Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
16. jan 2010

holky díky,ale jsou to jen fotky,ve skutečnosti jsou ty věcičky mnohem krásnější a hlavně ta bundička je překrásná,mám z toho radost... v týdnu chci do Kiku,tam měli takové teplejší kalhoty,tak chci mrknout... čepičky asi koupíme až pojedem do Babyexpert- chicco do Liberce,tam měli super výběr všeho...

balíček už mám v evidenci české pošty a píšou,že je přepravován k dodací poště,tak snad mi v pondělí přijde...

Mishah
tak právě na okraji,TOmášek je 6.6. a Anička bude v dubnu a to bude ještě chladněji,tam jsem koupila tu bundičku teplejší a ještě chci kalhoty a tu zavinku jarní -ta by měla přijít v pondělí,ale je fakt,že velikostma to akorát tak vyjde,což mám výhodu 😉

Blani
to lehátko nevypadá špatně,ale zkoukni někde na živo to přídavné polstrování na tu hlavičku,to se mi nějak nelíbí- aby se v tom mi mohlo trochu hýbat a ne jak ve svěráku,ale třeba je to jen fotkou...
tak Krteček sedátko je super- tak už víte co dostane synáček k prvním Vánocům,že?

aaadus
16. jan 2010

medan pak dej vědět jak jste pořídili. my jedeme pro nábytek do pokojíčku zítra tak se těším 😀

lucik...
16. jan 2010

Ahoj holky 🙂

aaadus já nevím jak je to s tou vaničkou a přebalováním 😀 To pak vykoumám 😀 Ale mě jde hlavně o ten přebalovák a ne vaničku 😉 😉

lucik...
16. jan 2010

Teď jsem se dozvěděla, že moje kamarádka dnes zjistila že je těhu... Nemám z toho vůbec radost, to dítě bude straaaaaaaaašná chudinka ☹ Oni josu strašně divný ☹ Dítě chtěli jen proto, že ho budeme mít my... Prostě všechno co máme my musí mít oni ☹ Navíc nemají vůbec peníze, žijou od výplaty k výplatě a to ještě dost bídně, protože mají asi 16tis hypotéku.. A teď když ona bude mít jen 7600 tak to sem fakt zvědavá ☹

aaadus
16. jan 2010

lucik... aha, tak si budu muset lámat hlavu sama 😀 to je smutné když někdo chce dítě jen proto, že jejich známí ho budou mít taky ☹ to mi nepříjde moc rozumné a jsem ráda, že žádnou takovou kamarádku nemám

lucik...
16. jan 2010

aaadus my byli kamarádky na škole, teď už tak ne.. No jsem na ně zvědavá ☹

lucik...
16. jan 2010

Dneska jedeme pro kočárek.. Jupiiiiiiiiiii 😵 😵 😵

aaadus
16. jan 2010

lucik jéé, vy se máte. pak ho nafoť jak vypadá ve skutečnosti. já si ještě týden,14 dní musím počkat než nám ho dodají. a to ti jako psala ona, že dneska zjistila, že je těhu?

lucik...
16. jan 2010

aaadus no ona od té doby co jsem já těhu tak se snaží a ona už z toho byla normálně šílená!!!Nemluví o ničem jiném.. Spali spolu výhradně jen když měla ovulaci a já nevim co všechno, prostě blázen.. A dneska mi psala, že to nedostala a objevila // ..

Jo jo, nafotim, moooc se těšim 😵 😵 😵

aaadus
16. jan 2010

lucik trošku šílená 😅 počkej až zjistí jaké máš nakoupené věci, bude mít za chvíli ty samé 😅

lucik...
16. jan 2010

aaadus nic neukazuju, stačí že kočár chtěj stejnej 😠 😠 😠

lucik...
16. jan 2010

ale pochybuju že na něj budou mít, myslim že půjčka to jistí

zdenkapo
16. jan 2010

Lucik
teda někteří lidé jsou fakt na palici.... a nedej bože,aby ta rádoby kámoška čekala kluka a ne holku jako vy,co? to pak bude amok a bude chtít znovu otěhotnět,aby měla taky holku... fakt blázen...
tak si užij vybírání kočárku 😉

Adus
co máš za problém s přebalovákem,nějak mi to uniklo asi...

Holky už vaše mimča,škytaj? já si nějak nevpomínám,kdy Tomášek začal škytat,ale v nějakých tabulkách na netu jsem včera četla,že tak od 27tt,tak už očekávám 🙂

lucik...
16. jan 2010

zdeni já škytání nějak nepociťuju 🙂

No jako je to šílený fakt... Hlavně kdyby ste jí slyšeli co říká.. Ona je blázen a má panickou hrůzu ze zvracení a říkala že když jí bude blbě a bude zvracet tak půjde na potrat... a další podobné věci.. Tady je fakt evidentně vidět, že ona to dítě chce jen protože jsou teď všichno kolem těhotní a ne proto, že by ho chtěla sama a to je nejhorší ☹

Kočárek už je vybraný, dnes si ho jedem jen vyzvednout 😉

aaadus
16. jan 2010

zdeni já nevím, jak se "technicky" řeší koupaní a následné sušení mimča, když je v přebalováku zabudovaná vanička a ten přebalovák se musí odklopit aby se dalo koupat. já jsem přišla jedině na to, že okoupat mimčo, podržet ho v náruči, sklopit přebalovák a mimčo položit. ale zdá se mi to moc složité 😅

lucik tak to je síla 😠 takovým lidem bych zakázala mít děti 😖

mishutka
16. jan 2010

Ahoj,
Lucik:takových lidi je plno 😔 Hlavně ti co si naberou hyp.protože v Praze je blaze a pak brečí kolik to dítě stojí 😅

lucik...
16. jan 2010

mishu no asi tak 😀

mishah
16. jan 2010

Holky,ahoj přeji pěkný víkend 😉 Doufám,že se nevyplní předpověď a nezačne zítra sněžit...Jinak my už máme komodu hezky smontovanou a je fakt moc hezká, myslím,že časem dokoupímě i další kousky k ní 😉

adus:ty přebalováky se zabudovanou vaničkou mi moc praktické nepřišly,nevím-mám jeden takový u našich-nahoře je pevná podložka a pod ní zabudovaná vanička(naštěstí se dá vytáhnout)-jenže-když chceš miminko koupat ve stojanu,tak nemůžeš zároveň používat i podložku,nakonec jsem vaničku nosila do koupelny a přebalovák používala zvlášť...úložný prostor(na tom našem) taky nic moc 😒

mishah
16. jan 2010

zdeni:já teda taky škytání nic,ale je brzy.-))a u lukyho jsem to ani nepoznala, normálně jsem si myslela, že vydatně kope 😀 z omylu mě vyvedla až sestra na monitoru v nemocnici 😉 😉

medan29
16. jan 2010

aaadus:tak ve scontu nic a byla jsem ještě mrknout na ty kočárky u toho hřbitova, a já fakt už nevím, zkoušela jsem jich tam pár a ten co tak moc jsem chtěla tak mi přijde moc pidi, takže pořád nevím co chci, ale cenově tam měli dobré zavinovačky, a vaničky, atd.

blanka.k
16. jan 2010

Ahoj holkly,
Adus - no právě, že to nepůjde dátt do roviny, tak to lehátko je naprd ☹
Luci - těším se na foto kočárku. Z kamarádky si nic nedělej.Do mě jedna furt hučela, ať jdu k mudr, že když už se snažíme asi 10 měsíců, že to není normální atd... 😀 😀
Zdeni - muž vybral takového toho 120cm vysokého krtka, ale sedačka by byla praktičtjěší...
Byli jsme 2 hod. u našich a mamce jsem dovezla plnou Ikea tašku nevyužitých dek a osušek,...a celé 2 hodi. jsme řešily co s něma a dopočítali jsme se do cca 15m zelené látky, 15m žluté a 2 barevné....a teď to chci objednat a tu zleenou už neprodávají...mě hrábne 😝

adelka89
16. jan 2010

zdeni nas malicky uz skyta, vcera vecer jsme se tomu s manzou strasne smali 🙂 fakt mi ho baylo uplne lito skytal tak pul hodiny v kuse 😀

antynka1
16. jan 2010

Ahojky, dneska vás moc nestíhám, protože se už fakt musím učit - no ale využiji každou příležitost a uteču od toho - vůbec mě to nejde.
Po obědě jsme s mámou přebíraly hadříky pro prcka od ségry a řeknu vám, že jestli budeme mít kluka, tak mám tak na první dva roky kromě drobností vystaráno..... No a když to bude holka, tak holt doma bude lítat v modrým -) Akorát škoda těch úžasných svetříčků a ručně pletených čepiček na zimu.... To v létě asi moc nevyužiju 😀 Leda, že by začalo v červnu sněžit 😀 Jen tak mimochodem, mám tam 12tery rifle, spoustu bodýček, triček, bundiček atd.

cumelila
16. jan 2010

Ahojte dievčence....som rada,ze ste všetky v poriadku aj s babatkami...a hlasim dievčatko..nech trošku vyrovnáme to skore 😉

Blanka tie fotočky sa Ti podarili v tom photoshope?

blanka.k
16. jan 2010

Antyn - tak hodně ětstí u zkoušky 😉 Pořádně vystrkuj pupík, ať jsou an tebe hodnější 😀
Cumelia - myslíš ty v albu? Obecně fotky upravuju ve PS, ale jinak ty koláže jsou v Corel Draw 😉
A dostala jsem tipy na látky z MMB a našla jsem tam přesně ty "moje" z jiného serveru a ještě levnější, tak jdu ještě jednou spočítat, kolik toho bude potřeba a objednávat, tak mám radost. chudák mamka, ta se z toho po... 😅

vladkaz1
16. jan 2010

cavte zlaticka ,dlho som nebola ... vcera som neodolala a kupila som pre drobca supravku a zavinovacku kremovu s mackom ,kocik este stale nemame a riesime asi vyhrava ten Jane ,dnes sme boli aj po predajniach ,ale bohuzial tu v TT neochota nieco poukazovat ,chcem si byt max. ista ze mi ten kocik vyhovuje a objednam ho z netu 🙂

cumelila
16. jan 2010

Blanka myslela som ten navod na tie čiernobiele co som Ti posielala...ale aj tieto su pekne pofotene 🙂

Baby aj mate nejake vytipovane stranky kde su kočiare za dobre ceny?

blanka.k
16. jan 2010

Cum - a joooooo.....já hned vše zapomínám, ten byl super, dokonce jsem to "naučila" i kmarádku, co taky přemýšlela, jak na to , tak za obě díky moc... zatím jse to teda použila na fotky co jsem fotila kamarádku
http://www.btweb.cz/JMF.html 😉 Ale pozítří konečně budu mít opravený blesk k foťáku, tak příští víkend se chci vrhnout na focení sebe (no to jsem zvědavá jak 😅 ) a taky něco takto upravit.

zdenkapo
16. jan 2010

škytání
tak taky čekám každým dnem,je to dobré znamení,že se vyvíjejí plíce,Tomášek škytal taky často,takže se nebojim,že to nepoznám...

Adelka,
tak to bylo fakt škytání,nepamatuju si,že by to šlo nějak vidět na břiše zvenku,spíš jako takové škubání uvnitř v bříšku... a ty máš koukám 28tt a já 27tt a termín máme stejný 😲

Adus
to je fakt na houby ta vanička- nepraktická- postup je snad jediný jak píšeš,ale prakticky je to nepohodlné,myslim,že to tak dělat nebudeš a budeš koupat ve vaničce vedle- mimčo nebude nadšené čekat,než to vše pozavíráš a tak- vezmeš nahé mimčo z vaničky,to bude řvát,že ho hned nazabalíš a bude nahé čekat v tvé jedné ruce,než zavřeš přebalovák,dáš na něj osušku... fuuu,no to nevim,ale třeba ti to bude vyhovovat 😉

Blani
tak určitě,jestli chcete,aby na tom malý seděl,tak to křesílko je super 😀

blanka.k
16. jan 2010

Zdeni - to křesílkko je fakt na "sezení" nebo ležení se zvednutýma nohama, takže pro novorozeně "naprd" ☹ A mě se tak líbilo 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre