Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
15. dec 2009

Já bych bez vany nemohla žít!!!!Ale to je na dlouho 😀

lucik...
15. dec 2009

holky přesně 😀 Teď jsem se teda sprchovala jak jsem byla marod a mam absták 😀

mishah
15. dec 2009

Ahoj holky 😉 ,přeji hezké předvánoční odpoledne 🙂

Tu zavinku (letní)od emitexu máme taky🙂Teď mají v akci za 354,-zimní na www.detskyraj.cz 😉 ale nevím,na jak dlouho ta zavinovačka vydrží?

mishu a další zájemci: mrkněte se na tyhle obrázky 😉myslím,že pokud je miminko dobře vidět, že se dr moc nepletou...spíš si myslím,že se pletou,když to pořádně nevidí... sousedi taky čekali Aničku a mají Honzíka. 😀ale nakonec z nich vylezlo,že prý nebylo vidět to "kávové zrno",ale prostě nic, takže z toho si to tak nějak odvodili...
Nám řekli Lukáška jen jednou a já o tom vbec nepochybovala, viděla jsem to pěkně sama, já i manžel 😀

http://baby2see.com/gender/external_genitals.html

mishah
15. dec 2009

Zdeni: mi se taky líbí ty barvičky zavinovaček skoro všechny 🙂 já mám žlutou 😉 a ta oranžová se mi líbí taky moc 😎

mishutka
15. dec 2009

mishah.já nejsem o moc chytřejší co se týče toho odkazu, my viděli ze spoda zadek, roztažené nožky a tam vyčníval lulin 🙂

terkajesterka
15. dec 2009

míšo, tedy z těch snímků bych nebyla moudrá 😀 přijde mi to dost podobný 😀 😀 😀

lolita.9991
15. dec 2009

baby otazka na tie zavinovacky do autosedacky,nemali by byt podla velkosti tiez?sa mi nezda ze by aj pre mesacne aj pre 5 mesacne boli rovnake,ci?

terkajesterka
15. dec 2009

holky, je zavinovačka do autosedačky potřeba? Rodit budeme v květnu, takže to bude aktuální až na podzim 🙂 a to z vlastní zkušenosti může být i velikost, kterou byste nečekaly 😀 když miminko bude obřík, tak se vám třeba do předem koupené zavinovačky nevejde.....

xxx.klarka
15. dec 2009

mishah: ano, mají jí tam za ty penízky, ale to je ta zimní, mi potřebujeme letní 🙂

xxx.klarka
15. dec 2009

mishah: jé jsi psala, že to je ta zimní, jsem přehlídla😀 pardon.

mishah
15. dec 2009

No,já mám tu zavinovačku letní 😉 a Luky obřík nebyl, uvidíme,jak druhé mimčo..zavinovačku jsem používala dlouho,ale opravdu to má každý jinak...Já tu zimní teď kupovala kamarádce, čeká mimčo koncem srpna...
Na těch fotkách mně právě přišlo,že fakt na začátku je to dost podobné,takže nechápu,jak to odhadujou někdy ve 13.týdnu 😀 ..

mishah
15. dec 2009

jo a někde jsem našla, že tahle emitex je snad do velikosti 75 cm 😉

xxx.klarka
15. dec 2009

http://www.babymax.cz/emitex-jarni-letni-stahov... Tady jí mají a píšou že je to do 80cm.

terkajesterka
15. dec 2009

hmm, to jsme měli cca v půl roce. Zimní převozy jsem řešila kombinézkou a na to deku 😉

mishutka
15. dec 2009

terka: není potřeba ale já ji chci, hodím bodyčko, fusky a zav.když tak ho přikryju nebo ho necham odkrytého 😉
Tak na podzim už fusák a teplé hadry 😉

zzuzullka
15. dec 2009

Ahojte babulky, zasa vás nestíham dočítať 🙂 som od rána dnes piekla, takže už máme: medové chrústy, medvedie labky, vanilkové rohlíčky a čokoládové tortičky a ešte mám nachystané cesto na linecké ale už sa mi dnes nechce.

baby, možte mi prosím niektorá poslať recept na rafaelo, čo ste tu spomínali, ďakujem 🙂

ja stále ešte nemám kúpenú ani jednu jedinú vec pre drobčeka, jediné čo by som do vianoc mohla mať je pletený svetrík, ktorý som začal včera robiť

xxx.klarka
15. dec 2009

zzuzu: Tak to tě obdivuju, já toho mám nas........ 😀 A dneska jedeme kolem tesca, tak se chci podívat na další věcičky. Moje máma mi taky začala plést lacláčky a svetřík na příchod miminka z nemocnice domů, prý nic jiného mu dát nesmím:D

Holky já se na to mrně tak těším, už aby to uteklo a mimča byli tady s náma. 🙂

mishah
15. dec 2009

Terko:to byl Jiřík pěkný kus chlapa 😉

zzuzullka
15. dec 2009

klarka, ja sa proste po tej zlej skúsenosti stále bojím niečo kupovať a vždy idem na kontrolu so strachom či drobček ešte žije. ma to hodne poznačilo tá skúsenosť a teraz keď sa blížia Vianoce tak na nášho anjelika stále myslím lebo tento týždeň by som mala rodiť tak si teraz tak viacej uvedomujem ako mi strašne chýba

xxx.klarka
15. dec 2009

zzuzu: aha, tak to jsem nevěděla. Promiň, to mě mrzí ☹

yanika
15. dec 2009

Ja k tym zavinovackam akosi nemam doveru, vsetci mi tvrdia, ze klasicka perinka je najlepsia, hoci budeme rodit v maji a bude zdanlivo teplo, ale aj tak mi perinka pripada taka najpraktickejsia.. Dietatko sa da krasne chytit...
A kupanie? Tak to ja som zavrhla hned, akosi podvedome neviem vliezt do horucej vane, a straaaasne mi to chyba a nielen to, ale ja aquaparky a sauna.. tak to si odpustime asi na dlhsie 😉
blanka: Ty si expert.. ja si tiez niekedy pripadam ako hypochonder.. ale vzdy ma vsetko prejde za par dni nastastie..

mishah
15. dec 2009

Teď jsem si vzpomněla, že sousedka má 7 měsíčního chlapečka(narozeného v květnu 🙂 a do té zavinovačky se jí ještě vejde...není to určitě nezbytnost,ale jednak to neklouže dolů jako deka a mimča jsou většinou rádi zabalená 😉

blanka.k
15. dec 2009

Yanika - mě zas hodně mamin tvrdilo, že na prvních pár měsíců jsou lepší zavinovačky nebo spací pytle, že mimčo se v nich cítí víc "zachoulené" jak třeba v děloze a tak nějak bezpečněji a je klidnější... tak taky nevím co je na tom pravdy 😅

mishah
15. dec 2009

yanika: klasická peřinka-to myslíš jako normální malou peřinku na miminko 😉 ?
..to jsem ani malému nedávala, měla jsem koupenou zavinovačku a pak jsem ještě dokupovala druhou,protože se nám osvědčila moc-malý se v tom pěkně zklidnil..navíc v porodnici mě naučili z něho dělat takovou "housenku"- balili jsem ho pak po celé 6nedělí -do plínky-ručičky k tělu a hrozně to pomáhalo.někde jsem viděl, že se prodávají i takoví speciální zavinovačky na zklidnění miminek.

yanika
15. dec 2009

Vidím to tak, že si to budeme musiet všetky vyskúšať na vlastnej koži 😀

blanka.k
15. dec 2009

Yanika - taky mám obavu, aby moje dítko nepopíralo věškerá pravidla, který si člověk nastudoval... a aby se nechovalo přesně naopak...jak píšeš, chce to vyzkoušet 😅

yanika
15. dec 2009

mishah:vidím že mám ešte vážne nedostatky, áno myslela som klasickú perinku na mimčo....
Aj v tej je predsa dieťatko zaviazané pevne a ručičky sa dajú dať aj k telu.. ale rada si nehám poradiť... tak ďakujem 😉

aaadus
15. dec 2009

já jsem se teď napráskala bryndzovýma haluškama a dostávám zase hlad 😀
zavinovačku taky budu kupovat. ono někdy i v létě je období, kdy je docela zima a ani nikdo neví jak bude v květnu. a klasické peřinky budu mít taky, ale jenom jako ozdobu do kolíbky a kočárku

lolita.9991
15. dec 2009

moja teta ma teraz malinku,ma mesiac a nevie si vynachvalit perinku,predsa do tej zavinovacky do autosedacky to ma sna vona doma vcom bude mimco,do 3 mesiaca by malo byt v perinke lebo je este malinke a krehunke
takze ja urcite perinku klasicku
a mozno tu zavinovacku do autosedacky ked iba niekam pojdeme a dam ho do vajicka,ale inak klasika

mishah
15. dec 2009

yanika: já v tom teda jasno nemám,jak se čemu říká 🙂 musela bych to asi v reálu 😀 Měla jsem ještě na malého "peřinku" po nás,ale ta byla na to zavazování na provázky vepředu a bylo to docela nic moc to pořád zavazovat...na druhou stranu to ale vypadlo moc hezky 😉
a abych to upřesnila-já použivala nejvíc rychlozavinovačky-na suchý zip 😀 ale opravdu si myslím,že každému vyhovuje něco jiného,takže myslím,že můžem být naprosto v pohodě, všechno to stejně nějak samo vyplynulo 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre