Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
12. apr 2010

Tak jsem konečně zpět od dr a z nákupu, konečně se udělalo hezky (dobrá zpráva pro moravandy🙂)

zuzi.moc pěkná soupravička, věci z haemka se navíc fakt bezvadně nosí🙂)

aktaka: kojící podprsenka je ze začátku lepší bez kostic,ale mně teda vyhovovala max. na doma a na spaní..ted jsem si koupila s kosticemi (taky od anity) a už jsem ji vyzkoušela,je fakt moc pohodlná, myslím,že po 6 nedělí už se to bude dát v pohodě nosit(stejně jsem pak už ani kojící podprdy nenosila..)

mishah
12. apr 2010

Adélko:malý je nádherný, moc se vám povedl 😵

aaadus
12. apr 2010

zuzi to znám, už nic nekoupím a stejně nikdy neodolám 😅 Zvlášť, když vyrabuju účet (na to se chystám zítra)
dezy já sice ke svojí dr budu chodit až do konce a sestřičkám něco koupím, ale až po porodu jak tam půjdu na kontrolu po šestinedělí

zzuzullka
12. apr 2010

dez, ja tiež stále premýšlam nad tým, či nemám niečo zobrať svôjmu gyndr. keď tam pôjdem, on má stále nejakú čokoládu na stole, tak je asi dosť na sladké 🙂 a viem, že to berie ako svoju prácu, ale ja som rada ako sa o mňa dobre stará a som s ním fakt maximálne spokojná, len neviem či to nebude blbé a ako mu to dať...akože prísť tam a proste vytiahnuť z kabelky nejakú bombinieru, že "nech sa páči pán doktor" 😀

mishah
12. apr 2010

dezy: já jsem nesla "proviant", když jsem šla na kontrolu po 6 nedělí(navíc se koukli i na malýho) a asi to udělám stejně i te´d...

dezyre
12. apr 2010

Zuzi tak já to mám snadné jak mu to předat 😀 On je takovej srandista, že pokaždý když tam jdu a něco od něj potřebuju, tak se mě ptá, co jsem mu za to donesla, že tam má stoleček a mám mu to tam nechat 😀 😀 Tak až tam půjdu ve čtvrtek tam mu povím, že mu konečně nesu ten úplatek 😉
Holky já nevím jestli až po šestinedělí.. mě to přijde tak hrozně daleko.. jako potom za dva měsíce...

aktaka
12. apr 2010

Dez, já jsem nad tím taky uvažovala, jesli dr něco nevzít. ale rozhodla jsem se, že jestli vůbec, tak až tam půjdu na kontrolu v šestinedělí. ještě pořád nevím, zda třeba něco nezanedbala, co by se projevilo při porodu 😀 to zase ne že bych chtěla škudlit, ale nejsem moc zastáncem těchto prezentů

aktaka
12. apr 2010

MIsho, já si taky říkám, že bych jí víc nosila asi až po šestinedělí, až vyrazim mezi lidi. do té doby budu asi jen courat tady po vesnici a sem tam přijmu nějakou návštěvu, tak to vydržím v těch asexuálních 😅 🙂

mishah
12. apr 2010

aktak:já jsem z ní fakt nadšená 🙂 mně ty bezkosticové fakt vadily, jsem zvyklá nosit kostice🙂)a byla se mnou v porodce na pokoji paní, co měla normálně s kosticema (kojící)hned po porodu..)Já jsem pak stejně nosila ty moje kosticové,ale je to pohodlnější,jak to je přímo dělané na kojení 🙂)Pokud se osvědčí, přikoupím si ještě jednu 😉

mishah
12. apr 2010

já si myslím,že s tím obdarováváním je to prostě příjemnější pro obě strany, když už je tzv."po všem" 😀 Donesla jsem sestřičce kytku a bonbošku(dr to stejně nabízí po bonbonku pacientkám,případně jejich dítkám),takže žádný velký prezent to urči nebyl,ale potěšil 😉 🙂

aktaka
12. apr 2010

já jsem právě taky zvyklá nosit s kosticemi. navíc si myslím, že to ty prsa lépe formuje, že se pak tak nerozkydnou 😅
a jakou máš od té anity? já mám spadeno na tuto, tak snad za ty prachy bude dobrá
http://www.targo-jbc.cz/spodni-pradlo/podprsenk...

aaadus
12. apr 2010

aktaka ta vypadá dobře

kajamatus
12. apr 2010

Ahojky Majovky, tak ja som Vas naposledy citala 30.03.2010 strana cca 1000. Potom ma od 31.3. a Velkonocne sviatky dali lezat do nemocnice, pretoze mojej diabetologicke sa nepacili hodnoty cukru, tak som bola na diete a stale som. babo ma uz cez 3 kg ale stale sme 2 v 1.Minul. tyzden vo stvrtok ma pustili. Nedokazem Vas docitat ☹

Mame nove narodene babatka?????

Dnes som bola prvy krat na rizikovej poradni v nemocnici kde budem rodit, a ako som tam lezala dohodla som sa s lekarom ktory ma pred 3 rokmi mal ako pacientku a aj ma rodil, ze by som bola rada pod jeho drobrohladom. Vysetrenie dopadlo dobre, iba si idem vybavovat predoperacne vysetrenie pre mozny cisarsky.
Prveho Matuska som mala uz vonku 35+6t..t a dnes som uz 36+1t.t takze sa tesim, ze sme stale 2v1.

antynka1
12. apr 2010

Kajamatus - tak hlavně, že jsi stále 2 v 1.
Máme 5 miminek 🙂

mishah
12. apr 2010

aktaka:mám tuhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32844578&tab=2
ale teda ne za takovou supr cenu... 😉normálně z obchodu-ale na netu to vyjde podstatně levněji...

a bez kostic mám tuhle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13856845&tab=2
nicméně se to nedá srovnat...

mishah
12. apr 2010

kajamatus:si pěkně užíváš..měla jsi cukrovku i u prvního??ale jinak supr, že už jseš 36+1--úplně to chápu,já to taky odpočítávám,abychom překročili shodou okolností taky 36+1,kdy se mi narodil Lukášek 😉
A CS kvůli cukrovce?

kajamatus
12. apr 2010

antynka dik za info. 😉

Vsetkym maminkam a detickam prajem vela vela vela zdravicka. 🙂

V nemocke som postretala vela mamiciek co rodili skor a mali deticky na ISKe. Najhorsie bolo ak maminy boli uz fit a poslali ich domov , lebo nebolo pre ne miesto a deticky mali v inkubatore, tie uplakane tvare a bezmocnost.............................. , teda psychika na tvorbu mliecka teda nic moc. Vsetko to boli maminy od 28-33t.t.. takze dufam, ze my uz sme vsetky za vodou a budeme mat zdravucke deticky.

kajamatus
12. apr 2010

Mishah u prveho som cukrovku nemala. CS hlavne koli zrazanlivosti krvy, picham si Fraxiparin a zevraj aj ta cukrovka. som sledovana na hematologii a doporucuju CS.

sonita
12. apr 2010

caute ja som dnes stúpila do posledného mesiaca vau už začínam 9mesiac 🙂 😉 😅 😝

antynka1
12. apr 2010

Kajamatus - tady můžeš kouknout, kdo má mimi - akorát tam není Ike:
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majovky2010/

aktaka
12. apr 2010

Mishah, ta je taky pěkná s tou kosticí

lucik...
12. apr 2010

Kuk 🙂

pralinka25
12. apr 2010

lucik naaaaaaaaaaadherneeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aktaka
12. apr 2010

lucik úplně jak pro princeznu 😵
vy to máte všechny takové načinčané, u nás se bude muset slečna obejít bez toho. budu ráda, když vymalujeme 😅

lucik...
12. apr 2010

Děkuju holky 😵 😵 😵

m.c.
12. apr 2010

lucik, to je vážně nádhera!!!!!!!

Jsou nějaký nový info o Doli?

aktaka
12. apr 2010

lucik teď jsem ti čučala do alba, tys vydržela 14 dní než jsi řekla manželovi, že jsi těhotná?? tak to by u mě nehrozilo ani omylem, já bych trpěla i u pár hodin 😀

andelka
12. apr 2010

lucik: Nádherná postýlka pro princeznu 😵

aktaka: Já jsem si nejdřív též myslela, že to vydržím dýl, ale to bych nedala. Udělala jsem si ráno test, přes dopoledne to rozdýchala a jak přišel muž z práce, vytáhla jsem ho ven na zahrádku a dala mu obálečku s testem. 100% bych to nevydržela přes noc. Ale obdivuju ty, kdo jsou schopné to držet v tajnosti třeba proto, že za pár dní je nějaký zvláštní termín, nějaké výročí nebo speciální den a tak. Je to moc pěkný, ale já bych to nevydržela 😅

aktaka
12. apr 2010

andel, já testovala na manželovi narozeniny, ale prostě to tak vyšlo, rozhodně bych nečekala. to by dostal dárek dřív a basta. asi by to přežil 😀

lucik...
12. apr 2010

aktaka jo vydržela, já mu to chtěla říct až na dovolený - na pozdní svatební cestě, měli jsme tam "mini" výročí 3 měsíce od svatby a tak jsem mu to chtěla říct tam.. Jenže mi bohužel jeden den bylo příšerně zle a tak jsem nechtěla aby na to přišel sám až mě uvidí nad mísou, tak jsem musela s pravdou ven 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre