Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
1. feb 2010

anty ty premium care jsou dle mě novější a asi lepší 😀 Já byla asi před 14dny v DM že se tam chci zaregistrovat jako těhule, oni mi dali vyplnit formulář a že mi zavolají až si budu moc přijít vyzvednout nějaký věci.. A doteď nic.. Tak jsem naštvaná

antynka1
1. feb 2010

adus - jo, je to s tím bílým obalem, knížku mám od DM a je to slevová knížky pro nastávající maminky. Na ty Premium care jsou tam 3 kupony, každý na 30 Kč a to samé na ty Pampers New baby.

aaadus
1. feb 2010

lucik to je nějaký divný postup. já jsem vyplnila formulář, odevzdala, paní ani nechtěla vidět těhu průkajdu a hned mi dala tu slevovou knížečku

adelka89
1. feb 2010

holky jake kupujete jednoraz.cistici ubrousky ?

lucik...
1. feb 2010

aaadus já si to právě taky myslela, jenže ona byla příjemná jak ... (ani nebudu řikat co).. Takže mě takhle odpálkovala ☹

aaadus
1. feb 2010

antyn hm, tak tu mám taky, ale na pampers tam je kulové 😠 to bude asi tím, že jsi z Prahy 😀

aaadus
1. feb 2010

lucik tak se zkus zajít zeptat do jiné prodejny
adelka já mám hipp, nivea, pampers, linteo 😀

lucik...
1. feb 2010

adel ja mam 2 pampers premium care a 3 linteo 😀 Kupovala sem to vždycky v akci - výhodné balení a k těm pampers byla i krabička 😵 😵 😵

aaadus
1. feb 2010

taky jsem všechno kupovala v akci, krom nivea a hipp, a ty jsem dostala. a když je nevyužiju pro mimčo (a to se myslím nestane) tak je využiju pro sebe na ruce

antynka1
1. feb 2010

Adus - já nejsem z Prahy, já jsem z Prahy - východ 🙂 Ale pro knížku jsem byl v Praze, mám to kousek a u nás na vsi není nic, akorát 3 hospody 🙂
mě tu knížku taky daly na počkání.

lucik...
1. feb 2010

anty já sem z prahy - západ 😀 a do prahy to mám taky kousek 😀

matpaj
1. feb 2010

babky, čo idete obedovať? ja neviem čo mam variť...... 😒

misicka85
1. feb 2010

Já mám ubrousky z Tesca a z DM, s oběma jsem max.spokojená,navíc za dobrou cenu, ty tescové stojí myslím 29Kč. Nejhorší ubrousky co jsou jsou Huggies, na ně hodně mamin nadávalo,nejsou moc vlhké takže se s nima dost blbě utírá 😠 Na to jak jsou drahé prý kvalita nic moc..

aaadus
1. feb 2010

matpaj já mám oběd ze včerejška - špízy bez špízů 😀 a pak si ještě budu dělat palačinky, koupila jsem si čerstvé borůvky 😀

lucik...
1. feb 2010

matpaj taky nevim co budu vařit.. Pro manžela tu je oběd ze včerejška - knedlo,zelo,vepřo ale jen jedna porce, tak co budu mít já, to nevím 😀

kajamatus
1. feb 2010

Ahojky Zdenka a Adelka, roztahovanie chrupavky na lonovej kosti je bolestive, zevraj sa to musi vydrzat, ale ak by to bolo neznesitelne, tak treba ortopeda na posudenie, ci to nie je moc a porod by musel byt cisarsky.
ja to citim uz od 18t.t. a minul. tyzden som uz nemohla prejst ani po schodoch a chodza sa nedala vydrzat az ma stipalo v slabinach, pomohlo mi iba lezanie a nohy vylozene vyzsie.Na kazdej poradni sa postazujem, ale zatial to gyn. neriesil, no kontroluje kazde 2 tyz. ci sa neotvaram.
U mna je problem aj to , ze podrusko mam 2x po sekcii a oslabeme svalstvo co by malo babo drzat, tak mi jeho vaha tlaci na lonovu kost.

zajtra idem na pokec o pupocnikovej krvi , uvazujete niektora o odobrati a ulozeni pupocnikovej krvi?????????

zdenkapo
1. feb 2010

Vladka,Misicka
no já právě furt nevim... bylo by to super nemyslet na prášky a mít pokoj na 5 let za 6oooKč... když moje gyn. právě nechce dávst Mirenu,když ještě ženská nezkusila žádné tělísko a dává na rok na zkoušku to obyč. a po roce dáMirenu,když chceš- tak to udělala švagrové- prý potom když jí ta mirena nebude vyhovovat,tak by vyhodila tolik peněz,takhle jen 1000,-Kč při tom obyč, ale to se mi nechce právě,chtěla bych rovnou tu mirenu- je i bezpečnější,že má i hormony,než ta obyč bariérová.... furt hledám nějaké recenze na netu 😒

misicka85
1. feb 2010

KAJAMAMUS - chceš si ji nechat odebrat a uložit jako pro svoji potřebu nebo darovat? To dárcovství dělají jen některé porodnice, u nás v Ostravě třeba ani jedna, ale pokud si ji chceš nechat uložit pro své potřeby tak za to se platí kolem 30-40 tis, nevím teda jak je to u vás..

lucik...
1. feb 2010

Tak jsem holky volala doktorce, že mám ty bolesti břicha a říkala že to sou asi poslíčci, ale že mám pro jistotu v půl 5 přijít, že se podívá jestli se neotevírám, tak snad to bude Ok 😉

misicka85
1. feb 2010

tu je stránka přímo o tom darování http://www.bpk.cz/2/pro-rodice.html
no tak u nás jem zjistila že se teda dá darovat ve 2 porodnicích, ale stejně v té kde chci rodit ne ☹ jinak bych o tom darování uvažovala taky

aaadus
1. feb 2010

lucik tak ať to jsou "jenom" poslíčci 😉 a jak dopadla příprava pokojíčku? 😀

zzuzullka
1. feb 2010

Ahojte ženy 🙂 vy ste zasa ukecané dneska 🙂 dúfam, že sa máte všetky ako tak OK a nikto nemá žiadne vážne problémy 🙂

náš malý bude asi pekne vlasatý, podľa toho ako sa to hovorí, lebo ma stále páli záha a ešte k tomu to je pekný čertík. celé dni kope, on tuším skoro vôbec nespí 🙂

kajamatus
1. feb 2010

Misicka u nas sa da aj darovat, tak uvazujem, ze dame, no zatial o tom mam minimum informacii tak preto chcem ist na ten pokec.

miladkad
1. feb 2010

ahojte,

kajamatus: chcem sa Ťa opýtať, aké to bolo po druhej sekcii? dlhšie sa to hojilo? a bolo to asi cítiť aj dlhšie, že?! ja som prvýkrát rodila cisárskym, uvidím, ako bude teraz malinké uložené. uvidíme na poradni 16.2., tak som zvedavá, na čo sa pomaly mám pripraviť, či cisársky znova, alebo sponntáne. ale to sa tiež dopredu nedá predvídať. hm...

lucik...
1. feb 2010

zzuzul tak v tom případě budeme mít plešounka 😀 😀

aaadus pokojík nic moc 😀 Sice tam manžalcelý víkend něco dělal, ale je to místnost kde není (zatím) natáhlé topení takže se tam netopí tak to všechno strašně pomalu schne 🙄
Ale už jen pár dodělávek a pak můžem malovat apod 😵 😵

aaadus
1. feb 2010

já jsem o darování pupečníkové krve ještě neuvažovala, ani jsem o tom moc nečetla. ale klidně daruji, na tom nic není, nebolí to a obě porodnice kde chci rodit to umožňují 😉
kajamatus a dáš pak vědět co ses dozvěděla a jaký to na tebe udělalo dojem?

aaadus
1. feb 2010

lucik to věřím, že to blbě schne, ale pokud už tam máte na topení udělanou přípravu tak to teď půjde raz dva 😉
zuzul mě pálila žáha včera podruhé, hurááá, budeme mít aspoň 2 vlasy 😀

miladkad
1. feb 2010

zzuzullka: aj Teba páli záha, mne kamarátka poradila Fatru minerálku a musím zaklopať 3x na drevo, že pomáha. 😉

gabap
1. feb 2010

ahoj holky

zdenkapo ja mirenu mela a za sebe muzu jen doporucit,urcite si ji necham zavest znovu,nemela jsem menses,no pohoda,ale je to individualni

pupec.krev jsem darovala a pripadala jsem si jako ze silene obtezuju 😒

dnes jdu na ko,jsem docela zvedava,protoze mi bricho tvrdne porad i kdyz beru magnezko tak uvidime,stejne je to zajime u ondry jsem ani nevedela ze jsem tehotna a ted potize od sameho zacatku 😖

lucik...
1. feb 2010

aaadus no pořád uháníme topenáře aby nám to přijeli zapojit, ale zatím jaksi bez šance... Furt slibují a nic 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre