Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

simi.w
7. feb 2010

michal, jo, člověk se kulatí, je nemotorný čím dál tím více a navíc představa porodu 😝 ..............snažím se myslet pozitivně, ale i tak.........
na prďolku svoji malou se těším moc, jen nějak přežít ty dva týdny po porodu, co jsem byla trochu KO a pak bude jen pohodička

monika.c
7. feb 2010

ked to tu tak citam,babenky moje,aj ja sa chystam dat si antikoncepciu hned po setonedeli,lebo my sme s muzom nejaki velmi plodni,obidve deticky sa podarili na 2 x a ja uz veru dalsie neplanujem 🤐 ja uvazujem o podkoznom implantate,co som citala,je iba jednozlozkovy,obsahuje len hormon,ktory sa moze aj pri kojeni,kedze kojit chcem aj ja co najdlhsie a vklada sa na dobu 3 roky,budem to este musiet prekonzultovat s dr. na slovensku

michalag
autor
7. feb 2010

tak ja sa porodu nebojim, ja zase toho ako zvladnem 2 deti, ked nahodou ten starsi nepojde do skolky a bude nedajboze chory 🤐 a tiez asi prvy mesiac bude vycerpavajuci, ale urcite to zvladneme, treba si verit a zapojit aj muzickov 😉 🙂 😉 a ubehne to rychlo takze si to treba vychutnat aj ked nie kazdy den bude ruzovy 😅

michalag
autor
7. feb 2010

idem do spacov ... bruuu nocku 😔

antynka1
7. feb 2010

Taky půjdu spinkat, tak krásnou dobrou noc a ozvu se asi zítra večer nebo až v úterý večer 🙂 Tak držte palce 🙂 Vědomostmi asi neoslním, tak to třeba zachrání bříško 🙂

miladkad
7. feb 2010

dobrú nôcku všetkým! to už všetci išli spať?!

doli1
7. feb 2010

já si holky říkám jak je to stim břichem strašný.jsme nemotory,oholit se můžem jen tak tak,boty nejdou obut a další a další problémi a přitom někteří to břicho mají celý život.kámoš má pivní mozol a nechápu jak stim může žit

miladkad
7. feb 2010

práve dnes som sa nad tým zamýšľala, že ako to zvládajú chlapi s tými brušiskami? prišla som len na to, že oni si zvykli a ich to sadlo nebolí... 😀

pepibubu
8. feb 2010

Ahoj holky, tak dneska mám kruté ráno - nemůžu se ani najíst, ani napít, čeká mě ten "úžasnej " cukrovkovej test, už ať je 9 a já to mám za sebou.

lucik...
8. feb 2010

Dobré ránko 😀

Zrovna včera jsem, když jsem si zavazovala tkaničky, tak mě taky napadlo, jak s tim ty chlapi (vzpomněla sem si na svýho taťku 😀) můžou žít celej život 😀 😀 😀 Ale oni se o ty břicha asi tolik nebojí tak to neřeší 😀 😀 😀

Já jdu od 9ti cvičit, tak zatím paaa 😵 😵 😵

matpaj
8. feb 2010

dobre rano................ 🙂 ahojte.....

uf, ja som dnes hotova, celu noc som nespala a cely vikend ma nenormalne boleli nohy.....kupila som si aj ten masazny krem co ste mi poradili....akosi nepomohol..... ☹

tak teraz sa mi chce spat, neviem ako to v praci vydrzim a dnes aj ucim..... 😖

matpaj
8. feb 2010

inak s obuvanim mam problem aj ja a nedokazem si uz ani oholit nohy.......fucim pri tom ako jezo..... 😒

aaadus
8. feb 2010

Dobré ráno,
vvčera jsem měla neskutečné hormonální bláznění a připadala jsem si jako hysterka. Jeli jsme na výlet a manžel zajel do místa, kde se nedalo otočit a musel couvat. Ale mu bylo zdechlo couvat rozhodl se otočit v tom hlubokém sněhu. Jak myslíte, že to dopadlo - zapadli jsme až po bachor. Tak 50 minut vykopával auto se mu podařilo vyjet. No a já jsem asi po 20 minutách dostala brutální záchvat hysterického pláče, protože jak se snažil vyjet tak se mu začalo dýmit od pneumatik a mně to rozbrečelo 😀 Ale potom jsme si byli uklidnit nervy v Tchibu - lepší máslový croasant s malinovou náplní a latté jsem neměla 😵

Holení - máme velkou vanu a sprchuju se v sedě, takže to zatím ujde

Včera jsem byla plavat a cvičit a PA se ptala, jestli víme jak se miminka koupu v kyblíku. Tak ji říkám, že jsem to ještě neviděla, ale že bych ráda, protože koupat v kyblíku budeme. Říkala, že domluví, aby tam přišly miminka a ukáže mi jak se v tom kyblíku koupe 😵

yanika
8. feb 2010

Dobre ranko, hlaism sa po piatich dnoch stravenych na horskej chate.. stihli ste napisat 5O stran! 🙂
Dufam ze ste vsetky v poriadku a mate sa krasne... Ja sa stale nemozem dostat z toho prechladnutia, uz je zo mna doktorka nestastna.

matpaj
8. feb 2010

🙂 no aaadus, plavanie v tehu moze byt super, voda nadnasa....... 🙂 ale ja by som sa teraz neobliekla do plaviek ani za nic...... 😒

aj svagrina kupala malu najprv v kybliku, potom vsak presla na vanicku, podla mna si v nej babo viac vychutna.... 🙂 vsak vyskusas co sa tvojmu miminku viac zapaci.... 😉

aaadus
8. feb 2010

matpaj plavání je super, uvolním se při něm a zároveň příjemně unavím 🙂 Kdybych já se měla ohlížet na to, jak vypadám v plavkách, nesměla bych chodit plavat ani jako netěhotná, takže já takové věci neřeším. A že se někomu nelíbí moje celulitida? To je mi fuk, hlavně že to nevadí manželovi a na ostatních mi nezáleží 😉

matpaj
8. feb 2010

ja viem aaadus, mas pravdu....... 🙂

keby sme mali nejaky sukromny bazen....... 😒

ja mam stale viac depky z toho ako priberam, a ked mam opuchnute nohy a nemozem chodit, natieram si ich, pripadam si fakt ako stara babka...... ☹

pri prvom tehu som pribrala tiez vela a citila som sa fit......s tymto sa to neda ani porovnat.... ☹

ja tak zurim ked nieco nevladzem robit..... 😒

aaadus
8. feb 2010

matpaj a co si zkusit na konci sprchování nohy osprchovat na střídačku ledovou a teplou vodou? Je fakt, že když jdu plavat jenom s těhulema, tak se na mě nikdo nedívá hloupě. Ale jak jdu na normální bazén, tak se na mě dívají jak ne exota - zvláště ženské a to mě udivuje

xxx.klarka
8. feb 2010

Dobré ráno holky,

tak jsem doma s poradny. Já i beruška jsme v pořádku. Paní doktorka dokonce tatíkovi vyfotila prázdno mezi nožkama, aby věřil že to je holčička 🙂 K dnešnímu ránu jsem od minulé poradny nabrala 5,5kg, nechápu 😒 Ale doktorka nic neříkala, jen sestřiška se divila. Taky se divila jak moc mi narostlo břicho od minule 😀 Dostala jsem recept do lékarny na ten cukr, 3.3. ho mám doma vypít a za hodinu přiject na odběr. Tak jsem zvědavá jaké to bude. 😀 Další poradnu mám 8.3. 🙂 Jinak jsem dneska taky dostala prenatal box. :D
V albíčku mám dnešní fotečky naší berušky malinké. Ta sebou zase házela na tom UTZ. Podle toho jak koukala mezi nožky jsem vydedukovala že je hlavičkou dolu, protože na prdku koukala zhora dělohy.

aaadus
8. feb 2010

klarka gratuluju k dobrým výsledkům 😉

matpaj
8. feb 2010

klarka, gratulujem..... 🙂 tak predsa to bude dievcatko..... 🙂

aaadus, nozky si sprchujem v uplne horucej vode, vtedy mi tie svaly povolia.....minule som si zo zufalstva aj napustila plnu vanu horucej vody a kupala sa v nej....ulavilo sa mi, ale mohla som ublizit drobcovi, tak to uz nebudem radsej robit...... 😒

blanka.k
8. feb 2010

Dobré ránko,
Klárko - gratuluji ke kkontrole, malá je super hlavně ta fotka hlavičky z vrchu 😀
Já dnes konečně dobírám ATB, co mám z porodnice, a hned nasazuju Clotrimazol a Canesten, jinak se zblázním, ta ATB mi asi fakt vymlátila všechno "hodné" bakterie 😅
Pepi - držím palce, ať ti to dobře dopadne
Zdeni - v sobotu šel M. do obchodu, tak jsem říkala, at mi v lékárně koupí tablekty vápníku, a nechá si poradit, jaké a kolik...tak lékárnnice mu říkala, že je to zbytečný, že vápník není jen v mléku, ale třeba i v sezamu (teda to už vůbec nevím, kdy jsem něco takového jedla 😅 ), no nakonec z ní nějaké vytáhl, tak už baštím. 😉

aaadus
8. feb 2010

blanka někde jsem četla, že v lékárně se člověk nemá ptát stylem "Co byste mi doporučila", ale zeptat se "Co byste si koupila vy kdyby...." To ti prý poradí mnohem lépe 😉 A myslím, že z mléčných výrobků nemáš šanci dostat tolik vápníku kolik je třeba. Pokud teda nepiješ 5 litrů mléka denně 😀

blanka.k
8. feb 2010

Tak asi lékárnice třeba těch 5 litrů vypije a nic by si nekoupila 😀 Ale z 1 jogurtu týdně a pár plátků sýra toho asi moc nezískám 😅 Leda,že by platilo jak bylo v nějaké té reklamě, že v koousku čokolády máš plnou sklenici mléka, tak pak jo, čokoláda mi jede. Od propuštění z nemocnice jsem přibrala 3 kg 😅 Furt ležím a cpu se, čokoláda, medovník s kupou šlehačky, kyselé rybičky, Tofife, a muž mi každý den furt kupuje nový a nový a já prostě neodolám ☹

aaadus
8. feb 2010

blani ty máš chutě teda 😀 Mě zase manžel začal vozit Bounty a Mars 😅
A objevil se mi nový neduh - strašně mě svědí pokožka i když se mažu 2x denně. Včera jsem myslela, že než dojedeme domů tak zešílím 😖

Dneska musím vyčistit tu sedačku a koberec konečně, ale tááááák se mi nechce...

blanka.k
8. feb 2010

Myslíš jako na břiše? To mě svědí jen občas a ne moc dlouho,naštěstí 😅 Mě se taky nechce nic 😝
Co Malvík? Asi jim zase napíšu... 😠

aaadus
8. feb 2010

blanko jo břicho a prsa, někdy je to k nevydržení tak doma furt sedím s holým pupkem a mám klid 😀
Malvik nic, počkám do konce týdne, má jim tento týden přijít nové zboží tak uvidím co jim zase bude chybět. Jsem si měla do Prahy udělat výlet a bylo by

zdenkapo
8. feb 2010

ahojky

Blani
to je dobře,že už vápníkuješ 😉 taky si dávám drink před spaním- to je prý důležité vzít si to před spaním,že přes noc se ten Ca nejlépe vstřebá

M.c.
přesně tvůj případ- jedna injekce a 3 měsíce s Depo Proverou jako krvavý horor- 2x do týdne furt na injekce proti krvácení,takže už nikdy více 😠

klarka
gratulace k poradně 😉

Antikoncepce po šestinedělí
silně uvažuju o té Mireně... koukala jsem na ten podkožní implantát na 3 roky,taky by to nemuselo být špatné,kouknu na nějakou diskuzi,neznám nikoho,kdo ho měl, ale zase mě odrazuje ta cena, stojí stejně jako Mirena,která je na 5 let,nevim,co je nej....

aaadus
8. feb 2010

Nedívala jste se některá včera na ČT1 - 168 hodin? Byla tam reportáž o "létajících miminkách". To bylo moc i na manžela a nechápali jsme ☹
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

mishutka
8. feb 2010

Ahojky,
O anči 😀 jsem zatím neuvažovala a asi to nechám tzv.vyhnít 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre