Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
28. jan 2010

holky ještě se jednou vrátím k té dovolené když si jí vyberu po MD, tak po MD nastoupím na dovču a až potom na rodičák? Nebo mi firma tu dovču jen proplatí když už budu na rodičáku?

skretik
28. jan 2010

tak jestli si ho videla a vyhovuje ti, tak proc ne, je to fakt prdacky 😀. Se vsim to mas vlastne tak, ze nevis, jestli se v tom mimiskovi bude libit, takze vsechno je riziko 😉 .

matpaj
28. jan 2010

joooj, babky, ja mám to brucho ako kameň, už neviem do akej polohy sa mám dať....... ☹

lucik, krásna zavinka a nosítko, ďakujem za inšpiráciu...... 😉

lucik...
28. jan 2010

skretik taky si myslim 😉 A když to bude úplně nové, vůbec nevyužité kdyby v tom nechtěla být, tak myslím nebude problém to prodat 😉 😉 😉

matpaj a dala sis to magnézko ? A kolik?

zdenkapo
28. jan 2010

Lucik
no uvidíš..
po MD hned půjdeš žádat o rodičák- dovolenou můžeš čerpat zároveŇ,to se nevylučuje a budeš mít dvojí prašule

mishutka
28. jan 2010

lucik.já byla v útery podepisovat daně a paní účetní mi říkala, že se dovolená čerpá po MD a zároveň ti běží RD...

lucik...
28. jan 2010

hmm, to je zajímavé 😀 😀 😀

skretik
28. jan 2010

Lucik parada,vid?! Ja jsem to taky zjistovala a fakt to tak je, ptala jsem se na socialce 😉 . Takze ja zbytecne dovolenou cerpat nebudu, penizky se pak budou hodit 😎

blanka.k
28. jan 2010

Fakt zároveň odstanete RD a dovču? 😉 To by byl,o super, já mám z loňska skoro celou 😀
Lucik - budete kupovat to žlutošedé lehátko? To se mi taky jako jedno z mála líbilo, ale koukala jsem na ně naprodejně a raději bych trošku sytější barvy.
A došel mi dnes balík 12kg! plný látek na šití výbavičky. Akorát jsou ty barvy sytější a nehodí se k sobě jak jsem myslela, tak to budu muset nakombinovat. Ale ještě musím paní napsat, bylo to asi o 400,- levnější, ale přeměřovat 15m role látky teď nebudu 😖

lucik...
28. jan 2010

blani já už ho mám doma 😀

mishah
28. jan 2010

skretik:supr,gratulace k potvrzenému chlapečkovi 🙂
matpaj:tak snad to Mg zabere(mělo by),mi břicho tvrdlo u Lukáška,ale až po 30.tt a Mg docela pomáhalo...teď ho beru už mnohem dřív a opravdu zatím nic 😉
lucik:na ten lodger jsem taky koukala,mrkni na nějké diskusi,kde ho už holky mají-podle mě to mimčo dlouho na boku neuneseš, nevím...ono z toho docela bolí záda, jak je to nerovnoměrně rozložené. Jinak ale vypadá opravdu suprově,to zas jo a zrovna dneska si ho nějaká herečka vychvalovala v Mamince 😎

matpaj
28. jan 2010

lucik....dala. 🙂 lekárka mi kázala dve tablety 3 krát denne.... 😒 nie je to moc? 😒

zdenkapo
28. jan 2010

matpaj
není,taky to tak mám brát....

holky do kolikáte týdne těhu vám dr. řekla brát MG? Ta moje totiž v minulém těhu řekla brát do porodu a já si mysli,že to právě ovlivnilo ten nepostupující porod.... na porodnice.cz dr. Koucký píše,že se má právě kvůli tomu v 34tt vysadit

blanka.k
28. jan 2010

Zdeni - neřekla mi přesně, ale jak píšeš, nějakou dobu před TP vysadit, právě aby to "netlumilo" porod 😉
Mtapaj - pokud máš jen klas.Mg, třeba bez vit.B6, tak je to ok 😉

matpaj
28. jan 2010

ozaj blanka, včera som vás čítala a videla som tú tvoju skicu....... 🙂 môžem vedieť čo vlastne robíš ačo si študovala?...... 🙂 ja so m tiež tak trochu do výtv. umenia, tak ma to zaujíma..... 🙂

blanka.k
28. jan 2010

Matpaj - studovala jsem obor Pozemní stavby a architektura 😀 , tak mě ještě to kreslení nepřešlo, i když se dnes dělá vše na PC 😅 Jsem takto nekreslila ani nepamatuju 😅 A co ty?

zdenkapo
28. jan 2010

holky pořád rozebíráte ty nosítka,já pořád přemýšlím,že by se mi to taky třeba líbila,ale nějak furt nevim,kam bych to využila? stejně v tom dítě má být jen chvíli,není dobré ho v tom nosit hodiny... jaké máte typy

aaadus
28. jan 2010

půl pokojíčku vyklizená, jen teda nevím kam dám ten zbytek. jsem z toho nervozní, že mám všude "binec" a vypadá to neuklizeně
zdenka dr mi neříkala do kdy brát, ale v 34tt by se mělo vysadit a nahradit to třeba mandlemi a mákem 😉
matpaj hlavně zkus sedět a ležet s pokrčenýma nohama ať se děloha zbytečně nenapíná

blanka.k
28. jan 2010

Zdeni - já mám třeba tady v okolí jen 2 obchůdky, jeden je do kopce, kde je 13% stoupání a je to malá samoška, a druhý je sice po rovině cca 1km, ale je to jen pultový prodej a jsou tam schody. Ani do jednoho jet s kočárkem nemůžu ☹ Tak mám taky slíbený půjčený šátek na vyzkoušení a pak se uvidí, podle toho něco kouím.A když bude hezky, tak chci chodit M. naproti večer k šalině (právě do toho šíleného kopce), tak to taky je na půl hodinky

aaadus
28. jan 2010

nosítko - budu kupovat od Emitexu (z druhé ruky) a chci ho proto, když budeme chtít jít na procházku do lesa, někam si vyjet lanovkou a to s kočárem jaksi moc nejde

matpaj
28. jan 2010

ja so m chodila na strednú do Kremnice na šúv a potom som študovala výtvarné umenie s pedagog. zameraním, tak ja kreslím od malička.... 🙂 aj teraz učím detičky v zuš výtvarku, sú zlaté.....a mňa to baví...... 🙂

blanka.k
28. jan 2010

Jsem si včera večer pustila v TV Hity 80.let a dole tam běhá nějaká seznamka... no jsem se pobavila:
Hledám holku na hrádky... (asi nějaký milovnic památek, obzvláště hradů 😀 )
Hledám X z Frýtku Mýstku 😀
Muž s Prahy hledá.... 😅 ... bylo tak toho plno, ale na víc si nevzpomenu 😉

blanka.k
28. jan 2010

Matpaj - jo to věřím, já jsem chodila od asi 12 let do ZUŠ, moje mamka chtěla kdysi jít na modní návrhářku, kreslí úžasně, ale řekli jí, že ji nevezmou, protože nemá žádné vysvědčení ze ZUŠ, a já chtěla kreslit baráky už od malička, tak mi řekla, a´t radši taky chodím do ZUŠ, a kvůli dojíždění jsem chodila půlku vyučování s prvňákama a druhákama, a druhou půlku se staršíma. Bylo to super, o přestávkách vždycky za mnou ty malý děcka chodily a uzakovaly, co už umí, a co dostaly třeba za dárky. Moc ráda na to vzpomínám. 😉 A pak samo na VŠ jsme měli 4 semestry kreslení. Chdili jsme po Praze a kreslili v okolí vilky, stromy, když bylo škaredě, tak jsem si jednou sedli na schody naproti prosklené stěně a kreslili stromy venku. A okolo šla nějaká skupina japonských turistů....no co asi provedli, všichni vytáhli kamery a foťáky a museli si nás vyfotit. Jak v ZOO 😀 Bylo to fajn.

zdenkapo
28. jan 2010

Blani
aha,tak to mi všude musíme autem a všude mají košíky,kam se zapře vajíčko sedačka ze ačátku a až dobře sedí,tak jezdí normálka ve vozíku

Adus
tak to mi taky chodíme do lesa- máme je všude kolem baráku

,tak do lesa- tam by se mi teď možná hodila,ale většina je do 9 kilo a to je kolem roka - (TOmášek měl v roce 8,5kg a teď má 11,6kg) a to Děcko ještě moc nechodí,aby mohlo trajdat po lese,tak by to chtělo něco,co je do víc kilo 😒

zdenkapo
28. jan 2010

jo a právě jsem na aukru koupila zábranu do toho našeho oblouku z Ikea za pouhých 500,-Kč +85,-Kč poštovné- super.... je to teda jediná věc,co budeme mít použitou,ale zrovna u tohoto to nevadí a nejde to poznat

blanka.k
28. jan 2010

Já doufám, že náš kočár vydrží na lesních cestách, protože proto jsme ho kupovali,když taky máme lesy za barákem. Akorát ta váha, ale na co máme taťku, že? 😀 Teda jak on s oblibou říká bříšku... Já jsem ten pán, co žije s tvou maminkou 😅 Drzoun 😀

aaadus
28. jan 2010

zdeni u toho mimivaku z Emitexu píšou, že by měl unést i 20kg dítě

blanka.k
28. jan 2010

Tyyyy jo, už je diskuze Říjen 2010, toto letí, na jednu stranu chci už aby bylo jaro, ale na druhou, vím, že i pak to poletí hrozně rychle, a to nechci 😅

xxx.klarka
28. jan 2010

užžž??? ty vogo, to je něco. Jdu se podívat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre