Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
14. jan 2010

klarka, tak to je supr cena 🙂 a který obchod to byl?Já mám teda i tu zimní a jak jsem koukala na naše fotky, tak v září měl na sobě malý kombinézu,jaká byla zima 😒 takže nakonec se ještě bude teplá zavinovačka hodit 😎

simi.w
14. jan 2010

Holky, děkuji za přivítání 🙂
U malé jsem měla dvě rychlozavinovačky a bylo to v pohodě, těm krajkovým jsem se vyhýbala 😀

bibi13
14. jan 2010

tu krjakovu mam tiež..🙂.. a myslím, že ju využijem tak na doma, alebo ked príde návšteva.. v tom si môžu drobca pochovať..

xxx.klarka
14. jan 2010

mishah, kupovala jsem jí na babymaxu, ale už jí tam mají za normální cenu.

lulu
14. jan 2010

ahojte kocky,
vitam nove tehulky 🙂
uz asi hodinu a pol citam prispevky, co ste tu za 1/2 dna popisali - som si myslela, ze to dnes ani nedocitam 🙂 ale opat som sa nieco nove a uzitocne dozvedela 😉
bola som dnes v poradni, dr ma pochvalila, ze vsetko super (babatko aj ja), len sesticka sa mierne zhrozila, ze som za posledny mesiac pribrala 2kg s poznamkou "boli sviatky,co?" 😀 inak si myslim, ze som s priberanim na tom celkom v pohodke - spolu 6,5 kg...
vcera som konecne kupila prve vecicky na oblecko, tak sa odvtedy vytesujem 🙂 ozaj, neviete mi poradit nejake dobre obchody v shopping city sud vo viedni? nemusi byt len oblecko... v sobotu sa tam chystame s mangelom, ale zatial nemam ziaden konkretny obchod (teda samo okrem hmka a zari...) dakujem 🙂

matpaj
14. jan 2010

A niktomi neporadí ako "nežrať".asi rozbalím ďalšiu krabičku lentiliek.... 😅

blanka.k
14. jan 2010

Ahoj holky,
z Teska mám nakoupený 2 balíku Huggies velké balení, jendo za 400,- (v akcic 1+1), je to na 4-9kg, a po narození asi koupím Pemprsky, ale ještě uvidím...
Kosmetiku si koupím Bepanthen na prsa a prý i na zadek mimča dobré, tak asi rovnou 2 balení (jedno do ložnice a jedno do koupelky), a pak něco do koupele os Sebamed (nebo jak se to píše 😅), nějaké tampony do uší, na čištění nosu, líh na pupík, k tomu nějaké ty čtverze gázy či čím se to čistí....zítra to chci koupit, tak uvidíme. A na léto 50faktor, máme doma myslím Biodermu a pak 40 od Vichy, co používá manžel, tak i když nebudu dítko dávat na sluníčko, tak budu natírat, dyž púůjdemem třeba na ceý den ven. A Pupík na bolavé bříško mi doporučila mudr. když jsem měla problémy s trávením na začátku těhu, tak ten jsem měla strach na sebe patlat, ten ještě mám a využije ho malej 🙂
Mishut - taky máme doma plno ručníků, a 2 velké bílé ošušky, tak koupiím modrou stuhu , přestřihnu na 80x80 čtverec, nechám obšít touo stuhou a našít "kapucku" a na ní nášivku a ze zbytku cca 5x žínku na umývání a bude 😉 Ale na první 3 měsíce mám 3 tetrapleny s obrázkama... pak se dají využít třeba do kočárku jako podložka nebo na zakrytí v postýlce jak budou vedra, ony už se neztratí 😀
Matpaj - ahoj, gratuluji k těhulečení. A na těhu žravost... prostě se pořdáně najíst 😀 nebránit se tomu 😀 😀 😀
Sunny - vítej 😉
Klárko - nemáš možnost na nabíječce zapnout úplné vybití bateerek a pak je teprve nabít? To bývá problém, že třeba ten foťák spotřebuje jen polovinu "nabití" a hlásí, že už jsou baterky KO, ale třeba když je dáš do jiného přístroje, který takk "nežere", tak ještě X hodin vydrží 😝 A jak se nabíjí, když jjsou třeba napůůl vybité, tak je to zhoršuje a začíná jim ta kapacita klesat. Aspoň já měla takový digitál (tayk už by mu bylo 10 let), že potřeboval 4 baterky a hlásil vybito a postupně vydržely čím dál míň, tak sjem si koupila nabíječku, kde se dají i vybít pořádně a fakt jim to pomáhalo. 😉

lucik...
14. jan 2010

mat my skoro všechny taky pořád "žerem" takže ti neumíme poradit 😀 😀 😀

blanka.k
14. jan 2010

Mat - myslím, že "pořádně se nažrat" je na "těhotenstkou žravost" ten nejlepší lék 😀
já teď byla 3 hod. s těhulema a maminama z Brna na kus žvance, a as bych jedla... 😀 Bylo to fajn pokecání, akorát chlap od vedlejšího stolu se občas nějak otáčel, když třeba holky popisovaly nástřih při porodu 😀 😀 😀

michalag
autor
14. jan 2010

matpaj, ja mam to iste v tomto ti asi ziadna velmi neporadi 😝 😀 .... ja som zavisla na malych cokoladkach a dokazem zjest ako jednu velku 100g ale lentilky aj u mna idu

lucik...
14. jan 2010

holky já mizim, musim na poštu a pro pečivo 😉 Tak moc nekecejte 😵 😵 😵

mishah
14. jan 2010

blani:pokud máš ty tetrapleny velké myslím, že asi 80x80, tak do té klidně utírám i našeho malého a ten měl teď dva roky 😉

sunny323
14. jan 2010

babule ktore ste boli na 3D, tak je to pekne ze? Ja idem 22.1., sa tesime 🙂 Len keby som tolko nepriberala.

simi.w
14. jan 2010

Nám doporučovali v porodnici na ošetřování pupíku miminka Jodisol ve spreji, sice pak malá měla od něho břísko žluté, ale nám to nevadilo. Právě, že jsem měla koupený líh a pak ještě z porodnice jsme letěli pro ten Jodisol.

xxx.klarka
14. jan 2010

blani, to nemám na nabíječně abych je první vybila 😒 nevím proč mi to dělá, je to hrozný, furt jen nabíjím jak d... 😠

Holky není zbytečný ten bepanten na prdku?? Přijde mi to zbytečně drahé. Ta rybilka by mohla stačit ne??

sunny323
14. jan 2010

a ozaj, baby z BA, kde rodíte? Ja asi Ruzinov...

michalag
autor
14. jan 2010

myslim ze tu sme boli viacere na 3D a aspon ja by som isla opat keby to slo

blanka.k
14. jan 2010

Mishah - myslím je 90x100 😉 Já pak mám na větší dítko nějaké ty nepoužívané nové osušky, co je obětuju a konečně se využijí a župánek, ale to uvidím, jak to bude dítko snášet 😀
A ten líh na pupík, to je něco speciálního? Ten Jodisol je myslím obecně desinfekce, ne? Že třeba když se někdo odře, atd... Já musím koupit něco takového domů, posledním 3 návštěvám jsme ošetřovali krvavé kousance od našich fretek a neměli jsme to čím vydesinfikovat (ale já jim říkala, ať nestrkají prsty přes tu mříž, že se cizích bojí a koušou 😀 😀 😀 😀 )

simi.w
14. jan 2010

klarka, podle mne je bepanten super hlavně z toho důvodu, že ho můžeš používat i ty na bradavky, je sice drahý, ale určitě ho užiješ a rybilka stačí na zadeček

simi.w
14. jan 2010

blanka, ano desinfekce.....

matpaj
14. jan 2010

No,tak ja už cmúľam lentilku....ste mi dali a už ma páli zadok. to už priberám 😝 .....
A lulu som rada, že ty tiež len začínaš nakupovať vecičky, som si myslela,že mám zameškané.

xxx.klarka
14. jan 2010

simi, právě, já na bradavky koupila jeden .... a na prdku budu spíše používat rybilku, kdybychten bepanten měla používat i na prdku tak se asi nedoplatím jak je drahý. 🙂

simi.w
14. jan 2010

klarka, tak to jasně, jeden stačí, prdku natírej rybilkou, je levná a dlouho vydrží

xxx.klarka
14. jan 2010

simi, budu 🙂 a ani si nemyslím(nevím kdo to tady psal) že by rybilka nějak moc smrděla. To spíše smrdí přímo ty masti z lékarny na opruzeniny. 😀

mishah
14. jan 2010

na běžné oštřování zadečku určitě rybilka stačí 😉 bepanthen nám pomáhal,když se oprudilo víc 😎 bylo to do druhého dne podstatně lepší, používám ho doteď, když je potřeba.

blanka.k
14. jan 2010

Klárko - prý Rybilka super, ale smrdí 😀 A já mám do lékárny pouzkázky, tak to neřeším. 😉 Zatím....ale už by mi mohla dojít nemocenská, to dítě leze hrozně do peněz 😀

lulu
14. jan 2010

no ved predtym som tu citala vsetky prispevky od zaciatku, az som sa zhrozila 😀 tak som sii povedala, ze som asi posledna, co este nic nema kupene 😲 🙂

blanka.k
14. jan 2010

Teď koukám na ten Bepanthen.... kupujete mast, krém nebo emulzi? 😅 😅 😅
http://www.itesco.cz/akce-detail.html?id=148

sunny323
14. jan 2010

lulu nestresuj, ja mam len zopar veciciek z Nextu ( bola som tam po sviatkoch, ked tam boli 50% zlavy), mam postielku ( nie kupenu,ale od tetky po malom bratrancovi) a to je asi vsetko 🙂 Zbytok si pokupim pri nastupe na MD, teda o 2 mesiace. JA mam vzdy takto na vsetko cas a da s to stihnut. Zoznam mam napisany, tak tym sa budem riadit a nakupim si vsetko v jeden tyzden. 🙂

xxx.klarka
14. jan 2010

blani, rybilku používám xkrát do měsíce když hlídám kamarádce syna a nepřijd emi že by smrděla🙂

mishah, při tomto jo🙂 to chápu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre