010

Já právě o tom začala přemýšlet, když mi furt doktorka hrozí že porodím určitě dříve. Tak ted trošku plaším že mám nachystané jen věci na teplo. Jsem trošku zmatkař 😅

doli1
28. mar 2010

já pokud bych investovala do zavinovačky tak do té zimní.ted se ještě šikne v teple bude stačit jen deka na přenešení a pak zas ta zimní.šimi teda nebyl žádný dlouhán ale používali jsme ju dlouho a co je super tak mi na chlapečka omylem poslali červeno růžovou tak to můžu použít i ted na elču

doli1
28. mar 2010

já mám zas hodně věcí na zimu dokonce i kombinézku jen trochu vyteplenou.zdědila jsem trochu výbavičky po únorové holčičce.

kely
28. mar 2010

Doli díky, tak asi zainvestuju do té zimní, a ještě musím koupit fusak do kočárku, měla jsem poděděný a ted bych chtěla moc nový, asi taky vemu Emitex.. Zkušenosti nade vše. děkuji 😉

kely
28. mar 2010

To jen abych byla připravená na zimu a hlavně ted využiuji slev 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre