Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
9. dec 2009

danaja, vitaj medzi nami 🙂 🙂

bibi13
9. dec 2009

danaja vitaj.. no, už sa mi to kráti.. za pol hodky idem z práce domof, dam sprchu, kavu a fičíme.. 🙂

michalag
autor
9. dec 2009

bibi, ako ti zavidim ale samozrejme ze v dobrom 😉 🙂

berenisse22
9. dec 2009

ahojte baby, ja mam termin 14.maja 2010, pripajam sa teda k vam 🙂 danaja ja budem rodit v Nitre a mame skoro podobny termin 😉

bibi13
9. dec 2009

vitaj berenisse... nooo michalag, neviem sa dočkať.. teba to kedy čaká?

bibi13
9. dec 2009

ideeeeem.. ozvem sa...🙂

terkajesterka
9. dec 2009

bibi 😀 držíme palce 🙂

zravím všechny 🙂 včera jsem byla na velkém utz a všechno v pořádku, akorát miminko bylo nacpané poměrně hodně dole, tak mám doporučeno víc ležet a nezvedat nic těžkého (což je dost složitý, když jirka váží 14 kg 😀 ), no, snad to nějak zvládneme.

mishah
9. dec 2009

Holky, ahoj 🙂 Koukám, samé dobré zprávy 😉
Yanika+Zdenka-moc gratuluju!!! 🙂 😵 🙂 ..tak myslím,že ty poměry kluk a holek se nakonec srovnají plus mínus 😎
Holky-vy, které jste na nemocenské(nebo i jiné,pokud máte povědomí.-)-netušíte,jestli musím po 14 dnech odevzdávat nějaký další lístek na OSSZ-prý zaměstnavatel teď platí PNku jen prvních 14 dní a pak platí OSSZ..Já jen ,abych něco nezanedbala....Jsem zvědavá,kdy to bude chodit-rodičovák chodil vždy nejpozději 9.v měsíci🙂a kolik-od ledna to má stejně být jen 60%i u dlouhodobé PN... 😒

terkajesterka
9. dec 2009

míšo, bohužel neporadím, nejsem na nemocenské ☹

terkajesterka
9. dec 2009

nějaká nově zjištěná holčička? 😀

terkajesterka
9. dec 2009

teda kromě zdenky - samozřejmě se taky připojuju ke gratulaci 😀 😀 😀

michalag
autor
9. dec 2009

berenisse22, vitaj!!! 🙂

bibi, mna caka zajtra o 10:40 morfo uzv. tak uz odpocitavam hodiny kedy opat uvidim droceka 🙂 ... a potom niekedy v januari 3D 🙂

terka, je to tazke, ale ked ho chces zobrat na ruky tak si cupni a tak zober a on si pomaly zvikne, ja to malemu uz viem vysvetlit, ale tvoj to este nepochopi uplne ale za pokus nic nedas 🙂 😉

terkajesterka
9. dec 2009

🙂 míšo, prosím co je to "cupni"? Není to jako sednout si na bobek? Promiň 😀 😀 😀 zase mizinárodní nedorozumění.

Díky 😀 občas se složitý mi něco vysvětlit, Jiřík ještě moc nemluví, jen pár slov a pak se snaží všechno opakovat 😉 no, často se snažím mu vysvětlovat, i mám pocit, že rozumí, ale když rozumět nechce, což je v případě zvedání a nošení docela běžný, tak prostě "nerozumi" 😀 😀

no a na zítřek držím palce 🙂

mishah
9. dec 2009

Ahoj Terko 🙂 to chápu, je to dost nereálné malého vůbec nezvedat...Koukám,že máš Jiříka skoro stejně starého jako náš Luky 😉 a ten váží taky skoro 13 kilo 😅 Já mám teda docela strach,jak to budem zvládat s jedním kočárkem...ale pořád si říkám do jara daleko....na krátké procházky u nás chodíme pěšky,ale na delší trasy beru pokaždé kočár...

yanika
9. dec 2009

terka.. tak sednout si na bobek je dost dobreeeeee 😀 😀 😀
Ja napriklad s citanim prispevkov po cesky problem absolutne nemam... to sme my deti vychovane na cesko-slov TV 😀

m.c.
9. dec 2009

Ahoj,
nestíhám dočítat, ale vítám nové tváře 🙂 .

Včera jsem byla u Dr., všechno je OK, dělal mi UTZ, mimčo bylo blbě natočený, takže pohlaví nevím, ale v pondělí jdu na UTZ do Fakultní nemocnice tak snad si dá bejby říct a natočí se líp🙂. Tripply jsou taky v pohodě, tak jsem klidná, navíc konečně nezvracím, fakt konečně dobrý období 🙂

michalag
autor
9. dec 2009

terka 😀 😀 😀 čupnut = dřepni 😉 ... on si ta chce pomojkat a citit tvojú lasku ...
u nas to funguje takto: tatino si maleho naucil ze vzdy ked nevladze tak ho zoberie na plecia a nosi ho, ale ja ho uz nevladzem a navyse je dost velky nato aby sa nosil, aj ked verim ze este nevladze tolko co my dospelaci a ked ide so mnou a povie nevladze tak mu to vysvetlim, ale zo zaciatku si trochu pokrical, teraz to uz neskusa lebo vie ze ho naozaj nezoberiem a potom sa ho spytam ci teda ked prideme domov ide rovno spinkat ked je tak unaveny neboj tak si to rychlo rozmysli 😉 a uz hned vladze 😀

michalag
autor
9. dec 2009

m.c. blahozelaaam k dobrym vysledkom 🙂

ciknori
9. dec 2009

Ahoj.
Nikkky, já dnes v práci dostala taky dobrý záchvat kvůli špatně vystavené faktuře, kterou mi šéf přinesl. Zaplatil ji ze tří různých příkazů což nám program neumí zpracovat. Chtěla jsem pak praštit dveřma, ale bylo na nich Bramo - zavírá samo 😀 , takže to nešlo, no, to mě rozzuřilo až k pláči. Fakt si připadám jak uzlíček hormonů.
Jinak moc gratuluju k dobrým výsledkům a objeveným pohlavím a vítám nové.

xxx.klarka
9. dec 2009

děkuju holky za vysvětlení 😀 stejně moc nevím😀

terka: já taky asi holčička, snad mi to 29. na velkém UTZ potvrdí.

Jinak vítám nové těhulky 🙂

bramburka
9. dec 2009

čaues
ja citim mimino taky dost dole, ale dr. nic nerikal, ale kdyz malou nosil, tech 13 ma taky, zvlast ze schodu, kdyz pospichema, enbo kdyz nosim nakupy do 4. patra, tak to citim dost ...

aaadus
9. dec 2009

vítám nové tváře 🙂
mishah já jsem na PN a po 14 dnech jsem nesla další lístek na peníze, ale do práce a ti to asi z účtárny posílají na OSSZ

medan29
9. dec 2009

mrkněte tohle jsem objevila na netu http://www.emimino.cz/denicky/vybavicka-na-mimi...

mishah
9. dec 2009

aaadus:díky🙂musí se to doručit do práce asi přesně za těch 14 dní-já jsem na PN od 29.11.,nějaký papír na peníze jsem už dávala(celkem myslím jsem odevzdala 3 lístky a jeden mám u sebe)-pak mi to vycházi na 12.12.,dr mě ale objednal na 18.12.tak nevím,abych něco nezmeškala 😅

mishah
9. dec 2009

Holky, manžel dneska pustil videa, co jsme natáčeli s Lukáškem od malinka, no úplně mě to dostalo 😵 😵 😵 a natěšilo na květňátko 😵

nikkka
9. dec 2009

ja som z toho dnesneho konfilktu v praci uplne unavena..

zdenkapo
9. dec 2009

děkuji za další gratulace,musím přiznat,že to pořád vstřebávám,je to takové zvláštní a dojemné,zvlášť,když vidim manžela,jakou má radost a už se moc těšim až pojedem v sobotu někam do obchodu 😉

😀 jé holky vy máte pocit,že je to jako hodně druhů cukroví? no u nás je to tak nějak normální... a většina se sní,občas přijede návšteva a je to.... a to letos vynechám ty banánky 🙂 a stihnu to v pohodě, nejdřív to co musí trochu měkknout- perníčky a linecké a ostatní v pohodičce do příštího týdne, vánočku budu dělat první várku příští víkend aby už byla,manža má rád před Vánoci 😀

zdenkapo
9. dec 2009

nikka vykašli se na to, teď máš příjemnější starosti,než nějaké pitomce z práce a stejnak to za chvíli samo vyprchá 😉


manža mi právě napsal z práce,ža rezervoval na sobotu večer stůl v restauraci 😀 už teď bych si dala nějakou mňamku 😀

medan29
9. dec 2009

No já nepeču, díky tomu že mám jen ležet, takže za mě bude péci tchýně

aaadus
9. dec 2009

zdenka to ja krásné jak se manžel těší, až se mi chce brečet 😅 a ty máš nějaký dobrý recept na vánočku? já jsem se ji pokoušela upéct před 3 týdny, chuťově byla dobrá, ale jenom uprostřed, na okrajích byla suchá a drobivá a manžel se mi smál že jsem upekla týden starou vánočku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre